v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zimska liga vol.4 - 10. kolo FINALE->Start times by name  (number of entries: 130)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.
1.Aida Krkić Drobić2133012BOK KapelaCRO 10:29:00
2.Ana Beblek7663976AOK JelenCRO 10:24:00
3.Ana Delić7830625B plusOK JelenCRO 11:14:00
4.Ana Kovačić222402BOK VihorCRO 11:15:00
5.Anica Hribar2077785AOK BrežiceSLO 10:01:00
6.Antea Popović2144786BOK KapelaCRO 11:13:00
7.Beata Adrianna Glinska2109710B plusOK KapelaCRO 11:17:00
8.Bojan Jevševar2077852AOK BrežiceSLO 10:01:00
9.Borna Kuzmanić237595B plusOK JapeticCRO 10:20:00
10.Borna Miljković446317B plusOK JelenCRO 10:32:00
11.Branko BernardićB 10:25:00
12.Dalibor Stankovski7211121BOK JelenCRO 11:11:00
13.Damir Hercigonja2126440BOK KapelaCRO 11:25:00
14.Damir Miljković219399AOK JelenCRO 11:24:00
15.Damir Tubin219397BOK JelenCRO 10:15:00
16.Daniel Fabijanić7112115BOK JelenCRO 10:11:00
17.Dario Štambuk7111959B plusOK Ivan MerzCRO 11:26:00
18.Darko Merunka7140363B plusOK MaksimirCRO 10:59:00
19.Davor Čapeta300745AOK KapelaCRO 10:54:00
20.Domagoj Delimar7300541B plusOK KapelaCRO 10:38:00
21.Domagoj Novosel2116256BOK JelenCRO 10:09:00
22.Dora Delić7551552COK JelenCRO 11:10:00
23.Dora Miljković446316BOK JelenCRO 10:45:00
24.Dorotea Kutleša2118092AOK KapelaCRO 10:09:00
25.Dražen Gadžić7210949AOK KapelaCRO 11:21:00
26.Dražen Henc2800016AOK MedjimurjeCRO 10:18:00
27.Emilija Ebenspanger2125773BOK KapelaCRO 11:05:00
28.Filip Cvetković999505AOK JapeticCRO 10:51:00
29.Gabriel Šiljevinac219393BOK JelenCRO 10:17:00
30.Gabrijela Baburek237593BOK JapeticCRO 10:49:00
31.Goran Vodopija2087742AOK KapelaCRO 11:03:00
32.Goran Žalac446318BOK JelenCRO 10:13:00
33.Gregor Hvala1398955ATeam SloveniaSLO 10:33:00
34.Grga Fernežir770914BOK JapeticCRO 10:07:00
35.Helena Ćubela219388COK JelenCRO 10:16:00
36.Hrvoje Dasović2133029BOK KapelaCRO 10:23:00
37.Ines Kos2128411AOK KapelaCRO 11:06:00
38.Iva Derdić219395BOK JelenCRO 10:11:00
39.Iva Štambuk8061499AOK Ivan MerzCRO 11:12:00
40.Iva Tatić222408BOK VihorCRO 10:55:00
41.Ivan Bublić7211185AOK KapelaCRO 11:15:00
42.Ivan Posinjak2144743BOK KapelaCRO 10:21:00
43.Ivan Šeperić-Grdiša7622357AOK JelenCRO 10:03:00
44.Ivana Kuzmanić237598B plusOK JapeticCRO 10:56:00
45.Ivana Mahečić2133013BOK KapelaCRO 11:29:00
46.Jaka Piltaver1398941ATeam SloveniaSLO 11:27:00
47.Jakov Boban236880COK Ivan MerzCRO 10:40:00
48.Jan Cokan2113837BOrientacijski klub KomendaSLO 10:19:00
49.Jasmina KelavaCSportsko rekreativni klub StartCRO 11:04:00
50.Jelena Lesjak2113425BOK JapeticCRO 10:39:00
51.Josip Matijašić546169B plusOK VihorCRO 10:44:00
52.Jure Rako7010043COK VihorCRO 10:34:00
53.Karin Pust2069847B plusOrientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
54.Katja Babič7210498ATeam SloveniaSLO 11:09:00
55.Krešo Špoljar2123970BOK KapelaCRO 11:07:00
56.Kristijan Verović237592B plusOK JapeticCRO 10:17:00
57.Lana GerjevićBOK KapelaCRO 10:47:00
58.Lara Gantar2077619BTeam SloveniaSLO 10:51:00
59.Lucija Hercigonja2133024COK KapelaCRO 10:52:00
60.Lucija Marijela Štambuk5729COK Ivan MerzCRO 11:22:00
61.Luka Filetin7207151AOK KapelaCRO 10:21:00
62.Maja Cvitković636977B plusOK VihorCRO 10:35:00
