v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3. Lauf zum Isar-Cup 2020->Entries by countries  (number of entries: 66)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startzeitfenster
1.Schlagbauer VerenaDamen AIndividuals/No clubYES 15:20 - 15:40 Uhr
2.Lehmann Mark8223332Herren AIndividuals/No clubYES 14:00 - 14:20 Uhr
3.Pillon Floriane1411909Damen BIndividuals/No clubYES 14:00 - 14:20 Uhr
4.Schwendemann Mona900090Damen BIndividuals/No clubYES 15:20 - 15:40 Uhr
5.Zeitler Kerstin2140846Damen CIndividuals/No clubYES 15:40 - 16:00 Uhr
6.Gadea MariusOffen DIndividuals/No clubYES 14:00 - 14:20 Uhr

Austria
1.Ivansson Jan8111122Herren BOrientierungslaufclub StubaiAustriaYES 15:20 - 15:40 Uhr
2.Johansson Bernt8121054Herren BOrientierungslaufclub StubaiAustriaYES 15:20 - 15:40 Uhr

Germany
1.Weid Uwe1401180Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
2.Zölde Norberth8404840Herren AOLV LandshutGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
3.von Hirschheydt Platon8403000Herren AOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
4.Körner Christoph8230289Herren AOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
5.Körner Ralph8099000Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
6.Hergert Alexander8075544Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
7.Oechler Heike8004488Damen BOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
8.Schöps Carina1290496Damen BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
9.Voskamp Eckart8220366Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
10.Oechler Jakob8012012Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
11.Eben Josef2013355Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
12.Werthmann Arndt8191079Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
13.Werthmann Gerhard8011152Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
14.Dünzinger Werner2046024Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
15.Glanz Werner1859Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
16.Blaschke Markus1730Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
17.Schöps Angelika8200765Damen COLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
18.Schultze Andrea9669336Damen COLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
19.Weber-Blaschke Gabriele1875Damen COLV LandshutGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
20.Dünzinger Jonas2046023Herren COLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
21.Oechler Lukas8667644Schüler DOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
22.Dünzinger Nora2046022Schüler DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
23.Dünzinger Maja2046027Schüler DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
24.Dünzinger Steffi2046021Offen DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
25.Barthelemy Maud1415202Damen AOC MünchenGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
26.Enborg Anna8212177Damen AOC MünchenGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
27.Simeonova Mira8300991Damen AOC MünchenGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
28.Badia Comas Núria1983Damen AOC MünchenGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
29.Manoilova Olga235848Damen AOC MünchenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
30.Compeyron RobinHerren AOC MünchenGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
31.Cherniavsky Sergey8303014Herren AOC MünchenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
32.Enborg Andreas8071340Herren AOC MünchenGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
33.Flandrin MaximeHerren AOC MünchenGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
34.Landefeld Rico1301782Herren AOC MünchenGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
35.Danninger Tobias7898789Herren AOC MünchenGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
36.Despetovic Tihomir8657246Herren AOC MünchenGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
37.Zhang Xin2132919Damen BOC MünchenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
38.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Herren BOC MünchenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
39.Danninger Alexandra1234565Damen COC MünchenGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
40.Danninger Bastian8333838Herren COC MünchenGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
41.Enborg Malte821217Schüler DOC MünchenGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
42.Fritz Martha1403121Damen BTV OsterhofenGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
43.Bauer Iris236914Damen BTV OsterhofenGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
44.Weigold Peter1413278Herren BTV OsterhofenGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
45.Kümpfbeck Josef7090356Herren BTV OsterhofenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
46.Reischl Georg8011942Herren BTV OsterhofenGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
47.Ehrl Blandine8201026Damen AOL ForsternGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
48.Hacker Louis8141184Herren AOL ForsternGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
49.Geiger Christiane8188811Damen BOLA TSV DeggendorfGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
50.Engl Veronika8141201Damen ATSV NatternbergGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
51.Engl Robert8013313Herren BTSV NatternbergGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
52.Hirschmiller Renate8101101Damen BTGV HornGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
53.Hirschmiller Rainer8180294Herren BTGV HornGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
54.Stefan Andrei8006045Herren ADAV Sektion KarpatenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
55.Kraus Reinhold8155255Herren BDAV Sektion KarpatenGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
56.Geiger Lara8003006Damen BSV MietrachingGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr

Hungary
1.Máriás Diána Nóra1771188Damen BFÖLDEÁK OrienteeringHungaryYES 14:00 - 14:20 Uhr
2.Paskuj Matyasne Erzsébet 2056180Damen BFÖLDEÁK OrienteeringHungaryYES 14:00 - 14:20 Uhr