v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zagreb City Race tour - Zagreb open (1st & 2nd stage)->Start times by classes  (number of entries: 235)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.

M12
1.Luka Sučić222415M12OK VihorCRO 15:49:00
2.Mario Lah2117408M12OK VaraždinCRO 15:59:00
3.Adam Anadolac2138242M12OK Ivan MerzCRO 10:04:00 16:07:00
4.Teo Mance409107M12OK VihorCRO 10:05:00 15:57:00
5.Martin Meštrović2128477M12OK KapelaCRO 10:06:00 15:51:00
6.Luka Gojmerac236873M12OK Ivan MerzCRO 10:07:00 15:53:00
7.Gabrijel Solenički219397M12OK JelenCRO 10:08:00 16:05:00
8.Janko Hodak406866M12OK VihorCRO 10:09:00 16:09:00
9.Pavel Krasko Jr2074999M12Kamvol BelarusBLR 10:11:00 16:01:00

M16 (Youth - CRET)
1.Teo Ivančević2115764M16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 15:58:00
2.Borna Kuzmanić237600M16 (Youth - CRET)OK JapeticCRO 10:33:00 15:50:00
3.Vibor Strmečki1422007M16 (Youth - CRET)OK MaksimirCRO 10:35:00 16:04:00
4.Noa Kelc2116257M16 (Youth - CRET)OK JelenCRO 10:37:00 15:48:00
5.Patrick Milković2141169M16 (Youth - CRET)OK JapeticCRO 10:41:00 15:56:00
6.Gabriel Šiljevinac446317M16 (Youth - CRET)OK JelenCRO 10:45:00 16:00:00
7.Ozren Pevec8656792M16 (Youth - CRET)OK VaraždinCRO 10:47:00 15:54:00

M20 (Junior - CRET)
1.Luka Krajnović222403M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:42:00 16:28:00
2.Jura Kukec1289347M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:44:00 16:16:00
3.Petar Gojmerac421656M20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:46:00 16:18:00
4.Noa Kolarek406868M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:48:00 16:26:00
5.Timo Vilim Gobec7212119M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:52:00 16:20:00
6.Tin Kodba222420M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:54:00 16:22:00
7.Jan Gobec8135002M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:58:00 16:32:00

M21 (Elite City Race - CRET)
1.Matjaž Štanfel8667834M21 (Elite City Race - CRET)OK SovaCRO 16:02:00
2.Tomislav Varnica8079783M21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:03:00 16:08:00
3.Pavel Krasko8660070M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:05:00 16:10:00
4.Davor Čapeta300745M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:07:00 16:24:00
5.Andrej Olunczek8400051M21 (Elite City Race - CRET)USV TU DresdenGER 10:09:00 16:04:00
6.Domagoj Delimar7300541M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:13:00 16:30:00
7.Jesús Hervás Lucas8010106M21 (Elite City Race - CRET)Gymnasion Offenbach e. V.GER 10:15:00 15:56:00
8.Dieter Coen1403132M21 (Elite City Race - CRET)TROL BelgiumBEL 10:17:00 16:14:00
9.Ivor Jelić500739M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:19:00 15:52:00
10.Sebastian Knitsch8080390M21 (Elite City Race - CRET)USV TU DresdenGER 10:21:00 16:22:00
11.Ivan Draušnik232277M21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:23:00 16:12:00
12.Márton Erdős1396163M21 (Elite City Race - CRET)NagykanizsaHUN 10:25:00 16:28:00
13.Luka Filetin7207151M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:27:00 16:18:00
14.Marijan Turkalj222401M21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:31:00 15:48:00
15.Dmitry Vorobyov8660060M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:33:00 16:20:00
16.Vedran Bijelić2088253M21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:35:00
17.Matija Mesic1426067M21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:39:00 15:58:00
18.Igor Zanevski893843M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:41:00 16:00:00
19.Wolfgang Pötsch1116130M21 (Elite City Race - CRET)GoggiAUT 10:43:00 16:16:00
20.Vedran Kaldi9102186M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:45:00 15:54:00
21.Balazs Duhi8499949M21 (Elite City Race - CRET)Luxembourg Orienteering ClubLUX 10:47:00 15:50:00

