3 Days Ratisbona Open - Sprint Relay - Only Non German Clubs->Entries by classes (number of entries: 116)
Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) |
1. | Casanova Riccardo | 1515000 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
2. | Fischer Laura | 1192000 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite - |
3. | Grübel Lina | 1305000 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
4. | Hannig Niklas | 7207179 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite - |
5. | Hartung Gabriella | 1582000 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
6. | Wartner Felix | 1212999 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
7. | Kraus Sophie | 7042000 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
8. | Lorenz Timon | 7110400 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
9. | Schwarck Philipp | 7111199 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Elite |
10. | Waser Franz | 2048005 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OLK Rafzerfeld-Bülach | Switzerland | |
|
11. | Zapletal Josef | 9140659 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | Naturfreunde Wien | Austria | |
NF Wien 1 |
12. | Hering Jan | 7203334 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 1 |
13. | Šiková Barbora | 7201819 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 1 |
14. | Šiková Karolína | 7201820 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 1 |
15. | Valeš Jiří | 7201192 | Sprint-Staffel Elite (D-H-H-D) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 1 |
Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) |
1. | Unger Jakob | 1372004 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
2. | Unger Moritz | 7132004 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
3. | Nürnberger Amelie | 1062001 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
4. | Schikora Ines | 1973701 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
5. | Lieblich Yannick | 1622004 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
6. | Hekeler Laura | 1128001 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
7. | Hekeler Moritz | 1040506 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
8. | Hertel Jasmin | 1020002 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
9. | Hertel Katrin | 1102002 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
10. | Kerscher Antonia | 7711774 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
11. | Kraus Katharina | 1692004 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
12. | Kraus Konstantin | 1462002 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
13. | Hammer Inka | 1582003 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
14. | Hammer Timon | 1232005 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend - |
15. | Grübel Emily | 1220001 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
16. | Fischer Julius | 1030802 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG Jugend |
17. | Amann Leonie | 1251521 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
18. | Burgmair David | 1832005 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OLG Regensburg | Germany | |
OLG - Jugend |
19. | Gasser Lena | 59275 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Bergli |
20. | Gasser Manuel | 7201168 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Bergli |
21. | Hotz Andrina | 8250506 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Bergli |
22. | Hiestand Aaron | 1414417 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Bergli |
23. | Maddalena Alice | 8161002 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | O-92 Piano di Magadino | Switzerland | |
|
24. | Maddalena Giulia | 8180904 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | O-92 Piano di Magadino | Switzerland | |
|
25. | Vecsey Alina | 8300304 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | O-92 Piano di Magadino | Switzerland | |
|
26. | Vecsey Selina | 1416171 | Sprint-Staffel Jugend (bis D/H -16, D-H-H-D) | O-92 Piano di Magadino | Switzerland | |
|
Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) |
1. | Capper Graham | 8270258 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Lakeland Orienteering Club | United Kingdom | |
|
2. | Capper Louise | 8250660 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Lakeland Orienteering Club | United Kingdom | |
|
3. | Nipen Olav | 8620792 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | IL Tyrving | Norway | |
|
4. | Biel Axel | 8221164 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Naturfreunde Wien | Austria | |
NF Wien 2 |
5. | Genevois Frederic | 9992016 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Naturfreunde Wien | Austria | |
NF Wien 1 |
6. | Hilbert Josef | 7777704 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Naturfreunde Wien | Austria | |
NF Wien 2 |
7. | Hilbert Sabine | 1403134 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | Naturfreunde Wien | Austria | |
NF Wien 2 |
8. | Calvet Christine | 8020470 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | OLC Währing | Austria | |
|
9. | Göschl Erich | 8100566 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | OLC Währing | Austria | |
|
10. | Wittberger Georg | 8161270 | Sprint-Staffel Senioren (ab D/H 45-, H-D-H) | OLC Währing | Austria | |
|
Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) |
1. | Baumgartner Aika | | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Heerenrainli |
2. | Streuli Willy | | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Heerenrainli |
3. | Wüest Ruth | | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Heerenrainli |
4. | Attinger Martin | 1020569 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Allmendhölzli |
5. | Attinger Sophie | 8332537 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Brand |
6. | Attinger Thomas | 8008915 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Entlisberg |
7. | Attinger Martin | 64916 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Landforst |
8. | Bachmann Mischa | 1415291 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Halbinsel Au |
9. | Laager Marlies | 413043 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Glärnisch |
10. | Attinger Annika | 345491 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Uetliberg |
11. | Badertscher Peter | 252923 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Brand |
12. | Bitterli Marc | 9001998 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Buchenegg |
13. | Bachmann Anik | 437786 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Chopfholz |
14. | Breitenmoser Marc | 337364 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Chopfholz |
15. | Fluri Roger | 1401412 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Allmendhölzli |
16. | Badertscher Priska | 7140843 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Entlisberg |
17. | Gasser Hansjörg | 1405954 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schweikrüti |
18. | Gasser Michael | 1405955 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Entlisberg |
19. | Borner Chiara | 252842 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Hirzel |
20. | Hatt Simon | 7050892 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Hirzel |
21. | Hiestand Mario | 1411820 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Reidholz |
22. | Hotz Markus | 8090672 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Landforst |
23. | Borner Giulia | 364599 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Buchenegg |
24. | Fluri Claudia | 1730000 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Reidholz |
25. | Huber Rico | 634548 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Chopfholz |
26. | Hug Jan | 1407350 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Reidholz |
27. | Junker Jonas | 8240495 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Uetliberg |
28. | Köpfli Adrian | 8640969 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Brand |
29. | Gasser Anita | 1405956 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Landforst |
30. | Gasser Esther | 364667 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Halbinsel Au |
31. | Köpfli Damian | 1401846 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Halbinsel Au |
32. | Laager Michael | 895699 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Uetliberg |
33. | Hatt Serafina | 1234570 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schweikrüti |
34. | Rohr Daniel | 895062 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schweikrüti |
35. | Schiesser Andreas | | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Hirzel |
36. | Smolkaová Ondrej | 8632140 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Steinacher |
37. | Tschannen Philipp | 1411238 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Steinacher |
38. | Hotz - Capeder Pamela | 8290573 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Steinacher |
39. | Huber Bernadette | 7140945 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Waldegg |
40. | Utzinger Urs | 1407707 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Waldegg |
41. | Waldmann Jan | 437703 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Oeggisbüel |
42. | Köpfli Patrizia | 8638750 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Oeggisbüel |
43. | Waldmann Jonah | | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Waldegg |
44. | Wettstein Rolf | 7202685 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Oeggisbüel |
45. | Würmli Fabio | 8180255 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Glärnisch |
46. | Attinger Judith | 1341967 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Allmendhölzli |
47. | Felder Michael | 9005024 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Glärnisch |
48. | Rigamonti Tiziana | 8242424 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Tüfi |
49. | Smolkaová Lucie | 49389 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Tüfi |
50. | Würmli Sara | 8201726 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Tüfi |
51. | Heini Raffael | 7203930 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schwerzi |
52. | Neukom Raphael | 7203442 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schwerzi |
53. | Breitenmoser Marco | 252798 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Schwerzi |
54. | Gasser Lukas | 1410950 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OL Zimmerberg | Switzerland | |
OLZ - Buchenegg |
55. | Bogdanovs Igors | 8120869 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | SRD SK | Estonia | |
SRD |
56. | Raer Mikhail | 8239239 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | SRD SK | Estonia | |
SRD |
57. | Vakrõõm Tais | 9862309 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | SRD SK | Estonia | |
SRD |
58. | Pešek Martin | 7200329 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 2 |
59. | Chvalová Věra | 236994 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OK Lokomotiva Plzeň | Czech Republic | |
OK Lokomotiva Plzeň 2 |
60. | Feucht Ladina | 8640294 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|
61. | Herzog Andreas | 8642000 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|
62. | Jürgens Finn | 8640991 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|
63. | Mayer Irina | 9101219 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|
64. | Ringli Corina | 8251713 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|
65. | Ringli Fabian | 8270989 | Sprint-Staffel Offen (Lang-Kurz-Lang) | OLG Schaffhausen | Switzerland | |
|