v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL 7 Podpeč->Entries by clubs  (number of entries: 144)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Žnidaršič UrbanM21AIndividuals/No club

#zaorgáč
1.Koštejn Vít8657100M21E#zaorgáčCzech Republic

Kamniški orientacijski klub
1.Kračun Rajko889724M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Lebar Bojan1404145M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Kropivšek Leon1404144M35Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
2.Bizjak Beno2148495M12OK AzimutSlovenia
3.Kurtanjek Lovro2142763M12OK AzimutSlovenia
4.Novak Nejc2142771M12OK AzimutSlovenia
5.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
6.Bizjak Božo2133344M14OK AzimutSlovenia
7.Bogataj Rok2045663M14OK AzimutSlovenia
8.Gantar Borut406857M14OK AzimutSlovenia
9.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
10.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
11.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
12.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
13.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
14.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
15.Gantar Kristjan2107075M21BOK AzimutSlovenia
16.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
17.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
18.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
19.Poljanšek Aleš 8101970M45OK AzimutSlovenia
20.Leban Marijan2114459M55OK AzimutSlovenia
21.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
22.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
23.Sedej Žiga406860OTROK AzimutSlovenia
24.Kurtanjek LukaREKOK AzimutSlovenia
25.Bizjak Julija2148496Ž10OK AzimutSlovenia
26.Eržen Nika2107055Ž12OK AzimutSlovenia
27.Gantar Brina2114454Ž12OK AzimutSlovenia
28.Majdič Špela442834Ž14OK AzimutSlovenia
29.Obid Neža2107054Ž14OK AzimutSlovenia
30.Eržen Nea2052183Ž14OK AzimutSlovenia
31.Močnik Jana442805Ž14OK AzimutSlovenia
32.Gnezda Neža2142764Ž16OK AzimutSlovenia
33.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
34.Leban Manja2069811Ž18OK AzimutSlovenia
35.Bogataj Pia2142756Ž18OK AzimutSlovenia
36.Mohorič Lana2077607Ž18OK AzimutSlovenia
37.Gantar Damjana2107072Ž21BOK AzimutSlovenia
38.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
39.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
40.Sedej Katarina406859Ž21BOK AzimutSlovenia
41.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
42.Serženta Seljak Zala2114447Ž21EOK AzimutSlovenia
43.Poljanšek Nika8092000Ž21EOK AzimutSlovenia
44.Žižek Saša2141141Ž45OK AzimutSlovenia
45.Poljanšek Marjanca8081970Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSlovenia
2.Hribar Timotej406722M18OK BrežiceSlovenia
3.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Jedert2050470Ž21BOK BrežiceSlovenia
5.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Pirnat Tomaž2102033M21AOK Slovenj GradecSlovenia
2.Dudic Marko1418841M45OK Slovenj GradecSlovenia
3.Mezga Frida2102032Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
4.Mezga Tanja2102031Ž45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M14OK TivoliSlovenia
2.Koder Svit2114458M16OK TivoliSlovenia
3.Leskovšek Gregor M21BOK TivoliSlovenia
4.Černe Aljaž2065597M21BOK TivoliSlovenia
5.Ferenc Ales435642M21EOK TivoliSlovenia
6.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
7.Ugrin Nikolina2114455Ž14OK TivoliSlovenia
8.Koder Živa2114456Ž18OK TivoliSlovenia
9.Ferenc Julija7207941Ž21BOK TivoliSlovenia
10.Ugrin Maja2114451Ž21BOK TivoliSlovenia
11.Pribakovič Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia
12.Blejec Maja442838Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kurinčič Jakob2069815M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Seljak Jaka2069825M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Malus Ožbej1425114M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Kremžar Florijan2103910M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Zupan Tilen 1425102M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Seljak Luka8011033M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Poženel Natan Maj2107053M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Kavčič Jure1425115M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Korelc Andrej2069819M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Zmrzlikar Jure1425120M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Jarc Neža235870OTROrientacijski klub KomendaSlovenia
29.Šuc Tin438998OTROrientacijski klub KomendaSlovenia
30.Poženel Leila Ema2107083Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Jeraj Mija2069813Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Šuc Teja2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Kremžar Katarina2113838Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Jeraj Ajda2113834Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Jarc Ajda2034095Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Kölner Brina2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Pust Karin2069847Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Vuga Seljak Alenka9000050Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Bogataj Spela2052362Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
44.Lampe Ajda2300251Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
45.Gorjup Poženel Darja2113845Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
46.Gombač Šuc Elena2113840Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
47.Pogačar Ana Pia1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
48.Zavrl Zala9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
49.Jezeršek Polona7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
50.Babič Katja7210498Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
51.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
52.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
53.Močnik Tina2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M14Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Šalamun JanM21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Rebolj Aljoša1408998M21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Savinšek Primož895040M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Cimerman Andrej886218M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Šalamun Miro1411624M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Škarabot Anja253346Ž18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Šalamun Ana1411623Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Anderluh Katarina Eva406896Ž21BOrientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Osterman Eneja1398927Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Foški Brina1401548Ž21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Foški Mojca7131068Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Pavlič Zdenko2088835M65SSD-AŠZ GAJA orienteeringItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Izabela980592OTRŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia