8. BTB/STB LRL Baden-Württemberg->Entries by clubs (number of entries: 111)
Individuals/No club |
1. | Ritzau Johanna | 6313 | D19AK | Individuals/No club | Germany | |
2. | Grewin Pascal | 252779 | H-16 | Individuals/No club | Germany | |
Altbach |
1. | Veith Evelyn | | Offen Kurz | Altbach | Germany | |
Gundelfinger Turnerschaft |
1. | Vavra Helen | 681609 | D-16 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
2. | Horst Heike | 6090 | D19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
3. | Vavra Martina | 2800132 | D45 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
4. | Grunwald Jori | 2092854 | H-12 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
5. | Bieling Joseph | 2092853 | H-12 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
6. | Aichele Bernhard | 423094 | H-12 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
7. | Aichele Florian | 364768 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
8. | Dunkel Jonathan | 2078956 | H-14 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
9. | Engeser Julian | 887822 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
10. | Leimstoll Jannis | 236086 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
11. | Liu Ling Sang Angus | 345552 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
12. | Vavra Colin | 7000112 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
13. | Berger Shankara Isha | 522607 | H19AL | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
14. | Bryan James | 1721109 | H35 | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
15. | Aichele Julia und Verena | 2084418 | Offen Kurz | Gundelfinger Turnerschaft | Germany | |
Hockenheim |
1. | Weber Richard | 361250 | H55 | Hockenheim | Germany | |
Karlsbad |
1. | Breckle Hans | 681223 | H45 | Karlsbad | Germany | |
LSG Weiher |
1. | Pester Helen | 410523 | D-14 | LSG Weiher | Germany | |
2. | König Katharina | 410545 | D-18 | LSG Weiher | Germany | |
3. | Greiselis-Bailer Stefanie | 690407 | D45 | LSG Weiher | Germany | |
4. | König Eva | 410575 | D55 | LSG Weiher | Germany | |
OLG Ortenau |
1. | Buser Mara | 6550 | D/H-12 begleitet | OLG Ortenau | Germany | |
2. | Näger Elia | 6504 | D/H-12 begleitet | OLG Ortenau | Germany | |
3. | Schwind Katja | 347866 | D19AL | OLG Ortenau | Germany | |
4. | König Kirsten | 8636991 | D45 | OLG Ortenau | Germany | |
5. | Hoferer Jakob | 1414974 | H-12 | OLG Ortenau | Germany | |
6. | Schwind Klaus | 2036240 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
7. | Hoferer Andreas | 303000 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
8. | König Stefan | 8632428 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
9. | Funk Benedikt | 2045589 | H35 | OLG Ortenau | Germany | |
10. | Herzog Martin | 1006373 | H45 | OLG Ortenau | Germany | |
11. | Eyrich Ewald | 770002 | H45 | OLG Ortenau | Germany | |
12. | Laue Martin | 435446 | H55 | OLG Ortenau | Germany | |
OL-Team Filder |
1. | Bauerfeld Livia | 410087 | D/H-12 begleitet | OL-Team Filder | Germany | |
2. | Schmidt Ella | 410086 | D/H-12 begleitet | OL-Team Filder | Germany | |
3. | Fritz Julia | 410514 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
4. | Fritz Marlene | 410539 | D-12 | OL-Team Filder | Germany | |
5. | Rosink Marina | 1009329 | D19AL | OL-Team Filder | Germany | |
6. | Meinhold Sylke | 2091758 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
7. | Ebert Anke | 236413 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
8. | Fritz Kristine | 9050050 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
9. | Eipper Carmen | 7411511 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
10. | Günther Astrid | 302929 | D45 | OL-Team Filder | Germany | |
11. | Roethe Brigitte | 236449 | D55 | OL-Team Filder | Germany | |
12. | Schmidt Noah | 231997 | H-12 | OL-Team Filder | Germany | |
13. | Váradi Bence | 206248 | H-12 | OL-Team Filder | Germany | |
14. | Bauerfeld Nico | 1470174 | H-12 | OL-Team Filder | Germany | |
15. | Varbiro Pal | 1850226 | H19AL | OL-Team Filder | Germany | |
16. | Siriza Juri | 7208103 | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
17. | Haenelt Stephan | 997926 | H35 | OL-Team Filder | Germany | |
18. | Kühlewein Matthias | 9737373 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
