v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-dages 2019->Entries by classes  (number of entries: 1131)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startgruppe Lørdag Startgruppe Søndag Fortræning fredag Natsprint fredag Lejebrik fredag Reduktion: Natsprint fredag H/D-20 Reduktion: Lørdag H/D-20 Reduktion: Søndag H/D-20 Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentar

BEG1
1.Eriksson HenrikBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Lindberg IdaBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
3.Johannessen Jan LøkenBEG1Orienteringsklubben MossNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Halvorsen Torhild84732BEG1Søgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - - -
5.Homme Rebecca Grace228442BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Homme Daniel Nicolai228451BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Nord Thea A B228536BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Lye HelgeBEG1Tyrving NORNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
9.Lindén HåkanBEG1Uddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 H1 X - - - - Han ska inte springa på lördag och söndag
10.Rønningen Jens MagnusBEG1Østmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - - - -
11.Fleisje Kristin175937BEG1Nittedal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Frøysnes SveinBEG1Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - kun fortreningskart
13.Schütt ElkeBEG1Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - kun fortreningskart
14.Jensen Åhl ErikaBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
15.Carlsson ThomasBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
16.Skott SumaliBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 8 Deltager ikke - - - - -

BEG2
1.Møller MonicaBEG2Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Hilleren Nila213809BEG2Eiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X X anita_hanssen@hotmail.com
3.Hilleren Vilje213682BEG2Eiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X X anita_hanssen@hotmail.com
4.Fjeldstad Kaja Holte213456BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Bruem NoraBEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Karlsen Leander NorlingBEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
7.Kinn Håkon Aarhus223777BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Kinn Ingrid Aarhus213812BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Slettebø Adeline213702BEG2Søgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Møller MonicaBEG2IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Johansson Benjamin236901BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
12.Johansson Malin236819BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
13.Lindqvist Douglas234592BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
14.Lindqvist Rebecca236897BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
15.Amsrud Espen236820BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
16.Amsrud Liv236814BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
17.Sigurdsdottir Vigdis223979BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
18.Sigurdsson Sturla209677BEG2Stokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
19.Birkelund Amalie212070BEG2Asker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
20.Tellnes Lilly Marie188959BEG2Asker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
21.Juliussen Ingrid Strøm242746BEG2Sandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
22.Bjørk Josephine157982BEG2Sandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
23.Lindén MånsBEG2Uddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
24.Christiansson EliasBEG2Uddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
25.Mohlin LinneaBEG2IK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
26.Johannessen Fabian506791BEG2Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
27.Telstø Katrine238196BEG2IL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

D-10A
1.Juliussen Anna Strøm223934D-10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
2.Christiansson ElinaD-10AUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Frøysnes Ingrid Helland224134D-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X -
4.Lundemoen Kristine Schütt213581D-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
5.Jensen Åhl JonnaD-10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -

D-10B
1.Sundelin Solveig Fogt234591D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Kristensen Maja228465D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Lysbakken Eir228489D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Mork Eira228513D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X - - Kun lørdag
5.Borkamo Tuva Dahl228518D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Duus Maline186174D-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
7.Ringvoll Anne222687D-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
8.Kvala Linnea229676D-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
9.Sveen Ingrid242512D-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
10.Jongenburger Sarah223748D-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
11.Thingbø Ine Wathne212314D-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
12.Kalsås Sanna224433D-10BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -

D-12A
1.Holtskog-feremans Juliette212977D-12ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
2.Thunold Sofie Wiersdalen213243D-12APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.White Selma212465D-12ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
4.Groth NellyD-12AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Sogn Cathrine213087D-12ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Lurås Åse223907D-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - X X X -
7.Skaug Wiona Resvoll212519D-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
8.Gjone Daniella213501D-12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
9.Ringvoll Ingrid206523D-12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje hjem søndag
10.Richter Mari501267D-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
11.Helgesen Oda Fjermestad189114D-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
12.Bogadottir Jenny202086D-12ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - X X X -
13.Berg Johanne202138D-12ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

D-12B
1.Skifjell Mie224295D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
2.Hestad June224150D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
3.Venheim Knutsen Emilie233977D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
4.Karlsen Lilly Norling213187D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Nordli Helga EliseD-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Bruem Sgrid213445D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
7.Bøgerberg Lilleaas Astrid241320D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
8.Vestgården Thea KåsaD-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Zachrisson ElinD-12BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Ringheim Ingvild211958D-12BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Gjestrud Anna Værvågen213371D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Eie Ingvild Buchacz228500D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Sundelin Lillian Fogt228491D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Hovland Kaisa228477D-12BKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
15.Aamodt Hermine213444D-12BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Gjertsen Ane Røed223995D-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
17.Kristensen Mathilde224336D-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
18.Jonsson WilmaD-12BOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
19.Kindlund TildaD-12BOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
20.Røskar Reed Sara193012D-12BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
21.Tobiassen Klara224829D-12BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
22.Vedå Astrid Helene85011D-12BIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Tidlig ferge søndag
23.Aksland Nina213431D-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
24.Bjørkli Ida Amundsen79005D-12BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X - marius.bjoerkli@wuerth.no
25.Kollstrøm Kari224869D-12BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -

D-14A
1.Holtskog-feremans Emilie211854D-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
2.Aakre Leistad Vilde212805D-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
3.Zagar Pernille212310D-14ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Ringheim Iril180714D-14ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Borkamo Ada Othilie Dahl212548D-14ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Sandven Synne505752D-14ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Spangberg Hanna212139D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 X X X -
8.Lysheden Vogt Elsa224287D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 X X X -
9.Pettersen Martine224300D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D4 - X X X -
10.Storhaug Johanna212446D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D/H5 X X X -
11.Kittilsen Tora207404D-14AFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com
12.Kittilsen Una206519D-14AFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com
13.Bøhlerengen Synne Utseth223941D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
14.Undeberget Sofie Solheim209719D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 - X X X -
15.Mosland Ingeborg Roll212069D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D/H5 - X X X -
16.Kalleson Mari223923D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
17.Espelin Tuva500233D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - X X -
18.Wisløff Martha207601D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
19.Dolven Karin Halsaa212264D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
20.Gravir Ragnhild Øfsthus207497D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
21.Ytterbø Astrid Juli507040D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
22.Eikås Ingeborg181214D-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
23.Christiansson EmmaD-14AUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
24.Zakariasson AlvaD-14AUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - X X -
25.Nor-woll Pernille212213D-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X -
26.Hygen Ellen Margrete Stubban224191D-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X -
27.Sveen Miriam217721D-14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
28.Hafstad Wallander LisaD-14ABrattås CykelklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke D4 X X X X -
29.Taksdal Anna188955D-14AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X -
30.Christiansen Alva195899D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
31.Thingbø Amalie Wathne223975D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
32.Torp Selma Lothine Fridheim212133D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
33.Lundeby Torbjørn187095D-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -

D-14B
1.Beitdokken Marie213395D-14BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Kristensen Julie229518D-14BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Klausen Ylva212981D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
4.Graff-Wiik Marthe211867D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
5.Hübschle Solveig189150D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
6.Eie Sigrid Buchacz212476D-14BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Lysbakken Ea212095D-14BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Skjønhaug Amalie213705D-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Röhrs Maike223967D-14BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
10.Veggan Marie181795D-14BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
11.Fossheim Silje Ruud507222D-14BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
12.Berg Elise Nilsen71839D-14BFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
13.Skattkjær Milla Hauge229691D-14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
14.Skuseth Linea Viktoria Armida229674D-14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
15.Ånesland Ingeborg224874D-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
16.Svaland Camilla Hauane233878D-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X - - deltar ikke søndag
17.Myklebost Marta212627D-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
18.Nødland Evelyn Fernandes223561D-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
19.Van Raaij Annika187291D-14BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

D-16A
1.Sæbbø Vilde Margrethe207851D-16AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Holtermann Une213375D-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Lie Anine Kjørholt213424D-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Schjerven Eline192960D-16ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Myhren Tuva Krafft173189D-16AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - X X - mhauge4@gmail.com D 16 B søndag med så tidlig start som mulig
6.White Astrid213286D-16ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
7.Kvarme Marie183830D-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
8.Johnsen Mina Akiko212043D-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
9.Engehult Emma213060D-16ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Spangberg Hedda506837D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X X -
11.Holen Tiril228510D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D3 X X X -
12.Kihle Tiril212654D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D3 X X X -
13.Jegtvik Mille212335D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X X -
14.Berntzen Julie225581D-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Helmersen Ragnhild201888D-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Kindlund CorneliaD-16AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Veggan Katrine203807D-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
18.Skaug Wilmine Resvoll212602D-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
19.Rebård Gjendine Gjelstad207890D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
20.Johansen Emilie199605D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
21.Strøm Lise Hermann207893D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
22.Mikkelsen Ine186172D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X - Tidlig ferje søndag
23.Mikkelsen Lise222250D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X - Tidlig ferje søndag
24.Ringvoll Amalie206417D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
25.Bergstrand LovisD-16AUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke D3 X - X X -
26.Mobråthen Ingrid217780D-16ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
27.Nermoen Sigrid212419D-16AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D4 - X X X -
28.Tellesbø Janna Sofie187192D-16AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
29.Hagen Kathinka Zahl504706D-16AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D3 X X X -
30.Steinsvåg Selma212932D-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
31.Hetland Sara212852D-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
32.Aksland Julie502999D-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
33.Peikli Kaja507649D-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
34.Niklasson Alva211717D-16AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D2 - X X X -
35.Booth Tina213740D-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - X X -
36.Høst Fossgard Ingunn186276D-16ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
37.Vold Emilie Pedersen185953D-16ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
38.Breg Henriette213154D-16ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - X X -
39.Rogstad Bekkevold June211915D-16ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - X X -
40.Johansson FridaD-16AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X - - - - sjomyren@telia.com

