v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
XI PREMI-O COMUNITAT VALENCIANA VILLA DE IBI (WRE)->Entries by classes  (number of entries: 84)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Model Event

W-14
1.Stryckova Barbora2073676W-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
2.Ignatieva Inna1312985W-14OC O-KompasUkraine No

M-16E
1.Komenda Jakub2051534M-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
2.Brosch Ondrej8660437M-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
3.Ignatiev Maksym8091887M-16EOC O-KompasUkraine No

W-20E
1.Kupyro Kateryna502523W-20EOC O-KompasUkraine No
2.Lazdane Taiga8082002W-20EIK AuseklisLatvia Yes

M-E
1.Rekunenko Artjoms8180800M-EIndividuals/No clubYES Yes
2.Börjesson Eriksson Joel8004830M-ESnättringe SKSwedenYES Yes
3.Blandkjenn Dag8665594M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
4.Ossiansson Filip8228000M-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
5.Axelsson Felix8060199M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
6.Dudley Joshua8645252M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
7.Hjermstad Øyvind8314472M-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
8.Harlem Fosser Kasper8310903M-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
9.Vanhanen Konsta8647276M-EIkaalisten Nouseva-VoimaFinland
10.Ek Ludvig8131399M-ENyköpings OKSwedenYES No
11.Zernis Rudolfs8651735M-EKalevan RastiFinland Yes
12.Sirakov Ivan8282222M-ESKO "Variant 5" TargovishteBulgaria No
13.Mankus Guntars8000004M-EOK SaldusLatvia Yes
14.Kratov Oleksandr9200028M-EKooveeFinlandYES Yes
15.Heiska Samu7208118M-ETurun MetsänkävijätFinland Yes
16.Ivares Mattias8000921M-EOK SödertörnSweden Yes
17.Tenani Alessio8160979M-EPolisportiva G.MasiItalyYES No
18.Mariani Francesco8099117M-EPolisportiva G.MasiItalyYES No

W-21A
1.Ivanova Simona8655644W-21ABegunBulgaria No
2.Dimitrova Valeriya1008546W-21ABROWN TEAM BGBulgaria No

M-35B
1.Olexa Zdeněk682624M-35BExpres Czech TeamCzech RepublicYES

W-40
1.Priadkina Tetiana1312981W-40OC O-KompasUkraine No
2.Hernandez Marita7201812W-40OL Toten-TrollNorway Yes

M-45
1.Kulins Ugis8150100M-45Individuals/No clubYES Yes
2.Hördegårdh Johan8090420M-45IFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
3.Ignatiev Oleksii8016044M-45OC O-KompasUkraine No

M-55
1.Goossens Dirk8625757M-55TROL BelgiumBelgiumYES Yes

W-60
1.Verbraken Linda8643047W-60TROL BelgiumBelgiumYES Yes
2.Emberton Joanna7202907W-60East Pennine Orienteering ClubUnited Kingdom Yes

M-65
1.Gawel Jiri8666873M-65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
2.John Vladimir8185555M-65Expres Czech TeamCzech RepublicYES
3.Frederique Claude7000977M-65CLUB ATHLETIQUE DE CONDATFrance No

W-70
1.Kajava Ritva8681408W-70Hämeenlinnan SuunnistajatFinlandYES No

M-14
1.Denemarek Max7080127M-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
2.Zridkavesely Martin8482114M-14TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No

W-16E
1.Hördegårdh Signe8082082W-16EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
2.Prochazkova Doubravka8028875W-16ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No

M-18E
1.Bukovac Filip8116740M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
2.Odehnal Tomas8660444M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
3.Strycek Jan8028870M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
4.Zridkavesely Adam8660411M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
5.Kasza Tomas8116805M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
6.Pekarek Tobias8663152M-18ETJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No
7.Lazdāns Emīls8082004M-18EIK AuseklisLatvia Yes

M-20E
1.Ivanov Alexander8212100M-20EBegunBulgaria No
2.Shterev Preslav8044368M-20EBegunBulgaria No

W-E
1.Hagström Sara8626891W-EIndividuals/No club No
2.Aebersold Simona8130498W-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
3.Källvik Leufvén Johanna8004388W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
4.Axelsson Klara8141114W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
5.Fagerström Thea8020808W-EIFK Göteborg OrienteringSweden No
6.Tommer Sina8629615W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
7.Källvik Leufvén Erika8110100W-EIFK Göteborg OrienteringSwedenYES No
8.Oksanen Maiju8003951W-EKangasala SKFinland
9.Börjesson-eriksson Jennie8003883W-EMalungs OK SkogsmårdarnaSwedenYES
10.Ivanova Kristina8227777W-EMladost BlagoevgradBulgaria No
11.Pukite Laura8003732W-EOzons OKLatviaYES Yes
12.Pukite Irita8181800W-EOK KapaLatviaYES Yes
13.Sprod OliviaW-ETintookies Orienteering ClubAustraliaYES No
14.Zagonel Viola8140893W-EPolisportiva G.MasiItalyYES No

M-21A
1.Dimitrov Ivan8644626M-21ABROWN TEAM BGBulgaria No

W-35B
1.Rivero Carmen1394863W-35BIndividuals/No club No
2.Zhen Danni8890302W-35BYCONE SENSFrance Yes
3.Paskuj Mátyásné Erzsébet 8000618W-35BOFFLINE Sport ORIENTEERINGHungaryYES No

M-40
1.Cruz Nuno8328641M-40CP ArmadaPortugal
2.Ivanov Ivaylo8655501M-40BegunBulgaria No
3.Penchev Kalin8655530M-40BROWN TEAM BGBulgaria No

M-50
1.Zridkavesely Libor8660433M-50TJ Spartak 1. BrnenskaCzech Republic No

W-55
1.Corbett Alison220101W-55Potteries Orienteering ClubUnited Kingdom Yes

M-60
1.Guerin Franck8008903M-60YCONE SENSFrance Yes
2.Ivarsson Jörgen9581202M-60Göteborg-Majorna OKSweden No
3.Emberton Jonathan8010661M-60East Pennine Orienteering ClubUnited Kingdom Yes

W-65
1.Frederique Maria Dolores1001088W-65CLUB ATHLETIQUE DE CONDATFrance No

M-70
1.Miettinen Kauko2104724M-70Suonenjoen VasamaFinlandYES
2.Butilkin Niilo8658610M-70Säyneisten SalpaFinlandYES No

Open Naranja
1.Jevanord Hans Petter8635869Open NaranjaRingsaker OKNorwayYES No

Open Rojo
1.Centenero Garcia Jose Antonio1209879Open RojoIndividuals/No club Yes