Individuals/No club |
1. | Cabrera Molina Pablo | 2066913 | M21A | Individuals/No club | | |
2. | Hueltes Carlos | | M21A | Individuals/No club | | |
3. | Churkin Sergey | | M35 | Individuals/No club | | |
4. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | M35 | Individuals/No club | | |
Kamniški orientacijski klub |
1. | Kmetec Tanja | 253335 | Ž21B | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Kmetec Barbara | 1408132 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | Slovenia | |
OK Azimut |
1. | Sedej Rok | 406859 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
2. | Obid Anze | 2132996 | M10 | OK Azimut | Slovenia | |
3. | Novak Nejc | 2142771 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
4. | Sedej David | 406860 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
5. | Bizjak Beno | 2148495 | M12 | OK Azimut | Slovenia | |
6. | Bizjak Božo | 2133344 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
7. | Žižek Lev | 2141179 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
8. | Gantar Borut | 406857 | M14 | OK Azimut | Slovenia | |
9. | Gantar Primož | 2107071 | M16 | OK Azimut | Slovenia | |
10. | Eržen Valentin | 1000555 | M21A | OK Azimut | Slovenia | |
11. | Vidič Matej | 2069845 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
12. | Gantar Kristjan | 2107075 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
13. | Obid Marko | 2107057 | M21B | OK Azimut | Slovenia | |
14. | Štanfel Matjaž | 8667834 | M21E | OK Azimut | Slovenia | |
15. | Sedej Matej | 1413730 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
16. | Kenda Klemen | 2142777 | M35 | OK Azimut | Slovenia | |
17. | Jazbar Jožko | 1398949 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
18. | Poljanšek Aleš | 2069848 | M45 | OK Azimut | Slovenia | |
19. | Leban Marijan | 2114459 | M55 | OK Azimut | Slovenia | |
20. | Lapajne Janko | 406850 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
21. | Sedej Vlado | 1398546 | M65 | OK Azimut | Slovenia | |
22. | Sedej Žiga | 2107081 | OTROŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
23. | Mlakar Robi | 2142760 | ZAČETNIŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
24. | Bizjak Julija | 2148496 | ZAČETNIŠKA | OK Azimut | Slovenia | |
25. | Gantar Brina | 2114454 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
26. | Eržen Nika | 2107055 | Ž10 | OK Azimut | Slovenia | |
27. | Žižek Zarja | 2132999 | Ž12 | OK Azimut | Slovenia | |
28. | Majdič Špela | 442834 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
29. | Močnik Jana | 442805 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
30. | Obid Neža | 2107054 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
31. | Eržen Nea | 2052183 | Ž14 | OK Azimut | Slovenia | |
32. | Mohorič Lana | 2077607 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
33. | Razpet Tajda | 2069842 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
34. | Leban Manja | 2069811 | Ž16 | OK Azimut | Slovenia | |
35. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
36. | Tušar Teja | 2069843 | Ž18 | OK Azimut | Slovenia | |
37. | Štanfel Urša | 8668995 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
38. | Gantar Damjana | 2107072 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
39. | Sedej Katarina | 1100102 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
40. | Obid Maja | 2127797 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
41. | Istenič Maja | 2127789 | Ž21B | OK Azimut | Slovenia | |
42. | Razpet Deja | 2077602 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
43. | Poljanšek Nika | 1398929 | Ž21E | OK Azimut | Slovenia | |
44. | Žižek Saša | 2141141 | Ž35 | OK Azimut | Slovenia | |
45. | Poljanšek Marjanca | 2107070 | Ž45 | OK Azimut | Slovenia | |
OK Brežice |
1. | Bogovič Vid | 439275 | M21E | OK Brežice | Slovenia | |
OK Slovenj Gradec |
1. | Andrejc David | 2102034 | M21B | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
2. | Raj Gregor | 2102032 | M45 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
3. | Raj Lili Ivana | 2112854 | Ž10 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
4. | Raj Ema Pika | 2102037 | Ž12 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
5. | Raj Nastja | 2102049 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
6. | Balažič Petja | 2102047 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
OK Tivoli |
1. | Ferenc Martin | 2088832 | M12 | OK Tivoli | Slovenia | |
2. | Kunc Matevž | 2050437 | M16 | OK Tivoli | Slovenia | |
3. | Ferenc Ales | 435642 | M21B | OK Tivoli | Slovenia | |
4. | Borštnik Aleš | 406885 | M55 | OK Tivoli | Slovenia | |
5. | Čerin Aleš | 2050455 | M55 | OK Tivoli | Slovenia | |
6. | Kunc Mojca | 2073099 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
7. | Ferenc Tinka | 442838 | Ž14 | OK Tivoli | Slovenia | |
8. | Ferenc Zala | 445684 | Ž16 | OK Tivoli | Slovenia | |
9. | Koder Živa | | Ž16 | OK Tivoli | Slovenia | |
10. | Ferenc Julija | 7207941 | Ž21B | OK Tivoli | Slovenia | |
11. | Kunc Rešek Natalija | 445687 | Ž21B | OK Tivoli | Slovenia | |
12. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | Ž35 | OK Tivoli | Slovenia | |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Jarc Val | 2069801 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
2. | Malus Drejc | 1425112 | M10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
3. | Kremžar Florijan | 438988 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
4. | Šuc Enej | 2113839 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
5. | Kölner Anže | 2069806 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
6. | Kurinčič Jakob | 2069815 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
7. | Malus Ožbej | 1425114 | M12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
8. | Seljak Jaka | 2069825 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
9. | Seljak Luka | 8011033 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
10. | Cokan Jan | 2113837 | M14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
11. | Kern Rok | 1425119 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
