v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
CESOM 2016 - Central European Spring Orienteering Meeting->Start times by clubs  (number of entries: 460)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

1.Vacant W35-A 15:05:00 11:25:00
2.Vacant M55-A 13:32:00 09:57:00
3.Vacant W21-E 13:07:00 09:47:00
4.Vacant W35-A 15:03:00 11:28:00
5.Vacant M70-A 13:12:00 10:33:00
6.Vacant M-10
7.Vacant W-10
8.Vacant M-10
9.Vacant M-10
10.Vacant W21-E 13:17:00 10:11:00
11.Vacant W45-A 13:22:00 10:08:00
12.Vacant W40-A 13:39:00 09:55:00
13.Vacant W55-A 13:10:00 10:01:00
14.Vacant W45-A 13:16:00 09:41:00
15.Vacant M-20A 14:30:00 11:16:00
16.Vacant W-12A 15:18:00 11:18:00
17.Vacant W-12A 15:15:00 11:14:00
18.Vacant M-16A 13:22:00 10:38:00
19.Vacant M-16A 13:40:00 10:36:00
20.Vacant M21-E 14:25:00 10:55:00
21.Vacant M21-E 13:25:00 10:51:00
22.Vacant M65-A 14:17:00 10:23:00
23.Vacant M60-A 14:09:00 10:55:00
24.Vacant M21-B 13:40:00 09:44:00
25.Vacant M-20A 14:22:00 11:13:00
26.Vacant M40-A 14:21:00 10:10:00
27.Vacant M21-B 13:28:00 10:26:00
28.Vacant M21-B 13:04:00 09:53:00
29.Vacant W-20A 14:58:00 10:50:00
30.Vacant N
31.Vacant M55-A 13:04:00 09:41:00
32.Vacant W-10
33.Vacant N
34.Vacant M21-E 14:05:00 09:43:00
35.Vacant M-18A 13:45:00 10:04:00
36.Vacant M40-A 14:19:00 10:06:00
37.Vacant M21-E 13:49:00 10:31:00
38.Vacant M-18A 13:39:00 09:44:00
39.Vacant M21-D 14:53:00 11:22:00
40.Vacant M35-A 13:54:00 10:01:00
41.Vacant M35-A 14:10:00 10:21:00
42.Vacant M-14A 15:02:00 11:00:00
43.Vacant W21-B 13:56:00 10:31:00
44.Vacant W40-A 13:51:00 09:46:00
45.Vacant W65-A 13:20:00 09:43:00
46.Vacant M35-A 14:12:00 10:37:00
47.Vacant W-14A 13:36:00 09:57:00
48.Vacant W-18A 14:35:00 11:04:00
49.Vacant N
50.Vacant W-14A 13:51:00 10:09:00
51.Vacant W50-A 14:00:00 11:17:00
52.Vacant M-12A 14:09:00 09:50:00
53.Vacant M-12A 14:33:00 10:10:00
54.Vacant M50-A 14:35:00 09:58:00
55.Vacant M45-A 13:51:00 11:26:00
56.Vacant M50-A 14:19:00 10:00:00
57.Vacant W-16A 13:08:00 09:54:00
58.Vacant W-16A 13:32:00 09:57:00
59.Vacant W21-B 14:10:00 10:07:00

AŠK Pezinok
1.Andrej Dubovský7204499M-18AAŠK PezinokSVK 13:31:00 09:48:00
2.Anna Demovičová2030955W-12AAŠK PezinokSVK 14:36:00
3.Filip Dubovský2030952M-14AAŠK PezinokSVK 14:14:00 10:24:00
4.Jozef Šimo Ml.2067275M-20AAŠK PezinokSVK 14:20:00
5.Jozef Šimo st.2088728M40-AAŠK PezinokSVK 14:15:00
6.Juraj Šiandor2030953M-18AAŠK PezinokSVK 13:41:00 09:56:00
7.Karolína Takáčová2067273W-18AAŠK PezinokSVK
8.Mária Dubovská2030956W40-AAŠK PezinokSVK 13:49:00
9.Matej Cidorík7204483M-16AAŠK PezinokSVK 13:28:00 10:02:00
10.Medard Féder Nml.7201802M-16AAŠK PezinokSVK 13:04:00
11.Medard Féder St.7206540M65-AAŠK PezinokSVK 14:11:00 10:26:00
12.Medard Féder str.7201804M40-AAŠK PezinokSVK 14:01:00
13.Milan Demovič2030951M-14AAŠK PezinokSVK 14:20:00
14.Miriam Cidoríková2067274W-18AAŠK PezinokSVK 14:33:00 10:52:00
15.Zuzana Féderová887631W-14AAŠK PezinokSVK 13:42:00

ATU Košice
1.Adam Tysz2020702M21-EATU KošiceSVK 13:53:00 10:19:00
2.Andrea Papugová2051346W-20AATU KošiceSVK 15:04:00 10:48:00
3.Anton Onder307437M60-AATU KošiceSVK 14:17:00 10:46:00
4.Antónia Šofranková2051330W-20AATU KošiceSVK 14:55:00 10:44:00
5.Csaba Takács2082376M50-AATU KošiceSVK 14:29:00 09:44:00
6.Dávid Ugray2051350M-20AATU KošiceSVK 14:28:00 11:01:00
7.Elena Belicová307259W50-AATU KošiceSVK 13:40:00 10:53:00
8.Elena Papugová416733W45-AATU KošiceSVK 13:24:00 10:02:00
9.Ema Jurašková362939W50-AATU KošiceSVK 13:56:00 11:11:00
10.Eva Mušinská2032145W50-AATU KošiceSVK 13:52:00 10:59:00
11.Hana Jergušová232109W21-BATU KošiceSVK 14:00:00 09:40:00
12.Igor Roháč307390M65-AATU KošiceSVK 14:19:00
13.Jakub Karol Janšo232217M-10ATU KošiceSVK
14.Ján Kuchta2051335M55-AATU KošiceSVK 13:40:00 10:29:00
15.Jana Kršiaková406976W21-EATU KošiceSVK 13:03:00 09:31:00
16.Jana Macinská2051377W21-EATU KošiceSVK 13:13:00 10:03:00
17.Jana Slámová49621W40-AATU KošiceSVK 13:59:00 09:34:00
18.Jozef Pollák920651M45-AATU KošiceSVK 13:33:00 11:14:00
19.Karol Janšo362931M50-AATU KošiceSVK 14:11:00 09:36:00
20.Katarína Papugová232225K3ATU KošiceSVK 13:44:00 10:51:00
21.Ľuboslava Weissová2032149W-14AATU KošiceSVK 13:24:00 10:27:00
22.Lukáš Novota2025333M-14AATU KošiceSVK 14:35:00 10:48:00
23.Martin Šmelík682340M21-EATU KošiceSVK 14:13:00 10:03:00
24.Martina Papugová2051353W21-BATU KošiceSVK 13:54:00 10:10:00
25.Matej Leitner416598M21-DATU KošiceSVK 14:41:00 11:10:00
26.Michaela Velgosová2051450W-16AATU KošiceSVK 13:14:00 09:48:00
27.Michal Krajčík533306M21-EATU KošiceSVK 13:41:00 09:31:00
28.Michal Kurák2051399M-16AATU KošiceSVK 13:37:00 10:04:00
29.Michal Simočko2032193M60-AATU KošiceSVK 14:23:00 10:28:00
30.Michal Sláma51336M-14AATU KošiceSVK 14:29:00 10:30:00
31.Mikuláš Novota2025332M21-EATU KošiceSVK 13:21:00 10:11:00
32.Milan Kurák2051411M45-AATU KošiceSVK 13:55:00 10:30:00
33.Miroslav Papuga886720M21-EATU KošiceSVK 13:29:00 09:39:00
34.Natália Tyszová2020701W21-BATU KošiceSVK 14:38:00 09:58:00
35.Olívia Petrvalská2020723W21-BATU KošiceSVK 14:26:00 10:28:00
36.Peter Sláma307300M50-AATU KošiceSVK 14:37:00 09:56:00
37.Rastislav Oľhava7201826M21-EATU KošiceSVK 13:09:00 10:35:00
38.Richard Sláma2008508M-14AATU KošiceSVK 14:50:00 10:42:00
39.Slávko Žilinčík307265M60-AATU KošiceSVK 14:05:00
40.Štefan Ringer2020734M21-EATU KošiceSVK 13:01:00 10:47:00
41.Tomáš Mušinský920667M21-EATU KošiceSVK 14:01:00 09:55:00
42.Valéria Kuráková2051441W45-AATU KošiceSVK 13:14:00 09:44:00
43.Vladmimír Tysz416501M50-AATU KošiceSVK 14:25:00 09:30:00

Banik Ostrava
1.Vlastimil Dvorak51370M65-ABanik OstravaCZE 14:15:00 10:14:00

BETA URSUS Brno
1.Irena Peřinková331257W50-ABETA URSUS BrnoCZE 11:08:00
2.Oldřich Denemarek410398M65-ABETA URSUS BrnoCZE 10:17:00
3.Šimon Peřinka331797M-20ABETA URSUS BrnoCZE 11:04:00

Farmaceut Bratislava
1.Alena Bukovácová522004W35-AFarmaceut BratislavaSVK 14:47:00 11:22:00
2.Andrea Bendová7999977W40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:43:00 09:49:00
3.Dezider Baran407000M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:02:00 10:25:00
4.Dušan Furucz511234M21-BFarmaceut BratislavaSVK 10:20:00
5.Dušan Hrnčiar416752M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:06:00 10:29:00
6.Filip Bukovác307460M-12AFarmaceut BratislavaSVK 14:00:00 09:34:00
7.Ivo Kotuliak2078495M40-AFarmaceut BratislavaSVK 14:03:00 09:58:00
8.Jan Nebeský2095951M70-AFarmaceut BratislavaSVK 13:06:00 10:41:00
9.Ján Furucz515489K3Farmaceut BratislavaSVK 14:04:00 11:19:00
10.Ján Mižúr2079503M60-AFarmaceut BratislavaSVK 14:07:00 10:52:00
11.Jana Mižúrová2079495W50-AFarmaceut BratislavaSVK 13:54:00 10:56:00
12.Jana Styková4143W21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:05:00 09:59:00
13.Jela Furuczová511235W35-AFarmaceut BratislavaSVK 11:01:00
14.Jozef Paluska2078490M40-AFarmaceut BratislavaSVK 14:11:00 09:30:00
15.Karol Paluska2078492M-10Farmaceut BratislavaSVK
16.Katarína Daříčková362807W55-AFarmaceut BratislavaSVK 13:16:00 09:33:00
17.Katarína Palusková2078491W-14AFarmaceut BratislavaSVK 13:48:00 10:39:00
18.Katarína Sykorová2067266K3Farmaceut BratislavaSVK 09:59:00
19.Ladislav Kasza2078497M45-AFarmaceut BratislavaSVK 13:31:00 10:50:00
20.Lea Kotuliaková2078498W-10Farmaceut BratislavaSVK
21.Mária Maruniaková406999K3Farmaceut BratislavaSVK 10:27:00
22.Maroš Bukovác525005M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:05:00 10:27:00
23.Marta Wartiaková2012289W21-BFarmaceut BratislavaSVK 09:46:00
24.Marta Wartiaková2012289W21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:23:00
25.Martin Borský435206M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:18:00
26.Pavol Bukovác515478M21-EFarmaceut BratislavaSVK 14:17:00 10:39:00
27.Peter Glončák2012281M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:57:00 10:07:00
28.Peter Mižúr7202851M21-EFarmaceut BratislavaSVK 13:13:00 09:59:00
29.Peter Wartiak416713M21-DFarmaceut BratislavaSVK 14:47:00 10:58:00
30.Petra Kotuliaková2078494W40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:47:00 09:43:00
31.Petra Rebrová2092412W40-AFarmaceut BratislavaSVK 13:35:00 09:58:00
32.Šimon Mižúr2051380M21-BFarmaceut BratislavaSVK 13:42:00 09:56:00
33.Terezka Kendrová2078493W-10Farmaceut BratislavaSVK
34.Tomáš Kasza2078496M-12AFarmaceut BratislavaSVK 14:15:00 09:46:00
35.Tristan Sykora2067259M-10Farmaceut BratislavaSVK
36.Viktor Kotuliak2085594M-12AFarmaceut BratislavaSVK 14:06:00 09:58:00
37.Zuzana Furuczová406995K3Farmaceut BratislavaSVK 13:22:00 10:35:00

gurzuf
1.Savchenko Nina1008129W55-AgurzufUKR 13:12:00 09:45:00

HSV OL Wiener Neustadt
1.Angelika Aschacher9080469W45-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:06:00 09:59:00
2.Bernhard Koiser7987313M21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:22:00 09:50:00
3.Christina Traint7000567W21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 14:08:00 10:34:00
4.Erwin Köck531961M55-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:28:00 09:45:00
5.Jiri Gurka7770011M60-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 14:15:00 10:37:00
6.Markus Plohn1100040M21-EHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:37:00 09:35:00
7.Michael Koiser500668M21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:14:00 09:59:00
8.Michael Stockmayer800096M35-AHSV OL Wiener NeustadtAUT 14:08:00 10:29:00
9.Stefan Traint887722M21-BHSV OL Wiener NeustadtAUT 13:02:00 09:35:00

HSV Ried
1.Anna HaiderK3HSV RiedAUT 13:20:00 11:23:00
2.Josef Hones1500223M60-AHSV RiedAUT 14:27:00 10:34:00

Keravan Urheilijat
1.Pekka Lauri1907650M45-AKeravan UrheilijatFIN 13:53:00 10:58:00

Klub OB BOR Topoľčianky
1.Peter Borčin2012279M45-AKlub OB BOR TopoľčiankySVK 13:39:00 10:34:00

Klub OB Martin
1.Ivan Zacharovský416534M60-AKlub OB MartinSVK 14:13:00 10:31:00
2.Milan Meriač416723M70-AKlub OB MartinSVK 13:10:00 10:21:00

KOB Cingov Spisska Nova Ves
1.Eva Farkašová416600W21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:28:00 09:37:00
2.Michal Pavlík1231990M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:10:00
3.Miroslav Palička416561M55-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:00:00 10:13:00
4.Radka Lamanecová416770W21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:20:00 10:19:00
5.Silvester Dulák416519M21-BKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 13:38:00 10:14:00
6.Tatiana Bednáriková416825W35-AKOB Cingov Spisska Nova VesSVK 14:45:00 11:04:00

KOB Metropol Košice
1.Erika Strýčková416528K3KOB Metropol KošiceSVK 13:42:00 10:59:00

