|
1. | Gregor Majdič | | M45 | | |
11:37:00 |
2. | Hana majdič | | Otroška | | |
|
3. | Jakob Majdič | | Začetniška | | |
10:30:00 |
DROT |
1. | Ivan Nagy | 435640 | M21E | DROT | SLO |
10:23:00 |
2. | Lovro & Marja Nagy | | Otroška | DROT | SLO |
|
Kamniški orientacijski klub |
1. | Katja Kobentar | 889727 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:11:00 |
2. | Lidija Hribar | 1404149 | Ž35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:59:00 |
3. | Miran Kolman | 406895 | M35 | Kamniški orientacijski klub | SLO |
11:16:00 |
4. | Mojca Flerin | 1404141 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:20:00 |
5. | Tina Zagorc | 1404145 | Ž21E | Kamniški orientacijski klub | SLO |
10:56:00 |
Mariborski OK |
1. | Aljoša Pečar | 1399965 | M21E | Mariborski OK | SLO |
10:59:00 |
2. | Boris Bauman | 673167 | M35 | Mariborski OK | SLO |
10:16:00 |
3. | Ivan Boyadzhiev | 412842 | M55 | Mariborski OK | SLO |
10:55:00 |
4. | Ivan Boyadzhiev ml. | 2036467 | M21E | Mariborski OK | SLO |
10:41:00 |
5. | Leon Kropivšek | 1404144 | M21E | Mariborski OK | SLO |
11:11:00 |
OK Azimut |
1. | Ambrož Rupnik | 2077612 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:00:00 |
2. | Boštjan Bogataj | 2045683 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:17:00 |
3. | Črtomir Knap | 406852 | M55 | OK Azimut | SLO |
10:39:00 |
4. | David Sedej | 406860 | Začetniška | OK Azimut | SLO |
11:26:00 |
5. | Domen Leban | 2097776 | M12 | OK Azimut | SLO |
11:14:00 |
6. | Ema Groff | 422528 | Ž12 | OK Azimut | SLO |
11:10:00 |
7. | Emil Kacin | 300748 | M21B | OK Azimut | SLO |
10:41:00 |
8. | Franc Knap | 406853 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:12:00 |
9. | Gregor Hvala | 1398955 | M21E | OK Azimut | SLO |
11:05:00 |
10. | Igor Bončina | 1968213 | M45 | OK Azimut | SLO |
10:01:00 |
11. | Iztok Hadalin | 442814 | M18 | OK Azimut | SLO |
10:12:00 |
12. | Janko Lapajne | 406850 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:31:00 |
13. | Jožko Jazbar | 1398949 | M45 | OK Azimut | SLO |
10:25:00 |
14. | Julijan Kavčič | 2077601 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:30:00 |
15. | Katjuša Poljanšek | 2069848 | Ž21B | OK Azimut | SLO |
11:27:00 |
16. | Klemen Kenda | 887795 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:28:00 |
17. | Kristina Ipavec | 2107056 | Ž16 | OK Azimut | SLO |
10:15:00 |
18. | Maja Zaman Groff | 406843 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
10:16:00 |
19. | Manja Leban | 2069811 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
10:26:00 |
20. | Marijan Leban | 406846 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:11:00 |
21. | Marjana Rejec | 445666 | Ž45 | OK Azimut | SLO |
10:28:00 |
22. | Matej Sedej | 1413730 | M35 | OK Azimut | SLO |
10:04:00 |
23. | Matej Vidič | 2069845 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:41:00 |
24. | Mineja Leban | 2069812 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
10:33:00 |
25. | Natan Maj Poženel | 2107053 | M14 | OK Azimut | SLO |
10:00:00 |
26. | Nea Eržen | 2052183 | MŽ10 | OK Azimut | SLO |
10:01:00 |
27. | Nejc Močnik | 1401614 | M21A | OK Azimut | SLO |
10:24:00 |
28. | Nejc Rojc | 406720 | M21B | OK Azimut | SLO |
11:17:00 |
29. | Nika Eržen | 2107055 | Otroška | OK Azimut | SLO |
|
30. | Nika Poljanšek | 1398929 | Ž18 | OK Azimut | SLO |
11:21:00 |
31. | Pavel Rejec | 445663 | M55 | OK Azimut | SLO |
10:07:00 |
32. | Peter Tušar | 1401615 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:05:00 |
33. | Rok Močnik | 9909999 | M21A | OK Azimut | SLO |
11:44:00 |
34. | Saša Žižek | 406784 | Ž35 | OK Azimut | SLO |
10:27:00 |
35. | Silvij Močnik | 1401599 | M45 | OK Azimut | SLO |
11:45:00 |
36. | Simon Stanonik | 2077620 | M21E | OK Azimut | SLO |
10:29:00 |
37. | Teja Tušar | 2069843 | Ž14 | OK Azimut | SLO |
10:38:00 |
38. | Tit Katarič | | M14 | OK Azimut | SLO |
11:06:00 |
39. | Tjaž Gantar | 2077609 | M18 | OK Azimut | SLO |
11:32:00 |
40. | Tomaž Groff | 2069850 | M45 | OK Azimut | SLO |
10:49:00 |
41. | Urša Tomažin | 406713 | Ž21E | OK Azimut | SLO |
11:36:00 |
42. | Valentin Kavčič | | M12 | OK Azimut | SLO |
10:26:00 |
43. | Vlado Sedej | 1398546 | M55 | OK Azimut | SLO |
11:47:00 |
44. | Žan Gnezda | | M12 | OK Azimut | SLO |
10:58:00 |
45. | Žiga Groff | 406715 | M14 | OK Azimut | SLO |
11:18:00 |
OK Brežice |
1. | Anica Hribar | 2077785 | Ž35 | OK Brežice | SLO |
11:15:00 |
2. | Bojan Jevševar | 2077852 | M35 | OK Brežice | SLO |
11:04:00 |
3. | Jaka Piltaver | 1398941 | M21E | OK Brežice | SLO |
11:17:00 |
4. | Martin Jevševar | 2077853 | M14 | OK Brežice | SLO |
10:18:00 |
5. | Nejc Zorko | 308919 | M14 | OK Brežice | SLO |
10:48:00 |
6. | Vid Bogovič | 439275 | M21E | OK Brežice | SLO |
10:47:00 |
OK Perkmandeljc Trbovlje |
1. | Dragan Krivičić | 218959 | Rekreativna | OK Perkmandeljc Trbovlje | SLO |
