v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orange O-Cup, Stage 2- sprint (DP)->Start times by classes  (number of entries: 136)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

KIDS
1.Jonathan Matti1202303KIDSHSV OL VillachAUT 17:00:00
2.Neža Jarc235870KIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00
3.Oskar CerarKIDSOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00
4.Izabela Eržen980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSLO 17:00:00
5.Inga Markovič2102037KIDSOK Slovenj GradecSLO 17:00:00
6.Ida Antonija Raj2112855KIDSOK Slovenj GradecSLO 17:00:00
7.Žiga Sedej406860KIDSOK AzimutSLO 17:00:00
8.Vianez Bončina422512KIDSOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 17:00:00
9.Nino Gaber Raj8277082KIDSOK Slovenj GradecSLO 17:00:00

M10
1.Val Jarc2069801M10Orientacijski klub KomendaSLO 17:15:00
2.Tin Šuc438998M10Orientacijski klub KomendaSLO 17:21:00
3.Lenart Andrejc8277077M10OK Slovenj GradecSLO 17:24:00
4.Tejo Gaber Raj8277076M10OK Slovenj GradecSLO 17:30:00

M12
1.Martin Ferenc2088832M12OK TivoliSLO 17:01:00
2.Anže Kölner8280028M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:04:00
3.Jakob Kurinčič2069815M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:10:00
4.Beno Bizjak2148495M12OK AzimutSLO 17:13:00
5.Enej Šuc2113839M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:16:00
6.Drejc Malus1425112M12Orientacijski klub KomendaSLO 17:22:00
7.Rok Sedej2107081M12OK AzimutSLO 17:25:00

M16
1.Jan Cokan8031285M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:02:00
2.Jaka Seljak8031286M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:08:00
3.David Sedej8031287M16OK AzimutSLO 17:11:00
4.Luka Seljak8011033M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:14:00
5.Ožbej Malus8031288M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:20:00
6.Oskar Foški8031289M16Orientacijski Klub PolarisSLO 17:23:00
7.Nejc Turk8031290M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:26:00
8.Božo Bizjak8031291M16OK AzimutSLO 17:29:00
9.Tilen Zupan8031292M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:32:00
10.Rok Bogataj8031293M16OK AzimutSLO 17:35:00
11.Florijan Kremžar8031294M16Orientacijski klub KomendaSLO 17:38:00

M18
1.Martin Jevševar8031282M18OK BrežiceSLO 17:02:00
2.Natan Maj Poženel8031283M18Orientacijski klub KomendaSLO 17:06:00
3.Matevž Kunc8031284M18OK TivoliSLO 17:10:00

M21
1.Uroš Cankar8072561M21Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:38:00
2.Matic Blaž8654114M21Orientacijski klub KomendaSLO 17:41:00
3.Matjaž Draksler8654115M21Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:44:00
4.Miha Korenjak8031278M21Orientacijski klub KomendaSLO 17:47:00
5.Bojan Jevševar8031279M21OK BrežiceSLO 17:50:00
6.Gregor Hvala8031280M21OK AzimutSLO 17:56:00
7.Blaž Marot8031281M21 18:02:00

M35
1.William Tonneau7110985M35OLV EifelBEL 17:44:00
2.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 17:46:00
3.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:48:00
4.Alexander Zirnig8447448M35HSV OL VillachAUT 17:50:00
5.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:52:00
6.David Andrejc8277083M35OK Slovenj GradecSLO 17:56:00
7.Timotej Šuc8654107M35Orientacijski klub KomendaSLO 17:58:00
8.Gregor Raj8654106M35OK Slovenj GradecSLO 18:00:00
9.Andrej Jarc8654109M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:02:00
10.Valentin Eržen8654110M35OK AzimutSLO 18:04:00
11.Tomaž Kremžar8654111M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:06:00
12.Matej Sedej8654112M35OK AzimutSLO 18:08:00
13.Tomaž Pust8200080M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:10:00
14.Gregor Zupan8654113M35Orientacijski klub KomendaSLO 18:12:00

M50
1.Bruno Scherr8121117M50HSV Spittal/DrauAUT 17:28:00
2.Christian Gotthardt8363071M50HSV Spittal/DrauAUT 17:31:00
3.Georg Pregartner8117111M50OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 17:34:00
4.Herwig Proske8055077M50OC FürstenfeldAUT 17:37:00
5.Josef Polster8010762M50HSV Spittal/DrauAUT 17:40:00
6.Wolfgang Germ46242M50Naturfreunde KühnsdorfAUT 17:43:00
7.Marko Dudic8277084M50OK Slovenj GradecSLO 17:46:00
8.Ales Ferenc8654099M50OK TivoliSLO 17:49:00
9.Aleš Poljanšek8101970M50OK AzimutSLO 17:52:00
10.Boris Eržen8654100M50Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:55:00
11.Valter Foški8654101M50Orientacijski Klub PolarisSLO 17:58:00
12.Igor Bončina8654102M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 18:01:00
13.Miha Škarabot8654103M50Orientacijski Klub PolarisSLO 18:04:00
14.Robert Kunc8654104M50OK TivoliSLO 18:07:00
15.Aleš Zupan8654105M50Orientacijski Klub PolarisSLO 18:10:00