KOB SOKOL Kysak
1.Barbora Pavlíková207807W21-BKOB SOKOL KysakSVK 14:02:00 10:01:00
2.Dominika Franková416717W21-BKOB SOKOL KysakSVK 14:36:00 10:37:00
3.Filó György9633077M50-AKOB SOKOL KysakSVK 14:17:00 09:54:00
4.Jana Franková207808W50-AKOB SOKOL KysakSVK 13:38:00 10:47:00
5.Martin Vaľa416731M-14AKOB SOKOL KysakSVK 14:23:00 10:15:00
6.Valér Franko307285M45-AKOB SOKOL KysakSVK 13:35:00 11:02:00

KOB Sokol Pezinok
1.Adam Havlík1407834M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:05:00 10:03:00
2.Alexandra Hojková1407836W-18AKOB Sokol PezinokSVK 14:31:00 11:00:00
3.Alexandra Jančovičová406930W-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:27:00 10:03:00
4.Alžbeta Kopčíková219105W-12AKOB Sokol PezinokSVK 14:51:00 10:26:00
5.Andrej Havlík307272M-10KOB Sokol PezinokSVK
6.Andrej Hojko407970M-12AKOB Sokol PezinokSVK 13:57:00 09:54:00
7.Andrej Mikloš1407840M-12AKOB Sokol PezinokSVK 14:12:00 10:06:00
8.Andrej Mikloš St.46285M40-AKOB Sokol PezinokSVK 14:17:00 10:02:00
9.Barbora Chorvátová406928K3KOB Sokol PezinokSVK 13:58:00 10:55:00
10.Barbora Pijáková9999009W21-EKOB Sokol PezinokSVK 13:01:00 09:43:00
11.Bianka Dugovičová219134W-10KOB Sokol PezinokSVK
12.Bibiana Kebisova416513W50-AKOB Sokol PezinokSVK 13:34:00
13.Bibiana Kebisová416513K3KOB Sokol PezinokSVK 10:47:00
14.Branislav Kuník1407835M-18AKOB Sokol PezinokSVK 10:00:00
15.Christián Heffner1407858M-18AKOB Sokol PezinokSVK 13:47:00 09:40:00
16.Daniel Ondovčík406924M-10KOB Sokol PezinokSVK
17.Danka Ondovčíková307271W35-AKOB Sokol PezinokSVK 15:01:00 11:16:00
18.Darina Poláčková1407865W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:00:00 09:49:00
19.Dominic Ditri1407842M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:55:00 10:26:00
20.Dorota Fraňová416515K3KOB Sokol PezinokSVK 13:26:00 10:19:00
21.Ema Havlíkova1407844W-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:33:00 10:45:00
22.Emma Pätoprstá46299NKOB Sokol PezinokSVK
23.Eva KurucováW45-AKOB Sokol PezinokSVK 13:00:00 09:53:00
24.Eva Ondovčíková219138W-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:39:00 10:33:00
25.Eva Pijáková1407857W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:04:00 09:57:00
26.Gabriela Ježíková1407855W-12AKOB Sokol PezinokSVK 15:12:00 10:34:00
27.Gregor Ondra1407863M-10KOB Sokol PezinokSVK
28.Ingrid Kuníková219148M40-AKOB Sokol PezinokSVK 09:46:00
29.Ivan Butaš406963K3KOB Sokol PezinokSVK 13:40:00 11:11:00
30.Ivan Oravec St.219143M60-AKOB Sokol PezinokSVK 14:21:00 10:25:00
31.Iveta Pijakova1407866W50-AKOB Sokol PezinokSVK 13:44:00 11:02:00
32.Jakub Fraňo406936M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:32:00 10:36:00
33.Jaroslav Pijak1407868M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:14:00 10:21:00
34.Jozef Fedor46281M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:24:00 09:53:00
35.Juraj Marušic1407849M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:19:00 10:14:00
36.Karel Pospíchal1407861M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:02:00 10:49:00
37.Karol Brüll9102563M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:12:00 09:41:00
38.Karolína Toporová406940W-12AKOB Sokol PezinokSVK 15:00:00 10:42:00
39.Katarina Fedorova9817W40-AKOB Sokol PezinokSVK 13:55:00 10:04:00
40.Katarína Hrašnová9102567W21-BKOB Sokol PezinokSVK 14:32:00 09:49:00
41.Klára Kapustová1407854W-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:21:00 10:21:00
42.Kristína Toporová219132W-10KOB Sokol PezinokSVK
43.Lenka Jablonovská2008513W21-BKOB Sokol PezinokSVK 14:24:00 10:16:00
44.Lenka Paulová416538K3KOB Sokol PezinokSVK 13:30:00 10:15:00
45.Ľubica Toporová5576W40-AKOB Sokol PezinokSVK 13:41:00 10:10:00
46.Lucia Ondovčíková219140W-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:26:00 09:42:00
47.Martin Vizner416594M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:56:00 10:51:00
48.Matej Pätoprstý46290M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:01:00 10:08:00
49.Matúš Mikloš1407850M-10KOB Sokol PezinokSVK
50.Matúš Šimo2088725M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:49:00
51.Matúš Topor219137M-16AKOB Sokol PezinokSVK 13:07:00 10:30:00
52.Maya Karovic1400941W55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:08:00 10:05:00
53.Michal Pavelek307293M21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:00:00 10:08:00
54.Michal Tomašovič219144M21-DKOB Sokol PezinokSVK 14:43:00 10:56:00
55.Milan Beles1407851M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:20:00 09:33:00
56.Miloš Paulo46289M50-AKOB Sokol PezinokSVK 14:39:00 09:50:00
57.Natália Ježíková1407843W-12AKOB Sokol PezinokSVK 14:42:00 11:02:00
58.Natália Sulanová1407860NKOB Sokol PezinokSVK
59.Nicholas Ditri1407838M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:44:00 10:57:00
60.Nicolas Šuška1407837M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00 10:45:00
61.Nina Kutišová406925W-14AKOB Sokol PezinokSVK 13:45:00 09:51:00
62.Pavol Kebis St.338390M55-AKOB Sokol PezinokSVK 13:38:00 10:37:00
63.Pavol Poláček St.1407867M60-AKOB Sokol PezinokSVK 14:11:00 10:43:00
64.Peter Fraňo406965M45-AKOB Sokol PezinokSVK 13:37:00 10:42:00
65.Peter Hojko1407847M45-AKOB Sokol PezinokSVK 13:57:00 11:06:00
66.Peter Karch4771M21-DKOB Sokol PezinokSVK 14:51:00 10:52:00
67.Petra KurucováW-10KOB Sokol PezinokSVK
68.Radko Kuník219136M-16AKOB Sokol PezinokSVK 10:18:00
69.Samuel Hostačný338220M-12AKOB Sokol PezinokSVK 14:27:00 10:14:00
70.Silvia Kutišová1407853NKOB Sokol PezinokSVK
71.Soňa Kavecka1407848W65-AKOB Sokol PezinokSVK 13:16:00 09:35:00
72.Stanislav Kuník1407839M-14AKOB Sokol PezinokSVK 10:09:00
73.Tibor Fedor416725M-14AKOB Sokol PezinokSVK 14:38:00 10:18:00
74.Veronika Vachová1407869W21-BKOB Sokol PezinokSVK 13:52:00 09:34:00
75.Vladislav Piják1407862M60-AKOB Sokol PezinokSVK 14:25:00 10:49:00
76.Zuzana Miklošová406927NKOB Sokol PezinokSVK

