v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SIVEN SEEOC Tour->Entries by clubs  (number of entries: 57)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Kalp Gölken1395305M21EIndividuals/No club

BRIGHTNET
1.Simakov Maxim889818M21EBRIGHTNETRussia

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Sahin Can Toprak2046056M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
2.Sahin Deniz Cem1300757M12Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
3.Özyönüm Arman1444007M18Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
4.Sugür MertM20Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
5.Korkmaz Ahmet1300753M21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
6.Gavar Alen1444020M21EIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey
7.Yildirim AlperOpen 2 - hardIstanbul Orienteering Spor KulubuTurkey

Moldavian Orienteering Federation
1.Davîdov Iaroslav1300788M12Moldavian Orienteering FederationMoldova
2.Iurichin Nichita1000310M14Moldavian Orienteering FederationMoldova
3.Iordatii Vladimir1000305M14Moldavian Orienteering FederationMoldova
4.Rudenco Iaroslav1000303M16Moldavian Orienteering FederationMoldova
5.Goncearov Alexandr1000309M16Moldavian Orienteering FederationMoldova
6.Strîmbanu Maxim1000304M16Moldavian Orienteering FederationMoldova
7.Isacova Irina1000397W12Moldavian Orienteering FederationMoldova
8.Spataru Evghenii1000302W12Moldavian Orienteering FederationMoldova
9.Gladarenco Elizaveta1000316W14Moldavian Orienteering FederationMoldova
10.Ciumacova Anastasia1000381W16Moldavian Orienteering FederationMoldova
11.Homenco Victoria1000382W16Moldavian Orienteering FederationMoldova

NEO OC
1.Demiroz Yasar Ismet7000069M21ENEO OCTurkey

OK DIF
1.Vuletic TamaraW21AOK DIFSerbia

OK Jasenica
1.Stojanovic Anica348550W14OK JasenicaSerbia
2.Bankovic Sofija435109W14OK JasenicaSerbia

OK Perkmandeljc Trbovlje
1.Sladič Roman442575M55OK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

OK Vihor
1.Gobec Jan893811M14OK VihorCroatia
2.Kukec Jura1289347M14OK VihorCroatia
3.Kukec MartaW12OK VihorCroatia

ORIENTACTION
1.Tsouka MariaOpen 1 - easyORIENTACTIONCyprus
2.Efstathiou StellaOpen 1 - easyORIENTACTIONCyprus

Orienteering Albania
1.Bosina Inge1310152W55Orienteering AlbaniaAlbania

Orienteering Club Albania
1.Subashi Arlind7890789M20Orienteering Club AlbaniaAlbania

Orijentiring klub "Berane"
1.Radunović Vuk2063058M12Orijentiring klub "Berane"Montenegro
2.Radunović Aleksandar2063054M14Orijentiring klub "Berane"Montenegro

Orijentiring klub Ilidza
1.Bandić TarikM21EOrijentiring klub IlidzaBosnia and Herzegovina

Sarnena Gora
1.Milanov Lazar412850M12Sarnena GoraBulgaria
2.Milanov Manol2008664M16Sarnena GoraBulgaria

Skaukameratene OL
1.Galborgen Bent344003M60Skaukameratene OLNorway

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Hreniuc Andrei2061602M14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
2.Constantin Cristian7205530M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Manu Alexandru7205525M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Crisan Ionut7205526M16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
5.Hreniuc Alexandru2061634M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
6.Mate Sergiu2061634M18Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
7.Roman Alexandra7205522W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
8.Manu Andreea2061635W12Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
9.Ghit Denisa7205524W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
10.Erli Andreea7205523W14Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
11.Rus Dora7205535W16Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587W21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

Team Slovenia
1.Eržen Boris520504Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia
2.Sladič Roman442575Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia
3.Plavčak Ana2045587Relay - Masters - 40+Team SloveniaSlovenia

UNEFS Bucharest
1.Galateanu Andrei2075029M12UNEFS BucharestRomania
2.Galateanu Daria2075028W14UNEFS BucharestRomania

Uzana Gabrovo
1.Sheytanov Pavel412971M21AUzana GabrovoBulgaria