Ljubljana, Sračja dolina SOL 8, middle->Start times by name (number of entries: 162)
1. | Abigael Vanessa Boncina | 1968213 | Ž35 | OK SK | SLO |
12:11:00 |
2. | Ajda Jarc | 2034095 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
3. | Ajda Kovačič | 1422770 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
11:49:00 |
4. | Ajda Lampe | 2300251 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:11:00 |
5. | Alenka Vuga Seljak | 9000050 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:20:00 |
6. | Aleš Poljanšek | 8101970 | M35 | OK Azimut | SLO |
12:24:00 |
7. | Aleš Zobavnik | 2110390 | M21A | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:03:00 |
8. | Aleš Zupan | 7777808 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:08:00 |
9. | Alex Merkelj | 445668 | M10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:37:00 |
10. | Aljaž Černe | 2065597 | M21B | OK Tivoli | SLO |
11:19:00 |
11. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | Ž35 | OK Tivoli | SLO |
12:17:00 |
12. | Andrej Cimerman | 886218 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:59:00 |
13. | Anica Hribar | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | SLO |
12:05:00 |
14. | Anja Škarabot | 253346 | Ž21B | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:23:00 |
15. | Anze Obid | 2132996 | M12 | OK Azimut | SLO |
12:06:00 |
16. | Anže Brataševec | 253347 | Začetniška-Beginners | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:00:00 |
17. | Anže Kölner | 2069806 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:20:00 |
18. | Anže Tomažič | 2056372 | Začetniška-Beginners | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:00:00 |
19. | Beno Bizjak | 2148495 | M14 | OK Azimut | SLO |
12:02:00 |
20. | Blaž Kölner | 8280028 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:39:00 |
21. | Blaž Kovačič | 435616 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:07:00 |
22. | Bojan Jevševar | 2077852 | M35 | OK Brežice | SLO |
12:12:00 |
23. | Boris Eržen | 520504 | M45 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:23:00 |
24. | Borut Gantar | 406857 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:16:00 |
25. | Boštjan Bizjak | 1110256 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
26. | Božo Bizjak | 2133344 | M16 | OK Azimut | SLO |
12:10:00 |
27. | Brina Gantar | 2114454 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
28. | Brina Kölner | 2113842 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:11:00 |
29. | Charles Nelson | 202151 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:55:00 |
30. | Damjana Gantar | 2107072 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
12:26:00 |
31. | David Sedej | 1100102 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
32. | Davor Pobega | 2114460 | M21 Elite | OK Tivoli | SLO |
11:45:00 |
33. | Deja Razpet | 2077602 | Ž21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:21:00 |
34. | Denis Mikuž | 2114453 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:25:00 |
35. | Dragan Krivičić | 218959 | OPEN | STRAŽILOVO | SRB |
11:00:00 |
36. | Drejc Malus | 1425112 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:54:00 |
37. | Dušan Smole | 232445 | M55 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:35:00 |
38. | Ela Kostelac | | Otroška-Kids | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
39. | Enej Mislej | 2120849 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:35:00 |
40. | Erik Mikuž | 2300233 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:40:00 |
41. | Franc Malus | 1425117 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:55:00 |
42. | Frida Mezga | 2112858 | Ž12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:06:00 |
43. | Gaja Stopar | 438027 | Ž10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:07:00 |
44. | Gal Nemeček | 2107027 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:41:00 |
45. | Gregor Hvala | 1398955 | M21 Elite | OK Azimut | SLO |
12:00:00 |
46. | Gregor Košir | 445673 | M10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:31:00 |
47. | Gregor Pavlič | 2065880 | M45 | OK Azimut | SLO |
11:50:00 |
48. | Gregor Zupan | 7210497 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:42:00 |
49. | Ida Antonija Raj | 2102036 | Otroška-Kids | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:00:00 |
50. | Igor Bončina | 2114457 | M45 | OK SK | SLO |
12:29:00 |
51. | Igor Gavrilov | 8681449 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:51:00 |
52. | Irena Hacin Kölner | 1425110 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:32:00 |
53. | Ivo Kete | 2034084 | M65 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:49:00 |
54. | Izabel Peternel | 2113836 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:38:00 |
