v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SIVEN SEEOC Tour->Entries by classes  (number of entries: 57)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

W12
1.Kukec MartaW12OK VihorCroatia
2.Roman Alexandra7205522W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Manu Andreea2061635W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Isacova Irina1000397W12Moldavian Orienteering FederationMoldova
5.Spataru Evghenii1000302W12Moldavian Orienteering FederationMoldova

M12
1.Sahin Can Toprak2046056M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Sahin Deniz Cem1300757M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Galateanu Andrei2075029M12UNEFS BucharestRomania
4.Milanov Lazar412850M12Sarnena GoraBulgaria
5.Radunović Vuk2063058M12Orijentiring klub "Berane"Montenegro
6.Davîdov Iaroslav1300788M12Moldavian Orienteering FederationMoldova

W14
1.Galateanu Daria2075028W14UNEFS BucharestRomania
2.Bankovic Sofija435109W14OK JasenicaSerbia
3.Stojanovic Anica348550W14OK JasenicaSerbia
4.Erli Andreea7205523W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Ghit Denisa7205524W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Gladarenco Elizaveta1000316W14Moldavian Orienteering FederationMoldova

M14
1.Kukec Jura1289347M14OK VihorCroatia
2.Gobec Jan893811M14OK VihorCroatia
3.Radunović Aleksandar2063054M14Orijentiring klub "Berane"Montenegro
4.Hreniuc Andrei2061602M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Iordatii Vladimir1000305M14Moldavian Orienteering FederationMoldova
6.Iurichin Nichita1000310M14Moldavian Orienteering FederationMoldova

W16
1.Rus Dora7205535W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
2.Homenco Victoria1000382W16Moldavian Orienteering FederationMoldova
3.Ciumacova Anastasia1000381W16Moldavian Orienteering FederationMoldova

M16
1.Milanov Manol2008664M16Sarnena GoraBulgaria
2.Manu Alexandru7205525M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Constantin Cristian7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Crisan Ionut7205526M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Strîmbanu Maxim1000304M16Moldavian Orienteering FederationMoldova
6.Goncearov Alexandr1000309M16Moldavian Orienteering FederationMoldova
7.Rudenco Iaroslav1000303M16Moldavian Orienteering FederationMoldova

M18
1.Özyönüm Arman1444007M18Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Hreniuc Alexandru2061634M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Mate Sergiu2061634M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

M20
1.Sugür MertM20Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Subashi Arlind7890789M20Orienteering Club AlbaniaAlbania

M21E
1.Kalp Gölken1395305M21EIndividuals/No club
2.Korkmaz Ahmet1300753M21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Gavar Alen1444020M21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Bandić TarikM21EOrijentiring klub IlidzaBosnia and Herzegovina
5.Eržen Boris520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Simakov Maxim889818M21EBRIGHTNETRussia
7.Demiroz Yasar Ismet7000069M21ENEO OCTurkey

W21A
1.Plavčak Ana2045587W21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Vuletic TamaraW21AOK DIFSerbia

M21A
1.Sheytanov Pavel412971M21AUzana GabrovoBulgaria

W55
1.Bosina Inge1310152W55Orienteering AlbaniaAlbania

M55
1.Sladič Roman442575M55OK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

M60
1.Galborgen Bent344003M60Skaukameratene OLNorway

Open 1 - easy
1.Efstathiou StellaOpen 1 - easyORIENTACTIONCyprus
2.Tsouka MariaOpen 1 - easyORIENTACTIONCyprus

Open 2 - hard
1.Yildirim AlperOpen 2 - hardIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey

Relay - Masters - 40+
1.Eržen Boris520504Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia
2.Sladič Roman442575Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia
3.Plavčak Ana2045587Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia