v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
9. Munich O-Cup 2017 + 3. ObbO Tour 2017->Entries by classes  (number of entries: 87)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

D-12 (Bahn D)
1.Leukert IdaD-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
2.Leukert Lina8728D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
3.Natho Leonie2061245D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
4.Natho Yara2084429D-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
5.Baath Fina7080602D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany
6.Baath Lena7080601D-12 (Bahn D)TSV JetzendorfGermany

D-14 (Bahn C)
1.Holzhammer Anna2066165D-14 (Bahn C)OL ForsternGermany
2.Stumpfegger Anna2066175D-14 (Bahn C)OL ForsternGermany
3.Feckl Miriam7890250D-14 (Bahn C)OL ForsternGermany

H-12 (Bahn D)
1.Danninger Bastian1234565H-12 (Bahn D)OC MünchenGermany
2.Ebert James422695H-12 (Bahn D)OLV LandshutGermany
3.Holzhammer Alexander2066162H-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
4.Stumpfegger Bastian2066174H-12 (Bahn D)OL ForsternGermany
5.Greska Richard2066179H-12 (Bahn D)OL ForsternGermany

H-14 (Bahn C)
1.Greska Christopher2066178H-14 (Bahn C)OL ForsternGermany
2.Baath Ole Magnus7061302H-14 (Bahn C)TSV JetzendorfGermany

Jedermann Kurz (Bahn C)
1.Tanchev IvanJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
2.Langarica ElenaJedermann Kurz (Bahn C)Individuals/No club
3.Schröder Bernd411324Jedermann Kurz (Bahn C)OC MünchenGermany

D-18 (Bahn B)
1.Cambier Mathilde1440122D-18 (Bahn B)Individuals/No club
2.Alberto EstrelaD-18 (Bahn B)Individuals/No club

D55- (Bahn B)
1.Kolloch Gerda7722111D55- (Bahn B)OC MünchenGermany
2.Steinhauser-Kirsch Susanne364334D55- (Bahn B)OC MünchenGermany

H55- (Bahn B)
1.Garus RainerH55- (Bahn B)Individuals/No club
2.Kirsch Alois7207177H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
3.Silfwergard Örjan1399963H55- (Bahn B)OC MünchenGermany
4.Werthmann Arndt2048140H55- (Bahn B)OLV LandshutGermany
5.Dreier Johannes2041782H55- (Bahn B)OL ForsternGermany
6.Feckl Peter7895011H55- (Bahn B)OL ForsternGermany
7.Ivansson Jan2026120H55- (Bahn B)Orientierungslaufclub StubaiAustria
8.Johansson Bernt8121054H55- (Bahn B)Orientierungslaufclub StubaiAustria

D19- (Bahn A)
1.Herashchenko Dianora2091745D19- (Bahn A)OC MünchenGermany
2.Greiner Johanna2265D19- (Bahn A)OC MünchenGermany
3.Rohracker Marie2875D19- (Bahn A)OLV SteinbergGermany
4.Carluccio Laura502302D19- (Bahn A)Polisportiva G.MasiItaly

D35- (Bahn B)
1.Rutz MelanieD35- (Bahn B)Individuals/No club
2.Burrell Teresa7207903D35- (Bahn B)OC MünchenGermany
3.Ebert Josephine2046025D35- (Bahn B)OLV LandshutGermany
4.Holzhammer Sabine2066164D35- (Bahn B)OL ForsternGermany
5.Stumpfegger Madeleine7300376D35- (Bahn B)OL ForsternGermany
6.Lorenz-Baath Katrin780822D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany
7.Kirchfeld Iris2088481D35- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany

D45- (Bahn B)
1.Leukert Kristin7118118D45- (Bahn B)OC MünchenGermany

H19- (Bahn A)
1.Prost ThomasH19- (Bahn A)Individuals/No club
2.Tsarev Maxim1595559H19- (Bahn A)Individuals/No club
3.Compeyron RobinH19- (Bahn A)Individuals/No club
4.Yordanov Teodor1840330H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
5.Vitalii Iarko2119193H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
6.Göbel Falk667798H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
7.Despetovic Tihomir7207152H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
8.Schmidt Marian302941H19- (Bahn A)OC MünchenGermany
9.Körner Ralph9500000H19- (Bahn A)OLV LandshutGermany
10.Isele David2079400H19- (Bahn A)Lützkendorf_OLGermany
11.Pflumm TobiasH19- (Bahn A)Lützkendorf_OLGermany
12.Besomi JonathanH19- (Bahn A)ASCO LuganoSwitzerland
13.Stefanov RosenH19- (Bahn A)Lomeec RuseBulgaria
14.Gutsul AntonH19- (Bahn A)UKRAINEUkraine
15.Barbone Giacomo1006265H19- (Bahn A)O'JuraFrance

H35- (Bahn A)
1.Klie FlorianH35- (Bahn A)Individuals/No club
2.Kappes EduardH35- (Bahn A)Individuals/No club
3.Enborg Andreas790713H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
4.Danninger Tobias7898789H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
5.Kozhevnikov Arist9812510H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
6.Natho Ronny661177H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
7.Cherniavsky Sergey7204579H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
8.Weinig Peter1971255H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
9.Neumüller Mathias7208679H35- (Bahn A)OC MünchenGermany
10.Ebert Roger2048520H35- (Bahn A)OLV LandshutGermany
11.Engler Ralf7300209H35- (Bahn A)OL ForsternGermany
12.Viskup Peter8049H35- (Bahn A)Slavia ZU ZilinaSlovakia

H45- (Bahn B)
1.Fischer Peter1413419H45- (Bahn B)OC MünchenGermany
2.Forberg Matthias211635H45- (Bahn B)OC MünchenGermany
3.Voskamp Eckart2043601H45- (Bahn B)OC MünchenGermany
4.Holzhammer Erich8000773H45- (Bahn B)OL ForsternGermany
5.Stumpfegger Markus7161209H45- (Bahn B)OL ForsternGermany
6.Baath Veikko7640629H45- (Bahn B)TSV JetzendorfGermany

Jedermann Lang (Bahn B)
1.Extremera Jiménez Alejandro JesúsJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
2.Stoffel Rainer2074300Jedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
3.Rohracker ThorstenJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
4.Bardi AngelicaJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
5.Angelov IvanJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
6.Castro Crespo Jose DomingoJedermann Lang (Bahn B)Individuals/No club
7.Eberl Verena7122722Jedermann Lang (Bahn B)OC MünchenGermany
8.Goga Nina7205557Jedermann Lang (Bahn B)Bergens turnforeningNorway
9.Ekrheim Sindre7205558Jedermann Lang (Bahn B)Bergens turnforeningNorway
10.Dreier Lina2045571Jedermann Lang (Bahn B)OL ForsternGermany
11.Almeida Goncalves ViniciusJedermann Lang (Bahn B)Clube de Orientação de DivinópolisBrazil