v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOM 2019->Start times by classes  (number of entries: 112)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

SOM dolga
1.Anica Hribar2077785SOM dolgaOK BrežiceSLO 09:45:00
2.Bojan Jevševar2077852SOM dolgaOK BrežiceSLO 09:45:00
3.Aljaž Černe2065597SOM dolgaOK TivoliSLO 09:45:00
4.Davor Pobega2114460SOM dolgaOK TivoliSLO 09:45:00
5.Matija Čufer2034088SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 09:45:00
6.Stanko Čufer2034098SOM dolgaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 09:45:00
7.Gregor Zupan7210497SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSLO 09:45:00
8.Blaž Kölner7210500SOM dolgaOrientacijski klub KomendaSLO 09:45:00
9.Katja RutarSOM dolgaPustolovec RajdSLO 09:45:00
10.Boris Eržen520504SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 09:45:00
11.Aleš OsaničSOM dolgaPustolovec RajdSLO 09:45:00
12.Uroš Cankar520519SOM dolgaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 09:45:00
13.Rafko AtelšekSOM dolgaPustolovec RajdSLO 09:45:00
14.Mojca Foški7131068SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSLO 09:45:00
15.Janez KorošecSOM dolgaPustolovec RajdSLO 09:45:00
16.Valter Foški1398948SOM dolgaOrientacijski Klub PolarisSLO 09:45:00

SOM dolga solo
1.Roberto Larotella2045689SOM dolga soloOrienteering TriesteITA 09:45:00
2.Žan Ravnikar7210496SOM dolga soloOrientacijski klub KomendaSLO 09:45:00
3.Nataša AljančičSOM dolga soloPustolovec RajdSLO 09:45:00

SOM kratka
1.Lucija Kremžar2103910SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
2.Marija Anderluh50289SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:30:00
3.Luka Anderluh895021SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:30:00
4.Vita Malus1425116SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
5.Marta Malus1425113SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
6.Enej Šuc2113839SOM kratkaOrientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
7.Elena Margiore349553SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:30:00
8.Matej Ferluga2084579SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:30:00
9.Maria Henry2114479SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:30:00
10.Ana Maja Anderluh235897SOM kratkaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:30:00
11.Gabriele Giudici232678SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:30:00
12.Gaia Henry2091669SOM kratkaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:30:00
13.Gal Nemeček253347SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:30:00
14.Nea Eržen2052183SOM kratkaOK AzimutSLO 10:30:00
15.Rok Sedej406859SOM kratkaOK AzimutSLO 10:30:00
16.Matej Bratož232466SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:30:00
17.Rok Cigoj2121782SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:30:00
18.Vlado Sedej1398546SOM kratkaOK AzimutSLO 10:30:00
19.Matija Bovcon232463SOM kratkaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:30:00
20.Jana Močnik442805SOM kratkaOK AzimutSLO 10:30:00

SOM kratka solo
1.Jan Patrick KarižSOM kratka solo 10:30:00

SOM srednja
1.Piero Giudici349541SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
2.Gregor Anderluh305954SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
3.Griša Močnik406815SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
4.Dušan Smole232445SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
5.Stella Cignini2048128SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
6.Nastja Ferluga2015606SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
7.Ruben Tic2120839SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
8.David LajevecSOM srednja 10:00:00
9.Gorazd Sotosek2141179SOM srednja 10:00:00
10.Peter Ferluga2015607SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
11.Massimiliano Furlan2136732SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
12.Katerina Sotošek2132999SOM srednja 10:00:00
13.Alenka Škarabot445705SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
14.Matej Sedej1413730SOM srednjaOK AzimutSLO 10:00:00
15.Zoltán Miháczi9080700SOM srednjaTipo Orienteering ClubHUN 10:00:00
16.Saša Žižek2141141SOM srednjaOK AzimutSLO 10:00:00
17.Rok Žižek406721SOM srednjaOK AzimutSLO 10:00:00
18.Antónia Holper9080800SOM srednjaTipo Orienteering ClubHUN 10:00:00
19.Sara Gaion2051670SOM srednjaOrienteering TriesteITA 10:00:00
20.Sebastian Romano2420720SOM srednjaOrienteering TriesteITA 10:00:00
21.Igor Gavrilov1007956SOM srednjaPolzelaRUS 10:00:00
22.Sanchez GastonSOM srednjaPolzelaRUS 10:00:00
23.Matevž Kunc2050437SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
24.Tinka Ferenc442838SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
25.Ana Pribaković Borštnik406886SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
26.Aleš Borštnik406885SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
27.Martin Ferenc2088832SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
28.Miha Škarabot7841967SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
29.Katarina Eva Anderluh406896SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
30.Ales Ferenc435642SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
31.Zala Ferenc7207941SOM srednjaOK TivoliSLO 10:00:00
32.Mauro Sergas2045578SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
33.Timotej Šuc2113841SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
34.Tomaž Kremžar2103909SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
35.Nejc Turk1425107SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
36.Luka Seljak8011033SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
37.Romana Zupan1425101SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
38.Andrej Korelc2069819SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
39.Duška RadovanSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
40.Tilen Zupan1425109SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
41.Dalibor Radovan2107073SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
42.Tine Novak2056377SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
43.Darja Čufer2120834SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
44.David Sedej406860SOM srednjaOK AzimutSLO 10:00:00
45.Filip Štor2056379SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
46.Aljaž Kerševan2056392SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
47.Darja VodlanSOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
48.Ivo Kete2034084SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
49.Jakob Novak253334SOM srednjaPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:00:00
50.Silvo Babič2069808SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
51.Gregor Pavlic2065880SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
52.Sara Gaion2051670SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
53.Luna Henry2120892SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
54.Chiara Sepin2015603SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
55.Goran Polojaz2065885SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
56.Iris Pecorari8004754SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
57.Ivan Boyadzhiev ml.2036467SOM srednjaMariborski OKSLO 10:00:00
58.Pietro Sergas2118100SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
59.Elia Oleotto1423306SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
60.Boris Bauman7673167SOM srednjaMariborski OKSLO 10:00:00
61.Elena Snidero2091649SOM srednjaTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
62.Franc Malus1425117SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
63.Jernej Zorman9988877SOM srednjaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
64.Herwig Allwinger700500SOM srednjaMariborski OKSLO 10:00:00
65.Maruša Debeljak406816SOM srednjaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
66.Herwig Jr. Allwinger8040199SOM srednjaMariborski OKSLO 10:00:00

SOM srednja solo
1.Clizia Zambiasi8088086SOM srednja soloTeam Friuli Venezia GiuliaITA 10:00:00
2.Tomaž HorvatSOM srednja soloXI SNOUBSLO 10:00:00
3.Janez Šumečki445685SOM srednja soloOK TivoliSLO 10:00:00
4.Miha Korenjak2113844SOM srednja soloOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
5.Zdenko Pavlič2088835SOM srednja soloSSD-AŠZ GAJAITA 10:00:00
6.Mojca Flerin Drevenšek1404141SOM srednja soloKamniški orientacijski klubSLO 10:00:00