v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zagreb City Race tour - Zagreb open (3rd stage)->Start times by classes  (number of entries: 225)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3.

M12
1.Teo Mance409107M12OK VihorCRO 11:02:00
2.Janko Hodak406866M12OK VihorCRO 10:56:00
3.Martin Meštrović2128477M12OK KapelaCRO 11:08:00
4.Gabrijel Solenički219397M12OK JelenCRO 10:54:00
5.Pavel Krasko Jr2074999M12Kamvol BelarusBLR 11:06:00
6.Luka Gojmerac236873M12OK Ivan MerzCRO 11:00:00
7.Adam Anadolac2138242M12OK Ivan MerzCRO 11:04:00

M16 (Youth - CRET)
1.Patrick Milković2141169M16 (Youth - CRET)OK JapetićCRO 10:03:00
2.Gabriel Šiljevinac446317M16 (Youth - CRET)OK JelenCRO 10:21:00
3.Borna Kuzmanić237600M16 (Youth - CRET)OK JapetićCRO 10:12:00
4.Petar Jurač222418M16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:09:00
5.Vibor Strmečki1422007M16 (Youth - CRET)OK MaksimirCRO 10:15:00
6.Marko Jurač2115778M16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:18:00

M20 (Junior - CRET)
1.Tin Kodba222420M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:05:00
2.Jan Gobec8135002M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:03:00
3.Petar Gojmerac421656M20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:11:00
4.Karlo Požgaj893849M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:13:00
5.Jura Kukec1289347M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:17:00
6.Noa Kolarek406868M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:19:00
7.Timo Vilim Gobec7212119M20 (Junior - CRET)OK VihorCRO 10:09:00

M21 (Elite City Race - CRET)
1.Zoltán Miháczi9080700M21 (Elite City Race - CRET)Tipo Orienteering ClubHUN 11:28:00
2.Dieter Coen1403132M21 (Elite City Race - CRET)TROL BelgiumBEL 10:16:00
3.Andrej Olunczek8400051M21 (Elite City Race - CRET)USV TU DresdenGER 10:19:00
4.Matija Mesic1426067M21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:25:00
5.Jesús Hervás Lucas8010106M21 (Elite City Race - CRET)Gymnasion Offenbach e. V.GER 11:04:00
6.Luka Filetin7207151M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:58:00
7.Sebastian Knitsch8080390M21 (Elite City Race - CRET)USV TU DresdenGER 10:10:00
8.Ruben Sanchez7207014M21 (Elite City Race - CRET)Alhama COYMESP 11:25:00
9.Russell Porter7200134M21 (Elite City Race - CRET)Greater Vancouver Orienteering ClubCAN 10:28:00
10.Vedran Kaldi9102186M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:31:00
11.Dražen Gadžić7210949M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 11:22:00
12.Davor Čapeta300745M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 11:16:00
13.Goran Vodopija2087742M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:13:00
14.Ivor Jelić500739M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:37:00
15.Dalibor Stankovski7211121M21 (Elite City Race - CRET)OK JelenCRO 10:04:00
16.Balazs Duhi8499949M21 (Elite City Race - CRET)Luxembourg Orienteering ClubLUX 10:46:00
17.Matjaž Štanfel8667834M21 (Elite City Race - CRET)OK SovaCRO 11:07:00
18.Ivan Draušnik232277M21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:34:00
19.Dmitry Vorobyov8660060M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:49:00
20.Igor Zanevski893843M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:43:00
21.Ivan Bublić7211185M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 11:10:00
22.Domagoj Delimar7300541M21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:52:00
23.Pavel Krasko8660070M21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 11:01:00
24.Wolfgang Pötsch1116130M21 (Elite City Race - CRET)GoggiAUT 10:22:00