10:31:00 |
OK Tivoli |
1. | Aleš Borštnik | 406885 | M45 | OK Tivoli | SLO |
11:01:00 |
2. | Aleš Čerin | 2050455 | M55 | OK Tivoli | SLO |
10:23:00 |
3. | Ana Pribaković Borštnik | 406886 | M45 | OK Tivoli | SLO |
10:13:00 |
4. | Andrej Borštnik | 887797 | M21E | OK Tivoli | SLO |
10:11:00 |
5. | Filip Grad | 2036385 | M14 | OK Tivoli | SLO |
11:42:00 |
6. | Gašper Zgonec | 1401592 | M12 | OK Tivoli | SLO |
10:10:00 |
7. | Gregor Kunc | 7204990 | M16 | OK Tivoli | SLO |
11:09:00 |
8. | Katja Zgonec | 1401617 | Ž14 | OK Tivoli | SLO |
10:14:00 |
9. | Martin Ferenc | 2088832 | Otroška | OK Tivoli | SLO |
|
10. | Mojca Kunc | 2073099 | MŽ10 | OK Tivoli | SLO |
10:25:00 |
11. | Peter Smrekar | 9999004 | M16 | OK Tivoli | SLO |
10:45:00 |
12. | Rok Hernec | 2052382 | M14 | OK Tivoli | SLO |
11:00:00 |
13. | Tinka Ferenc | 442838 | Ž12 | OK Tivoli | SLO |
10:38:00 |
OLG Deutsch Kaltenbrunn |
1. | Brigitte Maget | 307642 | Ž45 | OLG Deutsch Kaltenbrunn | AUT |
10:10:00 |
2. | Georg Pregartner | 49796 | M45 | OLG Deutsch Kaltenbrunn | AUT |
11:25:00 |
Orientacijski klub Komenda |
1. | Ajda Jeraj | 2113843 | Začetniška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:18:00 |
2. | Ana Pia Pogačar | 2052388 | Ž16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:47:00 |
3. | Anže Kölner | 438995 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
4. | Barbara Pavlinič | 2069793 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:08:00 |
5. | Blaž Kölner | 2052358 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:52:00 |
6. | Borut Seljak | 2062633 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:29:00 |
7. | Brina Kölner | 406831 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:55:00 |
8. | Delania Hölzer | 2103988 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
9. | Domen Kavčič | 2069807 | M16 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:21:00 |
10. | Domen Žurbi | 2069806 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:06:00 |
11. | Franc Malus | 2069802 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:53:00 |
12. | Gašper Cerar | 235894 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:29:00 |
13. | Gregor Zupan | 2070920 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:48:00 |
14. | Irena Hacin Kölner | 2052385 | Ž35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:43:00 |
15. | Jaka Seljak | 2069825 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:37:00 |
16. | Jakob Kurinčič | 235878 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
17. | Jan Cokan | 438986 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:49:00 |
18. | Janez Zavrl | 2052362 | M21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:05:00 |
19. | Jerca Kurinčič | 2069798 | Otroška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
|
20. | Jona Mirnik | 406880 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:44:00 |
21. | Jure Kavčič | 2070914 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:40:00 |
22. | Katja Babič | 2069815 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:56:00 |
23. | Lara Zupan | 2070918 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:51:00 |
24. | Lovro Sirc | 2113841 | M18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:24:00 |
25. | Lucija Kavčič | 235877 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:22:00 |
26. | Lucija Kremžar | 2103910 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:07:00 |
27. | Luka Seljak | 2069816 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:34:00 |
28. | Matic Blaž | 9101667 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:53:00 |
29. | Mija Jeraj | 2113844 | Začetniška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:14:00 |
30. | Miklavž Grum | 2069821 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:50:00 |
31. | Monika Ravnikar | 9002007 | Ž21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:08:00 |
32. | Nejc Trunk | 1401620 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:43:00 |
33. | Nejc Turk | 2069800 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:06:00 |
34. | Neža Trunk | 2069805 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:31:00 |
35. | Nik Lap | 2113842 | Začetniška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:02:00 |
36. | Nika Ravnikar | 2052394 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:20:00 |
37. | Nina Sofia Mc Quarrie | 2113840 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
38. | Ožbej Malus | 438993 | Začetniška | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:46:00 |
39. | Patricija Primožič | 2069791 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:09:00 |
40. | Petra Paradiž | 2069797 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:03:00 |
41. | Petra Stojan | 2069834 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:35:00 |