19. | Barth Wolf-Dietrich | 9630369 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
20. | Bauerfeld Thomas | 1409467 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
21. | Heim Peter | 652010 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
22. | Váradi Attila | 363479 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
23. | Müller Andreas | 236910 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
24. | Roethe Nicholas | 236458 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
25. | Bohsmann Michael | 9767617 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
26. | Schmidt Jürgen | 2023909 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
27. | Eipper Ernst | 7411522 | H55 | OL-Team Filder | Germany | |
28. | Leukert Dietmar | 6385 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
29. | Sickerling Rainer | 410507 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
30. | Wörner Siegfried | 9772222 | H65 | OL-Team Filder | Germany | |
31. | Iaroshevich Evgenia | | Offen Kurz | OL-Team Filder | Germany | |
32. | Miess Robert | 1411004 | Offen Lang | OL-Team Filder | Germany | |
OLV Landshut |
1. | Hergert Alexander | 9999909 | H19AL | OLV Landshut | Germany | |
OSC Kassel |
1. | Greiner Josephine | 997927 | D19AL | OSC Kassel | Germany | |
SV Ohmenhausen |
1. | Gutbrod Jochen | | Offen Lang | SV Ohmenhausen | Germany | |
SV Wannweil |
1. | Weber Jonas | | D/H-12 begleitet | SV Wannweil | Germany | |
2. | Dammeier Lotta | 2045569 | D-12 | SV Wannweil | Germany | |
3. | Dammeier Per | 437635 | H-14 | SV Wannweil | Germany | |
4. | Kempny Finn | 2060359 | H-14 | SV Wannweil | Germany | |
5. | Schweiker Ben | 2060360 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
6. | Stöhr Linus | 7161101 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
7. | Werner Manuel | 7061201 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
8. | Dammeier Frederik | 1586 | H-16 | SV Wannweil | Germany | |
TGV Horn |
1. | Martin Wiebke | 6403 | D35 | TGV Horn | Germany | |
2. | Hirschmiller Renate | 1393102 | D45 | TGV Horn | Germany | |
3. | Krassowizkaya Galina | 440488 | D55 | TGV Horn | Germany | |
4. | Krassowizkiy Michael | 2803 | H-16 | TGV Horn | Germany | |
5. | Hirschmiller Simon | 410525 | H19AK | TGV Horn | Germany | |
6. | Sigle Thomas | 345897 | H19AL | TGV Horn | Germany | |
7. | Schwarz Martin | 410550 | H35 | TGV Horn | Germany | |
8. | Hartmann Steffen | 811902 | H35 | TGV Horn | Germany | |
9. | Drexhage Andreas | 650930 | H45 | TGV Horn | Germany | |
10. | Hirschmiller Rainer | 6216 | H45 | TGV Horn | Germany | |
11. | Ulver Joerg | 9005073 | H45 | TGV Horn | Germany | |
12. | Krassowizkiy Yuriy | 2842 | H55 | TGV Horn | Germany | |
13. | Sigle Heinz | 6312 | H55 | TGV Horn | Germany | |
14. | Deak Peter | 410207 | H65 | TGV Horn | Germany | |
15. | Hartmann Hans | 9500630 | H65 | TGV Horn | Germany | |
16. | Horn Gerhard | 9200007 | H75 | TGV Horn | Germany | |
17. | Laun Michael | 410503 | Offen Lang | TGV Horn | Germany | |
TUS Karlsruhe-Rüppurr |
1. | Breckle Anja | 1703005 | D-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
2. | Helwing Max | 9120508 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
3. | Breckle Kai | 1091107 | H-12 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
4. | Helwing Hans | 2048535 | H45 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
5. | Lösel Frank | 7836 | H55 | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
6. | Sorgatz Julia | | Offen Kurz | TUS Karlsruhe-Rüppurr | Germany | |
TV Jahn 08 Zizenhausen |
1. | Junker Petra | 1414961 | D55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
2. | Paprotta Hans-Joachim | 2800131 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
3. | Fugmann Winfried | 580211 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
4. | Gut Christoph | 591120 | H55 | TV Jahn 08 Zizenhausen | Germany | |
TV Mönchweiler |
1. | Kagelmacher Chiara | 425449 | D-12 | TV Mönchweiler | Germany | |
2. | Maiwald Ilse | 410564 | D19AK | TV Mönchweiler | Germany | |
3. | Bernardin Alex | 894482 | H19AL | TV Mönchweiler | Germany | |
4. | Bykowski Igor | 2082042 | H45 | TV Mönchweiler | Germany | |
5. | Schuh Klaus | 410513 | H55 | TV Mönchweiler | Germany | |