Individuals/No club |
1. | Žižek Saša | 406784 | M21 | Individuals/No club | | |
2. | Pinchuk Irina | 2069552 | W21 | Individuals/No club | | YES |
Cardinal |
1. | Denysenko Tamara | 7200270 | W50 | Cardinal | Ukraine | |
Course d'Orientation Coeur de Savoie |
1. | Page Pierrick | 9019900 | M21 | Course d'Orientation Coeur de Savoie | France | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Kmetec Barbara | 1408132 | W21 | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
Maccabi VAC - Hungary |
1. | Nagy Tibor | 2050669 | M21 | Maccabi VAC - Hungary | Hungary | |
Mariborski OK |
1. | Allwinger Herwig | 7000500 | M21 | Mariborski OK | Slovenia | |
2. | Allwinger Tünde | 1501000 | W21 | Mariborski OK | Slovenia | |
Naturfreunde Wien |
1. | Deubel Joergen | 9998000 | M14 | Naturfreunde Wien | Austria | YES |
2. | Deubel Jonas | 9008000 | M14 | Naturfreunde Wien | Austria | YES |
Naturfreunde Kühnsdorf |
1. | Germ Wolfgang | 46242 | M50 | Naturfreunde Kühnsdorf | Austria | |
2. | Germ Petra | 46496 | W21 | Naturfreunde Kühnsdorf | Austria | |
OK Bjelovar |
1. | Orehoci Robert | 895099 | M21 | OK Bjelovar | Croatia | |
OK Brežice |
1. | Jevševar Martin | 2077853 | M14 | OK Brežice | Slovenia | |
2. | Jevševar Bojan | 2077852 | M21 | OK Brežice | Slovenia | |
3. | Hribar Anica | 2077785 | W21 | OK Brežice | Slovenia | |
OK Lokomotiva Pardubice |
1. | Roudný Martin | 7202872 | M21 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
2. | Roudný Václav | 9884 | M21 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
3. | Roudný Václav | 9277 | M50 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
4. | Francová Lucie | 425593 | W14 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
5. | Julínková Dana | 425573 | W21 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
6. | Roudná Eva | 51183 | W21 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
7. | Filipová Tereza | 2027245 | W21 | OK Lokomotiva Pardubice | Czech Republic | |
OK Ris Delnice |
1. | Salopek Tihon | 423994 | M14 | OK Ris Delnice | Croatia | |
OK Tivoli |
1. | Dovč Jan | 1398938 | M21 | OK Tivoli | Slovenia | |
OL Andritz |
1. | Rosenkranz Günther | 581207 | M50 | OL Andritz | Austria | YES |
2. | Wagner Ulrike Gabriella | 600415 | W50 | OL Andritz | Austria | YES |
OLC Union Viktring |
1. | Dobnik Elias | 230585 | M14 | OLC Union Viktring | Austria | YES |
2. | Dobnik Günther | 7110000 | M50 | OLC Union Viktring | Austria | YES |
OL-Team Bayern |
1. | Yordanov Teodor | 1840330 | M21 | OL-Team Bayern | Germany | |
2. | Körner Ralph | 9500000 | M21 | OL-Team Bayern | Germany | |
3. | Lindholm Vivian | 2082609 | W21 | OL-Team Bayern | Germany | |
4. | Ehrl Blandine | 1469 | W21 | OL-Team Bayern | Germany | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Seljak Luka | 235894 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Zupan Tilen | 2070917 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kern Rok | | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Kölner Blaž | 2052358 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Zupan Gregor | 2070920 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Vuga Seljak Alenka | 2056924 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Seljak Borut | 2062633 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Ravnikar Žan | 9101668 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Kavcic Matjaz | 406797 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Zavrl Janez | 2052362 | M21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Korelc Andrej | | M50 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Zupan Lara | 2070918 | W14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Kern Tina | | W14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Korelc Mihala | 406835 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Zupan Romana | 2070919 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Flašker Ajda | 2036371 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Primožič Patricija | 406831 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Jezeršek Polona | 2034095 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Zavrl Zala | 2052381 | W21 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Keravica Klemen | 7900272 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
2. | Petrovič Blaž | 1398931 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Petrovič Dušan | 8625256 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
4. | Petrovič Gašper | 1401504 | M21 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou |
1. | Filip Libor | 9500 | M21 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | Czech Republic | |
2. | Filipová Lucie | 425566 | W14 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | Czech Republic | |
3. | Filipová Ivana | 9501 | W21 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | Czech Republic | |
SSD GAJA |
1. | Rozzi Alessio | 250407 | M21 | SSD GAJA | Italy | YES |
2. | Siega Gianfranco | 410316 | M50 | SSD GAJA | Italy | YES |
3. | Pravato Lorenza | 415071 | W21 | SSD GAJA | Italy | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Eržen Boris | 520504 | M21 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Plavčak Ana | 2045587 | W21 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |