v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
ZL/DP Sprint (MŽ21, M35)->Start times by classes  (number of entries: 92)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

A
1.Nika Ravnikar1425106AOrientacijski klub KomendaSLO 10:50:00
2.Mojca Foški7131068AOrientacijski Klub PolarisSLO 10:51:00
3.Stanko Čufer2034098APlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:52:00
4.Aleš Zupan7777808AOrientacijski Klub PolarisSLO 10:53:00
5.Nejc Turk1425107AOrientacijski klub KomendaSLO 10:54:00
6.Enej Smole446310AOrientacijski Klub PolarisSLO 10:55:00
7.Natan Maj Poženel2107053AOrientacijski klub KomendaSLO 10:56:00
8.Ales Ferenc435642AOK TivoliSLO 10:57:00
9.Tina Kern1425105AOrientacijski klub KomendaSLO 10:58:00
10.Nastja Raj2112852AOK Slovenj GradecSLO 10:59:00
11.Luka Seljak8011033AOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
12.Miha Škarabot7841967AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:01:00
13.Petja BalažičAOK Slovenj GradecSLO 11:02:00
14.Matevž Kunc2050437AOK TivoliSLO 11:03:00
15.Damjana Jerše7441139AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:04:00
16.Urška Kordiš Miheljak235879AOK Slovenj GradecSLO 11:05:00
17.Dušan Smole232445AOrientacijski Klub PolarisSLO 11:06:00
18.Roman Sladič442575AŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:07:00

B
1.Lucija Kremžar2103910BOrientacijski klub KomendaSLO 10:02:00
2.Sandi Rajer2069847B 10:04:00
3.Darja Vodlan438980BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:06:00
4.Maja Ugrin2114451BOK TivoliSLO 10:08:00
5.Saša Žižek2141141BOK AzimutSLO 10:10:00
6.Spela Bogataj2052362BOrientacijski klub KomendaSLO 10:12:00
7.Alenka Škarabot445705BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:14:00
8.Tilen Zupan1425109BOrientacijski klub KomendaSLO 10:16:00
9.Urša Štanfel8668995BOK AzimutSLO 10:18:00
10.Jan Cokan2113837BOrientacijski klub KomendaSLO 10:20:00
11.Natalija Kunc Rešek445687BOK TivoliSLO 10:22:00
12.Matej Bratož232466BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:24:00
13.Tevž MiheljakBOK Slovenj GradecSLO 10:26:00
14.Silvo Babič2069808BOrientacijski klub KomendaSLO 10:28:00
15.Zala Lozar2056372BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:30:00
16.Jaka Seljak2069825BOrientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
17.Mojca Kunc2073099BOK TivoliSLO 10:34:00
18.Petra Stojan2069834BOrientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
19.Hana Mamič445670BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:38:00
20.Marta Malus1425113BOrientacijski klub KomendaSLO 10:40:00
21.Nikolina Ugrin2114455BOK TivoliSLO 10:42:00
22.Tanja MezgaBOK Slovenj GradecSLO 10:44:00
23.Aljaž Kerševan2056392BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:46:00
24.Anže Kölner2069806BOrientacijski klub KomendaSLO 10:48:00
25.Nejc Dobravec442838BOK TivoliSLO 10:50:00
26.Rok Cigoj2121782BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:52:00

C
1.Leila Ema Poženel2107083COrientacijski klub KomendaSLO 10:21:00
2.Andraž MiheljakCOK Slovenj GradecSLO 10:23:00
3.Enej Šuc2113839COrientacijski klub KomendaSLO 10:25:00
4.Neža Štor2120834CPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:27:00
5.Ajda Jeraj2113834COrientacijski klub KomendaSLO 10:29:00
6.Marija Kovač438027CPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:31:00
7.Mija Jeraj2069813COrientacijski klub KomendaSLO 10:33:00
8.Agnes Remec438028CPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:35:00
9.Ema Pika RajCOK Slovenj GradecSLO 10:37:00
10.Oskar Foški435134COrientacijski Klub PolarisSLO 10:39:00
11.Lili Ivana RajCOK Slovenj GradecSLO 10:41:00
12.Florijan Kremžar438988COrientacijski klub KomendaSLO 10:43:00

Družinska
1.Izabela Eržen Plavčak980592DružinskaŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:00:00
2.Tin Šuc438998DružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
3.Jan Benjamin RemškarDružinskaOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
4.Lenart AndrejcDružinskaOK Slovenj GradecSLO 10:00:00
5.Laura AndrejcDružinskaOK Slovenj GradecSLO 10:00:00

M21
1.Matjaž Štanfel8667834M21OK AzimutSLO 10:00:00
2.Blaž Kölner7210500M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:04:00
3.Uroš Cankar520519M21Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:06:00
4.Miha Korenjak2113844M21Orientacijski klub KomendaSLO 10:08:00
5.Gregor Hvala1398955M21OK AzimutSLO 10:10:00
6.Tilen JagodičM21 10:12:00
7.Jaka Piltaver1398941M21OK BrežiceSLO 10:14:00
8.David Andrejc232473M21OK Slovenj GradecSLO 10:16:00
9.Simon Stanonik2077620M21OK AzimutSLO 10:18:00

M35
1.Davor Pobega2114460M35OK TivoliSLO 10:20:00
2.Boris Eržen520504M35Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:22:00
3.Gregor Zupan7210497M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:24:00
4.Blaž Miheljak422509M35OK Slovenj GradecSLO 10:26:00
5.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00
6.Gregor Raj2060387M35OK Slovenj GradecSLO 10:30:00
7.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 10:32:00
8.Marko Dudic1418841M35OK Slovenj GradecSLO 10:34:00
9.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
10.Robert Kunc2073100M35OK TivoliSLO 10:38:00
11.Tomaž Pust8200080M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:40:00
12.Valter Foški1398948M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:42:00
13.Jožko Jazbar1398949M35OK AzimutSLO 10:44:00
14.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 10:46:00

Ž21
1.Ana Pia Pogačar1425104Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 10:01:00
2.Anica Hribar2077785Ž21OK BrežiceSLO 10:03:00
3.Zala Zavrl9011122Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
4.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 10:07:00
5.Polona Jezeršek7210499Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 10:09:00
6.Nika Poljanšek1398929Ž21OK AzimutSLO 10:11:00
7.Barbara Kmetec1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 10:13:00
8.Katja Babič7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 10:15:00