v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Team Norway test race->Results
Stage:
v

Pos.NameClass ClubCountry Time1 Time

f
1.Mathea Gløersen f JuniorlandslagetNOR  39:26 (1) 39:26
2.Emma Arnesen f WANGNOR  40:54 (2) 40:54 +01:28
3.Ingeborg Rygg Eikeland f JuniorlandslagetNOR  41:58 (3) 41:58 +02:32
4.Ingeborg Roll Mosland f JuniorlandslagetNOR  43:19 (4) 43:19 +03:53
5.Sigrid Haugskott f JuniorlandslagetNOR  45:00 (5) 45:00 +05:34
6.Anna Taksdal f JuniorlandslagetNOR  45:06 (6) 45:06 +05:40
7.Minna Sofie Wingstedt f WANGNOR  46:21 (7) 46:21 +06:55
8.Sigrid Schmitt Gran f JuniorlandslagetNOR  47:25 (8) 47:25 +07:59
9.Oline Soma Slåstad f WANGNOR  49:42 (9) 49:42 +10:16
10.Ronja Götsch Iversen f Halden SK/BUL TromsøNOR  49:43 (10) 49:43 +10:17
11.Maria Strømdal Wik f Heimdal vgsNOR  49:52 (11) 49:52 +10:26
12.Marie Scheele f Nydalens SKNOR  50:37 (12) 50:37 +11:11
13.Emma Aune Jakobsen f WANGNOR  55:34 (13) 55:34 +16:08
14.Elise Renard f BuskerudNOR  55:57 (14) 55:57 +16:31
15.Ellen Margrete Stubban Hygen f WANGNOR  57:20 (15) 57:20 +17:54
16.Lina Storler Snøfugl f Heimdal vgsNOR  58:23 (16) 58:23 +18:57
17.Eira Skaarer Wiklund f Nydalens SKNOR  59:47 (17) 59:47 +20:21
18.Anja Hole f Halden SK/BUL TromsøNOR  60:49 (18) 60:49 +21:23
19.Emilie Standal f Verdal vgs/FrolNOR  62:06 (19) 62:06 +22:40
20.Kajsa Harstad Arntsen f OppsalNOR  63:07 (20) 63:07 +23:41
21.Sofia Øhlckers f Asker/TyrvingNOR  63:17 (21) 63:17 +23:51
22.Silje Ruud Fossheim f Asker/TyrvingNOR  63:26 (22) 63:26 +24:00
23.Synne Syversen Gihle f OppsalNOR  64:08 (23) 64:08 +24:42
24.Mina Hobbelstad f BuskerudNOR  65:29 (24) 65:29 +26:03
25.Tuva Berger Gjelstad f WANGNOR  66:05 (25) 66:05 +26:39
26.Elsa Sofie Lysheden-Vogt f BuskerudNOR  67:21 (26) 67:21 +27:55
27.Elisa Götsch Iversen f JuniorlandslagetNOR  80:27 (27) 80:27 +41:01
Ingrid Agnalt Hjelbak f WANGNOR  dns disq
Johanna Rosling f Verdal vgs/FrolNOR  dns disq
Astrid Ytterbø f WANGNOR  dns disq
Mathea Spets Storhov f Heimdal vgsNOR  dns disq
Jenny Danevad f WANGNOR  dns disq
Hedvig Scheele Søyland f WANGNOR  mp disq
Heidi Kristina Sebjørnsen f JuniorlandslagetNOR  mp disq
Marte Hox Brynildsen f WANGNOR  mp disq
Ingrid Pedersen Holmskau f WANGNOR  dnf disq
Ylva Klausen f BuskerudNOR  dns disq
Mina Akiko Johnsen f BuskerudNOR  mp disq
Malin Nordgård Leiren f Heimdal vgsNOR  mp disq
Inger Anne Svendsby Braarud f Halden SK/BUL TromsøNOR  dns disq

m
1.Bojan Blumenstein m WANGNOR  32:30 (1) 32:30
2.Håvard Sandstad Eidsmo m Heimdal vgsNOR  33:18 (2) 33:18 +00:48
3.Jørgen Baklid m BuskerudNOR  33:31 (3) 33:31 +01:01
4.Philip Lehmann Romøren m JuniorlandslagetNOR  33:52 (4) 33:52 +01:22
5.Jonas Fenne Ingierd m JuniorlandslagetNOR  34:39 (5) 34:39 +02:09
6.Iver Dalsaune Thun m JuniorlandslagetNOR  34:44 (6) 34:44 +02:14
7.Alfred Bjørnerød m JuniorlandslagetNOR  35:01 (7) 35:01 +02:31
8.Håvard Funkqvist Haga m JuniorlandslagetNOR  35:42 (8) 35:42 +03:12
9.Henrik Fredriksen Aas m Asker/TyrvingNOR  36:36 (9) 36:36 +04:06
10.Syver Strand Gulbrandsen m WANGNOR  36:52 (10) 36:52 +04:22
11.Torben Wendker m WANGNOR  37:26 (11) 37:26 +04:56
12.Emil Husebye Aamodt m WANGNOR  37:36 (12) 37:36 +05:06
13.Vegard Jarvis Westergård m OppsalNOR  38:24 (13) 38:24 +05:54
14.Emil Reinertsen Leroyer m Heimdal vgsNOR  40:02 (14) 40:02 +07:32
15.Christoffer Ånensen m OppsalNOR  40:06 (15) 40:06 +07:36
16.Axel Aalde m Nydalens SKNOR  40:08 (16) 40:08 +07:38
17.Oliver Plassen Brandvol m BuskerudNOR  40:45 (17) 40:45 +08:15
18.Andreas Vistnes Myklebost m Halden SK/BUL TromsøNOR  41:05 (18) 41:05 +08:35
19.Magnus Alstad m Verdal vgs/FrolNOR  41:33 (19) 41:33 +09:03
20.Alf Petter Lynum m Heimdal vgsNOR  41:55 (20) 41:55 +09:25
21.August Hellerud Sire m BuskerudNOR  42:23 (21) 42:23 +09:53
22.Jone Valdal m BuskerudNOR  42:34 (22) 42:34 +10:04
23.Tobias Tronbøl Lium m NTGNOR  42:58 (23) 42:58 +10:28
24.Sondre Olaussen m WANGNOR  43:34 (24) 43:34 +11:04
25.Filip Mitchell Iversen m Verdal vgs/FrolNOR  44:05 (25) 44:05 +11:35
26.Kurt Ove Melbye m Verdal vgs/FrolNOR  45:17 (26) 45:17 +12:47
27.Luka Seljak m Orientacijski klub KomendaSLO  45:45 (27) 45:45 +13:15
28.Magnus Sigurdsson m WANGNOR  46:03 (28) 46:03 +13:33
29.Markus Hirsch m NTGNOR  46:10 (29) 46:10 +13:40
30.Peter Telle-Hansen m WANGNOR  46:33 (30) 46:33 +14:03
31.Simen Dalen Eriksen m Asker/TyrvingNOR  48:28 (31) 48:28 +15:58
32.Bjørnar Peikli m Asker/TyrvingNOR  48:53 (32) 48:53 +16:23
33.Kristoffer Strømdal Wik m JuniorlandslagetNOR  49:34 (33) 49:34 +17:04
34.Anders Berge Mjølhus m Heimdal vgsNOR  50:37 (34) 50:37 +18:07
35.Andreas Myrvold Skovlyst m BuskerudNOR  51:12 (35) 51:12 +18:42
36.Aksel Nikolai Aubert m WANGNOR  51:40 (36) 51:40 +19:10
37.Børge Nilsen Berg m Nydalens SKNOR  52:34 (37) 52:34 +20:04
38.Anže Kölner m Orientacijski klub KomendaSLO  55:19 (38) 55:19 +22:49
39.Ottar Wiklund m Nydalens SKNOR  56:08 (39) 56:08 +23:38
40.Blaž Kölner m Orientacijski klub KomendaSLO  56:13 (40) 56:13 +23:43
41.Jens Wold m BuskerudNOR  59:00 (41) 59:00 +26:30
42.Ole Solli Kvikstad m NTGNOR  59:03 (42) 59:03 +26:33
43.Jacob Finstad Land m Asker/TyrvingNOR  61:30 (43) 61:30 +29:00
44.Ine Bohnhorst Tegdan m Heimdal vgsNOR  65:27 (44) 65:27 +32:57
Mikael Birkelund m Asker/TyrvingNOR  dns disq
Hallvard Hellevik m Heimdal vgsNOR  mp disq
Vilmer Nyberg m Asker/TyrvingNOR  mp disq
Magnus Skourup Rognebakke m BuskerudNOR  mp disq
Fredrik Fet Andersen m BuskerudNOR  mp disq
Marius Lærum Hagen m Heimdal vgsNOR  mp disq
Idar Elias Jongenburger m WANGNOR  mp disq
Kristoffer Børke Sætaberget m NTGNOR  mp disq
Sindre Vie Strisland m "Nydalens SK, avd Fossum"NOR  mp disq
Nils Anders Niklasson m JuniorlandslagetNOR  dns disq
Mathias Linløkken m WANGNOR  dns disq
Emil Ruud Fossheim m Asker/TyrvingNOR  mp disq
Kevin Rommetvedt m NTGNOR  dns disq
Eirik Vie Strisland m "Nydalens SK, avd Fossum"NOR  dns disq