12. | Turk Nejc | 1425107 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
13. | Zupan Tilen | 1425102 | M16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
14. | Pust Tomaž | 2088287 | M21A | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
15. | Seljak Borut | 9999940 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
16. | Kern Marko | 2070916 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
17. | Kurinčič Simon | 2113833 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
18. | Jarc Andrej | 2070917 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
19. | Šuc Timotej | 2113841 | M21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
20. | Ravnikar Žan | 7210496 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
21. | Poženel Natan Maj | 2107053 | M21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
22. | Kölner Blaž | 8280028 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
23. | Gavrilov Igor | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
24. | Kremžar Tomaž | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
25. | Babič Silvo | 1425109 | M55 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
26. | Knavs Urban | | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
27. | Jarc Neža | 235870 | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
28. | Šuc Tin | 438998 | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
29. | Florjanič Družina | | OTROŠKA | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
30. | Šuc Teja | 2070920 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
31. | Pahor Manca | 2070919 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
32. | Kurinčič Jerca | 2069797 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
33. | Kremžar Katarina | 2113838 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
34. | Kremžar Klara | 2113836 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
35. | Jeraj Mija | 2069813 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
36. | Poženel Leila Ema | 2107083 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
37. | Jeraj Ajda | 2113834 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
38. | Jarc Ajda | 2034095 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
39. | Kölner Brina | 2113842 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
40. | Kern Patricija | 2069804 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
41. | Kremžar Lucija | 2103910 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
42. | Pogačar Vita | 2022947 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
43. | Pust Karin | 2069847 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
44. | Malus Vita | 1425116 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
45. | Kern Tina | 1425105 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
46. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
47. | Nemec Neža | 2069802 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
48. | Ravnikar Nika | 1425106 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
49. | Lampe Ajda | 2300251 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
50. | Močnik Tina | 2070918 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
51. | Gombač Šuc Elena | 2113840 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
52. | Zupan Lara | 1425103 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
53. | Zavašnik Nika | | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
54. | Malus Marta | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
55. | Gorjup Poženel Darja | 2113845 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
56. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
57. | Bogataj Spela | 2052362 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
58. | Ravnikar Monika | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
59. | Jezeršek Polona | 7210499 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
60. | Babič Katja | 7210498 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
61. | Zavrl Zala | 9011122 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
62. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
63. | Paradiž Petra | 1425118 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
64. | Prosen Maja | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
65. | Zupan Romana | 1425101 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
66. | Stojan Petra | 2069834 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Škarabot Miha | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
2. | Osterman Eneja | 232445 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
3. | Škarabot Alenka | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
Orientacijski klub Slovenske Konjice |
1. | Bončina Igor | 4625871 | M45 | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
2. | Bončina Vianez | 422512 | OTROŠKA | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
3. | Boncina Abigael Vanessa | 1968213 | Ž21B | Orientacijski klub Slovenske Konjice | Slovenia | |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Kerševan Aljaž | 2056392 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
2. | Nemeček Gal | 2127099 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
3. | Novak Tine | 2127097 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
4. | Čufer Stanko | 2034098 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
5. | Lozar Zala | 2056372 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
6. | Mamič Hana | 445670 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
SSD-AŠZ GAJA orienteering |
1. | Ficur Maurizio | 7211337 | M21E | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Cankar Uroš | 980588 | M21A | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
2. | Sladič Roman | 442575 | M55 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
3. | Eržen Plavčak Izabela | 980592 | OTROŠKA | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
4. | Cankar Tinkara | | OTROŠKA | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
5. | Plavčak Ana | 2045587 | Ž35 | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |