v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Mario Vaffo Cup - SOL 3->Entries by clubs  (number of entries: 142)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Opombe-želje

Individuals/No club
1.Čerin Marinka2050432REKREATIVNAIndividuals/No club Štart blizu Aleša Čerina.
2.Kofol Tristan505603REKREATIVNAIndividuals/No club
3.Ledinšek BiserkaZAČETNIŠKAIndividuals/No club start okoli 12:00

Individual
1.Šumečki Janez445685M21BIndividualSlovenia start okoli 12:00

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kolman Miran406895M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Mojca886220Ž21AKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Drevenšek Suzana886210Ž21AKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Lovrec Valerija889728Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
6.Kobentar Katja889727Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kmetec Barbara253335Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
8.Zagorc Tina889730Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
9.Hribar Lidija232434Ž21BKamniški orientacijski klubSlovenia
10.Pretnar Irma1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Pecar Aljosa1399965M21AMariborski OKSlovenia
2.Kropivšek Leon889720M21EMariborski OKSlovenia
3.Boyadzhiev ml. Ivan412636M21EMariborski OKSlovenia
4.Bauman Boris673167M35Mariborski OKSlovenia cilj čimbolj zgodaj
5.Kustec Stanislav889722M35Mariborski OKSlovenia
6.Kostanjevec Matej895030M35Mariborski OKSlovenia
7.Bauman Katja2052070Ž10Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Groff Žiga406843M10OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Mark442810M16OK AzimutSlovenia
3.Rejec Gašper1398951M16OK AzimutSlovenia
4.Močnik Matic422807M18OK AzimutSlovenia
5.De Luisa Andraž2015631M18OK AzimutSlovenia
6.Pavšič Aljaž422811M18OK AzimutSlovenia
7.Hadalin Anže422513M18OK AzimutSlovenia
8.Močnik Nejc406839M21AOK AzimutSlovenia zgoden štart
9.Močnik Rok895036M21AOK AzimutSlovenia
10.Kovačič Blaž435616M21BOK AzimutSlovenia Zgoden štart
11.Vukajlovič Vladan445680M21BOK AzimutSlovenia
12.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
13.Groff Tomaž406715M35OK AzimutSlovenia
14.Cimerman Janez442822M35OK AzimutSlovenia
15.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
16.Boncina Igor1968213M45OK AzimutSlovenia
17.Kacin Vojko406709M45OK AzimutSlovenia
18.Močnik Silvij406858M45OK AzimutSlovenia
19.Čelik Damjan435612M45OK AzimutSlovenia
20.Rejec Pavel445663M50OK AzimutSlovenia
21.Sedej Vlado1398546M55OK AzimutSlovenia
22.Nelson Charles202151M55OK AzimutSlovenia
23.Lapajne Janko406850M55OK AzimutSlovenia
24.Poljanšek Nika422530Ž14OK AzimutSlovenia
25.Humar Anja422529Ž16OK AzimutSlovenia
26.Rupnik Blažka422536Ž16OK AzimutSlovenia
27.Trček Petra422812Ž16OK AzimutSlovenia
28.Dobravec Pia442810Ž16OK AzimutSlovenia
29.Gantar Lara422815Ž16OK AzimutSlovenia
30.Beguš Urša442813Ž18OK AzimutSlovenia
31.Jeram Nuša2052392Ž21AOK AzimutSlovenia
32.Tomažin Urša406713Ž21AOK AzimutSlovenia
33.Rejec Marjana445666Ž21BOK AzimutSlovenia
34.Poljanšek Marjanca406854Ž21BOK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin308919M10OK BrežiceSlovenia
2.Bogovič Vid439275M21EOK BrežiceSlovenia
3.Jevševar Bojan406722M35OK BrežiceSlovenia
4.Hribar Anica308920Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Perkmandeljc Trbovlje
1.Sladič Roman442575M50OK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

OK Ris Delnice
1.Štanfel Matjaž500459M21EOK Ris DelniceCroatia

OK Tivoli
1.Černe AljažM21AOK TivoliSlovenia
2.Borštnik Andrej887797M21EOK TivoliSlovenia
3.Šumečki Žan Luka7003290M21EOK TivoliSlovenia
4.Dovč Jan1398938M21EOK TivoliSlovenia Prosim za zgodnji štart
5.Kos Virgil7201318M21EOK TivoliSlovenia
6.Borštnik Aljaž1398944M21EOK TivoliSlovenia
7.Čerin Aleš2050455M50OK TivoliSlovenia
8.Škafar Novak UrškaZAČETNIŠKAOK TivoliSlovenia
9.Dovč Rebeka406739Ž14OK TivoliSlovenia
10.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21AOK TivoliSlovenia
11.Jurca Katja1401536Ž21BOK TivoliSlovenia Prosim za zgodnji štart

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg49796M50OLG Deutsch KaltenbrunnAustria
2.Pregartner Delilah438970Ž21BOLG Deutsch KaltenbrunnAustria
3.Maget Brigitte307642Ž35OLG Deutsch KaltenbrunnAustria

Orientacijski klub Komenda
1.Seljak Luka235894M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kavcic Matjaz406797M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Blaž Matic2052383M14Orientacijski klub KomendaSlovenia Start na koncu (v kategoriji M14)
4.Ravnikar Žan2052363M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pogačar Aljoša2052361M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Seljak Borut438991M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zavrl Janez2052362M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zmrzlikar Jure554000M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
10.Kölner Blaž422535M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Ravnikar Nika2052394Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Pogačar Ana Pia2052388Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zavrl Zala2052381Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Lipužič Marjeta2052384Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Ravnikar Monika9002007Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Flašker Ajda2036371Ž21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Mirnik Jona406880Ž21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Hacin Kölner Irena2052385Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Vuga Seljak Alenka438983Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Luka895021M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Domen445693M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Petrovič Filip445697M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Smole Enej446310M12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Smole Brin439276M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Zupan Peter349769M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia Štart bolj na koncu
7.Petrovič Gašper406801M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart
8.Smole Juš438980M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Šalamun Jan889716M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Škarabot Matej1908999M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Petrovič Blaž1398931M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia Zadnji štart
12.Golja Elio435134M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Kračun Rajko895022M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Petrovič Uroš406806M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart
17.Cimerman Andrej886218M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Šalamun Miro889729M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Smole Dušan406774M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
20.Zupan Aleš406804M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia Čisto zadnji štart
21.Vatovec VitalZAČETNIŠKAOrientacijski Klub PolarisSlovenia
22.Škarabot Anja253346Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
23.Zupan Neža253343Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia Štart bolj na koncu
24.Anderluh Katarina Eva235899Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
25.Šalamun AnaŽ14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
26.Foški Brina1401548Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
27.Radovan Ema445707Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
28.Burger Veronika445699Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia pozni štart
29.Foški Tajda1205995Ž21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
30.Foški Mojca1401618Ž21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
31.Škarabot Alenka445705Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Kete Ivo2034084M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Čufer Stanko2034098M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Mazreku MergimZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Marc Jan253347ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Slamič Borja349778ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Štor David445678ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Bone Blaž206302ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Harej Daša445670Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Kovač Marija438027Ž21BPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia

SSD GAJA
1.De Luisa Marko2032019M45SSD GAJAItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Hladky Turk Martin406823M10Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Luka406793M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Boris520504M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Turk Stašo520505M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Črnigoj NinaŽ16Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Hladky Turk Lea406822Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Plavčak Ana2045587Ž21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia