v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL3-Zalštad->Start times by classes  (number of entries: 207)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Anže Kölner2113838M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:03:00
2.Martin Ferenc2088832M10OK TivoliSLO 10:09:00
3.Ožbej Malus1425114M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:15:00
4.Enej Šuc2113839M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:21:00
5.David Sedej406860M10OK AzimutSLO 10:27:00
6.Lovro Prevodnik2069801M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:33:00
7.Jakob Kurinčič2069815M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:39:00
8.Jaka Seljak2069825M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:45:00
9.Drejc Malus1425112M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:51:00
10.Oskar Foški435134M10Orientacijski Klub PolarisSLO 10:54:00

M12
1.Jan Cokan2113837M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:02:00
2.Aljaž Škvarča422805M12OK AzimutSLO 10:08:00
3.Rok Bogataj2045663M12OK AzimutSLO 10:14:00
4.Luka Seljak2069816M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:20:00
5.Domen Leban2097776M12OK AzimutSLO 10:26:00
6.Simon Erik Jerebič2069800M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
7.Borut Gantar406857M12OK AzimutSLO 10:38:00
8.Lev Žižek406721M12OK AzimutSLO 10:44:00
9.Val Bajc2070916M12 10:50:00
10.Nejc Trunk1401620M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:56:00

M14
1.Rok Kern1425119M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
2.Tilen Zupan1425102M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:14:00
3.Primož Gantar2107071M14OK AzimutSLO 10:23:00
4.Nejc Turk1425107M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
5.Matevž Kunc2050437M14OK TivoliSLO 10:41:00

M16
1.Natan Maj Poženel2107053M16Planinsko društvo TolminSLO 10:03:00
2.Enej Smole446310M16Orientacijski Klub PolarisSLO 10:15:00
3.Domen Kavčič2069807M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:27:00
4.Nejc Domnik8632864M16OK AzimutSLO 10:36:00
5.Enej Logar2107061M16OK AzimutSLO 10:45:00
6.Aljaž Luznar2120869M16OK AzimutSLO 10:54:00
7.Domen Žurbi2069806M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:06:00

M18
1.Tjaž Gantar2077609M18OK AzimutSLO 10:13:00
2.Jure Kavčič1425115M18Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00

M21A
1.Drago Peternelj2107094M21AOK AzimutSLO 10:07:00
2.Marko Obid2107057M21AOK AzimutSLO 10:10:00
3.Aleš ZobavnikM21AKamniški orientacijski klubSLO 10:22:00
4.Nejc Smolej2107092M21A 10:31:00
5.Elio Golja7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 10:40:00
6.Gregor Zupan7210497M21AOrientacijski klub KomendaSLO 10:49:00
7.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 10:58:00
8.Matej Škarabot1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:07:00
9.Simon Kurinčič2113833M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:46:00

M21B
1.Matej Kristan423997M21B 10:06:00
2.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 10:18:00
3.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 10:30:00
4.Timotej Šuc2113841M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:48:00
5.Aleš Veselič2069809M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:57:00
6.Nicolas Vanek442836M21BOK AzimutSLO 11:09:00
7.Kristjan Gantar2107075M21BOK AzimutSLO 11:21:00
8.Denis Mikuž422516M21BOK AzimutSLO 11:30:00
9.Franc Malus1425117M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
10.Borut Seljak9999940M21B 11:42:00
11.Silvo Babič2069808M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:54:00

M21E
1.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:04:00
2.Matija Razum8221221M21EOK BrežiceSLO 10:10:00
3.Denis Kokelj1404150M21EKamniški orientacijski klubSLO 10:16:00
4.Jan Dovč1398938M21EOK TivoliSLO 10:28:00
5.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21EMariborski OKSLO 10:34:00
6.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 10:40:00
7.Jernej Zorman9988877M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:46:00
8.Peter Tušar1401615M21EOK AzimutSLO 10:52:00
9.Žan Ravnikar7210496M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:04:00
10.Mark Bogataj2077611M21EOK AzimutSLO 11:16:00
11.Rajko Kračun889724M21EKamniški orientacijski klubSLO 11:22:00
12.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 11:34:00

