v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DP srednje proge - Stiška vas->Start times by classes  (number of entries: 154)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Jakob Kurinčič2069815M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:52:00
2.Martin Ferenc2088832M10OK TivoliSLO 11:55:00
3.Drejc Malus1425112M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:58:00
4.Rok Sedej406859M10OK AzimutSLO 12:01:00
5.Anže Kölner2069806M10Orientacijski klub KomendaSLO 12:04:00
6.Enej Šuc2113839M10Orientacijski klub KomendaSLO 12:10:00

M12
1.Nejc DobravecM12OK TivoliSLO 11:36:00
2.Oskar Foški435134M12Orientacijski Klub PolarisSLO 11:39:00
3.Nejc Trunk1401620M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:42:00
4.Božo Bizjak2133344M12OK AzimutSLO 11:45:00
5.Florijan Kremžar438988M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:48:00
6.Ožbej Malus1425114M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00
7.David Sedej406860M12OK AzimutSLO 11:57:00
8.Jaka Seljak2069825M12Orientacijski klub KomendaSLO 12:00:00
9.Svit KoderM12OK TivoliSLO 12:03:00
10.Rok Bogataj2045663M12OK AzimutSLO 12:06:00
11.Jan Cokan2113837M12Orientacijski klub KomendaSLO 12:12:00

M16
1.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 11:03:00
2.Lev Žižek2141179M16OK AzimutSLO 11:06:00
3.Tilen Zupan1425109M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
4.Timotej Hribar406722M16OK BrežiceSLO 11:12:00
5.Natan Maj Poženel2107053M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
6.Matevž Kunc2050437M16OK TivoliSLO 11:18:00
7.Luka Seljak8011033M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
8.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00

M21
1.Jure Zmrzlikar1425120M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:02:00
2.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21Mariborski OKSLO 11:11:00
3.Blaž Petrovič1398931M21Orientacijski Klub PolarisSLO 11:14:00
4.Tjaž Gantar2077609M21OK AzimutSLO 11:17:00
5.Jaka Piltaver1398941M21OK BrežiceSLO 11:20:00
6.Uroš Cankar520519M21Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:23:00
7.Gregor Hvala1398955M21OK AzimutSLO 11:26:00
8.Simon Stanonik2077620M21OK AzimutSLO 11:32:00
9.Matej Škarabot1908999M21Orientacijski Klub PolarisSLO 11:38:00
10.Jernej Zorman9988877M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:41:00
11.Mark Bogataj2077611M21OK AzimutSLO 11:44:00
12.Žan Ravnikar7210496M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:50:00
13.Gašper Petrovič1401504M21Orientacijski Klub PolarisSLO 11:56:00

M35
1.Igor Gavrilov1007956M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 11:03:00
3.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:06:00
4.Klemen Kenda2142777M35OK AzimutSLO 11:12:00
5.Timotej Šuc2113841M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
6.Valentin Eržen1000555M35OK AzimutSLO 11:18:00
7.Gregor Andrejc2112858M35OK Slovenj GradecSLO 11:21:00
8.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 11:24:00
9.Aljaž Černe2065597M35OK TivoliSLO 11:27:00
10.Boris Bauman7673167M35Mariborski OKSLO 11:30:00
11.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
12.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 11:36:00
13.Blaž Kölner7210500M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00

M45
1.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:01:00
2.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:07:00
3.Aleš Poljanšek2069848M45OK AzimutSLO 11:13:00
4.Igor Bončina4625871M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:16:00
5.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 11:19:00
6.Aleš Zupan7777808M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:22:00
7.Gregor Raj2102041M45OK Slovenj GradecSLO 11:25:00
8.Valter Foški1398948M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:28:00
9.Davor Pobega2114460M45OK TivoliSLO 11:31:00
10.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 11:37:00
11.Janez Zavrl7055111M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00
12.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:46:00

M55
1.Charles Nelson202151M55OK AzimutSLO 11:53:00
2.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 11:56:00
3.Vlado Sedej1398546M55OK AzimutSLO 11:59:00
4.Aleš Borštnik406885M55OK TivoliSLO 12:02:00
5.Janko Lapajne406850M55OK AzimutSLO 12:05:00
6.Roman Sladič442575M55Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:08:00
7.Marijan Leban2109673M55OK AzimutSLO 12:11:00
8.Silvo Babič2069808M55Orientacijski klub KomendaSLO 12:14:00
9.Dalibor Radovan2107073M55Orientacijski klub KomendaSLO 12:17:00

Otroška
1.Izabela Eržen Plavčak980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:00:00
2.Tinkara CankarOtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:00:00
3.Mija Jeraj2069813OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
4.Žiga Sedej2107081OtroškaOK AzimutSLO 11:00:00
5.Bren ŠegulaOtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
6.Tin Šuc438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
7.Katarina Kremžar2103909OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
8.Val Jarc2069801OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
9.Aljoša Andrejc2112853OtroškaOK Slovenj GradecSLO 11:00:00
10.Inga Markovič2102045OtroškaOK Slovenj GradecSLO 11:00:00
11.Ida Antonija Raj2102037OtroškaOK Slovenj GradecSLO 11:00:00
12.Vianez Bončina422512OtroškaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:00:00

Rekreativna
1.Marko KernRekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Lara Zupan1425103RekreativnaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
3.David LajevecRekreativnaOK TivoliSLO 11:00:00
4.Ales Ferenc435642RekreativnaOK TivoliSLO 11:00:00

Ž10
1.Klara Kremžar2113836Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
2.Nika Eržen2107055Ž10OK AzimutSLO 11:16:00
3.Miša Andrejc2102047Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:22:00
4.Teja Šuc2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
5.Zarja Žižek2132999Ž10OK AzimutSLO 11:28:00
6.Ajda Jarc2034095Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:31:00
7.Lili Ivana Raj2102040Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:34:00
8.Ajda Jeraj2113834Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:37:00
9.Jerca Kurinčič2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:43:00

Ž12
1.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 11:03:00
2.Brina Kölner2113842Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:06:00
3.Jana Močnik442805Ž12OK AzimutSLO 11:12:00
4.Ema Pika Raj2112859Ž12OK Slovenj GradecSLO 11:15:00
5.Mojca Kunc2073099Ž12OK TivoliSLO 11:18:00
6.Neža Trunk2069805Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
7.Nea Eržen2052183Ž12OK AzimutSLO 11:27:00
8.Patricija Kern2069804Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00

Ž16
1.Živa KoderŽ16OK TivoliSLO 11:14:00
2.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
3.Zala FerencŽ16OK TivoliSLO 11:23:00
4.Vita Malus1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
5.Manja Leban2069811Ž16OK AzimutSLO 11:29:00
6.Lucija Kremžar2103910Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
7.Tinka Ferenc442838Ž16OK TivoliSLO 11:38:00
8.Tajda Razpet406734Ž16OK AzimutSLO 11:44:00
9.Anja Škarabot253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 11:47:00
10.Karin Pust8200080Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:50:00
11.Katja Babič7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00

Ž21
1.Lara Gantar2077619Ž21OK AzimutSLO 11:45:00
2.Monika Ravnikar9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:48:00
3.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 11:51:00
4.Julija Ferenc7207941Ž21OK TivoliSLO 11:54:00
5.Polona Jezeršek7210499Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:57:00
6.Lana Štrumbelj406801Ž21Orientacijski Klub PolarisSLO 12:00:00
7.Nuša Jeram2052392Ž21OK AzimutSLO 12:03:00
8.Ana Šalamun889729Ž21Orientacijski Klub PolarisSLO 12:06:00
9.Nika Poljanšek1398929Ž21OK AzimutSLO 12:09:00
10.Barbara Kmetec1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 12:12:00
11.Deja Razpet2077602Ž21OK AzimutSLO 12:15:00
12.Barbara JoličŽ21Orientacijski klub KomendaSLO 12:18:00
13.Nika Močnik1422770Ž21OK AzimutSLO 12:21:00
14.Zala Zavrl9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 12:24:00

Ž35
1.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:01:00
2.Ana Pribaković Borštnik406886Ž35OK TivoliSLO 11:04:00
3.Elena Gombač Šuc2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
4.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 11:10:00
5.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:13:00
6.Spela Bogataj2052362Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
7.Nastja Raj2102031Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:19:00
8.Tina Močnik2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
9.Katarina Sedej1100102Ž35OK AzimutSLO 11:25:00
10.Petra Paradiž1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:28:00
11.Petra Stojan2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:34:00
12.Saša Žižek2141141Ž35OK AzimutSLO 11:37:00
13.Mojca Foški7131068Ž35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:40:00
14.Špela Trunk2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:43:00
15.Petja Balažič2102032Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:46:00
16.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:49:00
17.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:55:00

Ž45
1.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:36:00
2.Alenka Vuga Seljak9000050Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
3.Natalija Kunc Rešek445687Ž45OK TivoliSLO 11:42:00
4.Irena Balažič2102033Ž45OK Slovenj GradecSLO 11:45:00
5.Romana Zupan1425101Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:51:00

Začetniška
1.Anna IevstafievaZačetniška 11:00:00
2.Maja Ugrin2114451ZačetniškaOK TivoliSLO 11:00:00