63.Maja Kušt2067893B plusOK VihorCRO 10:50:00
64.Majda Vidaković2113348BOK KapelaCRO 10:53:00
65.Marija Jazvić Mioković2148494BOK KapelaCRO 11:21:00
66.Marin Tanković219392COK JelenCRO 10:28:00
67.Mark Bogataj8000018ATeam SloveniaSLO 10:12:00
68.Martin Meštrović2128477COK KapelaCRO 10:04:00
69.Matic Blaž9101667ATeam SloveniaSLO 11:39:00
70.Matija Razum8221221AOK JapeticCRO 10:27:00
71.Melissa Drobić2132926COK KapelaCRO 10:46:00
72.Mile Boban5765BOK Ivan MerzCRO 11:23:00
73.Mile Mioković2148492BOK KapelaCRO 10:43:00
74.Mirja Pavić1403140AOK JapeticCRO 10:45:00
75.Mirjana Horvat888973B plusOK MaksimirCRO 10:41:00
76.Mirjana Mandić428003BOK JapeticCRO 10:37:00
77.Mirka Jakšić1261971B plusOK MaksimirCRO 10:26:00
78.Mladen Jelić505905B plusOK KapelaCRO 11:05:00
79.Monika Kovaljesko7207170AOK KapelaCRO 10:15:00
80.Nataša Kolarek222412B plusOK VihorCRO 10:29:00
81.Nika Sakar236889B plusOK MaksimirCRO 11:08:00
82.Noa Kolarek222419BOK VihorCRO 11:01:00
83.Olga Jerković Perić2105108AOK KapelaCRO 10:57:00
84.Olga Pajnić2148497BOK KapelaCRO 10:33:00
85.Papio cynocephalus889671A 10:30:00
86.Patrick Milković2141169COK JapeticCRO 11:28:00
87.Petar Strmečki7889999B plusOK MaksimirCRO 10:53:00
88.Petra Dasović2133352COK KapelaCRO 11:16:00
89.Petra Stojan2069834BOrientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
90.Petra Vučinić2116257COK JelenCRO 10:10:00
91.Sanda Berženji2120666AOK KapelaCRO 11:00:00
92.Sandra Bergant Vidaković2105097BOK KapelaCRO 11:09:00
93.Sandra Latinger2126435BOK KapelaCRO 11:31:00
94.Sanja Penc1234107BOK VihorCRO 10:41:00
95.Sara Delić7055033COK JelenCRO 10:22:00
96.Saša Horvat7040662B plusOK MaksimirCRO 11:11:00
97.Simon Stanonik2077620ATeam SloveniaSLO 10:42:00
98.Sonja Lesjak2121769AOK JapeticCRO 10:36:00
99.Srebrenka Vuk2121763BOK KapelaCRO 10:05:00
100.Stipe Predanić441432B 11:19:00
101.Suzana Stanić1110911BOK KapelaCRO 11:17:00
102.Tea ĐurekBOK VihorCRO 10:57:00
103.Tihomir Dugi9201754B plusOK KapelaCRO 11:23:00
104.Tomaž Pust2088287B plusOrientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
105.Tomislav Kaniški7001122AOK MaksimirCRO 10:48:00
106.Tomislav Meštrović2088246B plusOK KapelaCRO 10:23:00
107.Vacant B plus 11:41:00
108.Vacant B 11:35:00
109.Vacant C 11:40:00
110.Vacant B plus 11:38:00
111.Vacant B 11:33:00
112.Vacant A 11:36:00
113.Vacant A 11:33:00
114.Vacant C 11:34:00
115.Vanja Suhina7207153AOK KapelaCRO 10:39:00
116.Vedran Kaldi9102186AOK KapelaCRO 11:30:00
117.Vera Franc2109704BOK KapelaCRO 10:03:00
118.Vibor Strmečki1422007B plusOK MaksimirCRO 10:14:00
119.Violeta Čalić2140845BOK VihorCRO 10:59:00
120.Višnja Dukić2143665BOK KapelaCRO 11:27:00
121.Vladimir Trivunović1401011B plusOK SovaCRO 11:02:00
122.Vlatka Stupalo2084417B plusOK VihorCRO 11:35:00
123.Wanda Kovač2113332COK KapelaCRO 10:58:00
124.Žan Ravnikar7210496ATeam SloveniaSLO 11:18:00
125.Zdenka Petra Štambuk5768B plusOK Ivan MerzCRO 11:20:00
126.Željka Fištrek2144746B plusOK KapelaCRO 10:47:00
127.Željka Miljković7070725BOK VihorCRO 10:27:00
128.Željka Miljković2115764AOK VihorCRO 10:06:00
129.Zvjezdana Govedarica237596BOK JapeticCRO 10:35:00
130.Zvonimir Fernežir2144742BOK JapeticCRO 10:31:00