v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Mario Vaffo Cup - SOL 3->Entries by classes  (number of entries: 142)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Opombe-želje

M10
1.Groff Žiga406843M10OK AzimutSlovenia
2.Anderluh Luka895021M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Petrovič Domen445693M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Jevševar Martin308919M10OK BrežiceSlovenia
5.Hladky Turk Martin406823M10Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Seljak Luka235894M10Orientacijski klub KomendaSlovenia

M12
1.Petrovič Filip445697M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Smole Enej446310M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia

M14
1.Zupan Peter349769M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia Štart bolj na koncu
2.Smole Brin439276M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Blaž Matic2052383M14Orientacijski klub KomendaSlovenia Start na koncu (v kategoriji M14)
4.Ravnikar Žan2052363M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kavcic Matjaz406797M14Orientacijski klub KomendaSlovenia

M16
1.Bogataj Mark442810M16OK AzimutSlovenia
2.Rejec Gašper1398951M16OK AzimutSlovenia
3.Škarabot Matej1908999M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Smole Juš438980M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Šalamun Jan889716M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Petrovič Gašper406801M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart
7.Pogačar Aljoša2052361M16Orientacijski klub KomendaSlovenia

M18
1.De Luisa Andraž2015631M18OK AzimutSlovenia
2.Močnik Matic422807M18OK AzimutSlovenia
3.Pavšič Aljaž422811M18OK AzimutSlovenia
4.Hadalin Anže422513M18OK AzimutSlovenia
5.Petrovič Blaž1398931M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia Zadnji štart

M21E
1.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
2.Štanfel Matjaž500459M21EOK Ris DelniceCroatia
3.Kračun Rajko895022M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSlovenia
5.Borštnik Aljaž1398944M21EOK TivoliSlovenia
6.Borštnik Andrej887797M21EOK TivoliSlovenia
7.Šumečki Žan Luka7003290M21EOK TivoliSlovenia
8.Dovč Jan1398938M21EOK TivoliSlovenia Prosim za zgodnji štart
9.Kos Virgil7201318M21EOK TivoliSlovenia
10.Kropivšek Leon889720M21EMariborski OKSlovenia
11.Boyadzhiev ml. Ivan412636M21EMariborski OKSlovenia
12.Zmrzlikar Jure554000M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia

M21A
1.Močnik Rok895036M21AOK AzimutSlovenia
2.Močnik Nejc406839M21AOK AzimutSlovenia zgoden štart
3.Golja Elio435134M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Černe AljažM21AOK TivoliSlovenia
5.Pecar Aljosa1399965M21AMariborski OKSlovenia
6.Kete Ivo2034084M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Čufer Stanko2034098M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

M21B
1.Kovačič Blaž435616M21BOK AzimutSlovenia Zgoden štart
2.Vukajlovič Vladan445680M21BOK AzimutSlovenia
3.Eržen Boris520504M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Turk Stašo520505M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Plavčak Luka406793M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Seljak Borut438991M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zavrl Janez2052362M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Šumečki Janez445685M21BIndividualSlovenia start okoli 12:00

M35
1.Kolman Miran406895M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Pretnar Janez1652011M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Cimerman Janez442822M35OK AzimutSlovenia
4.Groff Tomaž406715M35OK AzimutSlovenia
5.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
6.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart
8.Petrovič Uroš406806M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Cimerman Andrej886218M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Šalamun Miro889729M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Jevševar Bojan406722M35OK BrežiceSlovenia
12.Bauman Boris673167M35Mariborski OKSlovenia cilj čimbolj zgodaj
13.Kustec Stanislav889722M35Mariborski OKSlovenia
14.Kostanjevec Matej895030M35Mariborski OKSlovenia
15.Kölner Blaž422535M35Orientacijski klub KomendaSlovenia