M35
1.Luka Kosić2113424M35OK JapeticCRO 10:33:00
2.Plamen Iordanov8627833M35Valdi SofiaBUL 10:34:00 16:56:00
3.Dalibor Stankovski7211121M35OK JelenCRO 10:35:00 16:42:00
4.Goran Vodopija2087742M35OK KapelaCRO 10:36:00 16:54:00
5.Robert Orehoci8250869M35OK BjelovarCRO 10:37:00 16:38:00
6.Ivan Bublić7211185M35OK KapelaCRO 10:39:00 16:50:00
7.Valentin Eržen1000555M35OK AzimutSLO 10:40:00 16:40:00
8.Ruben Sanchez7207014M35Alhama COYMESP 10:41:00 16:52:00
9.Igor Dorotic439277M35OK VihorCRO 10:43:00 16:48:00
10.Petar Delić7820618M35OK MaksimirCRO 10:44:00 16:44:00
11.Edi Ocvirk8230775M35OK JapeticCRO 10:45:00 17:00:00
12.Tomislav Meštrović2088246M35OK KapelaCRO 10:47:00 16:34:00

M40+ (Veteran - CRET)
1.Fabrice Lapergue8018118M40+ (Veteran - CRET)Sud Médoc Orientation GirondeFRA 10:55:00 17:04:00
2.Andrew Selby8115252M40+ (Veteran - CRET)DVO TravellersGBR 10:57:00 17:02:00
3.Josè Pires234276M40+ (Veteran - CRET) 10:58:00 17:10:00
4.Ivan Yakhin8644888M40+ (Veteran - CRET)YekaterinburgRUS 10:59:00 17:08:00

M45
1.Valter Sučić222412M45OK VihorCRO 16:17:00
2.Bojan Vukelić300743M45OK MaksimirCRO 10:20:00 16:25:00
3.Vladimir Trivunović1401011M45OK SovaCRO 10:22:00 16:21:00
4.Darko Duhovic700701M45OK MedjimurjeCRO 10:26:00 16:11:00
5.Tomislav Gojmerac206436M45OK Ivan MerzCRO 10:28:00 16:35:00
6.Darko Merunka7630314M45OK MaksimirCRO 10:30:00 16:37:00
7.Ivaylo Kabadzhov8221100M45Valdi SofiaBUL 10:32:00 16:13:00
8.Marijan Bogović7891004M45OK JelenCRO 10:34:00
9.Sandro Rodrigues8071342M45Clube Aventura da MadeiraPOR 10:36:00 16:31:00
10.Zdenko Horjan893833M45OK VihorCRO 10:38:00 16:33:00
11.Petar Strmečki7889999M45OK MaksimirCRO 10:42:00 16:19:00
12.Igor Bončina4625871M45OK Slovenske KonjiceSLO 10:44:00 16:09:00
13.Gábor Erdős423896M45NagykanizsaHUN 10:46:00 16:27:00
14.Dmitry Ushakov8644568M45London OKGBR 10:48:00 16:05:00
15.Andrey Pavlov8638599M45MetallKomplektRUS 10:52:00 16:23:00
16.Tony Udris8712019M45South Yorkshire OrienteersGBR 10:54:00 16:03:00
17.Mladen Vukmanović720210M45OK KapelaCRO 10:56:00