M40+ (Veteran - CRET)
1.Zdenko Horjan893833M40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:53:00
2.Fabrice Lapergue8018118M40+ (Veteran - CRET)Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:13:00
3.Siniša Mareković2115761M40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:57:00
4.Ivaylo Kabadzhov8221100M40+ (Veteran - CRET)Valdi SofiaBUL 11:15:00
5.Pedro Pedrosa2018593M40+ (Veteran - CRET)COALAPOR 11:05:00
6.Tomislav Varnica8079783M40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:37:00
7.Robert Orehoci8250869M40+ (Veteran - CRET)OK BjelovarCRO 10:33:00
8.Igor Dorotic439277M40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 11:11:00
9.Petar Strmečki7889999M40+ (Veteran - CRET)OK MaksimirCRO 10:47:00
10.Bojan Vukelić300743M40+ (Veteran - CRET)OK MaksimirCRO 11:01:00
11.Tony Udris8712019M40+ (Veteran - CRET)South Yorkshire OrienteersGBR 10:59:00
12.Ivan Yakhin8644888M40+ (Veteran - CRET)YekaterinburgRUS 11:17:00
13.Ivan Gverić7207785M40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 11:03:00
14.Andrew Selby8115252M40+ (Veteran - CRET)DVO TravellersGBR 10:29:00
15.Dmitry Ushakov8644568M40+ (Veteran - CRET)London OKGBR 10:49:00
16.Daniel Fabijanić7112115M40+ (Veteran - CRET)OK JelenCRO 11:09:00
17.Luka Kosić2113424M40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 10:31:00
18.Edi Ocvirk8230775M40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 10:25:00
19.Andrey Pavlov8638599M40+ (Veteran - CRET)MetallKomplektRUS 10:43:00
20.Tomislav Gojmerac206436M40+ (Veteran - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:51:00
21.Krešo Špoljar2123970M40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:39:00
22.Vladimir Trivunović1401011M40+ (Veteran - CRET)OK SovaCRO 11:21:00
23.Josè Pires2342376M40+ (Veteran - CRET) 10:55:00
24.Tomislav Meštrović2088246M40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:45:00
25.Sandro Rodrigues8071342M40+ (Veteran - CRET)Clube Aventura da MadeiraPOR 11:07:00
26.Plamen Iordanov8627833M40+ (Veteran - CRET)Valdi SofiaBUL 10:35:00

M55+ (Supervet - CRET)
1.Patricio Peláez Méndez2020272M55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 11:41:00
2.Martin Widmer8181818M55+ (Supervet - CRET)Swiss O ToursSUI 11:19:00
3.Graham Nilsen236306M55+ (Supervet - CRET)Deeside O.C.GBR 11:37:00
4.Vidar Danielsen8638409M55+ (Supervet - CRET)IL TyrvingNOR 11:29:00
5.Carles Abad Vives2009970M55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 11:25:00
6.Harald Zeiner8339988M55+ (Supervet - CRET)OLC GrazAUT 11:47:00
7.Andrew Cox8280356M55+ (Supervet - CRET)Waterford OrienteersIRL 11:31:00
8.Christopher Kelsey8210257M55+ (Supervet - CRET)Bristol Orienteering KlubGBR 11:51:00
9.Dirk Goossens8625757M55+ (Supervet - CRET)TROL BelgiumBEL 11:23:00
10.Jose Pedrosa2018608M55+ (Supervet - CRET)COALAPOR 11:49:00
11.Jiri Gawel8666873M55+ (Supervet - CRET)Expres Czech TeamCZE 11:27:00
12.Mladen Jelić505905M55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 11:53:00
13.Ofek Goll2071634M55+ (Supervet - CRET)Asa Tel AvivISR 11:35:00
14.Gyula Kóger1396202M55+ (Supervet - CRET)PVM PécsHUN 11:21:00
15.Slavko Sopina337655M55+ (Supervet - CRET) 11:43:00
16.Roger Coombs8110557M55+ (Supervet - CRET)Mar Orienteering ClubGBR 11:39:00
17.Kimmo Leppanen8001010M55+ (Supervet - CRET)Hirvensalon HeittoFIN 11:45:00
18.Dario Štambuk7111959M55+ (Supervet - CRET)OK Ivan MerzCRO 11:33:00