M60
1.Günther Dobnik8181155M60OLC Union ViktringAUT 17:26:00
2.Vlado Sedej8654098M60OK AzimutSLO 17:29:00

OPEN
1.Gregor Leskovšek422525OPENOK TivoliSLO 17:00:00
2.David Matti1202303OPENHSV OL VillachAUT 17:00:00
3.Bernhard Lieber9830611OPENHSV OL VillachAUT 17:00:00
4.Dragan Krivičić218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSLO 17:00:00
5.Jakob RuparOPEN 17:00:00
6.Kate Matti1110888OPENHSV OL VillachAUT 17:00:00
7.Lara Zupan1425103OPENOrientacijski klub KomendaSLO 17:00:00

W10
1.Teja Šuc2070920W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:36:00
2.Julija Bizjak2148496W10OK AzimutSLO 17:39:00
3.Katarina Kremžar2113838W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:42:00
4.Mija Jeraj2069813W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:48:00
5.Jerca Kurinčič2069797W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:51:00
6.Leila Ema Poženel2107083W10Orientacijski klub KomendaSLO 17:57:00

W12
1.Ajda Jarc2034095W12Orientacijski klub KomendaSLO 17:44:00
2.Zarja Žižek2132999W12OK AzimutSLO 17:50:00
3.Ajda Jeraj2113834W12Orientacijski klub KomendaSLO 17:53:00
4.Frida Mezga8277079W12OK Slovenj GradecSLO 17:56:00
5.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 17:59:00
6.Lili Ivana Raj8277075W12OK Slovenj GradecSLO 18:02:00

W16
1.Jana Močnik8035510W16OK AzimutSLO 17:10:00
2.Brina Kölner8654091W16Orientacijski klub KomendaSLO 17:13:00
3.Neža Obid8654092W16OK AzimutSLO 17:16:00
4.Vita Malus8654093W16Orientacijski klub KomendaSLO 17:19:00
5.Neža Gnezda8654094W16OK AzimutSLO 17:25:00
6.Ema Pika Raj8277082W16OK Slovenj GradecSLO 17:31:00
7.Nea Eržen8654095W16OK AzimutSLO 17:34:00
8.Mojca Kunc8654096W16OK TivoliSLO 17:37:00
9.Špela Majdič8654097W16OK AzimutSLO 17:40:00

W18
1.Karin Pust8632335W18Orientacijski klub KomendaSLO 17:08:00

W21
1.Elizaveta Reshetniak1005598W21 17:14:00
2.Nika Poljanšek8092000W21OK AzimutSLO 17:16:00
3.Brina Foški8632324W21Orientacijski Klub PolarisSLO 17:20:00
4.Monika Ravnikar8632325W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:22:00
5.Barbara Kmetec8632326W21Kamniški orientacijski klubSLO 17:26:00
6.Zala Serženta Seljak8632327W21OK AzimutSLO 17:28:00
7.Nika Ravnikar8632328W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:30:00
8.Polona Jezeršek8632329W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:32:00
9.Alja Draksler8632330W21Škofjeloški orientacijski klubSLO 17:34:00
10.Mojca Flerin Drevenšek8632331W21Kamniški orientacijski klubSLO 17:36:00
11.Jedert Jevševar8632332W21OK BrežiceSLO 17:38:00
12.Ana Šalamun8632333W21Orientacijski Klub PolarisSLO 17:40:00
13.Ajda Lampe8632334W21Orientacijski klub KomendaSLO 17:42:00

W35
1.Elena Gombač Šuc8632313W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:12:00
2.Petja Balažič8277080W35OK Slovenj GradecSLO 17:18:00
3.Mojca Foški8632314W35Orientacijski Klub PolarisSLO 17:21:00
4.Nastja Raj8277078W35OK Slovenj GradecSLO 17:24:00
5.Darja Gorjup Poženel8632315W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:27:00
6.Katarina Sedej8632316W35OK AzimutSLO 17:30:00
7.Tina Močnik8632317W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:33:00
8.Ana Pribaković Borštnik8632318W35OK TivoliSLO 17:36:00
9.Marta Malus8632319W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:39:00
10.Anica Hribar8632321W35OK BrežiceSLO 17:42:00
11.Irena Hacin Kölner8632322W35Orientacijski klub KomendaSLO 17:45:00
12.Maja Blejec8632312W35 17:51:00
13.Tanja Kmetec8632323W35Kamniški orientacijski klubSLO 17:54:00

W45
1.Sigrun Gotthardt630317W45HSV Spittal/DrauAUT 17:43:00
2.Brigitte Maget8111211W45OLG Deutsch KaltenbrunnAUT 17:46:00
3.Monika Polster230509W45HSV Spittal/DrauAUT 17:49:00
4.Alenka Škarabot8632311W45Orientacijski Klub PolarisSLO 17:55:00
5.Alenka Vuga Seljak8632307W45Orientacijski klub KomendaSLO 17:58:00
6.Saša Žižek8632309W45OK AzimutSLO 18:01:00
7.Tanja Mezga8277081W45OK Slovenj GradecSLO 18:04:00
8.Damjana Jerše8632308W45Orientacijski Klub PolarisSLO 18:07:00
9.Petra Stojan8632310W45Orientacijski klub KomendaSLO 18:10:00