Coburger Stadtmeisterschaft 2015 (DPT) ->Entries by countries (number of entries: 64)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
Germany |
1. | Reuß Noemi | | D12 (keine DPT) | TV Coburg-Neuses | Germany | |
2. | Holzhaus Klara | 712212 | D12 (keine DPT) | TV Coburg-Neuses | Germany | |
3. | Holzhaus Luisa | 7161616 | D12 (keine DPT) | TV Coburg-Neuses | Germany | |
4. | Cionoiu Daniel | 2041760 | H12 (keine DPT) | TV Coburg-Neuses | Germany | |
5. | Tatzel Anton | 302914 | H14 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
6. | Heinze Melissa | 2008022 | D14 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
7. | Reuß Zoe | 1989830 | D15-18 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
8. | Dötsch Jonas | 437225 | H15-18 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
9. | Vetter Sebastian | 7070797 | H15-18 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
10. | Kestler Jennifer | 437224 | D19 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
11. | Pohl Wolfram | 950726 | H19 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
12. | Holzhaus Martin | 7100875 | H35 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
13. | Cionoiu Michaela | 7338 | D45 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
14. | Vetter Susanne | 2480 | D45 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
15. | Cionoiu Gheorghe | 2041785 | H45 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
16. | Reuß Klaus | | H45 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
17. | Kirsch Stefan | 9590609 | H55 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
18. | Meißner Ralph | 800040 | H55 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
19. | Weid Angelika | 2041748 | D65 | TV Coburg-Neuses | Germany | |
20. | Böhme Katja-Christine | 9200001 | D35 | OLG Regensburg | Germany | |
21. | Böhme André | 9002420 | H45 | OLG Regensburg | Germany | |
22. | Kirchner Anne | 2048530 | D19 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
23. | Storandt Christian | 2068662 | H19 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
24. | Kirchner Gabriele | 440486 | D45 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
25. | Rathmann Constanze | 1201261 | D45 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
26. | Kirchner Jörg | 440450 | H45 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
27. | Rathmann Jens | 5251 | H45 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
28. | Rathmann Dieter | 5253 | H65 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
29. | Fischer Ulrich | 5256 | H65 | SV Schmalkalden 04 | Germany | |
30. | Kilper Clara | 500296 | D15-18 | USV Jena | Germany | |
31. | Pasda Paul | 1398597 | H15-18 | USV Jena | Germany | |
32. | Muchina Julius | 236487 | H15-18 | USV Jena | Germany | |
33. | Medyukhina Anna | 2043609 | D19 | USV Jena | Germany | |
34. | Kiselev Roman | 1005112 | H19 | USV Jena | Germany | |
35. | Müller Paul | 300982 | H19 | USV Jena | Germany | |
36. | Muchina Anshelika | 428539 | D45 | USV Jena | Germany | |
37. | Röhrich Kirsten | 500292 | D45 | USV Jena | Germany | |
38. | Lösch Ute | 1398590 | D45 | USV Jena | Germany | |
39. | Müller Jörg | 300986 | H45 | USV Jena | Germany | |
40. | Lösch Steffen | 1398600 | H45 | USV Jena | Germany | |
41. | Mieth Matias | 1631 | H45 | USV Jena | Germany | |
42. | Gerlach Karl-Eberhard | 1454 | H65 | USV Jena | Germany | |
43. | Kuntze Alexandra | 1406 | D35 | SV Handwerk Erfurt | Germany | |
44. | Riese Bernhard | 1404 | H35 | SV Handwerk Erfurt | Germany | |
45. | Göhring Klaus | 5171 | H55 | SV Handwerk Erfurt | Germany | |
46. | Berwing Dieter | 663366 | H35 | SV TU Ilmenau | Germany | |
47. | Tröße Renate | 1954025 | D55 | SV TU Ilmenau | Germany | |
48. | Tröße Lutz | 1500707 | H65 | SV TU Ilmenau | Germany | |
49. | Schmidt Noah | 231997 | H14 | OL-Team Filder | Germany | |
50. | Schmidt Jürgen | 2023909 | H45 | OL-Team Filder | Germany | |
51. | Scharf Elenor | | D14 | MTV Bamberg | Germany | |
52. | Hack Philipp | 361294 | H15-18 | MTV Bamberg | Germany | |
53. | Lubas Timo | 361295 | H15-18 | MTV Bamberg | Germany | |
54. | Wittmann Fabian | 361293 | H19 | MTV Bamberg | Germany | |
55. | Schneider Anne | 361290 | H45 | MTV Bamberg | Germany | |
56. | Simon Heinz Peter | 2714 | H45 | MTV Bamberg | Germany | |
57. | Kaiser Viola | 6444 | D55 | ESV Lok Bad Schandau | Germany | |
58. | Huke Karl-Heinz | 440500 | H65 | ESV Lok Bad Schandau | Germany | |
59. | Schmidt Natalie | 5692 | D19 | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
60. | Tippelt Alexander | 5685 | H19 | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
61. | Geiger Tobias | 5680 | H19 | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
62. | Boßecker Uwe | 5681 | H35 | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
63. | Rödel Günter | 5700 | H65 | TV Coburg-Ketschendorf | Germany | |
64. | Becker Claudia | | D35 | Berliner Turnerschaft | Germany | |
|