v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
ZL11 SIMPLICTY->Start times by classes  (number of entries: 89)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

A
1.Tomaž Pust2088287AOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Franc Malus1425117AOrientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
3.Aljaž Černe2065597AOK TivoliSLO 11:06:00
4.Monika Ravnikar9002007AOrientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
5.Jernej Zorman9988877AOrientacijski klub KomendaSLO 11:12:00
6.Zala Zavrl9011122AOrientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
7.Tori Borish1392024ASSD-AŠZ GAJAITA 11:18:00
8.Ana Pia Pogačar1425104AOrientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
9.Dušan Petrovič1566506AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:24:00
10.Gregor Zupan7210497AOrientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
11.Mojca Flerin Drevenšek1404141AKamniški orientacijski klubSLO 11:30:00
12.Tomaž Kremžar2103909AOrientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
13.Oleksandr Ievstafiev1302717A 11:36:00
14.Natan Maj Poženel2107053AOrientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
15.Carlo Giacometti2065881ASSD-AŠZ GAJAITA 11:42:00
16.Bojan Jevševar2077852AOK BrežiceSLO 11:48:00
17.Katja Babič7210498AOrientacijski klub KomendaSLO 11:51:00
18.Ajda Flašker2036371AOrientacijski klub KomendaSLO 11:54:00
19.Simon Stanonik2077620AOK AzimutSLO 11:57:00
20.Žan Ravnikar7210496AOrientacijski klub KomendaSLO 12:00:00
21.Peter Tušar1401615AOK AzimutSLO 12:03:00
22.Jaka Piltaver1398941AOK BrežiceSLO 12:06:00

B
1.Petra Stojan2069834BOrientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
2.Nika MočnikBOK AzimutSLO 11:03:00
3.Marta Malus1425113BOrientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
4.Neža Obid2107054BOK AzimutSLO 11:07:00
5.Janez Zavrl7055111BOrientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
6.Matevž Kunc2050437BOK TivoliSLO 11:11:00
7.Elena Gombač Šuc2113840BOrientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
8.Romana Zupan1425101BOrientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
9.Barbara Čibej435638BOK AzimutSLO 11:17:00
10.Alenka Vuga Seljak9000050BOrientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
11.Maja Obid2127797BOK AzimutSLO 11:21:00
12.Luka Seljak2069816BOrientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
13.Aljaž Luznar2120869BOK AzimutSLO 11:25:00
14.Aleš Zupan7777808BOrientacijski Klub PolarisSLO 11:27:00
15.Igor Bončina4625871BOK AzimutSLO 11:29:00
16.Borut Seljak9999940BOrientacijski klub KomendaSLO 11:31:00
17.Saša Žižek2141141BOK AzimutSLO 11:33:00
18.Martin Jevševar2077853BOK BrežiceSLO 11:35:00
19.Petra Paradiž1425118BOrientacijski klub KomendaSLO 11:37:00
20.Marko Obid2107057BOK AzimutSLO 11:39:00
21.Simon Kurinčič2113833BOrientacijski klub KomendaSLO 11:41:00
22.Aljaž Obid2107069BOK AzimutSLO 11:43:00
23.Ana Plavčak2045587BŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:45:00
24.Vlado Sedej1398546BOK AzimutSLO 11:47:00
25.Tilen Zupan1425102BOrientacijski klub KomendaSLO 11:49:00
26.Aljaž Čelik435615BOK AzimutSLO 11:51:00
27.Timotej Šuc2113841BOrientacijski klub KomendaSLO 11:53:00
28.Robert Kunc2073100BOK TivoliSLO 11:55:00
29.Rok Kern1425119BOrientacijski klub KomendaSLO 11:57:00
30.Zala Serženta Seljak2114447BOK AzimutSLO 11:59:00
31.Irena Hacin Kölner1425110BOrientacijski klub KomendaSLO 12:01:00
32.Teja Tušar2069843BOK AzimutSLO 12:03:00
33.Vita Malus1425116BOrientacijski klub KomendaSLO 12:05:00
34.Anica Hribar2077785BOK BrežiceSLO 12:07:00
35.Tina Kern1425105BOrientacijski klub KomendaSLO 12:09:00
36.Deja Razpet2077602BOK AzimutSLO 12:11:00
37.Nejc Turk1425107BOrientacijski klub KomendaSLO 12:13:00
38.Nika Ravnikar1425106BOrientacijski klub KomendaSLO 12:15:00
39.Klemen Kenda887795BOK AzimutSLO 12:17:00

C
1.Enej Šuc2113839COrientacijski klub KomendaSLO 11:02:00
2.Lev Žižek2141179COK AzimutSLO 11:05:00
3.Lucija Kremžar2103910COrientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
4.Jedert Jevševar2050470COK BrežiceSLO 11:11:00
5.Jaka Seljak2069825COrientacijski klub KomendaSLO 11:14:00
6.Lara Zupan1425103COrientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
7.Zarja Žižek2132999COK AzimutSLO 11:20:00
8.Florijan Kremžar438988COrientacijski klub KomendaSLO 11:23:00
9.Nikolina UgrinCOK TivoliSLO 11:26:00
10.Ajda JarcCOrientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
11.Božo Bizjak2133344COK AzimutSLO 11:32:00
12.Ajda JerajCOrientacijski klub KomendaSLO 11:35:00
13.David Sedej406860COK AzimutSLO 11:38:00
14.Jakob Kurinčič2069815COrientacijski klub KomendaSLO 11:41:00
15.Rok Sedej406859COK AzimutSLO 11:44:00
16.Anže Kölner2113838COrientacijski klub KomendaSLO 11:47:00
17.Ožbej Malus1425114COrientacijski klub KomendaSLO 11:53:00
18.Brina Kölner2113842COrientacijski klub KomendaSLO 11:59:00
19.Drejc Malus1425112COrientacijski klub KomendaSLO 12:05:00

Družinska
1.Helena MrčunDružinska 11:00:00
2.Anna IevstafievaDružinska 11:00:00
3.Jerca Kurinčič2069797DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
4.Žiga Sedej2107081DružinskaOK AzimutSLO 11:00:00
5.Leila Ema Poženel2107083DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
6.Val JarcDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
7.Mija JerajDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
8.Izabela Eržen Plavčak980592DružinskaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:00:00
9.Klara KremžarDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00