v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Klubsko prvenstvo OK Komenda->Start times by classes  (number of entries: 84)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

Družinska
1.Tina MočnikDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
2.Jerca Kurinčič2069798DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
3.Družina PrimožičDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
4.Maja JanežičDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
5.Ajda JarcDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
6.Val JarcDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
7.Rok Sedej406859DružinskaOK AzimutSLO 10:30:00
8.Pia Lara GregorinDružinska 10:30:00
9.Brina PrevodnikDružinska 10:30:00

M10
1.David Sedej406860M10OK AzimutSLO 10:31:00
2.Aljaž BolkaM10 10:37:00
3.Anže Kölner2113838M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:49:00
4.Maj PrimožičM10Orientacijski klub KomendaSLO 10:55:00
5.Nik VodlanM10Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
6.Drejc Malus1425112M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
7.Ažbe PerkoM10Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
8.Ožbej Malus1425114M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
9.Jakob Kurinčič2069815M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00

M12
1.Nejc Trunk1401620M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:39:00
2.Jan Cokan2113837M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:45:00
3.Jaka Seljak2069825M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:57:00
4.Luka Seljak2069816M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
5.Simon Erik Jerebič2069800M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00

M16
1.Natan Maj Poženel2107053M16Planinsko društvo TolminSLO 10:31:00
2.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 10:37:00
3.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
4.Tilen Zupan1425102M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
5.Domen Kavčič2069807M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00

M21
1.Jaka Piltaver1398941M21OK BrežiceSLO 10:32:00
2.Matic Blaž9101667M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:38:00
3.Blaž Kölner7210500M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:44:00
4.Jernej Zorman9988877M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:50:00
5.Simon Kurinčič2113833M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:56:00
6.Žan Ravnikar7210496M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
7.Jure Kavčič1425115M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00

M35
1.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:32:00
2.Tomaž KupnikM35 10:35:00
3.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 10:38:00
4.Vlado Sedej1398546M35OK AzimutSLO 10:44:00
5.Aleš ZupanM35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:47:00
6.Dragan Krivičić218959M35OK Perkmandeljc TrbovljeSLO 10:50:00
7.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 10:53:00
8.Dalibor Radovan2107073M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:56:00
9.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:02:00
10.Blaž JerajM35Orientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
11.Janez Zavrl7055111M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:14:00
12.Igor Gavrilov1007956M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
13.Andrej Korelc2069819M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
14.Gregor Zupan7210497M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
15.Silvo Babič2069808M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
16.Tomaž Pust2088287M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
17.Borut SeljakM35Orientacijski klub KomendaSLO 11:35:00

Ž10
1.Leila Ema Poženel2107083Ž10Planinsko društvo TolminSLO 10:34:00
2.Nikolina UgrinŽ10 10:40:00
3.Brina Kölner2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 10:52:00
4.Naja LončarŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:58:00
5.Ajda JerajŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 11:04:00
6.Mija JerajŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
7.Neža Trunk2069805Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00

Ž12
1.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 10:30:00
2.Lana BajcŽ12 10:33:00
3.Patricija KernŽ12Orientacijski klub KomendaSLO 10:42:00
4.Zala Mia Švigelj2069810Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 10:51:00

Ž16
1.Lara Zupan1425103Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:58:00
2.Ana Pia Pogačar1425104Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
3.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
4.Vita Malus1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:28:00
5.Karin Pust2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:34:00
6.Katja Babič7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:37:00

Ž21
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 10:41:00
2.Lucija JurkovičŽ21Orientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
3.Zala Zavrl9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00
4.Monika Ravnikar9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00

Ž35
1.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 10:34:00
2.Damjana JeršeŽ35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:40:00
3.Irma Pretnar1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 10:43:00
4.Darja RožičŽ35 10:46:00
5.Klara Zupanc KorošecŽ35 10:49:00
6.Romana Zupan1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:55:00
7.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:04:00
8.Špela BogatajŽ35Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
9.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
10.Petra Stojan2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
11.Petra Paradiž1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:31:00