v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
1. Lauf zum Isar-Cup 2022->Entries by clubs  (number of entries: 134)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startzeitfenster

Individuals/No club
1.Pillon Floriane1411909Damen BIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr
2.Schwendemann Mona900090Damen BIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr
3.Kübler Cora2041791Damen BIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr
4.Lehmann Mark8223332Herren AIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr
5.Iarko Vitalii2119193Herren AIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr
6.Bielikova Sofia1795Schüler DIndividuals/No clubYES 11:00 - 11:30 Uhr

DAV Sektion Karpaten
1.Souckova Alzbeta236896Damen BDAV Sektion KarpatenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
2.Ciobanu Alexandru236894Herren ADAV Sektion KarpatenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
3.Miess Robert Ernst1411004Herren BDAV Sektion KarpatenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr

MTV Bamberg
1.Streichert Josephine8260604Damen AMTV BambergGermany 10:30 - 11:00 Uhr
2.Wiegandt Lina8119902Damen BMTV BambergGermany 10:30 - 11:00 Uhr

OC München
1.Burrell Teresa7207903Damen AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
2.Tomarovskaya Uliana1406679Damen AOC MünchenGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
3.Manoilova Olga235848Damen AOC MünchenGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
4.Badia Comas Núria1983Damen AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
5.Enborg Anna8212177Damen AOC MünchenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
6.Natho Leonie2061245Damen BOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
7.Danninger Alexandra8434348Damen BOC MünchenGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
8.Rathje-Kübler Ilka8001077Damen BOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
9.Natho Yara2084429Damen COC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
10.Yordanov Teodor1840330Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
11.Beierlein Uwe9002242Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
12.Enborg Andreas8071340Herren AOC MünchenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
13.Danninger Tobias8494948Herren AOC MünchenGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
14.Kozhevnikov Arist8125108Herren AOC MünchenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
15.Weinig Peter8255255Herren AOC MünchenGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
16.Kuebler Hansjoerg8225335Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
17.Natho Ronny8061177Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
18.Neumüller Mathias7208679Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
19.Despetovic Tihomir8657246Herren AOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
20.Danninger Bastian8333838Herren BOC MünchenGermany 10:30 - 11:00 Uhr
21.Hay Jack8102007Herren BOC MünchenGermany 10:30 - 11:00 Uhr
22.Badia Landefeld Gil8288822Herren COC MünchenGermany 10:30 - 11:00 Uhr
23.Enborg Malte821217Schüler DOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
24.Enborg Wilma790713Schüler DOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
25.Badia Landefeld Pol1301782Schüler DOC MünchenGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr

OL Forstern
1.Ehrl Blandine8201026Damen AOL ForsternGermany 10:30 - 11:00 Uhr
2.Engler Ralf8655476Herren AOL ForsternGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr

OLA TSV Deggendorf
1.Geiger Christiane8188811Damen AOLA TSV DeggendorfGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
2.Kurth Susan8388399Damen AOLA TSV DeggendorfGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
3.Neumaier Silke7770522Damen BOLA TSV DeggendorfGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
4.Friebe Christian8280678Herren BOLA TSV DeggendorfGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
5.Friebe Jonas8121102Herren BOLA TSV DeggendorfGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
6.Schwanitz Jürgen2021649Herren BOLA TSV DeggendorfGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr

OLV Landshut
1.Parkhomenko Oleksandra8110889Damen AOLV LandshutGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
2.Ropertz Jana8445500Damen BOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
3.Schöps Vanessa8112306Damen BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
4.Schöps Sabrina8112341Damen BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
5.Schultze Andrea9669336Damen BOLV LandshutGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
6.Hartung Christina7028043Damen BOLV LandshutGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
7.Schöps Angelika8200765Damen COLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
8.Barth Katrin2046020Damen COLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
9.Weber-Blaschke Gabriele1875Damen COLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
10.Schöps Anke7211150Damen COLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
11.Marquardt Janet2046029Damen COLV LandshutGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
12.Pilz Linda2099891Damen COLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
13.Lukacs Vilhelm8311113Herren AOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
14.Körner Christoph8230289Herren AOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
15.Körner Ralph8099000Herren AOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
16.Hergert Alexander8075544Herren AOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
17.Weid Uwe8303555Herren AOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
18.Zoltner Helge8181062Herren BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
19.Oechler Jakob8012012Herren BOLV LandshutGermany 10:30 - 11:00 Uhr
20.Werthmann Arndt8191079Herren BOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
21.Dünzinger Jonas8404019Herren BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
22.Huber Klaus8004002Herren BOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
23.Werthmann Gerhard8011152Herren BOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
24.Marquardt Tom2099894Herren BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
25.Blaschke Markus1730Herren BOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
26.Schöps Norbert7210320Herren BOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
27.Barth Jörg2013357Herren COLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
28.Vogelsang Nino8080219Herren COLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
29.Oechler Moritz8324441Herren COLV LandshutGermany 10:30 - 11:00 Uhr
30.Dünzinger Steffi2046021Offen DOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
31.Barth Maximilian8210910Schüler DOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
32.Pilz Moritz2099892Schüler DOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
33.Angerer Karina2046023Schüler DOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
34.Dünzinger Nora2046022Schüler DOLV LandshutGermany 10:30 - 11:00 Uhr
35.Marquardt Anton2046028Schüler DOLV LandshutGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
36.Pilz Marlon2099893Schüler DOLV LandshutGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
37.Oechler Lukas8667644Schüler DOLV LandshutGermany 10:30 - 11:00 Uhr
38.Dünzinger Maja2046027Schüler DOLV LandshutGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr

SpVgg Hainsacker
1.Zinner Hanna8070975Damen BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
2.Krämer Miriam8150107Damen BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
3.Ahlbrecht Sarah8072007Damen BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
4.Pühl Anne8072704Damen BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
5.Krämer Antonia8111009Damen CSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
6.Lauer Linus8161004Herren ASpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
7.Janischowsky Daniel8170695Herren ASpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
8.Janischowsky Lukas8050297Herren ASpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
9.Janischowsky Klemens999444Herren ASpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
10.Lauer Yannis8021107Herren BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
11.Bittner Tobias8250107Herren BSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
12.Lauer Jara8220610Schüler DSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
13.Noller Lara8415230Schüler DSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
14.Zinner Simon8022010Schüler DSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr
15.Ahlbrecht Laurin8100501Schüler DSpVgg HainsackerGermany 10:30 - 11:00 Uhr

SV Burgweinting
1.Weber Petra8239965Damen ASV BurgweintingGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
2.Kraus Sophie8042000Damen ASV BurgweintingGermany 10:30 - 11:00 Uhr
3.Nürnberger Julian8101996Herren ASV BurgweintingGermany 10:30 - 11:00 Uhr

SV Mietraching
1.Geiger Lara8003006Damen ASV MietrachingGermany 10:30 - 11:00 Uhr
2.Faltejskova Jana8221222Damen BSV MietrachingGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
3.Faltejskova Laura2088817Damen BSV MietrachingGermany 10:30 - 11:00 Uhr

TSV Bernhardswald
1.Kolehmainen Valtteri8210194Herren ATSV BernhardswaldGermany 10:30 - 11:00 Uhr

TSV Jetzendorf
1.Ebert Josephine1982725Damen BTSV JetzendorfGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
2.Holtz Conny9452288Damen BTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
3.Baath Fina8000768Damen CTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
4.Baath Lena8201060Damen CTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
5.Eckert Nele2088483Damen CTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
6.Baath Veikko8290664Herren ATSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
7.Ebert Roger8182128Herren ATSV JetzendorfGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
8.Baath Ole8130206Herren BTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
9.Schram Valentin2088486Herren CTSV JetzendorfGermany 10:30 - 11:00 Uhr
10.Ebert James2048520Herren CTSV JetzendorfGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
11.Ebert Nora422695Schüler DTSV JetzendorfGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr

TSV Natternberg
1.Engl Veronika8141201Damen ATSV NatternbergGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr
2.Engl Robert8013313Herren ATSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
3.Strasser Christian8198007Herren CTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
4.Engl Daniela2116253Offen DTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
5.Ebner Gisela2086566Offen DTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
6.Strasser Simon2110996Schüler DTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
7.Strasser Philipp2110982Schüler DTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr
8.Ebner Alexander2110990Schüler DTSV NatternbergGermanyYES 10:30 - 11:00 Uhr

TV 1881 Altdorf
1.Rietze Christian8138079Herren BTV 1881 AltdorfGermanyYES 11:00 - 11:30 Uhr

TV Coburg-Neuses
1.Bohl Ida8667643Damen CTV Coburg-NeusesGermany 10:30 - 11:00 Uhr
2.Pohl Wolfram950726Herren ATV Coburg-NeusesGermany 10:30 - 11:00 Uhr
3.Cionoiu Daniel8007005Herren ATV Coburg-NeusesGermany 10:30 - 11:00 Uhr
4.Bohl Emil8667653Herren BTV Coburg-NeusesGermany 10:30 - 11:00 Uhr

TV Osterhofen
1.Liebl Gertrud2078968Damen BTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
2.Bauer Iris2045574Damen BTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
3.Kümpfbeck Josef7090356Herren BTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
4.Weigold Peter1413278Herren BTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
5.Liebl Siegfried2045572Herren BTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr
6.Jaekel Karolina236906Offen DTV OsterhofenGermanyYES 10:00 - 10:30 Uhr