v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orange O-Cup, Stage 1- middle (SOL4) & Stage 3- long (SOL5)->Start times by classes  (number of entries: 192)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

BEGINNERS
1.Tina PavličBEGINNERSSSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:00:00
2.Lara Zupan1425103BEGINNERSOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00 11:00:00
3.Luka ŠketBEGINNERS 10:00:00
4.Mitja ŠavsBEGINNERS 10:00:00
5.Matic BevcarBEGINNERS 10:00:00
6.Maja Ugrin2114451BEGINNERSOK TivoliSLO 10:00:00 11:00:00

KIDS
1.Nemec DružinaKIDS 11:00:00
2.Žiga Sedej406860KIDSOK AzimutSLO 10:00:00
3.Neža Jarc235870KIDSOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00 11:00:00
4.Vianez Bončina422512KIDSOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 10:00:00 11:00:00
5.Ida Antonija Raj8654098KIDSOK Slovenj GradecSLO 10:00:00 11:00:00
6.Izabela Eržen980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:00:00 11:00:00
7.Inga Markovič8277075KIDSOK Slovenj GradecSLO 10:00:00 11:00:00
8.Nino Gaber Raj8277082KIDSOK Slovenj GradecSLO 10:00:00

M10
1.Lenart Andrejc8277077M10OK Slovenj GradecSLO 10:46:00 11:58:00
2.Anže Obid2132996M10OK AzimutSLO 10:52:00 11:52:00
3.Val Jarc2069801M10Orientacijski klub KomendaSLO 10:58:00 11:46:00
4.Tejo Gaber Raj8277076M10OK Slovenj GradecSLO 11:04:00
5.Tin Šuc438998M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00 12:04:00
6.Aljoša Bačnar Tušar1070655M10OK AzimutSLO 11:16:00

M12
1.Anže Kölner2069806M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00 11:20:00
2.Beno Bizjak2148495M12OK AzimutSLO 10:11:00 11:38:00
3.Jakob Kurinčič2069815M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:17:00 11:44:00
4.Rok Sedej2107081M12OK AzimutSLO 10:23:00 11:02:00
5.Martin Ferenc2088832M12OK TivoliSLO 10:29:00 11:26:00
6.Drejc Malus1425112M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:35:00 11:08:00
7.Enej Šuc2113839M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:47:00 11:32:00

M14
1.Gal Nemeček2107027M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:53:00
2.Tine Novak2127019M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:45:00
3.Aljaž Kerševan2056392M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:29:00
4.Matej Bratož232466M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:13:00
5.Rok Cigoj2121782M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:21:00
6.Matija Bovcon1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:37:00
7.Božo Bizjak2133344M14OK AzimutSLO 10:03:00 11:49:00
8.Ožbej Malus1425114M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:06:00 11:09:00
9.Borut Gantar406857M14OK AzimutSLO 10:09:00
10.Jaka Seljak2069825M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:12:00 11:25:00
11.David Sedej1100102M14OK AzimutSLO 10:15:00 11:01:00
12.Florijan Kremžar2103910M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:18:00 11:33:00
13.Oskar Foški435134M14Orientacijski Klub PolarisSLO 10:21:00
14.Rok Bogataj2045663M14OK AzimutSLO 10:27:00 11:41:00
15.Jan Cokan2113837M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:30:00 11:17:00

M16
1.Tilen Zupan1425102M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:42:00 11:03:00
2.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:48:00 11:12:00
3.Primož Gantar2107071M16OK AzimutSLO 10:51:00
4.Luka Seljak8011033M16Orientacijski klub KomendaSLO 10:54:00 11:06:00

M18
1.Martin Jevševar2077853M18OK BrežiceSLO 10:41:00 12:05:00
2.Natan Maj Poženel2107053M18Orientacijski klub KomendaSLO 10:44:00 11:53:00
3.Matevž Kunc2050437M18OK TivoliSLO 10:47:00 11:47:00

M21A
1.Matjaž Draksler520502M21AŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:20:00 11:11:00
2.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 10:26:00 11:35:00
3.Uroš Cankar980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:29:00 11:29:00
4.Blaž MarotM21A 10:32:00 11:05:00
5.Marko Obid2107057M21AOK AzimutSLO 10:35:00 11:17:00
6.Tomaž Pust2088287M21AOrientacijski klub KomendaSLO 10:38:00 11:41:00

M21B
1.Uroš CvelbarM21BOK AzimutSLO 11:39:00
2.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 10:03:00 11:21:00
3.Gregor Leskovšek422525M21BOK TivoliSLO 10:06:00 11:18:00
4.Miha Korenjak2113844M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:09:00
5.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 10:12:00 11:27:00
6.Andrej Jarc2070917M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:15:00 11:24:00
7.Boštjan Bizjak1110256M21BOK AzimutSLO 10:18:00 11:33:00
8.Simon Kurinčič2113833M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:21:00 11:36:00
9.Klemen Kenda2142777M21BOK AzimutSLO 10:24:00 11:42:00
10.Timotej Šuc2113841M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:27:00 11:30:00
11.Kristjan Gantar2107075M21BOK AzimutSLO 10:30:00
12.Franc MalusM21B 10:56:00 11:45:00

M21E
1.Jure Zmrzlikar1425120M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
2.Blaž Petrovič1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:31:00
3.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 10:20:00 11:43:00
4.David Čufer2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 10:32:00
5.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:44:00
6.Vid Bogovič439275M21EOK BrežiceSLO 10:56:00

M35
1.Dušan Petrovič1566506M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:10:00
2.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:04:00 11:16:00
3.Bojan Lebar1404145M35Kamniški orientacijski klubSLO 10:07:00
4.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:13:00 11:22:00
5.Leon Kropivšek1404144M35Mariborski OKSLO 10:16:00
6.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 10:19:00
7.Rajko Kračun889724M35Kamniški orientacijski klubSLO 10:22:00
8.Igor Bončina2114457M35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 10:25:00 11:19:00
9.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00 11:07:00
10.David Andrejc8277083M35OK Slovenj GradecSLO 10:31:00 11:28:00
11.Janko Bačnar1021018M35OK AzimutSLO 10:34:00
12.Václav Sebera8014513M35O-RUNNAŘI Beskydy, z.s.CZE 10:37:00
13.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 10:40:00
14.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:43:00 11:13:00
15.William Tonneau7110985M35OLV EifelBEL 10:46:00 11:04:00
16.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:49:00 11:31:00

M45
1.Gregor Pavlič2065880M45SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:30:00
2.Christian Gotthardt8363071M45HSV Spittal/DrauAUT 11:15:00
3.Bruno Scherr8121117M45HSV Spittal/DrauAUT 11:03:00
4.Gregor Zupan7210497M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
5.Marko Dudic8277084M45OK Slovenj GradecSLO 10:02:00 11:06:00
6.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:05:00 11:33:00
7.Alexander Zirnig8447448M45HSV OL VillachAUT 10:08:00
8.Aleš Poljanšek8101970M45OK AzimutSLO 10:14:00 11:45:00
9.Herwig Proske8055077M45OC FürstenfeldAUT 10:17:00 11:12:00
10.Valter Foški1398948M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:20:00
11.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 10:23:00 11:24:00
12.Andrej Cimerman886218M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:26:00
13.Davor Pobega2114460M45OK TivoliSLO 10:29:00 11:18:00
14.Primož Savinšek895040M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:32:00
15.Stanislav Kustec889722M45Mariborski OKSLO 10:35:00
16.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:38:00 11:27:00
17.Ales Ferenc435642M45OK TivoliSLO 10:44:00 11:39:00
18.Gregor Raj8654106M45OK Slovenj GradecSLO 10:47:00 11:48:00
19.Josef Polster8010762M45HSV Spittal/DrauAUT 10:50:00 11:09:00
20.Robert Mandl8077770M45SPORTUNION KlagenfurtAUT 10:53:00 11:36:00
21.Robert Benko886733M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:56:00

M55
1.Aleš Borštnik406885M55OK TivoliSLO 11:32:00
2.Aleš Čerin2050455M55OK TivoliSLO 11:47:00
3.Ivo Kete2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:44:00
4.Stanko Čufer2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:50:00
5.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 11:26:00
6.Dušan Smole232445M55Orientacijski Klub PolarisSLO 10:55:00 11:41:00
7.Silvij Močnik1401599M55OK AzimutSLO 11:07:00
8.Marijan Leban2114459M55OK AzimutSLO 11:19:00 11:53:00
9.Georg Pregartner8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 11:25:00 11:35:00

M65
1.Zdenko Pavlič2088835M65SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:12:00
2.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 10:36:00 11:03:00
3.Janko Lapajne406850M65OK AzimutSLO 10:42:00 11:21:00
4.Günther Dobnik8181155M65OLC Union ViktringAUT 10:48:00 11:15:00
5.Wolfgang Germ46242M65Naturfreunde KühnsdorfAUT 10:51:00 11:18:00

OPEN
1.Margareta Pavlič2065886OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:00:00
2.Dragan Krivičić218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSLO 10:00:00 11:00:00

W10
1.Jerca Kurinčič2069797W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:04:00 11:16:00
2.Julija Bizjak2148496W10OK AzimutSLO 10:10:00 11:34:00
3.Mija Jeraj2069813W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:16:00 11:04:00
4.Katarina Kremžar2113838W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00 11:40:00
5.Leila Ema Poženel2107083W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:34:00 11:28:00
6.Teja Šuc2070920W10Orientacijski klub KomendaSLO 10:40:00 11:22:00

