v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 6->Start times by classes  (number of entries: 114)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Mihej Prezelj2141155M10OK AzimutSLO 11:08:00
2.Val Jarc2069801M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:24:00

M12
1.Jakob Kurinčič2069815M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:05:00
2.Vidjan Lenart2102037M12OK Slovenj GradecSLO 11:11:00
3.Anže Kölner2069806M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:17:00
4.Lovro KurtanjekM12OK AzimutSLO 11:23:00
5.Drejc Malus1425112M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
6.Rok Sedej2107081M12OK AzimutSLO 11:35:00
7.Andraž Miheljak2102031M12OK Slovenj GradecSLO 11:41:00
8.Nejc Novak2142771M12OK AzimutSLO 11:47:00
9.Enej Šuc2113839M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:53:00

M14
1.Rok Cigoj2121782M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:00:00
2.Jakob Pečenko206302M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:09:00
3.Florijan Kremžar2103910M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
4.Gal Nemeček2107027M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:24:00
5.Staš Svetec2102041M14OK Slovenj GradecSLO 11:30:00
6.Tine Novak2127097M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:36:00
7.Ožbej Malus1425114M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:42:00
8.Matija Bovcon1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:48:00
9.Matej Bratož232466M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:54:00
10.Aljaž Kerševan2056392M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:00:00
11.Jan Cokan2113837M14Orientacijski klub KomendaSLO 12:06:00

M16
1.Luka Seljak8011033M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
2.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00

M18
1.Otto Allwinger8050401M18Mariborski OKSLO 11:12:00
2.Martin Jevševar2077853M18OK BrežiceSLO 11:36:00

M21A
1.Ales Ferenc435642M21AOK TivoliSLO 11:04:00
2.Tomaž Pust2088287M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
3.Herwig Allwinger7000500M21AMariborski OKSLO 11:28:00
4.Herwig Jr. Allwinger8040199M21AMariborski OKSLO 11:44:00
5.Uroš Cankar980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:52:00

M21B
1.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 11:02:00
2.Andrej Jarc2070917M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
3.Gregor Leskovšek422525M21BOK TivoliSLO 11:18:00
4.Simon Kurinčič2113833M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
5.Franc Malus1425117M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:42:00
6.Klemen Kenda2142777M21BOK AzimutSLO 11:50:00
7.Timotej Šuc2113841M21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:58:00

M21E
1.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 11:01:00
2.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:09:00
3.Žan Ravnikar2070915M21EOK AzimutSLO 11:17:00
4.Vid Bogovič439275M21EOK BrežiceSLO 11:25:00
5.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 11:33:00

M35
1.Igor Gavrilov8681449M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:06:00
2.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 11:14:00
3.Blaž Kölner8280028M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
4.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 11:30:00
5.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:38:00
6.Gregor Anderluh305954M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:46:00
7.Sergey Churkin8150477M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00

M45
1.Davor Pobega2114460M45OK TivoliSLO 11:04:00
2.Gregor Zupan7210497M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
3.Gregor Raj7028039M45OK Slovenj GradecSLO 11:16:00
4.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:22:00
5.Marko Dudic1418841M45OK Slovenj GradecSLO 11:28:00
6.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 11:34:00
7.Igor Bončina2114457M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:40:00
8.Aleš Poljanšek8101970M45OK AzimutSLO 11:46:00
9.Edi Ocvirk8230775M45OK JapetićCRO 11:52:00

M55
1.Aleš Borštnik406885M55OK TivoliSLO 11:13:00
2.Marijan Leban2114459M55OK AzimutSLO 11:37:00
3.Dušan Smole232445M55Orientacijski Klub PolarisSLO 11:55:00
4.Stanko Čufer2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 12:01:00

M65
1.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 11:34:00

Otroška
1.Izabela Eržen980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSLO
2.Vianez Bončina422512OtroškaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSLO
3.Tin Šuc438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO
4.Neža Jarc235870OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO
5.Žiga Sedej406860OtroškaOK AzimutSLO

Ž10
1.Ida Antonija Raj2102032Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:00:00
2.Teja Šuc2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
3.Inga Markovič2102045Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:32:00
4.Jerca Kurinčič2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:40:00

Ž12
1.Miša Andrejc2102040Ž12OK Slovenj GradecSLO 11:05:00
2.Ajda Jarc2034095Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 11:13:00
3.Lili Ivana Raj1401643Ž12OK Slovenj GradecSLO 11:21:00

Ž14
1.Nikolina Ugrin2114455Ž14OK TivoliSLO 11:07:00
2.Brina Kölner2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
3.Ema Pika Raj2102033Ž14OK Slovenj GradecSLO 11:23:00

Ž16
1.Vita Malus1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:31:00

Ž18
1.Manja Leban2069811Ž18OK AzimutSLO 11:11:00
2.Nika Ravnikar1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:27:00

Ž21B
1.Tanja Kmetec7555005Ž21BKamniški orientacijski klubSLO 11:03:00
2.Lana Štrumbelj406801Ž21BOrientacijski Klub PolarisSLO 11:12:00
3.Maja Ugrin2114451Ž21BOK TivoliSLO 11:18:00
4.Elena Gombač Šuc2113840Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:27:00
5.Katarina Sedej406859Ž21BOK AzimutSLO 11:33:00
6.Julija Ferenc7207941Ž21BOK TivoliSLO 11:45:00
7.Marta Malus1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:51:00
8.Jedert Jevševar2050470Ž21BOK BrežiceSLO 12:03:00

Ž21E
1.Barbara Kmetec1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 11:02:00
2.Nika Poljanšek8092000Ž21EOK AzimutSLO 11:08:00
3.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 11:14:00
4.Ana Pia Pogačar1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:20:00
5.Eneja Osterman1398927Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:26:00
6.Zala Zavrl9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:32:00
7.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 11:38:00
8.Polona Jezeršek7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:44:00
9.Ana Šalamun1411623Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:50:00
10.Deja Razpet2077602Ž21EOK AzimutSLO 11:56:00

Ž35
1.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 11:01:00
2.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 11:07:00
3.Petra Paradiž1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
4.Nastja Raj7003840Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:25:00
5.Petja Balažič2102034Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:43:00
6.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:49:00
7.Tina Močnik2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:58:00
8.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSLO 12:04:00

Ž45
1.Marjanca Poljanšek2107070Ž45OK AzimutSLO 11:06:00
2.Darja Vodlan438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:21:00
3.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:39:00
4.Petra Stojan2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:57:00

Začetniška
1.Timeja Prezelj2420719ZačetniškaOK AzimutSLO
2.Matic BevcarZačetniška