v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL9, JVP->Entries by clubs  (number of entries: 132)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Lenasi Gregor7209685M21BIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Kerčmar Kevin8099121M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
3.Serjun Mark2001491M10OK AzimutSlovenia
4.Prezelj Mihej2141155M10OK AzimutSlovenia
5.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
6.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
7.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
8.Bizjak Beno2148495M12OK AzimutSlovenia
9.Kurtanjek Lovro2142763M12OK AzimutSlovenia
10.Bogataj Rok2045663M14OK AzimutSlovenia
11.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
12.Česnik Enej2142752M14OK AzimutSlovenia
13.Bizjak Božo2133344M14OK AzimutSlovenia
14.Gantar Borut406857M14OK AzimutSlovenia
15.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
16.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
17.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
18.Gantar Kristjan2107075M21AOK AzimutSlovenia
19.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
20.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
21.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
22.Podobnik Primož 2142537M21BOK AzimutSlovenia
23.Drešček Andraž886210M21BOK AzimutSlovenia
24.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
25.Ravnikar Žan2070915M21EOK AzimutSlovenia
26.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
27.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
28.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
29.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
30.Poljanšek Aleš8101970M45OK AzimutSlovenia
31.Leban Marijan2114459M55OK AzimutSlovenia
32.Močnik Silvij1401599M55OK AzimutSlovenia
33.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
34.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
35.Prezelj Klavdija2146199ZačetnikiOK AzimutSlovenia
36.Bizjak Julija2148496Ž10OK AzimutSlovenia
37.Prezelj Timeja2420719Ž10OK AzimutSlovenia
38.Eržen Nika2107055Ž12OK AzimutSlovenia
39.Gantar Brina2114454Ž12OK AzimutSlovenia
40.Eržen Nea2052183Ž14OK AzimutSlovenia
41.Majdič Špela442834Ž14OK AzimutSlovenia
42.Močnik Jana442805Ž14OK AzimutSlovenia
43.Obid Neža2107054Ž14OK AzimutSlovenia
44.Mohorič Lana2077607Ž18OK AzimutSlovenia
45.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
46.Leban Manja2069811Ž18OK AzimutSlovenia
47.Bogataj Nataša2088810Ž21BOK AzimutSlovenia
48.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
49.Sedej Katarina406859Ž21BOK AzimutSlovenia
50.Tušar Tina442828Ž21BOK AzimutSlovenia
51.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
52.Česnik Mažgon AnitaŽ21BOK AzimutSlovenia
53.Poljanšek Nika8092000Ž21EOK AzimutSlovenia
54.Žižek Saša2141141Ž45OK AzimutSlovenia
55.Poljanšek Marjanca8081970Ž45OK AzimutSlovenia

OK Tivoli
1.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
2.Ferenc Ales435642M21EOK TivoliSlovenia
3.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
4.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
5.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
6.Ugrin Nikolina2114455Ž14OK TivoliSlovenia
7.Ferenc Julija7207941Ž21BOK TivoliSlovenia
8.Ugrin Maja2114451Ž21BOK TivoliSlovenia
9.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia
10.Blejec Maja2088832Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Jaka2069825M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Cokan Jan2113837M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Malus Ožbej1425114M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Seljak Luka8011033M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Poženel Natan Maj2107053M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Jarc Andrej2070917M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kurinčič Simon2113833M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kremžar Tomaž2103909M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Šuc Tin438998ZačetnikiOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Poženel Leila Ema2107083Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Kremžar Katarina2113838Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Šuc Teja2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Jeraj Mija2069813Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Jarc Ajda2034095Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Jeraj Ajda2113834Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Vrtnik TajaŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Kölner Brina2113842Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Pust Karin2069847Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
34.Vuga Seljak Alenka9000050Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
35.Gorjup Poženel Darja2113845Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
36.Gombač Šuc Elena2113840Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Bogataj Spela2052362Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Ravnikar Monika9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Jezeršek Polona7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Zavrl Zala9011122Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Pogačar Ana Pia1425104Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Babič Katja7210498Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
43.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
45.Močnik Tina2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
46.Stojan Petra2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Škarabot Matej1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Birsa Job2034088M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Bovcon Matija1398936M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Novak Tine2127097M14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Čufer David2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Čufer Stanko2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kete Ivo2034084M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Jerkič Sofija2127017Ž10Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Marjanovič Mija2127019Ž10Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Podgornik Lea2034093Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Kočevar Ema2127099Ž14Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21AŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Cankar TinkaraZačetnikiŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Plavčak Ana2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia