Slovenski O-maraton / Campionato Regionale Ultralong FVG ->Entries by classes (number of entries: 95)
A/nero |
1. | Greavu Radu | | A/nero | Individuals/No club | | |
|
2. | Kölner Miha | 2022950 | A/nero | Individuals/No club | | |
|
3. | Eržen Boris | 520504 | A/nero | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
4. | Cankar Uroš | 980588 | A/nero | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
5. | Čufer David | 2034091 | A/nero | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
6. | Babič Katja | 7210498 | A/nero | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
7. | Babič Silvo | 1425109 | A/nero | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
8. | Kölner Blaž | 7210500 | A/nero | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
9. | Zupan Gregor | 7210497 | A/nero | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
10. | Ferenc Ales | 442838 | A/nero | OK Tivoli | Slovenia | |
|
11. | Ferenc Martin | 2088832 | A/nero | OK Tivoli | Slovenia | |
|
12. | Pobega Davor | 2114460 | A/nero | OK Tivoli | Slovenia | |
|
13. | Poljanšek Aleš | 8101970 | A/nero | OK Azimut | Slovenia | |
|
14. | Jevševar Bojan | 2077852 | A/nero | OK Brežice | Slovenia | |
|
15. | Petrovič Dušan | 1566506 | A/nero | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
16. | Škarabot Miha | 7841967 | A/nero | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
17. | Osterman Eneja | 1398927 | A/nero | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
18. | Dudic Marko | 1418841 | A/nero | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
|
19. | Pirnat Tomaž | | A/nero | OK Slovenj Gradec | Slovenia | |
|
D/bianco - začetniki/beginers |
1. | Sedej Žiga | 406860 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
sedej 1 |
2. | Sedej Katarina | 406859 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
sedej 1 |
3. | Obid Maja | 2127797 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
4. | Štanfel Matjaž | 8667834 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
5. | Štanfel Urša | 8668995 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
6. | Eržen Nika | 2107055 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
7. | Istenič Maja | 2127789 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
8. | Obid Anze | 2132996 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
9. | Bizjak Beno | 2148495 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
10. | Bizjak Julija | 2148496 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
|
11. | Pisk Bor | | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
pisk |
12. | Pisk Ema | | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
pisk |
13. | Gantar Lara | 2077619 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Azimut | Slovenia | |
Voluharja |
14. | Piltaver Jaka | 1398941 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Brežice | Slovenia | |
Voluharja |
15. | Jevševar Martin | 2077853 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Brežice | Slovenia | |
|
16. | Jevševar Jedert | 2050470 | D/bianco - začetniki/beginers | OK Brežice | Slovenia | |
|
C/giallo |
1. | Kete Ivo | 2034084 | C/giallo | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
2. | Bratož Matej | 232466 | C/giallo | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
3. | Cigoj Rok | 2121782 | C/giallo | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
4. | Kölner Anže | 2069806 | C/giallo | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
5. | Korelc Andrej | 2069819 | C/giallo | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
6. | Kölner Brina | 2113842 | C/giallo | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
7. | Jarc Ajda | 2034095 | C/giallo | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
8. | Jarc Val | 2069801 | C/giallo | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
9. | Ugrin Maja | 2114451 | C/giallo | OK Tivoli | Slovenia | |
|
10. | Ugrin Nikolina | 2114455 | C/giallo | OK Tivoli | Slovenia | |
|
11. | Sedej Vlado | 1398546 | C/giallo | OK Azimut | Slovenia | |
|
12. | Škarabot Alenka | 445705 | C/giallo | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
polaris 1 |
13. | Radovan Dalibor | 2107073 | C/giallo | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
14. | Vodlan Darja | 438980 | C/giallo | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
polaris 1 |
15. | Pacher Gerhild | 8012364 | C/giallo | Outdoor Orienteering Graz | Austria | |
|
16. | Pacher Hannes | 8011559 | C/giallo | Outdoor Orienteering Graz | Austria | |
|
17. | Pavlič Zdenko | 2088835 | C/giallo | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
|
B/rosso |
1. | Ievstafiev Oleksandr | 1302717 | B/rosso | Individuals/No club | | |
|
2. | Sotošek Katerina | | B/rosso | Individuals/No club | | |
|
3. | Plavčak Ana | 2045587 | B/rosso | Škofjeloški orientacijski klub | Slovenia | |
|
4. | Čufer Stanko | 2034098 | B/rosso | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
5. | Kerševan Aljaž | 2056392 | B/rosso | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
6. | Novak Tine | 2056383 | B/rosso | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
7. | Valič Jakob | 2088829 | B/rosso | Planinsko Društvo Ajdovščina | Slovenia | |
|
8. | Kremžar Tomaž | 2103909 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
9. | Pust Tomaž | 2088287 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
10. | Seljak Borut | 9999940 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
11. | Vuga Seljak Alenka | 9000050 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
12. | Ravnikar Nika | 1425106 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
13. | Pogačar Ana Pia | 1425104 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
14. | Seljak Jaka | 2069825 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
15. | Jezeršek Polona | 7210499 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
16. | Churkin Sergey | 8150477 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
17. | Hacin Kölner Irena | 1425110 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
18. | Močnik Tina | 2070918 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
19. | Seljak Luka | 8011033 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
20. | Jarc Andrej | 2070917 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
21. | Turk Nejc | 1425107 | B/rosso | Orientacijski klub Komenda | Slovenia | |
|
22. | Borštnik Aleš | 406885 | B/rosso | OK Tivoli | Slovenia | |
|
23. | Pribaković Borštnik Ana | 406886 | B/rosso | OK Tivoli | Slovenia | |
|
24. | Majdič Špela | 442834 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
25. | Bogataj Pia | 2142756 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
26. | Sedej Matej | 1413730 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
sedej 2 |
27. | Serženta Seljak Zala | 2114447 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
28. | Bizjak Božo | 2133344 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
29. | Žižek Saša | 2141141 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
30. | Mohorič Lana | 2077607 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
31. | Sedej David | 1100102 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
sedej 2 |
32. | Obid Marko | 2107057 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
33. | Obid Neža | 2107054 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
34. | Drešček Andraž | 886210 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
35. | Bogataj Rok | 2045663 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
36. | Eržen Nea | 2052183 | B/rosso | OK Azimut | Slovenia | |
|
37. | Hribar Anica | 2077785 | B/rosso | OK Brežice | Slovenia | |
|
38. | Smole Dušan | 232445 | B/rosso | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
39. | Studen Andrej | 435648 | B/rosso | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
40. | Pišljar Jaka | 349764 | B/rosso | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
|
41. | Anderluh Gregor | 305954 | B/rosso | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
polaris2 |
42. | Anderluh Marija | 50289 | B/rosso | Orientacijski Klub Polaris | Slovenia | |
polaris2 |
43. | Pavlič Gregor | 2065880 | B/rosso | SSD-AŠZ GAJA orienteering | Italy | |
|