M65+ (Ultravet - CRET)
1.Dalmindo Natividade1450759M65+ (Ultravet - CRET)NatividadePOR 11:36:00
2.Christopher Drew12432M65+ (Ultravet - CRET)EborienteersGBR 11:42:00
3.Roland Dieudonne9200339M65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 11:33:00
4.Kieran Devine8201224M65+ (Ultravet - CRET)British Army Orienteering Club (UK)GBR 11:45:00
5.Milan Turkalj1946000M65+ (Ultravet - CRET)OK Ivan MerzCRO 11:09:00
6.Pavel Kriz2023807M65+ (Ultravet - CRET)SKP Zdar n.S.CZE 11:12:00
7.Rene Steenssens8377535M65+ (Ultravet - CRET)Balise 10BEL 11:39:00
8.Gábor Molnár502368M65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:51:00
9.József Bugár2072282M65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:27:00
10.Karl-Heinz Seefeld531606M65+ (Ultravet - CRET)OLV Uslar 1976 e.V.GER 11:48:00
11.Ivica Mesić2132997M65+ (Ultravet - CRET)OK VihorCRO 11:24:00
12.Bill Hanley8632903M65+ (Ultravet - CRET) 11:21:00
13.Dubois Bernard1001942M65+ (Ultravet - CRET)Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:18:00
14.Zeljko Ulip236885M65+ (Ultravet - CRET)OK MaksimirCRO 11:15:00

M75+ (Hipervet - CRET)
1.Derek Gale8263499M75+ (Hipervet - CRET)DVO TravellersGBR 11:24:00

OPEN LONG
1.Antónia Holper9080800OPEN LONGTipo Orienteering ClubHUN 11:32:00
2.Marko Ciglar361855OPEN LONG 11:40:00
3.Valentin Eržen1000555OPEN LONGOK AzimutSLO 11:38:00
4.Urša Štanfel8668995OPEN LONGOK SovaCRO 11:34:00
5.Jure Janković418498OPEN LONG 11:44:00
6.Giovanni Aulisio1006422OPEN LONGPanda Orienteering ValsuganaITA 11:46:00
7.Nenad Krpan361853OPEN LONG 11:42:00
8.Aoi Matsuba2140853OPEN LONGGreater Vancouver Orienteering ClubCAN 11:36:00

OPEN SHORT
1.Frane Marković7777733OPEN SHORTOK JapetićCRO 10:04:00
2.Ivano Črep237596OPEN SHORTOK JapetićCRO 10:08:00
3.Jana Cox1201054OPEN SHORTWaterford OrienteersIRL 10:34:00
4.Zara Horjan893834OPEN SHORTOK VihorCRO 10:12:00
5.Aleksandra Miličević411390OPEN SHORTOK VihorCRO 10:14:00
6.Gloria Šantić232287OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:40:00
7.Lukas Dlačić439280OPEN SHORT 10:26:00
8.Juliana Lana Prah361852OPEN SHORT 10:36:00
9.Iva Težak Derdić2116256OPEN SHORTOK JelenCRO 10:28:00
10.Dora Horjan222408OPEN SHORTOK VihorCRO 10:10:00
11.Nikolina Šantić1420813OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:20:00
12.Anabela Natividade354974OPEN SHORTNatividadePOR 10:44:00
13.Sanja Penc411389OPEN SHORTOK VihorCRO 10:22:00
14.Maja Istenič2127789OPEN SHORTOK AzimutSLO 10:30:00
15.Veronika Šantić232216OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:38:00
16.Filip Anadolac2136724OPEN SHORTOK Ivan MerzCRO 10:46:00
17.Lara Žigić222409OPEN SHORTOK VihorCRO 10:06:00
18.Viktoria Šantić411359OPEN SHORTOK BjelovarCRO 10:18:00
19.Sandra Bergant Vidaković2105097OPEN SHORTOK KapelaCRO 10:24:00

W12
1.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 11:14:00
2.Anja Vita Ogorelec2123983W12OK KapelaCRO 11:24:00
3.Mariia Iakhina1413235W12YekaterinburgRUS 11:20:00
4.Monika Pavić232289W12OK VihorCRO 11:26:00
5.Luna Bajrektarević893821W12OK VihorCRO 11:16:00

W16 (Youth - CRET)
1.Dora Vukelić2061276W16 (Youth - CRET)OK MaksimirCRO 10:18:00
2.Lucija Marijela Štambuk5729W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:16:00
3.Zdenka Petra Štambuk5768W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:12:00
4.Jelena Gojmerac236860W16 (Youth - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:06:00
5.Mirta Hodak2115782W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:28:00
6.Nina Mioković2144745W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:10:00
7.Majda Vidaković2113348W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:24:00
8.Wanda Kovač2113332W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:20:00
9.Melissa Drobić2132926W16 (Youth - CRET)OK KapelaCRO 10:34:00
10.Erna Liebl7474605W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:36:00
11.Paula Pavlin8231003W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:04:00
12.Nea Eržen2052183W16 (Youth - CRET)OK AzimutSLO 10:26:00
13.Mareković Ira2115762W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:30:00
14.Nika Kolarek406870W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:32:00
15.Kimi Maria Gobec893805W16 (Youth - CRET)OK VihorCRO 10:08:00

W20 (Junior - CRET)
1.Olga Jerković Perić2105108W20 (Junior - CRET)OK KapelaCRO 10:09:00
2.Ana Srebačić1717177W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:13:00
3.Lucija Gojmerac206442W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:07:00
4.Dora Kermek1515155W20 (Junior - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:03:00

W21 (Elite City Race - CRET)
1.Ines Kos2128411W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:53:00
2.Vanessa Van Breedam1403131W21 (Elite City Race - CRET)TROL BelgiumBEL 10:11:00
3.Paula Prpić222411W21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:29:00
4.Siliya Gincheva7208333W21 (Elite City Race - CRET)Valdi SofiaBUL 10:35:00
5.Vinka Vukmanović552005W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 11:05:00
6.Višnja Dukić2143665W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:08:00
7.Antonija Orlić8041177W21 (Elite City Race - CRET)OK BjelovarCRO 10:38:00
8.Sofia Pinto2018562W21 (Elite City Race - CRET)COALAPOR 10:14:00
9.Megan Bett7202905W21 (Elite City Race - CRET)Southern NavigatorsGBR 10:20:00
10.Ivana Mahečić2133013W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:23:00
11.Lana Gerjević2144791W21 (Elite City Race - CRET)OK KapelaCRO 10:41:00
12.Nataliya Hatsuk8660076W21 (Elite City Race - CRET)Kamvol BelarusBLR 10:50:00
13.Giuliana Zoppè9201983W21 (Elite City Race - CRET)Panda Orienteering ValsuganaITA 10:59:00
14.Martina Zeiner7777706W21 (Elite City Race - CRET)OLC GrazAUT 10:26:00
15.Ana Beblek7663976W21 (Elite City Race - CRET)OK JelenCRO 11:02:00
16.Iva Lovrec893815W21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:05:00
17.Lovorka Čaja222410W21 (Elite City Race - CRET)OK VihorCRO 10:44:00

W40+ (Veteran - CRET)
1.Ana Iglesias Junzalvos8657295W40+ (Veteran - CRET)Club Universidade de VigoESP 11:13:00
2.Marija Jazvić Mioković410618W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:31:00
3.Eva Ocvirk8281073W40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 10:25:00
4.Srebrenka Vuk2121763W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 11:17:00
5.Irena Čorko Meštrović2105096W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:21:00
6.Gabrijela Baburek237595W40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 10:35:00
7.Sabina Seražin Korper46479W40+ (Veteran - CRET)OK JelenCRO 11:01:00
8.Martina Bedeković Tankov.219392W40+ (Veteran - CRET)OK JelenCRO 10:15:00
9.Ines Mance406861W40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:43:00
10.Sue Bett8200667W40+ (Veteran - CRET)Southern NavigatorsGBR 10:27:00
11.Elisabeth Zeiner1399969W40+ (Veteran - CRET)OLC GrazAUT 10:59:00
12.Nada Baturina2117420W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:55:00
13.Mirka Jakšić1261971W40+ (Veteran - CRET)OK MaksimirCRO 10:45:00
14.Višnja Kabalin Borenić7680305W40+ (Veteran - CRET)OK MaksimirCRO 10:49:00
15.Claire Selby8060391W40+ (Veteran - CRET)DVO TravellersGBR 10:51:00
16.Neda Punek Gobec8667809W40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:57:00
17.Saša Glagolić2113384W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 11:09:00
18.Florence Lapergue2020828W40+ (Veteran - CRET)Sud Médoc Orientation GirondeFRA 11:15:00
19.Ines Jurač222419W40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:29:00
20.Iva Tatić364421W40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 11:11:00
21.Ivana Kuzmanić237599W40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 11:07:00
22.Davorka Srebačić1919197W40+ (Veteran - CRET)OK Ivan MerzCRO 10:33:00
23.Senija Zadravec Kermek1414144W40+ (Veteran - CRET)OK Ivan MerzCRO 11:03:00
24.Zvjezdana Govedarica237593W40+ (Veteran - CRET)OK JapetićCRO 10:17:00
25.Nataša Kolarek406875W40+ (Veteran - CRET)OK VihorCRO 10:19:00
26.Sanda Berženji2120666W40+ (Veteran - CRET)OK KapelaCRO 10:37:00
27.Marion Buechli8444448W40+ (Veteran - CRET)Swiss O ToursSUI 10:41:00

W55+ (Supervet - CRET)
1.Emilija Ebenspanger2125773W55+ (Supervet - CRET)OK KapelaCRO 10:57:00
2.Claudia Candotti205643W55+ (Supervet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 11:03:00
3.Pascale Martin8196000W55+ (Supervet - CRET)Raid Orientation ParisFRA 10:45:00
4.Gabriella Jenövári8383380W55+ (Supervet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:06:00
5.Begoña Crespo Quindós2020154W55+ (Supervet - CRET)Club Universidade de VigoESP 10:33:00
6.Lindsey Knox7300223W55+ (Supervet - CRET)Roxburgh ReiversGBR 10:27:00
7.Maria Piffer308882W55+ (Supervet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 10:30:00
8.Helen Kelsey8290157W55+ (Supervet - CRET)Bristol Orienteering KlubGBR 10:51:00
9.Linda Verbraken8643047W55+ (Supervet - CRET)TROL BelgiumBEL 10:54:00
10.Trish Coombs2115776W55+ (Supervet - CRET)Mar Orienteering ClubGBR 10:39:00
11.Satu Leppanen8083000W55+ (Supervet - CRET)Hirvensalon HeittoFIN 10:42:00

W65+ (Ultravet - CRET)
1.Madeleine DIEUDONNE2800047W65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 10:48:00
2.Zdenka Krizova301209W65+ (Ultravet - CRET)SKP Zdar n.S.CZE 11:20:00
3.Kari Pedersen8638410W65+ (Ultravet - CRET)IL TyrvingNOR 11:16:00
4.Luisella Turri210312W65+ (Ultravet - CRET)AD Trento OrienteeringITA 10:58:00
5.Margit Jenei4660121W65+ (Ultravet - CRET)Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:04:00
6.Christiane Toebinte8318020W65+ (Ultravet - CRET)Balise 10BEL 11:02:00
7.Rös Bieri1407313W65+ (Ultravet - CRET)Swiss O ToursSUI 11:00:00
8.Gisela Müller8867606W65+ (Ultravet - CRET)TV Diedenbergen 1886 e.V.GER 11:06:00
9.Edit Kühn1396204W65+ (Ultravet - CRET)PVM PécsHUN 10:46:00
10.Carol Sands8242318W65+ (Ultravet - CRET)BOK WanderersGBR 10:44:00
11.Claire Santoro8180148W65+ (Ultravet - CRET)Swiss O ToursSUI 10:50:00
12.Jen Gale8263494W65+ (Ultravet - CRET)DVO TravellersGBR 11:18:00
13.Guyonne Petit8010194W65+ (Ultravet - CRET)ASMBCOFRA 11:10:00
14.Liz Drew8657606W65+ (Ultravet - CRET)EborienteersGBR 11:14:00
15.Biserka Horvat439280W65+ (Ultravet - CRET)OK VihorCRO 10:52:00
16.Vera Franc2109704W65+ (Ultravet - CRET)OK KapelaCRO 11:08:00