M35
1.Luka Kremžar2107093M35 10:19:00
2.Igor Gavrilov1007956M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00
3.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:37:00
4.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:46:00
5.Dušan Petrovič1566506M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:55:00
6.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 11:04:00
7.Max Habenicht8000036M35Sportunion KlagenfurtAUT 11:13:00
8.Hannes Pacher8011559M35SU Schöckl GrazAUT 11:19:00
9.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 11:22:00
10.Boris Bauman673167M35Mariborski OKSLO 11:28:00
11.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 11:34:00
12.Miran Kolman1411630M35Kamniški orientacijski klubSLO 11:37:00
13.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 11:43:00

M45
1.Davor Pobega2052394M45 10:01:00
2.Tomaž Groff2069850M45OK AzimutSLO 10:19:00
3.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:37:00
4.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 10:55:00
5.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 11:13:00
6.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:31:00
7.Valter Foški1398948M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:43:00
8.Dalibor Radovan2107073M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:55:00

M50
1.Pavel Rejec445663M50OK AzimutSLO 10:09:00
2.Aleš Zupan7777808M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:21:00
3.Aleš Borštnik406885M50OK TivoliSLO 10:33:00
4.Silvij Močnik1401599M50OK AzimutSLO 10:39:00
5.Ivan Boyadzhiev412842M50Mariborski OKSLO 10:51:00
6.Igor Bončina2800010M50OK AzimutSLO 11:00:00
7.Dušan Smole232445M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:12:00
8.Martin Kristan406745M50 11:33:00
9.Vojko Kacin406709M50OK AzimutSLO 11:39:00
10.Marijan Leban406846M50OK AzimutSLO 11:45:00
11.Janez Zavrl7055111M50Orientacijski klub KomendaSLO 11:51:00

M60
1.Janko Lapajne406850M60OK AzimutSLO 10:04:00
2.Črtomir Knap406852M60OK AzimutSLO 10:16:00
3.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 10:37:00

Open
1.Žiga Groff406715OpenOK AzimutSLO 10:00:00

Otroška
1.Tjaša Bajc2070918Otroška 10:00:00
2.Gaja Veselič2070913Otroška 10:00:00
3.Brina Bajc2070914Otroška 10:00:00
4.Lana Bajc2070917Otroška 10:00:00
5.Vital Deu406835Otroška 10:00:00
6.Natan Deu235878Otroška 10:00:00
7.Patricia Ogrinc439000Otroška 10:00:00
8.Pia Veselič2070919Otroška 10:00:00
9.Aljaž Knaflič438986Otroška 10:00:00
10.Lina Grabljevec438992Otroška 10:00:00
11.Lučka Bajc2070920Otroška 10:00:00
12.Pika PoberajOtroška 10:00:00
13.Brina Prevodnik438987Otroška 10:00:00
14.Bor Kostanjšek442831Otroška 10:00:00
15.Izabela Eržen Plavčak980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:00:00
16.Jaka Kostanjšek438995Otroška 10:00:00
17.Brin Požun406831OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
18.Sara Jerebič2052385OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
19.Katja Kavčič2069796OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
20.Marta Jerebič2052388OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
21.David Luka Jerebič2052358OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
22.Neža KovačičOtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
23.Žiga Sedej2107081OtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
24.Nizzy Bončina422512OtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
25.Anže ObidOtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
26.Rok Sedej406859OtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
27.Tin Šuc438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
28.Eva Košir2062633OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
29.Eva Grabljevec438993OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
30.Jerca Kurinčič2069798OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
31.Teja Šuc438996OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
32.Mija Jeraj2069824OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
33.Lovro Bor Štefančič438982OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
34.Val Jarc438991OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
35.Aljaž Bolka438999OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
36.Pia Ogrinc235900OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
37.Jakob Slemc235894OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
38.Ajda KovačičOtroškaOK AzimutSLO 10:00:00
39.Maja Janežič2034095OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
40.Patrik Plevel2107097OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00

Ž10
1.Nika Eržen2107055Ž10OK AzimutSLO 10:12:00
2.Ajda Jarc2107095Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
3.Lara Knaflič2107091Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:24:00
4.Brina Kölner2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
5.Ajda Jeraj2107096Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
6.Neža Trunk2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:48:00

Ž12
1.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 10:05:00
2.Nikolina Ugrin2052362Ž12 10:11:00
3.Ema Groff422528Ž12OK AzimutSLO 10:17:00
4.Mojca Kunc2073099Ž12OK TivoliSLO 10:23:00
5.Tinka Ferenc442838Ž12OK TivoliSLO 10:29:00
6.Nea Eržen2052183Ž12OK AzimutSLO 10:35:00
7.Lucija Kremžar2103910Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 10:41:00

Ž14
1.Karin Pust2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:08:00
2.Manja Leban2069811Ž14OK AzimutSLO 10:17:00
3.Lucija Kavčič235877Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:26:00
4.Vita Malus1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:35:00
5.Zala Ferenc445684Ž14OK TivoliSLO 10:44:00

Ž16
1.Anja Škarabot253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 10:01:00
2.Zala Serženta Seljak435644Ž16OK AzimutSLO 10:07:00
3.Teja Tušar2069843Ž16OK AzimutSLO 10:19:00
4.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:25:00
5.Tina Kern1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:34:00

Ž18
1.Ana Pia Pogačar1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 10:07:00
2.Zala Zavrl9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 10:25:00
3.Nika Poljanšek1398929Ž18OK AzimutSLO 10:43:00
4.Lana Štrumbelj406801Ž18Orientacijski Klub PolarisSLO 11:01:00

Ž21B
1.Petra Stojan2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:02:00
2.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž21BOK AzimutSLO 10:11:00
3.Lara Zupan1425103Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:20:00
4.Maja Istenič2127789Ž21BOK AzimutSLO 10:29:00
5.Maja Obid2127797Ž21BOK AzimutSLO 10:38:00
6.Damjana Jerše7441139Ž21BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:47:00
7.Damjana Gantar2107072Ž21BOK AzimutSLO 10:53:00
8.Marta Malus1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:59:00
9.Nataša Bogataj2088810Ž21BOK AzimutSLO 11:05:00

Ž21E
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:01:00
2.Suzana Flerin Drevenšek1404137Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:04:00
3.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 10:16:00
4.Tajda Foški1205995Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 10:25:00
5.Tajda Bogataj7487748Ž21EOK AzimutSLO 10:34:00
6.Ajda Flašker2036371Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:43:00
7.Regina Habenicht9940000Ž21ESportunion KlagenfurtAUT 10:52:00
8.Monika Ravnikar9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
9.Nuša Jeram2052392Ž21EOK AzimutSLO 11:10:00
10.Lara Gantar2077619Ž21EOK AzimutSLO 11:16:00
11.Lisa Pacher8030494Ž21ESU Schöckl GrazAUT 11:49:00

Ž35
1.Katja Kobentar1411629Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 10:13:00
2.Špela Trunk2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:31:00
3.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:49:00
4.Saša Žižek406784Ž35OK AzimutSLO 11:07:00
5.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:19:00
6.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:25:00
7.Romana Zupan1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:37:00

Ž45
1.Marjanca Poljanšek2107070Ž45OK AzimutSLO 10:12:00
2.Marjana Rejec445666Ž45OK AzimutSLO 10:24:00
3.Gerhild Pacher7120364Ž45SU Schöckl GrazAUT 10:42:00
4.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:03:00
5.Maja Zaman Groff406843Ž45OK AzimutSLO 11:15:00

Začetniška
1.Špela Bogataj2069813ZačetniškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Elena Gombač Šuc2113840ZačetniškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
3.Nina Močnik2069797Začetniška 10:00:00
4.Tajda Štepic2069791Začetniška 10:00:00
5.Maja Ugrin2069802Začetniška 10:00:00
6.Darja Vodlan438980ZačetniškaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00