1. | Khalanskij Artem | | Open | Individuals/No club | | |
2. | Kozina Liubov | | Open | Individuals/No club | | |
3. | 1 USA team | | Open | Individuals/No club | | |
4. | 2 USA team | | Open | Individuals/No club | | |
5. | Paškevič Zenoida | | Parolympic | Individuals/No club | | |
6. | Šileiko Božena | | Parolympic | Individuals/No club | | |
7. | Forosenko Tamara | | Parolympic | Individuals/No club | | |
Croatia |
1. | Lovrec Iva | 893815 | Open | OK Vihor | Croatia | |
Czech Republic |
1. | Kostova Jana | 2080922 | Open | Sportovni klub vozickaru Praha | Czech Republic | |
2. | Spidlen Miroslav | 2080924 | Open | Sportovni klub vozickaru Praha | Czech Republic | |
Denmark |
1. | Jensen Herluf | 9441867 | Open | Svendborg OK | Denmark | |
Finland |
1. | Liimatainen Heikki | 502355 | Open | Riihimäen Suunnistajat | Finland | |
2. | Koponen Pentti | 997869 | Open | Espoon Suunta | Finland | |
3. | Junttila Esko | 1620042 | Open | Muuramen Rasti | Finland | |
4. | Tertsunen Ari | 2080682 | Open | Tuusulan Voima-Veikot ry. | Finland | |
5. | Mäkinen Vesa | | Open | Angelniemen Ankkuri | Finland | |
6. | Markelin Tuomo | | Open | Helsingin Suunnistajat | Finland | |
Hong Kong S.A.R., China |
1. | Ng Wing Kei | | Junior | Metropolitan Orienteering Club Ltd. | Hong Kong S.A.R., China | |
Japan |
1. | Chino Koji | 1962115 | Open | Wanderers | Japan | |
2. | Koyama Taro | | Open | Wanderers | Japan | |
3. | Matsuhashi Noritoshi | | Open | Wanderers | Japan | |
4. | Onishi Masamichi | | Open | Wanderers | Japan | |
5. | Kimura Haruo | | Open | Wanderers | Japan | |
6. | Tashiro Masayuki | | Open | Wanderers | Japan | |
7. | Arai Masatoshi | | Open | Wanderers | Japan | |
8. | Takayanagi Nobuyuki | | Parolympic | Wanderers | Japan | |
Lithuania |
1. | Janulevičius Martynas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | |
2. | Matulaitis Almas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | |
3. | Plauska Algimantas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | |
4. | Venskūnas Erikas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | |
5. | Žiemys Gražvydas | | Open | Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas "Siekis" | Lithuania | |
6. | Mikolavičius Gintaras | 8638417 | Open | Devyni OSK | Lithuania | |
Norway |
1. | Waaler Martin Aarholt | | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
2. | Waaler Ole-johan | | Open | Porsgrunn Orienteringslag | Norway | |
Poland |
1. | Wieszaczewski Jacek | | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
2. | Puternicka Joanna | | Open | Orientop Wrocław | Poland | |
3. | Ciastek Bogusław | 9820126 | Open | Skroty Radom | Poland | |
4. | Smyk Bartosz | 2035291 | Junior | UKS"Traper"Złocieniec | Poland | |
5. | Urban Aneta | 682392 | Junior | UKS"Traper"Złocieniec | Poland | |
6. | Biernat Michał | 9201344 | Junior | KOS BnO Szczecin | Poland | |
7. | Czyński Miłosz | 9201349 | Junior | KOS BnO Szczecin | Poland | |
8. | Kondys Jakub | 9201334 | Junior | KOS BnO Szczecin | Poland | |
9. | Kwiatkowski Olaf | 1394465 | Junior | KOS BnO Szczecin | Poland | |
10. | Pawłowski Leon | 9201348 | Junior | KOS BnO Szczecin | Poland | |
Portugal |
1. | Domingues Inês | 1302753 | Open | Portuguese Nacional Team | Portugal | |
2. | Valente João | 881188 | Open | Portuguese Nacional Team | Portugal | |
3. | Domingues Edgar | 2800494 | Open | Portuguese Nacional Team | Portugal | |
4. | Pinto Ricardo | 308471 | Parolympic | Portuguese Nacional Team | Portugal | |
Russia |
1. | Kobzarev Alexander | 887952 | Open | Orienta PODA | Russia | |
2. | Troian Vladimir | 237411 | Parolympic | Orienta PODA | Russia | |
3. | Borisenkova Marina | 254100 | Parolympic | Orienteering club "RUS" | Russia | |
4. | Blyakhman Anatoly | 6303000 | Open | Rostov-on-Don | Russia | |
5. | Kucherenko Dmitry | 6303001 | Parolympic | Rostov-on-Don | Russia | |
6. | Alekseev Trofim | | Parolympic | RSHRK | Russia | |
Slovakia |
1. | Bukovac Pavol | 515478 | Open | Farmaceut Bratislava | Slovakia | |
Ukraine |
1. | Opanasenko Mykola | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
2. | Puhovkin Anton | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
3. | Hoienko Yevhen | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
4. | Lytvynov Valerii | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
5. | Zhukov Ievgen | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
6. | Ivashchenko Dmitry | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
7. | Shvets Tetiana | | Open | OSK Prolisok | Ukraine | |
United Kingdom |
1. | Dobra Tom | 7746016 | Open | University of Bristol Orienteering Club | United Kingdom | |
2. | Coton David | 401994 | Open | Wimborne orienteers | United Kingdom | |
United States |
1. | Ebright Richard H. | 2037933 | Open | Orienteering USA | United States | |
2. | Latva-Kokko Mika | 432007 | Open | New England OC | United States | |