55. | Izabela Eržen | 980592 | Otroška-Kids | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:00:00 |
56. | Jaka Piltaver | 1398941 | M35 | OK Brežice | SLO |
12:18:00 |
57. | Jaka Pišljar | 349764 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:48:00 |
58. | Jaka Seljak | 2069825 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:37:00 |
59. | Jakob Erjavec | 2069796 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:50:00 |
60. | Janko Bačnar | 1021018 | M35 | OK Azimut | SLO |
12:33:00 |
61. | Janko Lapajne | 406850 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:43:00 |
62. | Jernej Jejčič | 445678 | M10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:43:00 |
63. | Jožko Jazbar | 1398949 | M45 | OK Azimut | SLO |
12:14:00 |
64. | Julija Bizjak | 2148496 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:48:00 |
65. | Jure Kavčič | 1425115 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:06:00 |
66. | Jurij Furlan | 349763 | Začetniška-Beginners | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:00:00 |
67. | Karin Pust | 2069847 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:13:00 |
68. | Karolina Šatej Bavčar | 2056371 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:09:00 |
69. | Katarina Sedej | 406859 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
12:08:00 |
70. | Klara Mahkovec | 253347 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:33:00 |
71. | Klavdija Prezelj | 2146199 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:53:00 |
72. | Klemen Kenda | 2142777 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:04:00 |
73. | Kostela Vovk | 253334 | Ž10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:01:00 |
74. | Kristjan Gantar | 2107075 | M35 | OK Azimut | SLO |
12:30:00 |
75. | Lan Kurtanjek | 2142753 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:28:00 |
76. | Lana Mohorič | 2077607 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
11:46:00 |
77. | Lara Gantar | 7204436 | Ž21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:27:00 |
78. | Leon Kropivšek | 1404144 | M35 | Mariborski OK | SLO |
11:57:00 |
79. | Lili Ivana Raj | 2102040 | Ž12 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:30:00 |
80. | Lovro Kurtanjek | 2142763 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:56:00 |
81. | Luka Kurtanjek | 2142754 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:52:00 |
82. | Luka Rožič | 2112853 | M10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:25:00 |
83. | Luka Ruter | 2120833 | OPEN | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:00:00 |
84. | Luka Seljak | 8011033 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:21:00 |
85. | Maja Cankar | | Začetniška-Beginners | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:00:00 |
86. | Maja Prosen | 2113831 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:29:00 |
87. | Maja Ugrin | 2114451 | Ž21B | OK Tivoli | SLO |
11:17:00 |
88. | Manja Leban | 2069811 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
12:04:00 |
89. | Marijan Leban | 2114459 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:32:00 |
90. | Marjanca Poljanšek | 8081970 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
91. | Marko Dudić | 1418841 | M45 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:01:00 |
92. | Marko Obid | 2107057 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:54:00 |
93. | Marta Malus | 1425113 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:05:00 |
94. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
95. | Matej Škarabot | 1908999 | M21A | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:09:00 |
96. | Matej Vidič | 2069845 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:58:00 |
97. | Matic Kerševan | 438028 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:27:00 |
98. | Matija Kerševan | 445688 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:03:00 |
99. | Matjaž Štanfel | 8667834 | M21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
100. | Maurizio Ficur | 8011122 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:00:00 |
101. | Mia Žigon | 232463 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:18:00 |
102. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
12:20:00 |
103. | Mihej Prezelj | 2141155 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:42:00 |
104. | Mija Marjanovič | 2127019 | Ž12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:12:00 |
105. | Monika Ravnikar | 9002007 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:14:00 |
106. | Nastja Raj | 2102035 | Ž35 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:44:00 |
107. | Natalija Kunc Rešek | 445687 | Začetniška-Beginners | OK Tivoli | SLO |
11:00:00 |
108. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M21 Elite | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:42:00 |
109. | Nea Eržen | 2052183 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
11:34:00 |
110. | Nejc Močnik | 1401614 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:24:00 |
111. | Nejc Turk | 1425107 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:03:00 |
112. | Neža Jarc | 235870 | Ž10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:52:00 |
113. | Neža Kovačič | 253339 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:09:00 |
114. | Neža Obid | 2107054 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
11:20:00 |
115. | Nika Eržen | 2107055 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
11:57:00 |
116. | Nika Poljanšek | 8092000 | Ž21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:15:00 |
117. | Nikolina Ugrin | 2114455 | Ž16 | OK Tivoli | SLO |
11:59:00 |
118. | Ožbej Malus | 1425114 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:44:00 |
119. | Peter Tušar | 1401615 | M21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:54:00 |
120. | Petra Močnik | 2300253 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:32:00 |
121. | Petra Stojan | 2069834 | Ž45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:51:00 |
122. | Polona Jezeršek | 7210499 | Ž21 Elite | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:36:00 |
123. | Polona Kravos | 206302 | Ž10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:55:00 |
124. | Primož Gantar | 2107071 | M18 | OK Azimut | SLO |
12:09:00 |
125. | Primož Podobnik | | M21A | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
126. | Rado Prezelj | 1021259 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:10:00 |
127. | Rajko Kračun | 889724 | M35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:18:00 |
128. | Robert Kunc | 2073100 | M45 | OK Tivoli | SLO |
12:02:00 |
129. | Rok Bogataj | 2045663 | M16 | OK Azimut | SLO |
11:22:00 |
130. | Rok Sedej | 2107081 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
131. | Rok Sušnik | 435614 | M45 | OK Azimut | SLO |
12:08:00 |
132. | Romana Zupan | 1425101 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:17:00 |
133. | Sara Kerševan | 438031 | Ž14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:39:00 |
134. | Saša Žižek | 2141141 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
11:26:00 |
135. | Sergey Churkin | 8150477 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:15:00 |
136. | Silvij Močnik | 1401599 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:38:00 |
137. | Silvo Babič | 1425109 | M55 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:41:00 |
138. | Sofia Jerkič | 2127017 | Ž12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:18:00 |
139. | Stanko Čufer | 2034098 | OPEN | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:00:00 |
140. | Teja Tušar | 2069843 | Ž21 Elite | OK Azimut | SLO |
11:39:00 |
141. | Tejo Gaber Raj | 2102033 | M10 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:19:00 |
142. | Tilen Zupan | 1425102 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:01:00 |
143. | Timeja Prezelj | 2420719 | Ž10 | OK Azimut | SLO |
12:04:00 |
144. | Tina Močnik | 2070918 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:53:00 |
145. | Tinkara Cankar | 520519 | Ž12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
12:15:00 |
146. | Tomaž Pust | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:35:00 |
147. | Ula Kostelac | | Otroška-Kids | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:00:00 |
148. | Urh Pibernik | | M10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:22:00 |
149. | Uroš Cankar | 980588 | M21 Elite | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:48:00 |
150. | Uroš Kostelac | | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:07:00 |
151. | Urša Štanfel | 8668995 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:29:00 |
152. | Val Jarc | 2069801 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
12:12:00 |
153. | Valentin Eržen | 1000555 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:30:00 |
154. | Valentin Rodman | 2088823 | M12 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:45:00 |
155. | Vianez Bončina | 422512 | Ž10 | OK SK | SLO |
12:10:00 |
156. | Vid Bogovič | 439275 | M21 Elite | OK Brežice | SLO |
11:39:00 |
157. | Vidjan Lenart | 2102031 | M14 | OK Slovenj Gradec | SLO |
11:26:00 |
158. | Vita Malus | 1425116 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:43:00 |
159. | Vlado Sedej | 1398546 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
160. | Zarja Praček | 349778 | Ž10 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
12:13:00 |
161. | Zdenko Pavlič | 2088835 | M65 | OK Azimut | SLO |
11:19:00 |
162. | Žiga Sedej | 406860 | M10 | OK Azimut | SLO |
11:40:00 |