KOS Tesla Brno
1.Milan Jašek232747M50-AKOS Tesla BrnoCZE 14:23:00 09:40:00
2.Monika Jašková410324W50-AKOS Tesla BrnoCZE 13:42:00 10:35:00

Krúžok OB na ZŠ Odborárska
1.Ema Honzírková2079539W-14AKrúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK
2.Jozef Kudla2079540M35-AKrúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK 13:56:00 10:41:00
3.Patrik Gross2079538NKrúžok OB na ZŠ OdborárskaSVK

Lokomotiva Beroun
1.Eliška Nosálová995791W21-BLokomotiva BerounCZE 14:12:00 10:25:00
2.Stanislav Nosál8805M70-ALokomotiva BerounCZE 13:08:00 10:29:00

Mladosť Zvolen
1.Jana Prékopová2012290K3Mladosť ZvolenSVK 13:48:00 11:15:00
2.Stanislav Stančík418951M55-AMladosť ZvolenSVK 13:08:00 10:41:00

Naturfreunde Wien
1.Dirk Deubel7008000M21-DNaturfreunde WienAUT 14:33:00 11:12:00
2.Guenther Kroupa710418M35-ANaturfreunde WienAUT 10:45:00
3.Jana Imriska433296K3Naturfreunde WienAUT 13:52:00 10:39:00
4.Joergen Deubel9998000M-16ANaturfreunde WienAUT 13:25:00 10:34:00
5.Jonas Deubel9008000M-14ANaturfreunde WienAUT 14:17:00 10:06:00
6.Samuel Imriska1982118M21-BNaturfreunde WienAUT 13:32:00 09:38:00

Neregistrovaní
1.Chris PonirakosK3NeregistrovaníSVK 13:28:00 09:55:00
2.Ján MazákM21-DNeregistrovaníSVK 11:02:00
3.Janka KotrlováK3NeregistrovaníSVK 13:54:00 11:07:00
4.Jaro VargaK3NeregistrovaníSVK 13:50:00 09:47:00
5.Juraj JurcikNNeregistrovaníSVK
6.Katarína PokornáW21-BNeregistrovaníSVK 13:50:00
7.Marek Vaňo1919919K3NeregistrovaníSVK 13:36:00
8.Martin Bednárik406996M35-ANeregistrovaníSVK 14:02:00 10:05:00
9.Matúš Vaňo7900097NNeregistrovaníSVK
10.Peter VríčanK3NeregistrovaníSVK 13:34:00 10:03:00
11.Petra JáhnováK3NeregistrovaníSVK 13:46:00 11:31:00
12.Renáta Jáhnová307273K3NeregistrovaníSVK 13:38:00 11:27:00

OB Vizovice
1.Karel Krsak1006613M55-AOB VizoviceCZE 13:36:00
2.Marie Kršáková53887W21-BOB VizoviceCZE 14:16:00
3.Tomáš Sláčík53889M21-DOB VizoviceCZE 14:55:00 10:54:00