M45
1.Kacin Vojko406709M45OK AzimutSlovenia
2.Močnik Silvij406858M45OK AzimutSlovenia
3.Boncina Igor1968213M45OK AzimutSlovenia
4.Čelik Damjan435612M45OK AzimutSlovenia
5.Zupan Aleš406804M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia Čisto zadnji štart
6.Smole Dušan406774M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.De Luisa Marko2032019M45SSD GAJAItaly

M50
1.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
2.Čerin Aleš2050455M50OK TivoliSlovenia
3.Pregartner Georg49796M50OLG Deutsch KaltenbrunnAustria
4.Sladič Roman442575M50OK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

M55
1.Lapajne Janko406850M55OK AzimutSlovenia
2.Nelson Charles202151M55OK AzimutSlovenia
3.Sedej Vlado1398546M55OK AzimutSlovenia

Ž10
1.Bauman Katja2052070Ž10Mariborski OKSlovenia

Ž12
1.Anderluh Katarina Eva235899Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Anja253346Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Zupan Neža253343Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia Štart bolj na koncu
4.Pogačar Ana Pia2052388Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Ravnikar Nika2052394Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia

Ž14
1.Poljanšek Nika422530Ž14OK AzimutSlovenia
2.Šalamun AnaŽ14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Dovč Rebeka406739Ž14OK TivoliSlovenia
4.Zavrl Zala2052381Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Harej Daša445670Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Ž16
1.Rupnik Blažka422536Ž16OK AzimutSlovenia
2.Gantar Lara422815Ž16OK AzimutSlovenia
3.Trček Petra422812Ž16OK AzimutSlovenia
4.Dobravec Pia442810Ž16OK AzimutSlovenia
5.Humar Anja422529Ž16OK AzimutSlovenia
6.Foški Brina1401548Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Črnigoj NinaŽ16Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
8.Lipužič Marjeta2052384Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Ravnikar Monika9002007Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia

Ž18
1.Beguš Urša442813Ž18OK AzimutSlovenia
2.Radovan Ema445707Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Burger Veronika445699Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart

Ž21A
1.Flerin Mojca886220Ž21AKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Drevenšek Suzana886210Ž21AKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Tomažin Urša406713Ž21AOK AzimutSlovenia
4.Jeram Nuša2052392Ž21AOK AzimutSlovenia
5.Foški Mojca1401618Ž21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Foški Tajda1205995Ž21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21AOK TivoliSlovenia
8.Flašker Ajda2036371Ž21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Mirnik Jona406880Ž21AOrientacijski klub KomendaSlovenia

Ž21B
1.Kmetec Barbara253335Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Hribar Lidija232434Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Zagorc Tina889730Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Lovrec Valerija889728Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Kobentar Katja889727Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
6.Rejec Marjana445666Ž21BOK AzimutSlovenia
7.Poljanšek Marjanca406854Ž21BOK AzimutSlovenia
8.Škarabot Alenka445705Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Plavčak Ana2045587Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
10.Hladky Turk Lea406822Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
11.Jurca Katja1401536Ž21BOK TivoliSlovenia Prosim za zgodnji štart
12.Pregartner Delilah438970Ž21BOLG Deutsch KaltenbrunnAustria
13.Kovač Marija438027Ž21BPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Ž35
1.Pretnar Irma1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Hribar Anica308920Ž35OK BrežiceSlovenia
3.Maget Brigitte307642Ž35OLG Deutsch KaltenbrunnAustria
4.Hacin Kölner Irena2052385Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Vuga Seljak Alenka438983Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

ZAČETNIŠKA
1.Ledinšek BiserkaZAČETNIŠKAIndividuals/No club start okoli 12:00
2.Vatovec VitalZAČETNIŠKAOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škafar Novak UrškaZAČETNIŠKAOK TivoliSlovenia
4.Marc Jan253347ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Slamič Borja349778ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Bone Blaž206302ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Štor David445678ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Mazreku MergimZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

REKREATIVNA
1.Kofol Tristan505603REKREATIVNAIndividuals/No club
2.Čerin Marinka2050432REKREATIVNAIndividuals/No club Štart blizu Aleša Čerina.