v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Klubsko prvenstvo OK Komenda->Entries by classes  (number of entries: 81)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Porcija čevapčičev + pijača 5€

M10
1.Bolka AljažM10Individuals/No club -
2.Primožič MajM10Orientacijski klub KomendaSlovenia -
3.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Vodlan NikM10Orientacijski klub KomendaSlovenia -
5.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kölner Anže2113838M10Orientacijski klub KomendaSlovenia X
8.Perko AžbeM10Orientacijski klub KomendaSlovenia -
9.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia -

Ž10
1.Ugrin NikolinaŽ10Individuals/No club -
2.Jeraj AjdaŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia X
4.Trunk Neža2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Lončar NajaŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia -
6.Jeraj MijaŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Poženel Leila Ema2107083Ž10Planinsko društvo TolminSlovenia

M12
1.Seljak Luka2069816M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Jerebič Simon Erik2069800M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia -

Ž12
1.Bajc LanaŽ12Individuals/No club -
2.Kern PatricijaŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia -
3.Švigelj Zala Mia2069810Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia

M16
1.Zupan Tilen1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia X
2.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kavčič Domen2069807M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
5.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia

Ž16
1.Pogačar Ana Pia1425104Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Babič Katja7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Zupan Lara1425103Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia -

M21
1.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia X
2.Kavčič Jure1425115M21Orientacijski klub KomendaSlovenia X
3.Zorman Jernej9988877M21Orientacijski klub KomendaSlovenia X
4.Blaž Matic9101667M21Orientacijski klub KomendaSlovenia X
5.Kölner Blaž7210500M21Orientacijski klub KomendaSlovenia X
6.Kurinčič Simon2113833M21Orientacijski klub KomendaSlovenia -
7.Piltaver Jaka1398941M21OK BrežiceSlovenia

Ž21
1.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Jurkovič LucijaŽ21Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Zavrl Zala9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia

M35
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
2.Kupnik TomažM35Individuals/No club -
3.Babič Silvo2069808M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia X
6.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia -
8.Zavrl Janez7055111M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Jeraj BlažM35Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Korelc Andrej2069819M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Krivičić Dragan218959M35OK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia
12.Sedej Vlado1398546M35OK AzimutSlovenia
13.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
14.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
15.Zupan AlešM35Orientacijski Klub PolarisSlovenia -
16.Radovan Dalibor2107073M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Ž35
1.Rožič DarjaŽ35Individuals/No club X
2.Zupanc Korošec KlaraŽ35Individuals/No club X
3.Bogataj ŠpelaŽ35Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Romana1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia X
5.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia X
7.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia X
9.Pretnar Irma1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia
10.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
11.Jerše DamjanaŽ35Orientacijski Klub PolarisSlovenia -

Družinska
1.Prevodnik BrinaDružinskaIndividuals/No club -
2.Gregorin Pia LaraDružinskaIndividuals/No club -
3.Janežič MajaDružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia -
4.Jarc AjdaDružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia -
5.Primožič DružinaDružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia -
6.Kurinčič Jerca2069798DružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia -
7.Sedej Rok406859DružinskaOK AzimutSlovenia -