v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
6. Munich O-Cup 2020->Entries by clubs  (number of entries: 62)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startzeitfenster

Individuals/No club
1.Stoffel Rainer2074300Bahn A - LangIndividuals/No club 11:20-11:39
2.Ramon Sebastià424573Bahn A - LangIndividuals/No club 11:20-11:39
3.Iarko Vitalii2119193Bahn A - LangIndividuals/No clubYES 11:40-11:59
4.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club 11:40-11:59
5.Goetz JamesBahn A - LangIndividuals/No club beliebig
6.Vencheva Bilyana8655730Bahn B - MittelIndividuals/No club 11:40-11:59
7.Pillon Floriane1411909Bahn B - MittelIndividuals/No club 11:40-11:59
8.Andriyanova OlgaBahn B - MittelIndividuals/No club beliebig
9.Pelletier AlixBahn B - MittelIndividuals/No club 11:00-11:19
10.Atkinson NeilBahn C - KinderIndividuals/No club 11:00-11:19
11.Salvador CarmenBahn C - KinderIndividuals/No club 11:40-11:59

Hay Family
1.Hay Sylvia1967296Bahn B - MittelHay FamilyGermany 11:20-11:39
2.Hay Lukas1971255Bahn C - KinderHay FamilyGermany 11:40-11:59

Individuals
1.Gutsul AntonBahn A - LangIndividualsUkraine 11:20-11:39
2.Babenko IvanBahn A - LangIndividualsUkraine 11:20-11:39
3.Tsvelykh IvanBahn A - LangIndividualsUkraine 11:20-11:39

KOB ALFA Brno
1.Mokry Pavel7006801Bahn A - LangKOB ALFA BrnoCzech RepublicYES beliebig

Malarruta
1.Redondo Barthelemy Jaime2021469Bahn B - JuniorsMalarrutaSpain 11:20-11:39
2.Redondo Barthelemy Anabel2115396Bahn C - KinderMalarrutaSpain 11:40-11:59

OC München
1.Herashchenko Dianora8061995Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:20-11:39
2.Kupriyanov Alexey8646232Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:20-11:39
3.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
4.Cherniavsky Inessa7204579Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59
5.Vazquez Antonio1404302Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
6.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59
7.Yordanov Teodor8403301Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
8.Flandrin MaximeBahn A - LangOC MünchenGermany 11:40-11:59
9.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany 11:20-11:39
10.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
11.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
12.Natho Ronny8061177Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59
13.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
14.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
15.Silfwergard Örjan8629604Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
16.Habuš Ivan439211Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59
17.Mirkovic Marijan8061012Bahn A - LangOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59
18.Hay Jack8102007Bahn B - JuniorsOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
19.Mirkovic Zvonimir8122015Bahn B - JuniorsOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
20.Danninger Bastian8333838Bahn B - JuniorsOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
21.Pommerenke Katharina7207152Bahn B - MittelOC MünchenGermany beliebig
22.Mirkovic Hrvoje8061012Bahn C - KinderOC MünchenGermanyYES 11:00-11:19
23.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KinderOC MünchenGermanyYES 11:40-11:59

OL Forstern
1.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOL ForsternGermany 11:00-11:19
2.Holzhammer Erich8000773Bahn A - LangOL ForsternGermany 11:20-11:39
3.Stumpfegger Markus7161209Bahn A - LangOL ForsternGermanyYES 11:20-11:39
4.Hacker Louis8141184Bahn A - LangOL ForsternGermany 11:00-11:19
5.Stumpfegger Madeleine7300376Bahn A - LangOL ForsternGermanyYES 11:20-11:39
6.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany 11:20-11:39
7.Holzhammer Alexander2800940Bahn B - JuniorsOL ForsternGermany 11:20-11:39
8.Stumpfegger Bastian2800939Bahn B - JuniorsOL ForsternGermanyYES 11:20-11:39
9.Stumpfegger Valentin2801196Bahn C - KinderOL ForsternGermanyYES 11:40-11:59

OLV Landshut
1.Körner Christoph8230289Bahn A - LangOLV LandshutGermany 11:40-11:59
2.Werthmann Gerhard8011152Bahn A - LangOLV LandshutGermany 11:20-11:39
3.Körner Ralph8099000Bahn A - LangOLV LandshutGermany 11:40-11:59
4.Werthmann Arndt8191079Bahn A - LangOLV LandshutGermany 11:00-11:19
5.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany 11:40-11:59
6.Glanz Werner1859Bahn B - MittelOLV LandshutGermany beliebig

TSV Jetzendorf
1.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany 11:00-11:19
2.Ebert Josephine1982725Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany 11:00-11:19
3.Ebert James2048520Bahn C - KinderTSV JetzendorfGermany 11:40-11:59
4.Ebert Nora422695Bahn C - KinderTSV JetzendorfGermany 11:40-11:59

University of Durham Orienteering Club
1.Raffle Arthur8145316Bahn A - LangUniversity of Durham Orienteering ClubUnited Kingdom 11:00-11:19