3. Munich O-Cup 2018->Entries by name (number of entries: 68)
1. | Atkinson Neil | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
2. | Babenko Ivan | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
3. | Badia Landefeld Gil | | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
4. | Beierlein Uwe | 9002242 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
5. | Bernt Franz | 7111008 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
6. | Burrell Teresa | 7207903 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Cherniavsky Sergey | 7204579 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
8. | Danninger Alexandra | 7898789 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
9. | Danninger Bastian | 1234565 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10. | Despetovic Tihomir | 7207152 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
11. | Doyscher Dominik | 2107009 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
12. | Dünzinger Jonas | | Bahn C - Kurz | OLV Landshut | Germany | |
13. | Ebert James | 422695 | Bahn C - Kurz | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
14. | Ebert Josephine | 1982725 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
15. | Ebert Roger | 2048520 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
16. | Enborg Andreas | 790713 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
17. | Enborg Anna | 821217 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
18. | Engler Ralf | 8655476 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
19. | Fischer Peter | 1413419 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Forberg Matthias | 211635 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
21. | Fritschi Lorenz | 1414391 | Bahn B - Mittel | OLG Welsikon | Switzerland | |
22. | Fritschi Stefan | 1407555 | Bahn A - Lang | OLG Welsikon | Switzerland | |
23. | Fritschi Valentin | 8414038 | Bahn B - Mittel | OLG Welsikon | Switzerland | |
24. | Garus Rainer | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
25. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
26. | Hacker Louis | 8141184 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
27. | Herashchenko Dianora | 2091745 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
28. | Hergert Alexander | 9999909 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
29. | Holzhammer Alexander | 2800940 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
30. | Holzhammer Anna | 2066165 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
31. | Holzhammer Erich | 8000773 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
32. | Holzhammer Sabine | 2066164 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
33. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
34. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
35. | Johansson Bernt | 8121054 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
36. | Kappes Eduard | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
37. | Kirsch Alois | 7207177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
38. | Kolev Todor | 7799779 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
39. | Krylova Maryna | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
40. | Kyrilova Marina | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
41. | Laube Sophia | 1818188 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
42. | Leukert Ida | | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
43. | Leukert Kristin | 7118118 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
44. | Leukert Lina | 8728 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
45. | Lorenz Rudi | 6394 | Bahn B - Mittel | OLA TSV Deggendorf | Germany | |
46. | Manoilova Olga | 235848 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
47. | Mühlberger Daniela | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
48. | Natho Leonie | 2061245 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
49. | Natho Ronny | 661177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
50. | Natho Yara | 2084429 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
51. | Neumüller Mathias | 7208679 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
52. | Pelletier Alix | | Bahn C - Kurz | Individuals/No club | | |
53. | Porter Russell | 7200134 | Bahn A - Lang | Greater Vancouver Orienteering Club | Canada | |
54. | Quast Janis | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
55. | Reuter Stefan | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
56. | Rohracker Marie | 8002202 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
57. | Rohracker Thorsten | 2875 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
58. | Schwendemann Mona | 236398 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
59. | Seeger Isabel | 8118188 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
60. | Steinhauser-Kirsch Susanne | 364334 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
61. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
62. | Stumpfegger Anna | 2066175 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
63. | Stumpfegger Bastian | 2800939 | Bahn B - Mittel | OL Forstern | Germany | |
64. | Stumpfegger Markus | 7161209 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
65. | Stumpfegger Valentin | 2066174 | Bahn C - Kurz | OL Forstern | Germany | |
66. | Wagner Stephanie | 1818188 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
67. | Welsch Christian | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
68. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |