v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Landesmeisterschaft Berlin-Brandenburg im Mittel OL->Entries by classes  (number of entries: 127)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

D10
1.Lucy Thiermann236096D10OLV PotsdamGermany
2.Fischer Mila300804D10OLV PotsdamGermany
3.Edelhoff Stefan731207D10SV IHW Alex 78 BerlinGermany
4.Baujard Yves34108D10SV IHW Alex 78 BerlinGermany
5.Hembuch HelenaD10SV IHW Alex 78 BerlinGermany
6.Dalüge Kai1677D10SV IHW Alex 78 BerlinGermany
7.Römhild Gabi5120D10SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H10
1.Bringezu Antonio7050426H10OLV PotsdamGermany
2.Templiner Artur5005H10Berliner TSCGermany
3.Krüger Louis Antoine2078962H10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany

D12
1.Finkenstaedt Antonia997922D12OLV PotsdamGermany

H12
1.Lange Jonas5127H12SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D14
1.Knaack Lisa2068656D14OK Mark BrandenburgGermany
2.Knaack Sarah2068655D14OK Mark BrandenburgGermany
3.Mieske Anna5069D14Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Finkenstaedt Franziska2750D14OLV PotsdamGermany
5.Von Szada Nora1401177D14OLV PotsdamGermany
6.Leonhardt Charlotte7010304D14SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H14
1.Daniel Kalkbrenner7003444H14OK Mark BrandenburgGermany
2.Kapischke Arne7003450H14OK Mark BrandenburgGermany
3.Pohlschmidt Tobias1407341H14OLV PotsdamGermany
4.Plock Dominic6346H14OLV PotsdamGermany
5.Bringezu Theo9130902H14OLV PotsdamGermany
6.Wengler Carlo7130401H14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
7.Rudert Henrik2037652H14SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D16
1.Kubald Marie1240800D16Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Siebert Stine1407344D16OLV PotsdamGermany
3.Bringezu Hanna7132613D16OLV PotsdamGermany

H16
1.Anton Jaenicke7780817H16OK Mark BrandenburgGermany
2.Bauer Leon9191111H16OK Mark BrandenburgGermany
3.Frenzel Oskar7020215H16ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany

D18
1.Jobst Thessa1510980D18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Charlet Simone1409465D18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Käding Henriette970321D18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Herrnhold Marie9240797D18Berliner TSCGermany

H18
1.Kapischke Henning70000085H18OK Mark BrandenburgGermany
2.Kusber Paul236072H18OK Mark BrandenburgGermany
3.Brettschneider Erik5055H18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Scholtz Paul9300397H18Berliner TSCGermany
5.Pfeil Arved2078965H18Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
6.Zschäckel Robin973101H18SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H20
1.Fleiß Sebastian9291196H20Berliner TSCGermany

D21
1.Brettschneider Ina5062D21Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Heidrich Elisabeth502216D21SV Robotron DresdenGermany
3.Catalán-Lorca Marcela-Victoria961129D21Berliner TSCGermany
4.Frenzel Frieda7750203D21ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
5.Kulow Anicó440468D21Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
6.Wolf Carolin999224D21Post SV DresdenGermany

H21
1.Finkenstaedt Michael9000022H21Individuals/No club
2.Brettschneider Max5078H21Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Schramm Erwin9850611H21Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Brettschneider Moritz5056H21Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Heidrich Hannes2035207H21SV Robotron DresdenGermany
6.Goericke Marvin9008925H21Berliner TSCGermany
7.Schwartz Matthias2800143H21Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
8.Ahlburg Martin503357H21SV IHW Alex 78 BerlinGermany
9.Zschäckel Raik886511H21SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D21B
1.Lorenz Alexandra219523D21BOLV PotsdamGermany
2.Weigert Claudia2060201D21BBraunschweiger MTVGermany

H21B
1.Joos Lukas2078963H21BBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany

D35
1.Leonhardt Annette5046D35Treptower SV 1949 BerlinGermany
2.Lischewski Sandra1401178D35BSV Halle-AmmendorfGermany
3.Fischer Yvonne6406D35OLV PotsdamGermany
4.Wollmerstädt Katerina9191176D35Berliner TSCGermany

H35
1.Lorenz Haik7202642H35OLV PotsdamGermany
2.Weigert Thorsten361258H35Braunschweiger MTVGermany
3.Uhlemann Andreas6806H35ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
4.Krüger Ronny435215H35Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.Germany
5.Sapalas Mindaugas9101192H35SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H40
1.Rabe Frank361286H40SV Sedlitz BW90Germany
2.Rabe Jens2043612H40SV Sedlitz BW90Germany
3.Sven Thiermann435211H40OLV PotsdamGermany
4.Schütze Mirko1470173H40OLV PotsdamGermany
5.Frenzel Frank-Peter611108H40TOLF Berlin e.V.Germany
6.Rudert Andreas224353H40SV IHW Alex 78 BerlinGermany
7.Lange Udo1406600H40SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D45
1.Feldmann Gudrun5067D45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Kubald Katrin691502D45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Käding Kirsten670305D45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Siebert Tina9110790D45OLV PotsdamGermany
5.Bringezu Kristina692910D45OLV PotsdamGermany
6.Scholtz Galina9070567D45Berliner TSCGermany
7.Templiner Anke5006D45Berliner TSCGermany
8.Mehrtens Janna2033030D45ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany

H45
1.Bauer KarstenH45Individuals/No club
2.Kaminski Jürgen2032108H45Treptower SV 1949 BerlinGermany
3.Hase Michael2269H45Treptower SV 1949 BerlinGermany
4.Demmig Sven660420H45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Mieske Frank5076H45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
6.Brettschneider Uwe680111H45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Jobst Henry1970251H45Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Lückmann Heiko6261H45SV Sedlitz BW90Germany
9.Von Szada Jan222669H45OLV PotsdamGermany
10.Finkenstaedt Björn1407595H45OLV PotsdamGermany
11.Stöcker Karsten2322H45SV Vorwärts Leipzig e.V.Germany
12.Trösch Urs9660820H45Berliner TSCGermany

D50
1.Ahlburg Kerstin302979D50SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H50
1.Freyer Thomas640505H50Laufen und Gutes Tun e.V.Germany
2.Käding Bernd640915H50Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Ahlburg Rainer422683H50SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D55
1.Lehmann Gabriela300813D55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany

H55
1.Brettschneider Hartmut5065H55Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Groß Andreas220382H55TOLF Berlin e.V.Germany
3.Calderón Purizaca Carlos6263H55ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
4.Gläser Kay-olaf5115H55ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany
5.Jürgens Uwe1402001H55SV IHW Alex 78 BerlinGermany

D60
1.Mielecke Kerstin5072D60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Thiel Susi1551947D60SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H60
1.Brettschneider Gerhard5075H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Herold Rudolf5085H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Blome Hans Peter889199H60Berliner TSCGermany

D65
1.Lemnitzer Erika7204585D65Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Fillinger Rosemarie5118D65SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H65
1.Beyer Lothar5032H65Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Plötz Gerhard6334H65OLV PotsdamGermany
3.Wollenberg Bernd9130748H65Berliner TSCGermany

H70
1.Fillinger Helmut6104H70SV IHW Alex 78 BerlinGermany
2.Thiel Rolf235830H70SV IHW Alex 78 BerlinGermany

H75
1.Lemnitzer Eberhard1407598H75Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Lückmann Peter6255H75SV Sedlitz BW90Germany
3.Garbrecht Dietmar2384H75OLV PotsdamGermany

H80
1.Schlittermann Klaus5107H80ESV Lok Berlin-SchöneweideGermany

BL
1.Kalkbrenner Pettra1407342BLOLV PotsdamGermany
2.Bringezu Dirk692105BLOLV PotsdamGermany
3.Siebert Jacqueline440423BLOLV PotsdamGermany
4.Stöcker Evelyn211494BLSV Vorwärts Leipzig e.V.Germany

Fähnchenbahn
1.Weigert Anna2085644FähnchenbahnBraunschweiger MTVGermany