M55+ (Supervet - CRET)
1.Graham Nilsen236306M55+ (Supervet - CRET)Deeside O.C.GBR 16:44:00
2.Andrew Cox8280356M55+ (Supervet - CRET)Waterford OrienteersIRL 10:19:00 17:04:00
3.Patricio Peláez Méndez2020272M55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 10:20:00 17:08:00
4.Miroslav Besten219395M55+ (Supervet - CRET)OK JelenCRO 10:22:00
5.Martin Widmer8181818M55+ (Supervet - CRET)Swiss O ToursSUI 10:24:00 17:02:00
6.Saša Horvat7040662M55+ (Supervet - CRET)OK MaksimirCRO 10:25:00
7.Carles Abad Vives2009970M55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 10:26:00 16:54:00
8.Harald Zeiner8339988M55+ (Supervet - CRET)OLC GrazAUT 10:27:00 16:48:00
9.Roger Coombs8110557M55+ (Supervet - CRET)Mar Orienteering ClubGBR 10:28:00 16:40:00
10.Darko Raškaj893828M55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 10:29:00
11.Gyula Kóger1396202M55+ (Supervet - CRET)PVM PécsHUN 10:30:00 16:38:00
12.Ofek Goll2071634M55+ (Supervet - CRET)Asa Tel AvivISR 10:31:00 16:58:00
13.Vidar Danielsen8638409M55+ (Supervet - CRET)IL TyrvingNOR 10:32:00 16:42:00
14.Christopher Kelsey8210257M55+ (Supervet - CRET)Bristol Orienteering KlubGBR 10:33:00 16:52:00
15.Kimmo Leppanen8001010M55+ (Supervet - CRET)Hirvensalon HeittoFIN 10:34:00 16:34:00
16.Mladen Jelić505905M55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 10:36:00 16:36:00
17.Jiri Gawel8666873M55+ (Supervet - CRET)Expres Czech TeamCZE 10:37:00 17:06:00
18.Dirk Goossens8625757M55+ (Supervet - CRET)TROL BelgiumBEL 10:38:00 17:00:00
19.Dario Štambuk7111959M55+ (Supervet - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:39:00 16:50:00

M65+ (Ultravet - CRET)
1.Pavel Kriz2023807M65+ (Ultravet - CRET)SKP Zdar n.S.CZE 16:46:00
2.József Bugár2072282M65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 10:40:00 17:06:00
3.Ivica Mesić2132997M65+ (Ultravet - CRET)OK VihorCRO 10:41:00 16:40:00
4.Gábor Molnár502368M65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 10:42:00 16:50:00
5.Kieran Devine8201224M65+ (Ultravet - CRET)British Army Orienteering Club (UK)GBR 10:44:00 17:04:00
6.Bill Hanley8632903M65+ (Ultravet - CRET) 10:45:00 16:52:00
7.Rene Steenssens8377535M65+ (Ultravet - CRET)Balise 10BEL 10:46:00 16:54:00
8.Dubois Bernard1001942M65+ (Ultravet - CRET)Cercle d'Orientation du HainautBEL 10:47:00 16:56:00
9.Zeljko Ulip236885M65+ (Ultravet - CRET)OK MaksimirCRO 10:48:00 17:02:00
10.Karl-Heinz Seefeld531606M65+ (Ultravet - CRET)OLV Uslar 1976 e.V.GER 10:49:00 16:36:00
11.Christopher Drew12432M65+ (Ultravet - CRET)EborienteersGBR 10:51:00 16:58:00
12.Milan Turkalj1946000M65+ (Ultravet - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:52:00 16:44:00
13.Roland Dieudonne9200339M65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 10:54:00 16:42:00

M75+ (Hipervet - CRET)
1.Derek Gale8263499M75+ (Hipervet - CRET)DVO TravellersGBR 10:39:00 17:07:00

OPEN LONG
1.Giovanni Aulisio1006422OPEN LONGPanda Orienteering ValsuganaITA 17:03:00
2.Giuliana Zoppè9201983OPEN LONGPanda Orienteering ValsuganaITA 16:55:00
3.Marija Udovičić230661OPEN LONG 10:51:00
4.Dora Horjan222408OPEN LONGOK VihorCRO 10:53:00 16:59:00

OPEN SHORT
1.Fran Zagrajski2113449OPEN SHORTOK VaraždinCRO 16:43:00
2.Ivana MijočevićOPEN SHORT 16:57:00
3.Julijana Dolenc2113448OPEN SHORTOK VaraždinCRO 17:01:00
4.Jana Cox1201054OPEN SHORTWaterford OrienteersIRL 10:25:00 16:45:00
5.Marta Gojmerac211531OPEN SHORTOK Ivan MerzCRO 10:27:00 16:55:00
6.Iva Težak Derdić2116256OPEN SHORTOK JelenCRO 10:28:00 16:49:00
7.Lukas Dlačić439280OPEN SHORT 10:29:00 16:51:00
8.Frane Marković7777733OPEN SHORTOK JapeticCRO 10:31:00
9.Aleksandra Miličević411390OPEN SHORTOK VihorCRO 10:32:00 16:59:00
10.Filip Anadolac2136724OPEN SHORTOK Ivan MerzCRO 10:33:00 16:33:00
11.Veronika Šantić232216OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:35:00 16:37:00
12.Gloria Šantić232287OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:36:00 16:35:00
13.Viktoria Šantić411359OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:37:00 16:39:00

W12
1.Monika Pavić232289W12OK VihorCRO 16:31:00
2.Mariia Iakhina1413235W12YekaterinburgRUS 10:14:00 16:21:00
3.Luna Bajrektarević893821W12OK VihorCRO 10:15:00 16:23:00
4.Sara Delić7055033W12OK JelenCRO 10:16:00 16:25:00
5.Zara Horjan893834W12OK VihorCRO 10:19:00 16:17:00
6.Lucija Hercigonja2133024W12OK KapelaCRO 10:20:00
7.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 10:21:00 16:15:00
8.Anja Vita Ogorelec2123983W12OK KapelaCRO 10:22:00 16:29:00
9.Dora Delić7551552W12OK JelenCRO 10:23:00 16:13:00

W16 (Youth - CRET)
1.Lea Ivančević237608W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 16:07:00
2.Nika Lešić893823W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 16:11:00
3.Wanda Kovač2113332W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 16:17:00
4.Roza Đurasek2115777W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 15:59:00
5.Mia Duilo2115779W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 16:03:00
6.Karla Pogelšek2115780W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 15:53:00
7.Anja Lešić235087W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 16:15:00
8.Majda Vidaković2113348W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:03:00 16:05:00
9.Mirta Hodak2115782W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:04:00 16:29:00
10.Zdenka Petra Štambuk5768W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:05:00 16:25:00
11.Nina Mioković2144745W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:06:00 15:55:00
12.Kimi Maria Gobec893805W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:07:00 16:13:00
13.Ema Potrebica2113339W16 (Youth - CRET)OK VaraždinCRO 10:08:00 16:21:00
14.Lucija Marijela Štambuk5729W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:10:00 15:57:00
15.Dora Vukelić2061276W16 (Youth - CRET)OK MaksimirCRO 10:12:00 16:01:00
16.Nea Eržen2052183W16 (Youth - CRET)OK AzimutSLO 10:13:00 15:51:00
17.Jelena Gojmerac236860W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:14:00 16:09:00
18.Melissa Drobić2132926W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:16:00 15:49:00

W20 (Junior - CRET)
1.Dora Kermek1515155W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:04:00 15:53:00
2.Ana Srebačić1717177W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:08:00 15:59:00
3.Olga Jerković Perić2105108W20 (Junior - CRET)OK KapelaCRO 10:10:00 15:57:00
4.Lucija Gojmerac206442W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:14:00 15:49:00
5.Paula Pavlin8231003W20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:16:00

W21 (Elite City Race - CRET)
1.Urša Štanfel8668995W21 (Elite City Race - CRET)OK SovaCRO 15:50:00
2.Ana Beblek7663976W21 (Elite City Race - CRET)OK JelenCRO 10:04:00
3.Megan Bett7202905W21 (Elite City Race - CRET)Southern NavigatorsGBR 10:06:00 15:52:00
4.Petra Plevnik895099W21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:08:00
5.Ines Kos2128411W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:10:00 16:10:00
6.Iva Lovrec893815W21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:14:00 15:48:00
7.Martina Zeiner7777706W21 (Elite City Race - CRET)OLC GrazAUT 10:18:00 16:14:00
8.Siliya Gincheva7208333W21 (Elite City Race - CRET)Valdi SofiaBUL 10:22:00 16:06:00
9.Vanessa Van Breedam1403131W21 (Elite City Race - CRET)TROL BelgiumBEL 10:24:00 16:08:00
10.Vinka Vukmanović552005W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:26:00 16:04:00
11.Paula Prpić222411W21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:28:00 16:00:00
12.Antonija Orlić8041177W21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:30:00 15:54:00
13.Ivana Mahečić2133013W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:32:00 15:58:00

W35
1.Iva Tatić364421W35OK VihorCRO 10:03:00 16:09:00
2.Abigael Vanessa Boncina1968213W35OK Slovenske KonjiceSLO 10:04:00 16:07:00
3.Nataliya Hatsuk8660076W35Kamvol BelarusBLR 10:05:00 16:17:00
4.Saša Glagolić2113384W35OK KapelaCRO 10:06:00 16:05:00
5.Vlatka Stupalo2084417W35OK VihorCRO 10:08:00 15:49:00
6.Sanda Berženji2120666W35OK KapelaCRO 10:09:00 15:53:00
7.Nikolina Šantić1420813W35OK BjelovarCRO 10:10:00 16:11:00
8.Nataša Kolarek406875W35OK VihorCRO 10:11:00 16:13:00
9.Sandra Bergant Vidaković2105097W35OK KapelaCRO 10:12:00 15:59:00
10.Ivana Šestan Krajnović222402W35OK VihorCRO 10:14:00 15:55:00
11.Tanja Potrebica2113460W35OK VaraždinCRO 10:15:00 15:57:00
12.Ines Mance406861W35OK VihorCRO 10:17:00 16:19:00
13.Maja Istenič2127789W35OK AzimutSLO 10:18:00 16:01:00

W40+ (Veteran - CRET)
1.Florence Lapergue2020828W40+ (Veteran - CRET)Sud Médoc Orientation GirondeFRA 10:48:00 16:35:00
2.Ana Iglesias Junzalvos8657295W40+ (Veteran - CRET)Club Universidade de VigoESP 10:49:00 16:49:00
3.Sue Bett8200667W40+ (Veteran - CRET)Southern NavigatorsGBR 10:51:00 16:45:00
4.Claire Selby8060391W40+ (Veteran - CRET)DVO TravellersGBR 10:52:00 16:41:00
5.Elisabeth Zeiner1399969W40+ (Veteran - CRET)OLC GrazAUT 10:54:00 16:33:00
6.Marion Buechli8444448W40+ (Veteran - CRET)Swiss O ToursSUI 10:55:00 16:39:00

W45
1.Melita Sučić222413W45OK VihorCRO 15:52:00
2.Beata Adrianna Glinska2109710W45OK KapelaCRO 10:03:00 16:16:00
3.Neda Punek Gobec8667809W45OK VihorCRO 10:05:00 15:48:00
4.Višnja Kabalin Borenić7680305W45OK MaksimirCRO 10:07:00 15:54:00
5.Srebrenka Vuk2121763W45OK KapelaCRO 10:09:00 16:10:00
6.Sanja Penc411389W45OK VihorCRO 10:11:00 16:06:00
7.Željka Gajdek446316W45OK JelenCRO 10:13:00 16:04:00
8.Evelyn Kraintz7672905W45OK MaksimirCRO 10:15:00 16:02:00
9.Zvjezdana Govedarica237593W45OK JapeticCRO 10:17:00 15:56:00
10.Mirka Jakšić1261971W45OK MaksimirCRO 10:19:00 15:50:00
11.Davorka Srebačić1919197W45OK Ivan MerzCRO 10:21:00 15:58:00
12.Ana-Marija Pavić222404W45OK VihorCRO 10:23:00 16:18:00
13.Ágnes Erdősné Németh423897W45NagykanizsaHUN 10:25:00 16:08:00
14.Marija Jazvić Mioković410618W45OK KapelaCRO 10:27:00 16:00:00
15.Gabrijela Baburek237595W45OK JapeticCRO 10:29:00 16:12:00
16.Ivana Kuzmanić237599W45OK JapeticCRO 10:31:00 16:14:00

W55+ (Supervet - CRET)
1.Vera Franc2109704W55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 10:18:00 16:08:00
2.Maria Piffer308882W55+ (Supervet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 10:19:00 16:30:00
3.Lindsey Knox7300223W55+ (Supervet - CRET)Roxburgh ReiversGBR 10:21:00 16:34:00
4.Satu Leppanen8083000W55+ (Supervet - CRET)Hirvensalon HeittoFIN 10:22:00 16:14:00
5.Helen Kelsey8290157W55+ (Supervet - CRET)Bristol Orienteering KlubGBR 10:23:00 16:22:00
6.Branka Fabek237598W55+ (Supervet - CRET)OK JapeticCRO 10:24:00 16:26:00
7.Gabriella Jenövári8383380W55+ (Supervet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 10:25:00 16:32:00
8.Claudia Candotti205643W55+ (Supervet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 10:26:00 16:10:00
9.Pascale Martin8196000W55+ (Supervet - CRET)Raid Orientation ParisFRA 10:27:00 16:18:00
10.Trish Coombs2115776W55+ (Supervet - CRET)Mar Orienteering ClubGBR 10:28:00 16:16:00
11.Emilija Ebenspanger2125773W55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 10:29:00
12.Begoña Crespo Quindós2020154W55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 10:30:00 16:06:00
13.Linda Verbraken8643047W55+ (Supervet - CRET)TROL BelgiumBEL 10:31:00 16:24:00

W65+ (Ultravet - CRET)
1.Zdenka Krizova301209W65+ (Ultravet - CRET)SKP Zdar n.S.CZE 16:59:00
2.Jen Gale8263494W65+ (Ultravet - CRET)DVO TravellersGBR 10:03:00 17:05:00
3.Kari Pedersen8638410W65+ (Ultravet - CRET)IL TyrvingNOR 10:05:00 17:03:00
4.Edit Kühn1396204W65+ (Ultravet - CRET)PVM PécsHUN 10:09:00 16:37:00
5.Luisella Turri210312W65+ (Ultravet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 10:11:00 16:51:00
6.Guyonne Petit8010194W65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 10:13:00 16:35:00
7.Gisela Müller8867606W65+ (Ultravet - CRET)TV Diedenbergen 1886 e.V.GER 10:15:00 16:49:00
8.Liz Drew8657606W65+ (Ultravet - CRET)EborienteersGBR 10:17:00 16:43:00
9.Christiane Toebinte8318020W65+ (Ultravet - CRET)Balise 10BEL 10:21:00 16:45:00
10.Carol Sands8242318W65+ (Ultravet - CRET)BOK WanderersGBR 10:23:00 16:31:00
11.Rös Bieri1407313W65+ (Ultravet - CRET)Swiss O ToursSUI 10:25:00 17:01:00
12.Margit Jenei4660121W65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 10:27:00 16:55:00
13.Claire Santoro8180148W65+ (Ultravet - CRET)Swiss O ToursSUI 10:29:00 16:39:00
14.Madeleine DIEUDONNE2800047W65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 10:33:00 16:41:00
15.Biserka Horvat439280W65+ (Ultravet - CRET)OK VihorCRO 10:35:00 16:53:00