Družinska |
1. | Šuc Tin | 438998 | Družinska | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Prevodnik Brina | | Družinska | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | Družinska | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Bončina Vianez | 422512 | Družinska | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
C |
1. | Lončar Naja | 2052385 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Kurinčič Jakob | 2069815 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kurinčič Jerca | 2069797 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Poženel Leila Ema | 2107083 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Jarc Ajda | 2034095 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Jarc Val | 2069801 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kölner Anže | 2069806 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Kölner Brina | 2113842 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Šuc Enej | 2113839 | C | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Obid Anze | 2132996 | C | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Bizjak Beno | 2148495 | C | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Bizjak Julija | 2148496 | C | OK Azimut | Slovenia | |
B |
1. | Ravnikar Nika | 1425106 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Šuc Timotej | 2113841 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kern Rok | 1425119 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Zavrl Janez | 7055111 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Močnik Tina | 2070918 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Seljak Luka | 8011033 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Paradiž Petra | 1425118 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Babič Silvo | 2069808 | B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Plavčak Ana | 2045587 | B | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
12. | Majdič Špela | 442834 | B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Močnik Jana | 442805 | B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Obid Aljaž | 2107069 | B | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Obid Neža | 2107054 | B | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Eržen Nea | 2052183 | B | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Bizjak Božo | 2133344 | B | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Krivičić Dragan | 218959 | B | OK Perkmandeljc Trbovlje | Slovenia | |
19. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
20. | Bončina Igor | 4625871 | B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
A |
1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | A | Individuals/No club | | |
2. | Flerin Drevenšek Mojca | 1404141 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Kmetec Barbara | 1408132 | A | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Poženel Natan Maj | 2107053 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Turk Nejc | 1425107 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kern Tina | 1425105 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Kölner Blaž | 7210500 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Kremžar Tomaž | 2103909 | A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Sladič Roman | 442575 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
10. | Eržen Boris | 520504 | A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
11. | Kenda Klemen | 2142777 | A | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Obid Marko | 2107057 | A | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Hvala Gregor | 1398955 | A | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Stanonik Simon | 2077620 | A | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Gantar Tjaž | 2077609 | A | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | A | OK Tivoli | Slovenia | |