v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SkiO SOL3->Start times by classes  (number of entries: 53)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M14
1.Val Jarc2069801M14Orientacijski klub KomendaSLO 15:21:00
2.David Kaltenbacher8108208M14HSV OL Wr. NeustadtAUT 15:23:00
3.Enej Šuc2113839M14Orientacijski klub KomendaSLO 15:25:00
4.Lenart AndrejcM14OK Slovenj GradecSLO 15:27:00
5.Anže Kölner2069806M14Orientacijski klub KomendaSLO 15:29:00

M17
1.Aljaž Kerševan2056392M17Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 15:41:00

M21E
1.Aleš Poljanšek8101970M21EOK AzimutSLO 15:16:00
2.Erik Nilsson Simkovics8460846M21EOLC WienerwaldAUT 15:18:00
3.Sergey Churkin8150477M21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:20:00
4.Blaž Petrovič1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:22:00
5.Pierre Kaltenbacher8080804M21EHSV OL Wr. NeustadtAUT 15:24:00
6.Matthias Poell8048408M21EOLC WienerwaldAUT 15:26:00
7.Blaž Kölner8280028M21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:28:00
8.Tobias Habenicht8300045M21ESU KlagenfurtAUT 15:30:00
9.Franci SokličM21E 15:32:00
10.David AndrejcM21EOK Slovenj GradecSLO 15:34:00
11.David Čufer2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 15:36:00
12.Matej Pistor1903975M21EMariborski OKSLO 15:38:00
13.Dušan Petrovič1566506M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:40:00
14.Vito Satrapa8200041M21EOLC WienerwaldAUT 15:42:00

M40
1.Curt MAIER8036035M40ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAUT 15:17:00
2.Marko Dudić1418841M40OK Slovenj GradecSLO 15:21:00
3.Valter Foški1398948M40Orientacijski Klub PolarisSLO 15:25:00
4.Miro Šalamun1411624M40Orientacijski Klub PolarisSLO 15:29:00
5.Stanko Čufer2034098M40Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 15:33:00
6.Tomaž Pust2088287M40Orientacijski klub KomendaSLO 15:37:00

MB
1.Timotej Šuc2113841MBOrientacijski klub KomendaSLO 15:20:00
2.Günther Dobnik8181155MBOLC Union ViktringAUT 15:22:00

Ž14
1.Ajda Jarc2034095Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 15:31:00
2.Klara Mahkovec253347Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 15:33:00
3.Brina Kölner2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 15:35:00
4.Sara Kerševan438031Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 15:37:00

Ž21E
1.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 15:15:00
2.Mojca Foški7101368Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 15:19:00
3.Mojca Flerin Drevenšek8333301Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 15:23:00
4.Nika Poljanšek8092000Ž21EOK AzimutSLO 15:27:00
5.Lana Mohorič2077607Ž21EOK AzimutSLO 15:31:00
6.Zala Serženta Seljak2114447Ž21EOK AzimutSLO 15:35:00
7.Nina ČrnigojŽ21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 15:39:00
8.Tina Močnik2070918Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:43:00
9.Nika RavnikarŽ21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:45:00
10.Polona JezeršekŽ21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:47:00
11.Ana Pia PogačarŽ21EOrientacijski klub KomendaSLO 15:49:00

začetniki
1.Matija Kerševan445688začetnikiPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
2.Matic Kerševan438028začetnikiPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
3.Sofija Jerkič2127017začetnikiPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO
4.Teja Šuc2070920začetnikiOrientacijski klub KomendaSLO

ŽB
1.Irena Hacin Kölner1425110ŽBOrientacijski klub KomendaSLO 15:24:00
2.Polona Puc445668ŽBPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 15:26:00
3.Elena Gombač Šuc2113840ŽBOrientacijski klub KomendaSLO 15:28:00
4.Tanja MezgaŽBOK Slovenj GradecSLO 15:30:00
5.Petra Stojan2069834ŽBOrientacijski klub KomendaSLO 15:32:00
6.Ursula Maier9911111ŽBASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAUT 15:34:00