Odessa Team
1.Natalia Mykhailova7437111W21-BOdessa TeamUKR 14:06:00 10:04:00
2.Victor Mikhaylov9777503M40-AOdessa TeamUKR 13:57:00 09:50:00

OK Slavia Hradec Kralove
1.Michal Jirásek995831M21-EOK Slavia Hradec KraloveCZE 13:33:00 10:23:00

OLC Wienerwald
1.Erik Nilsson Simkovics9890502M21-EOLC WienerwaldAUT 13:45:00 10:43:00
2.Gudrun Englmaier2045180W21-EOLC WienerwaldAUT 13:09:00 09:39:00
3.Guni Palme682408W45-AOLC WienerwaldAUT 13:04:00 10:05:00
4.Henrik Sulz887838M21-EOLC WienerwaldAUT 14:09:00 09:51:00
5.Matthias Poell9060906M21-EOLC WienerwaldAUT 14:21:00 10:15:00

Orienteering Klosterneuburg
1.Emily Adenstedt9090999W-12AOrienteering KlosterneuburgAUT 14:57:00 10:50:00
2.Ingrid Adenstedt1197531W45-AOrienteering KlosterneuburgAUT 13:10:00 09:38:00

Outsiterz Bratislava
1.Jozef Čierny445618M40-AOutsiterz BratislavaSVK 14:07:00 09:54:00
2.Katarina KotrlovaK3Outsiterz BratislavaSVK 14:02:00 10:07:00

ŠK Cart-print Nitra
1.Andrea Porubská406967NŠK Cart-print NitraSVK
2.Július Porubský2045596M35-AŠK Cart-print NitraSVK 14:04:00 10:33:00
3.Lenka Porubská338397W-12AŠK Cart-print NitraSVK 14:45:00 10:38:00
4.Peter Porubský2032166M-16AŠK Cart-print NitraSVK 13:46:00 10:10:00

ŠK HADVEO Banská Bystrica
1.Andrea Hríbiková 2066979K3ŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:24:00 10:11:00
2.Andrej Patráš2032618M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:31:00 11:18:00
3.Ela Sedileková2066973W21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:14:00 09:55:00
4.Jana Šmelíková307274W50-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:30:00 11:05:00
5.Lucia Kovalančíková2012276W21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:21:00 09:51:00
6.Martina Steigrová2066970W-12AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 15:03:00 10:54:00
7.Matej Hraboš7698697M21-EŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:17:00 09:47:00
8.Miroslav Hribik2300847M21-DŠK HADVEO Banská BystricaSVK 14:45:00 11:00:00
9.Miroslav Pilát406952M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:24:00 10:23:00
10.Rastislav Szabó515155M21-BŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:08:00 09:32:00
11.Tatiana Časnochová406977W45-AŠK HADVEO Banská BystricaSVK 13:18:00 09:32:00
12.Zuzana Ivanová2066969NŠK HADVEO Banská BystricaSVK

SK Meteor Kačerov
1.Jaroslav Tomaščin51691M55-ASK Meteor KačerovCZE 13:22:00 10:33:00

ŠK Sandberg
1.Barbora Vorlíčková2049984W35-AŠK SandbergSVK 14:51:00 11:10:00
2.Daniel Dokupil2079532M-12AŠK SandbergSVK 14:18:00
3.Hana Baloghová2028800W50-AŠK SandbergSVK 13:58:00 11:20:00
4.Ivonka Rohaľová2049997W-12AŠK SandbergSVK 14:54:00 10:46:00
5.Jana Školeková2079539K3ŠK SandbergSVK 14:06:00 10:31:00
6.Július Macháček2079538M21-BŠK SandbergSVK 13:30:00 10:05:00
7.Katarína Baľová2028799W40-AŠK SandbergSVK 13:45:00 09:31:00
8.Katka Mravíková2049983W-12AŠK SandbergSVK 15:06:00 11:10:00
9.Ľubica Mravíková2049996NŠK SandbergSVK
10.Marek Urban2027943M40-AŠK SandbergSVK 14:09:00 09:42:00
11.Marta Jonášová2049988W45-AŠK SandbergSVK 13:02:00 09:35:00
12.Martinka Vorlíčková2049985W-12AŠK SandbergSVK 14:48:00 10:30:00
13.Matej Kukurugya2049990M-16AŠK SandbergSVK 13:43:00 10:20:00
14.Matej Urban2027944M-16AŠK SandbergSVK 13:13:00 10:16:00
15.Matúš Balogh2028797M-16AŠK SandbergSVK 13:52:00 10:06:00
16.Michal Balogh2028796M-14AŠK SandbergSVK 14:08:00 11:03:00
17.Michal Urban2027942M-12AŠK SandbergSVK 14:03:00 09:30:00
18.Monika Urbanová2027945W35-AŠK SandbergSVK 14:55:00 10:55:00
19.Oliver Gross2079536M-12AŠK SandbergSVK 14:24:00
20.Peter Vorlíček2049993M40-AŠK SandbergSVK 14:05:00 09:34:00
21.Radoslav Jonáš406911M45-AŠK SandbergSVK 13:43:00 11:22:00
22.Rastislav Dokupil2079533M40-AŠK SandbergSVK 13:55:00
23.Richard Balogh2027941M45-AŠK SandbergSVK 13:47:00 10:38:00
24.Rudolf Brídzik53102M40-AŠK SandbergSVK 13:59:00
25.Samuel Dokupil2079531M-14AŠK SandbergSVK 14:59:00
26.Šimon Kukurugya2049991M-12AŠK SandbergSVK 14:30:00 10:02:00
27.Veronika Jánošová2049998W-16AŠK SandbergSVK 13:05:00 09:36:00
28.Zora Baloghová2028798W-10ŠK SandbergSVK

ŠK TEREZKA Banská Bystrica
1.Daniel Pompura2008502M-16AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 13:31:00 10:24:00
2.Ján Pompura416705K3ŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 13:32:00 09:51:00
3.Ladislav Pompura406991M50-AŠK TEREZKA Banská BystricaSVK 14:15:00 09:32:00

ŠK VAZKA Bratislava
1.Barbora Šmelíková307356W45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:12:00
2.Elena Lago307373W-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 15:09:00 10:58:00
3.Eva Králová2051947W65-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:18:00 09:31:00
4.Jozef Fekiač st2042534M55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:06:00 10:05:00
5.Katarína Kováčová2043833W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK
6.Mária Fekiačová53793W55-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:14:00 09:53:00
7.Martin Neradovič445603M35-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:58:00 10:13:00
8.Martinko Neradovič445602M-10ŠK VAZKA BratislavaSVK
9.Matej Müller876001M-20AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:24:00 11:07:00
10.Milan Kovac2043834M45-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:41:00 10:54:00
11.Miroslav Lago307299M35-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:06:00 10:49:00
12.Oľga Lago416557W40-AŠK VAZKA BratislavaSVK 13:53:00 09:40:00
13.Oliver Lago307360M-14AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:26:00 10:33:00
14.Ondrej Kováč2043831M-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:21:00 09:38:00
15.Peter Mlynárik876002M50-AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:21:00 09:34:00
16.Simone Skrúcaná307455W21-BŠK VAZKA BratislavaSVK 14:04:00
17.Žofia Kováčová2043832W-12AŠK VAZKA BratislavaSVK 14:39:00 11:06:00

SK Zabovresky Brno
1.Barbora Smoradova2053561W21-BSK Zabovresky BrnoCZE 13:58:00 10:22:00

SKOB Ostrava
1.Václav Petr52980M55-ASKOB OstravaCZE 13:12:00 09:49:00

SKOB Zlín
1.Jana Jelinkova920669W50-ASKOB ZlínCZE 13:32:00 10:41:00
2.Petr Jelínek1396260M50-ASKOB ZlínCZE 14:31:00 09:52:00

Slavia ZU Zilina
1.Andrea Klabouchova2027220W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:08:00 09:56:00
2.Andrea Postulkova8621W21-BSlavia ZU ZilinaSVK 14:22:00 09:31:00
3.Darina Polonyiova416514W65-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:14:00 09:39:00
4.Jakub Chupek7200370M-18ASlavia ZU ZilinaSVK 13:35:00 09:32:00
5.Jakub Kuriak416591M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:36:00 10:11:00
6.Jan Kosut406990M50-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:33:00 09:46:00
7.Jan Tursky406988M60-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:19:00 10:40:00
8.Jozef Chupek7204980M35-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:50:00 10:17:00
9.Karel Postulka416576M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:45:00 11:18:00
10.Katarina Kosutova515451W-20ASlavia ZU ZilinaSVK 15:01:00 10:46:00
11.Lenka Belicova2027221W-18ASlavia ZU ZilinaSVK 14:39:00 11:08:00
12.Maksym Volkov2111798M-10Slavia ZU ZilinaSVK
13.Martin Klabouch2008506M-20ASlavia ZU ZilinaSVK 14:26:00 11:10:00
14.Martin Kosut49180M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:16:00 09:47:00
15.Martin Tomascin2084932M21-BSlavia ZU ZilinaSVK 13:26:00 10:17:00
16.Michal Ondrejka2025368M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 14:47:00 10:27:00
17.Miroslav PajgerM-12ASlavia ZU ZilinaSVK 13:54:00 09:42:00
18.Peter Jurcik406973M45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:49:00 11:10:00
19.Peter Vandlicek682120M40-ASlavia ZU ZilinaSVK 14:13:00 09:38:00
20.Silvia Chupekova7204971W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 13:11:00 10:07:00
21.Šimon PajgerK3Slavia ZU ZilinaSVK 14:00:00 11:03:00
22.Sona Ondrejkova2025362W40-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:57:00 10:01:00
23.Tamara Denysenko7200270W50-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:48:00 11:14:00
24.Tomas Jurcik406985M-14ASlavia ZU ZilinaSVK 14:53:00 10:21:00
25.Tomas Ondrejka2025367M-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:10:00 10:32:00
26.Vanda Hosekova7200369W21-ESlavia ZU ZilinaSVK 13:15:00 09:55:00
27.Veronika Klabouchova2008504W-16ASlavia ZU ZilinaSVK 13:20:00 09:30:00
28.Vladimira Kutajova416597K3Slavia ZU ZilinaSVK 13:56:00 10:23:00
29.Zuzana Postulkova8630W45-ASlavia ZU ZilinaSVK 13:26:00 09:50:00

TJ Loko Krnov
1.Zuzana Sukeníková9454545K3TJ Loko KrnovCZE 10:43:00
2.Zuzana Sukeníková9454545W21-BTJ Loko KrnovCZE 14:34:00

TJ Rapid Bratislava
1.Alžbeta Kubenová445622W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:11:00 09:45:00
2.Anastasia Chernivetskaya1633179W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:59:00 11:07:00
3.Andrej Petrinec307359M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 14:39:00 11:20:00
4.Beata Vávrová682341W55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:06:00 09:41:00
5.Dagmar Miklušová434835W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:01:00 09:37:00
6.Daniel Šmelík442590M-10TJ Rapid BratislavaSVK
7.Dominik Lovás2045687M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:33:00 09:52:00
8.Dorota Šmelíková338218W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:23:00
9.Dušan Formanko51335M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:16:00 10:53:00
10.Dušan Rybár2045172M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:13:00 09:42:00
11.Erika Vávrová418915W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:53:00 11:19:00
12.Frantisek Priesol307419M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:42:00 10:01:00
13.Iva Kumová307367W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:36:00 10:50:00
14.Jakub Hummel439299M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 15:05:00 10:12:00
15.Jakub Krištof445624M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:16:00 10:22:00
16.Jakub Schenk338400M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 10:28:00
17.Ján Mazúr1399956M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:26:00 10:25:00
18.Ján Štubňa442874M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:34:00 09:37:00
19.Jozef Jánoška307364M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:10:00 10:17:00
20.Katarína Lanátorová307269W35-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:49:00 10:58:00
21.Katarína Schenková307438W40-ATJ Rapid BratislavaSVK 09:52:00
22.Ksenia Chernivetskaya1633168W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:17:00 09:33:00
23.Lucia Matejíčková406932W-18ATJ Rapid BratislavaSVK 14:37:00 10:56:00
24.Ľudovít Šmelík207812M70-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:04:00 10:37:00
25.Marián Mikluš435208M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:52:00 10:25:00
26.Martin Bejdák434830M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 11:16:00
27.Martin Hóz307420M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:37:00 09:36:00
28.Martina Pánková445621W45-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:20:00 09:47:00
29.Maximilián Kubík445625M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 14:41:00 10:39:00
30.Michal Schenk434810M-14ATJ Rapid BratislavaSVK 10:54:00
31.Milan Mazúr910191M50-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:27:00 09:38:00
32.Milan Petrinec307357M55-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:30:00 10:45:00
33.Phillip Štubňa1086420M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 14:49:00 11:08:00
34.Róbert Schenk434820M45-ATJ Rapid BratislavaSVK 10:46:00
35.Samuel Rybár2045173M-18ATJ Rapid BratislavaSVK 13:43:00 10:08:00
36.Soňa Mazúrová307362W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:50:00 10:38:00
37.Tamara Miklušová434822W-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:02:00 09:51:00
38.Taťjana Jánošková307440W50-ATJ Rapid BratislavaSVK 13:46:00 10:44:00
39.Tereza Miklušová435207W21-ETJ Rapid BratislavaSVK 13:19:00 09:35:00
40.Tereza Schenková9000008W21-BTJ Rapid BratislavaSVK 10:13:00
41.Tibor Lanátor445617M35-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:00:00 10:09:00
42.Tobiáš Goldschmidt2045678M-16ATJ Rapid BratislavaSVK 13:34:00 10:12:00
43.Tomáš Jánoška307368M21-DTJ Rapid BratislavaSVK 14:35:00 11:04:00
44.Viktor Vávra307365M65-ATJ Rapid BratislavaSVK 14:13:00 10:20:00

TJ Slávia Ekonóm UMB Ban.Bystrica
1.Andrej Nemec207857M21-DTJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 14:37:00 11:14:00
2.Dáša Mihálová416803W55-ATJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 13:02:00 09:37:00
3.Dáša Mihálová406960W21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 14:18:00 09:43:00
4.Erika Hlavačiková416753W21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 14:30:00 09:52:00
5.Juraj Nemec406942M55-ATJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 13:18:00 10:09:00
6.Juraj Nemec406961M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 13:34:00 10:02:00
7.Martin Majláth406959M21-BTJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 13:20:00 10:32:00
8.Martina Bialeková416814W35-ATJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 14:57:00 11:13:00
9.Martina Gombalová406962W-16ATJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 13:29:00 09:39:00
10.Roman Ščehovič305982M50-ATJ Slávia Ekonóm UMB Ban.BystricaSVK 14:41:00 09:48:00

Viatoris Zvolen
1.Peter Krnac1771230M21-DViatoris ZvolenSVK 14:57:00 11:06:00