v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2024 (4 days)->Entries by countries  (number of entries: 207)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Special request/other
1.Lehmann Karsten8076031M21AIndividuals/No clubYES
2.Yaari AmosOPEN LONGIndividuals/No club

Austria
1.Lipphart-Kirchmeir Harald8120667M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
2.Kirchmeir Elisabeth8030766W55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
4.Marko Christian8445448M35OLC GrazAustriaYES
5.Marko Carmen1680808W21EOLC GrazAustriaYES
6.Marko Carmen1680808OPEN SHORTOLC GrazAustriaYES
7.Wareyka-Glaner Franz8334334M21EWATAustriaYES Please Starttime as far as possible from Sabine Wareyka-Glaner, thank you!
8.Wareyka-Glaner Sabine8223223W35WATAustriaYES Please Starttime as far as possible from FranzWareyka-Glaner, thank you!

Belgium
1.Deferm Jens8508022M12hamokBelgiumYES
2.Deferm Kobe8508103M14hamokBelgiumYES
3.Deferm Sam8064406M21EhamokBelgiumYES
4.Anciaux Benjamin8638375M21EhamokBelgium
5.Zoons Joke8006139W21EhamokBelgium
6.Oeyen Greet8202070W21EhamokBelgiumYES
7.Claes Johan7000757M65BorascaBelgiumYES
8.Baerts Anita7032505W65BorascaBelgiumYES

Czech Republic
1.Novotný Matouš886826M12OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
2.Novotný Kryštof8656702M14OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
3.Novotná Anna2144152W12OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
4.Novotná Kateřina8656724W40OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
5.Novotny Radek8656595M40OK99 Hradec KrálovéCzech RepublicYES
6.Horáček Jáchym8003621M14Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
7.Horáčková Eliška8076021W12Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
8.Horáčková Kateřina8076026W40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
9.Horacek Michal8003620M40Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
10.Prošek Filip8409897M10OK JihlavaCzech Republic
11.Hofhanzl Antonín8116806M16OK JihlavaCzech Republic
12.Prášil Adam8033299M16OK JihlavaCzech Republic
13.Prášil Šimon8107762M16OK JihlavaCzech Republic
14.Prášil Jakub8014531M18OK JihlavaCzech Republic
15.Orany Vojtech8116725M20OK JihlavaCzech Republic
16.Prášil Tomáš8666871M20OK JihlavaCzech Republic
17.Frýba Dominik8113526M21AOK JihlavaCzech RepublicYES
18.Hofhanzl Abraham2800340M50OK JihlavaCzech Republic
19.Prášil Marek8116817M50OK JihlavaCzech Republic
20.Prášil Aleš8015316M50OK JihlavaCzech Republic
21.Beneš Jan8651725M50OK JihlavaCzech Republic
22.Benešová Michaela8005147W18OK JihlavaCzech Republic
23.Hofhanzlová Štěpánka8116689W18OK JihlavaCzech Republic
24.Oranyova Sylva8410786W18OK JihlavaCzech Republic
25.Čápová Eliška8522650W20OK JihlavaCzech Republic
26.Plachá Zita8522956W20OK JihlavaCzech Republic
27.Benešová Janča8656518W21BOK JihlavaCzech Republic
28.Foltýnová Eva8033298W21AOK JihlavaCzech RepublicYES
29.Hofhanzlová Hana2801046W45OK JihlavaCzech Republic
30.Prášilová Monika2088159BEGINNERSOK JihlavaCzech Republic
31.Prosek Michal8028823OPEN SHORTOK JihlavaCzech Republic
32.Bartáková Petra8076038W40OK JihlavaCzech Republic
33.Prošková Andrea8063078W10 shadowedOK JihlavaCzech Republic
34.Píro Matěj8521056M35OOB TrebicCzech RepublicYES
35.Lišková Karolína1988888OPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES
36.Píro Radka2125373OPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES
37.Liška VojtěchOPEN SHORTOOB TrebicCzech RepublicYES I will send the chip number lately
38.Čáp Radim8522885M50OK StřelkaCzech Republic
39.Čápová Denisa8680427W16OK StřelkaCzech Republic
40.Šimotová Elen8047297W16OK StřelkaCzech Republic
41.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
42.Ptáčková Aneta8033293W21BBETA URSUS RosiceCzech Republic

Denmark
1.Cederberg Rune8523636M16Ballerup OKDenmarkYES
2.Cederberg Claus8505432M55Ballerup OKDenmarkYES
3.Cederberg Diana8009298W45Ballerup OKDenmarkYES

Estonia
1.Novokovich Maria8637588W35SRD SKEstonia
2.Seleznev AlexKIDSSRD SKEstonia
3.Seleznev Sergey8637590OPEN LONGSRD SKEstonia

France
1.Pochet Eve1338004W16SAGC CestasFranceYES
2.Pochet Agnès1330815W50SAGC CestasFranceYES
3.Grattepanche Florent8059067M21ETous Azimuts DouaiFranceYES
4.Fruchart Léa1590800W21BTous Azimuts DouaiFranceYES
5.Champigny Laurent8081075M45ACA Aix ProvenceFranceYES
6.Moulière Lola8020701W18VERVINS ORIENTATIONFranceYES
7.Moulière Louise8020706W18VERVINS ORIENTATIONFranceYES
8.MOULIERE Camille8020723W50VERVINS ORIENTATIONFranceYES
9.Plagnol Roman7110801M21AVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
10.Plagnol Francois681903M45VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
11.Plagnol Heidi7600220W16VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
12.Plagnol Mahaut7031020W21AVALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
13.Plagnol Fabienne7130877W45VALENCE SPORTS ORIENTATIONFranceYES
14.Fleuret Jean1999047M55Poitiers Course d'OrientationFranceYES
15.Brousse Isabelle8099666W50Poitiers Course d'OrientationFranceYES
16.Guittard Raphaël8509035M16ASUL Sports NatureFranceYES
17.Guittard Joel8512087M50ASUL Sports NatureFranceYES
18.Guittard Eloïse2132418W20ASUL Sports NatureFranceYES
19.Pierson Blandine8002143W55LE BREUIL COFranceYES
20.Cachard Christian8002348M65LE BREUIL COFranceYES
21.Rullier Alexis9473132M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
22.Rafin Eliot9473135M14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
23.Weiman Basil9473123M16POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
24.MAISON Guillaume2444170M50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
25.Rodriguez Stephane8001969M55POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
26.Raffin Juliette9473107W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
27.Maison Constance7001015W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
28.Coumeau Jeanne7470404W12POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
29.Guilbaud Lise7470408W14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
30.Le Pors Manon8099047W14POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
31.Maison Faustine7470403W16POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
32.Maison Jeanne2050193W18POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
33.Maison Marie Laure2050021W45POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
34.Monestes Nathalie9140366W55POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES
35.Rodriguez Delphine8060274W50POLE SPORTS NATURE ORIENTATIONFranceYES

Germany
1.Groeneveld Odin8180107M18The Hague Orienteering RunnersGermanyYES
2.Binsch Olaf8280169M55The Hague Orienteering RunnersGermanyYES
3.Groeneveld Mietta8020368W55The Hague Orienteering RunnersGermanyYES
4.Lange Udo8629608M50SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
5.Lange Linda8515510W12SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
6.Hartmann Dirk8114116M60SV MietrachingGermanyYES Late start times for Etappe 1,2 and 3 and early start time for Etappe 4. Thanks in advance.
7.Rietze Christian8383338M45CR-SportsGermanyYES

Hungary
1.Kerényi Dénes8100257M65HSE SzentendreHungaryYES
2.Muzsnai Ágota8211055W65HSE SzentendreHungaryYES
3.Kiss Mikes Tamás8040227M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
4.Korózs Attila8509150M21EEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
5.Kovács Dorina8444844W18Egri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
6.Molnár Anna1451901OPEN SHORTEgri Spartacus Tájékozódási Futó SEHungaryYES
7.Albert Gáspár8516258M45Albert Family HUHungaryYES
8.Koritár Zsuzsanna976OPEN SHORTAlbert Family HUHungaryYES
9.Makaró Gábor8119372M35Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
10.Vizi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
11.Vizi Dóra8088803W21BBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES

Israel
1.Verbin Amit8510270M12ASA TA O-ClubIsrael
2.Verbin Idan8332277M14ASA TA O-ClubIsrael
3.Verbin Oded2071101OPEN LONGASA TA O-ClubIsrael
4.Verbin Asia2123163OPEN SHORTASA TA O-ClubIsrael
5.Yodfat Ofer2071017M65Modiin O clubIsrael
6.Nativ Ruth2071179W60Modiin O clubIsrael

Italy
1.Hofer Iwan8023002M45SV MÖLTEN RAIFFEISEN AMATEURSPORTVEREINItalyYES
2.Vedoato Gaia2137077W12Punto K Orienteering ASDItalyYES Late start both stages.
3.Albrizio Elisa2137085W45Punto K Orienteering ASDItalyYES Late start both stages.
4.Specogna Giuseppe8120950M70Friuli MTB & Orienteering ASDItaly
5.Sandri Eddy8112336M40Gronlait Orienteering TeamItalyYES
6.Bisoffi Stefano8404030M70CUS TORINO ORIENTEERINGItalyYES
7.Liverani Maria-elena8501660W65CUS TORINO ORIENTEERINGItalyYES
8.Gatti Giorgio8250464M55Punto NordItaly Early start for days 2-3-4
9.Grilli Alberto8488388M55Punto NordItaly
10.Virgolini Maria Pia8275082W60CO2Italy
11.Di Stefano Gianluca8655408M60Polisportiva BesaneseItaly
12.Sanvito Anna Maria8651369BEGINNERSPolisportiva BesaneseItaly

Lithuania
1.Petrevičienė Aistė1719908W21BFortuna OSKLithuaniaYES
2.Petrevičius Aras8667575M40Fortuna OSKLithuaniaYES
3.Jonauskas Genadijus8112236M60Devyni OSKLithuaniaYES Early start on 4 stage
4.Jonauskiene Janina8112234W60Devyni OSKLithuaniaYES Early start on 4 stage

Norway
1.Farkas Lorant8499987M50Ostmarka OKNorwayYES
2.Juhasz Katalin2107021W50Ostmarka OKNorwayYES

Slovenia
1.Sedej Žiga8639742M12OK AzimutSlovenia
2.Sedej Rok8639740M14OK AzimutSlovenia
3.Mlakar Robi1110266M14OK AzimutSlovenia
4.Obid Anze2132996M14OK AzimutSlovenia
5.Sedej David8639743M16OK AzimutSlovenia
6.Bizjak Božo2133344M18OK AzimutSlovenia
7.Mikuž Denis8639728M21BOK AzimutSlovenia
8.Mlakar Tomaž2159477M21BOK AzimutSlovenia
9.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
10.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
11.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
12.Sedej Matej8639741M35OK AzimutSlovenia
13.Obid Marko2107057M45OK AzimutSlovenia
14.Mlakar Špela2224209W12OK AzimutSlovenia
15.Obid Neža8639745W18OK AzimutSlovenia
16.Mlakar Zajc Vesna2155040W21BOK AzimutSlovenia
17.Sedej Katarina1100102W21BOK AzimutSlovenia
18.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
19.Mlakar Oliver2142769KIDSOK AzimutSlovenia
20.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
21.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
22.Knavs Urban2052358M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Kölner Anže8639680M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Turk Nejc1425107M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Uštar Jure2069813M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kölner Blaž8280028M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Zupan Gregor8072525M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Kölner Brina8639681W18Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kalan Uštar Katja2124874W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Zavašnik Nika2070913W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Jezeršek Polona8639674W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
36.Pogačar Ana Pia8639684W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Hacin Kölner Irena1425110W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Zupan Romana8639686W50Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Cankar TeodorM10Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
41.Eržen Boris520504M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
42.Cankar Uroš8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
43.Eržen Izabela980592W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
44.Cankar Tinkara520519W14Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
45.Plavčak Ana2045587W21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
46.Cankar Maja980588BEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
47.Jevševar Martin8639717M20OK BrežiceSloveniaYES
48.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSloveniaYES
49.Piltaver Jaka1398941M35OK BrežiceSloveniaYES
50.Jevševar Bojan8639721M35OK BrežiceSloveniaYES
51.Hribar Anica8639720W45OK BrežiceSloveniaYES
52.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
53.Borštnik Aleš8639663M60OK TivoliSlovenia
54.Pribaković Borštnik Ana8639664W35OK TivoliSlovenia
55.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Spain
1.Hernández Fernández Antonio8051273M35Frontela-OSpainYES
2.Calvo Segovia Nuria8202022W45Frontela-OSpainYES

Tuvalu
1.Wolf Tobias8077697M50Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu
2.Weidig Sonja428541W50Berchziechen und StrüchewetzerTuvalu

United Kingdom
1.Peel Oscar8241108M16South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Todd Anna8210808W16South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Stanyon Robyn8280366W55South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Peel Jenny8030968W40South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
5.Paul Rudi8462678M21ESt. Andrew's Orienteering Club GlasgowUnited Kingdom