v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
XI PREMI-O COMUNITAT VALENCIANA VILLA DE IBI (WRE)->Entries by name  (number of entries: 84)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Model Event
1.Aebersold Simona8130498W-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
2.Axelsson Felix8060199M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
3.Axelsson Klara8141114W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
4.Blandkjenn Dag8665594M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
5.Börjesson Eriksson Joel8004830M-ESnättringe SKSwedenYES Yes
6.Börjesson-eriksson Jennie8003883W-EMalungs OK SkogsmårdarnaSwedenYES
7.Brosch Ondrej8660437M-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
8.Bukovac Filip8116740M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
9.Butilkin Niilo8658610M-70Säyneisten SalpaFinlandYES No
10.Centenero Garcia Jose Antonio1209879Open RojoIndividuals/No club Yes
11.Corbett Alison220101W-55Potteries Orienteering ClubUnited Kingdom Yes
12.Cruz Nuno8328641M-40CP ArmadaPortugal
13.Denemarek Max7080127M-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
14.Dimitrov Ivan8644626M-21ABROWN TEAM BGBulgaria No
15.Dimitrova Valeriya1008546W-21ABROWN TEAM BGBulgaria No
16.Dudley Joshua8645252M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
17.Ek Ludvig8131399M-ENyköpings OKSwedenYES No
18.Emberton Joanna7202907W-60East Pennine Orienteering ClubUnited Kingdom Yes
19.Emberton Jonathan8010661M-60East Pennine Orienteering ClubUnited Kingdom Yes
20.Fagerström Thea8020808W-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
21.Frederique Claude7000977M-65CLUB ATHLETIQUE DE CONDATFrance No
22.Frederique Maria Dolores1001088W-65CLUB ATHLETIQUE DE CONDATFrance No
23.Gawel Jiri8666873M-65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
24.Goossens Dirk8625757M-55TROL BelgiumBelgiumYES Yes
25.Guerin Franck8008903M-60YCONE SENSFrance Yes
26.Hagström Sara8626891W-EIndividuals/No club No
27.Harlem Fosser Kasper8310903M-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
28.Heiska Samu7208118M-ETurun MetsänkävijätFinland Yes
29.Hernandez Marita7201812W-40OL Toten-TrollNorway Yes
30.Hjermstad Øyvind8314472M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
31.Hördegårdh Johan8090420M-45IFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
32.Hördegårdh Signe8082082W-16EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
33.Ignatiev Maksym8091887M-16EOC O-KompasUkraine No
34.Ignatiev Oleksii8016044M-45OC O-KompasUkraine No
35.Ignatieva Inna1312985W-14OC O-KompasUkraine No
36.Ivanov Alexander8212100M-20EBegunBulgaria No
37.Ivanov Ivaylo8655501M-40BegunBulgaria No
38.Ivanova Kristina8227777W-EMladost BlagoevgradBulgaria No
39.Ivanova Simona8655644W-21ABegunBulgaria No
40.Ivares Mattias8000921M-EOK SödertörnSweden Yes
41.Ivarsson Jörgen9581202M-60Göteborg-Majorna OKSweden No
42.Jevanord Hans Petter8635869Open NaranjaRingsaker OKNorwayYES No
43.John Vladimir8185555M-65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
44.Kajava Ritva8681408W-70Hämeenlinnan SuunnistajatFinlandYES No
45.Källvik Leufvén Erika8110100W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
46.Källvik Leufvén Johanna8004388W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
47.Kasza Tomas8116805M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
48.Komenda Jakub2051534M-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
49.Kratov Oleksandr9200028M-EKooveeFinlandYES Yes
50.Kulins Ugis8150100M-45Individuals/No clubYES Yes
51.Kupyro Kateryna502523W-20EOC O-KompasUkraine No
52.Lazdane Taiga8082002W-20EIK AuseklisLatvia Yes
53.Lazdāns Emīls8082004M-18EIK AuseklisLatvia Yes
54.Mankus Guntars8000004M-EOK SaldusLatvia Yes
55.Mariani Francesco8099117M-EPolisportiva G.MasiItalyYES No
56.Miettinen Kauko2104724M-70Suonenjoen VasamaFinlandYES
57.Odehnal Tomas8660444M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
58.Oksanen Maiju8003951W-EKangasala SKFinland
59.Olexa Zdeněk682624M-35BExpres Czech TeamCzech RepublicYES
60.Ossiansson Filip8228000M-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
61.Paskuj Mátyásné Erzsébet 8000618W-35BOFFLINE Sport ORIENTEERINGHungaryYES No
62.Pekarek Tobias8663152M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
63.Penchev Kalin8655530M-40BROWN TEAM BGBulgaria No
64.Priadkina Tetiana1312981W-40OC O-KompasUkraine No
65.Prochazkova Doubravka8028875W-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
66.Pukite Irita8181800W-EOK KapaLatviaYES Yes
67.Pukite Laura8003732W-EOzons OKLatviaYES Yes
68.Rekunenko Artjoms8180800M-EIndividuals/No clubYES Yes
69.Rivero Carmen1394863W-35BIndividuals/No club No
70.Shterev Preslav8044368M-20EBegunBulgaria No
71.Sirakov Ivan8282222M-ESKO "Variant 5" TargovishteBulgaria No
72.Sprod OliviaW-ETintookies Orienteering ClubAustraliaYES No
73.Strycek Jan8028870M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
74.Stryckova Barbora2073676W-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
75.Tenani Alessio8160979M-EPolisportiva G.MasiItalyYES No
76.Tommer Sina8629615W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
77.Vanhanen Konsta8647276M-EIkaalisten Nouseva-VoimaFinland
78.Verbraken Linda8643047W-60TROL BelgiumBelgiumYES Yes
79.Zagonel Viola8140893W-EPolisportiva G.MasiItalyYES No
80.Zernis Rudolfs8651735M-EKalevan RastiFinland Yes
81.Zhen Danni8890302W-35BYCONE SENSFrance Yes
82.Zridkavesely Adam8660411M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
83.Zridkavesely Libor8660433M-50TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
84.Zridkavesely Martin8482114M-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No