W12
1.Ajda Jeraj2113834W12Orientacijski klub KomendaSLO 10:53:00 12:14:00
2.Brina Gantar2114454W12OK AzimutSLO 10:59:00
3.Lili Ivana Raj8654092W12OK Slovenj GradecSLO 11:05:00 12:20:00
4.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 11:11:00 12:02:00
5.Frida Mezga8277079W12OK Slovenj GradecSLO 11:23:00 12:08:00
6.Ajda Jarc2034095W12Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00 11:56:00

W14
1.Mojca Kunc2073099W14OK TivoliSLO 10:03:00 11:23:00
2.Ema Pika Raj8654107W14OK Slovenj GradecSLO 10:09:00 11:15:00
3.Neža Obid2107054W14OK AzimutSLO 10:15:00 11:11:00
4.Nikolina Ugrin2114455W14OK TivoliSLO 10:21:00 11:39:00
5.Jana Močnik442805W14OK AzimutSLO 10:27:00 11:35:00
6.Špela Majdič442834W14OK AzimutSLO 10:39:00 11:27:00
7.Brina Kölner2113842W14Orientacijski klub KomendaSLO 10:45:00 11:31:00
8.Nea Eržen2052183W14OK AzimutSLO 10:51:00 11:19:00

W16
1.Vita Malus1425116W16Orientacijski klub KomendaSLO 10:37:00 11:03:00

W18
1.Nika Ravnikar1425106W18Orientacijski klub KomendaSLO 10:00:00 11:15:00
2.Karin Pust2069847W18Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00 11:00:00

W21B
1.Maja Istenič2127789W21BOK AzimutSLO 11:57:00
2.Marija Kovač438027W21BPlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:54:00
3.Maja Obid2127797W21BOK AzimutSLO 12:24:00
4.Nataša Bogataj2088810W21BOK AzimutSLO 10:01:00 12:09:00
5.Tanja Kmetec7555005W21BKamniški orientacijski klubSLO 10:54:00 12:18:00
6.Alenka Vuga Seljak9000050W21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:57:00 12:00:00
7.Jedert Jevševar2050470W21BOK BrežiceSLO 11:00:00 12:03:00
8.Ajda Lampe2300251W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:03:00 12:21:00
9.Alja DrakslerW21BŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:06:00 11:48:00
10.Elena Gombač Šuc2113840W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:09:00 12:12:00
11.Katarina Sedej406859W21BOK AzimutSLO 11:12:00
12.Marta Malus1425113W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:15:00 12:06:00
13.Damjana Gantar2107072W21BOK AzimutSLO 11:18:00
14.Darja Gorjup Poženel2113845W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:21:00 11:51:00
15.Tina Tušar442828W21BOK AzimutSLO 11:24:00
16.Špela BogatajW21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:27:00 12:15:00

W21E
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141W21EKamniški orientacijski klubSLO 10:01:00 11:52:00
2.Brina Foški1401548W21EOrientacijski Klub PolarisSLO 10:55:00
3.Barbara Kmetec1408132W21EKamniški orientacijski klubSLO 11:01:00 11:58:00
4.Polona Jezeršek7210499W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:07:00 11:46:00
5.Zala Serženta Seljak2114447W21EOK AzimutSLO 11:13:00 11:40:00
6.Elizaveta Reshetniak1005598W21E 11:16:00 11:37:00
7.Nika Poljanšek8092000W21EOK AzimutSLO 11:19:00 11:49:00
8.Monika Ravnikar9002007W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:22:00 12:07:00
9.Eneja Osterman1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:25:00 12:04:00
10.Ana Pribaković Borštnik406886W21EOK TivoliSLO 11:28:00 11:55:00

W35
1.Tina Zagorc1404145W35Kamniški orientacijski klubSLO 11:02:00
2.Ana Plavčak2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:05:00
3.Anica Hribar2077785W35OK BrežiceSLO 11:08:00 12:18:00
4.Petra Paradiž1425118W35Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00 12:00:00
5.Maja BlejecW35 11:14:00 12:06:00
6.Nastja Raj8277078W35OK Slovenj GradecSLO 11:17:00 11:57:00
7.Tina Močnik2070918W35Orientacijski klub KomendaSLO 11:20:00 12:15:00
8.Petja Balažič8277080W35OK Slovenj GradecSLO 11:23:00 12:03:00
9.Irena Hacin Kölner1425110W35Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00 12:09:00
10.Suzana Flerin Drevenšek1404137W35Kamniški orientacijski klubSLO 11:32:00

W45
1.Petra Stojan2069834W45Orientacijski klub KomendaSLO 10:07:00 11:02:00
2.Saša Žižek2141141W45OK AzimutSLO 10:13:00
3.Tanja Mezga8277081W45OK Slovenj GradecSLO 10:19:00 11:08:00
4.Brigitte Maget8111211W45OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 10:31:00 11:20:00
5.Alenka Škarabot445705W45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:37:00 11:05:00
6.Marjanca Poljanšek8081970W45OK AzimutSLO 10:43:00 11:17:00
7.Darja Vodlan438980W45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:49:00 11:11:00