42. | Polona Jezeršek | 2034095 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:57:00 |
43. | Rok Kern | 2069824 | M14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:24:00 |
44. | Romana Zupan | 2070919 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:00 |
45. | Simon Kurinčič | 442831 | M21A | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:00:00 |
46. | Špela Trunk | 2113845 | Ž21B | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:19:00 |
47. | Tamino Hölzer | 2800613 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:02:00 |
48. | Tilen Zupan | 2070917 | M12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:22:00 |
49. | Tina Kern | 2069809 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:32:00 |
50. | Tomaž Kremžar | 2103909 | M35 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:40:00 |
51. | Tomaž Pust | 2088287 | M45 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:57:00 |
52. | Vita Malus | 2069813 | Ž12 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:54:00 |
53. | Zala Špenko | 2092828 | Ž14 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:44:00 |
54. | Zala Zavrl | 2052381 | Ž18 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
11:33:00 |
55. | Zala Mia Švigelj | 2070913 | MŽ10 | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:19:00 |
56. | Žan Ravnikar | 2069796 | M21E | Orientacijski klub Komenda | SLO |
10:17:00 |
Orientacijski Klub Polaris |
1. | Alenka Škarabot | 445705 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:22:00 |
2. | Ana Maja Anderluh | 235897 | Otroška | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
|
3. | Anja Škarabot | 253346 | Ž14 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:08:00 |
4. | Brina Foški | 1401548 | Ž21E | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:20:00 |
5. | Dalibor Radovan | 2107073 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:13:00 |
6. | Gregor Anderluh | 305954 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:48:00 |
7. | Katarina Eva Anderluh | 406896 | Ž14 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:50:00 |
8. | Luka Anderluh | 895021 | M14 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:36:00 |
9. | Marija Anderluh | 50289 | Ž45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:04:00 |
10. | Matej Škarabot | 1908999 | M18 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:36:00 |
11. | Miha Škarabot | 7841967 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:37:00 |
12. | Miro Šalamun | 1411624 | M35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:09:00 |
13. | Mojca Foški | 1401618 | Ž35 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
10:43:00 |
14. | Valter Foški | 1398948 | M45 | Orientacijski Klub Polaris | SLO |
11:53:00 |
Planinsko Društvo Ajdovščina |
1. | Andraž Samec | 253334 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:12:00 |
2. | Ivo Kete | 2034084 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:23:00 |
3. | Janoš Krkoč | 438031 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
10:54:00 |
4. | Manuel Alberto Montes | 253347 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
10:42:00 |
5. | Marija Kovač | 438027 | Ž45 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
10:34:00 |
6. | Nik Gregorič | 445688 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:36:00 |
7. | Samo Vetrih | 1398947 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:24:00 |
8. | Stanko Čufer | 2034098 | M55 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
11:39:00 |
9. | Tilen Žvanut | 206302 | M14 | Planinsko Društvo Ajdovščina | SLO |
10:30:00 |
Škofjeloški orientacijski klub |
1. | Alja Ojstrež | 406827 | Ž21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:07:00 |
2. | Ana Plavčak | 2045587 | Ž21E | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:28:00 |
3. | Danijel Nadiževec | | M21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:49:00 |
4. | Enej Broder | | M12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
11:30:00 |
5. | Jerca Bernik | 520523 | Ž21E | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:32:00 |
6. | Luka Plavčak | 980584 | M21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:05:00 |
7. | Luna Šmid | | Ž12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:06:00 |
8. | Matija Knez | | M12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:42:00 |
9. | Miha Kranjc | | M12 | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:18:00 |
10. | Petra Kalan | 406838 | Ž21B | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:35:00 |
11. | Tinkara Knez | | Otroška | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
|
12. | Tomaž Cankar | | M21E | Škofjeloški orientacijski klub | SLO |
10:35:00 |
X-OL |
1. | Denise Hölzer | 2800936 | Rekreativna | X-OL | SLO |
11:03:00 |