D-16B
1.Aasen Skårdal JulieD-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Beitdokken Anne187099D-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Eidsten Anne Maren211908D-16BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X - svend.eidsten@gmail.com
4.Haugen Ingrid Olsen228499D-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Hovdejord Ingeborg228516D-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Lurås Ingrid223657D-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D4 - X X X -
7.Markussen Anette Jauhojärvi226295D-16BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
8.Stampe Emilie Kleppan224348D-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Strøm Linn Hermann223916D-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Røskar Reed Hannah193005D-16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
11.Brevik Gina212046D-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 Deltager ikke - - X X -
12.Wessel Line Eira237878D-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D/H5 - X X X - 237878 D16B
13.Lindtner Hanna212775D-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
14.Christiansen Tuva229434D-16BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag
15.Skrove Marte Sofie190679D-16BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
16.Johnsen Ingvild203633D-16BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
17.Axelsson LinneaD-16BÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - X X -

D-20A
1.Isnes Tyse Oda192560D-20AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 X X X -
2.Moen Letmolie Solveig211356D-20AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 X X X -
3.Schjerven Mina234921D-20ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Kvarme Ingeborg505432D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
5.Instanes Malene199366D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
6.Instanes Ine199367D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
7.Sørensen Iselin189131D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
8.Baklid Thea Sildnes187171D-20AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X - - D20E på søndag
9.Hygen Ingrid Marie Stubban501167D-20AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
10.Lamark Ingrid174736D-20AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 D3 X X X -
11.Johansson ClaraD-20AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X X X X - sjomyren@telia.com

D-20AK
1.Nord LovisaD-20AKIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Carlsen Silje212906D-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 X X X - silje.elise.carlsen@gmail.com
3.Saugerud Amanda Skyttersaeter507041D-20AKKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 X X - - D20E på søndag
4.Aamodt Amélie204267D-20AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
5.Undeberget Ingrid Solheim191350D-20AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 - X X X -
6.Nygård Kristine224752D-20AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -

D-20B
1.Sanden Alvilde Lysaker185887D-20BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
2.Nysæter Hanna184474D-20BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - X X -
3.Mehammer Maria Gammelsæter184432D-20BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Tellnes Hulda Magrethe217112D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 - X X X -
5.Salvesen Dina Marie207609D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
6.Linnebo Maria Johannessen216964D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
7.Winswold Inga Cathrin212068D-20BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
8.Alfredsen Kristin Tørnes221008D-20BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

D-20C
1.Paulsen Oda Vaagen212864D-20CNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Fjære Karoline157980D-20CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Telstø Anne Marte221294D-20CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - X - Kun søndag.

D-20E
1.Hoen Christine192291D-20EEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 - X X X - christinehoen@hotmail.no
2.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D-20EStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Rosenvold Camilla L.D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Vassend Hanne241426D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X - kun søndag
5.Ausen Elise213400D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - X - Kun søndag
6.Hauge Malin212879D-20EHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 - - X X - mhauge4@gmail.com
7.Groth EllikaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Aderstedt Althoff Elsa503711D-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Börnstedt LisaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Nilsson JohannaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X - johanna.ni05@gmail.com
11.Hjortland Ida Sofie209884D-20ELarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Ønsker å løpe D-20AK lørdag
12.Baklid Thea187171D-20EKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X - D20AK på lørdag
13.Saugerud Amanda507041D-20EKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X - D20AK på lørdag
14.Moberg NicolinaD-20EOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Kalleson Tina206498D-20EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D3 - X X X -
16.Gravir Anna Øfsthus500252D-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 X X X -
17.Linløkken Alexandra158320D-20EØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X - D20AK på lørdag
18.Palm EllaD-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
19.Lindman EbbaD-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
20.Samuelsson ClaraD-20EOK VivillSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
21.Aasheim Janne Tjørhom187124D-20EGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
22.Bøckman Christiane Ruud504438D-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
23.Stødle Inga Vestøl186309D-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - X X -
24.Hjort TindraD-20EFalköpings AIK OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
25.Svensson ElinD-20EOK ÄlmeSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
26.Johansson StinaD-20EOK BävernSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
27.Lindblom AgnesD-20EMalmö OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Agnes.lindblom@me.com
28.Lindeblom ElsaD-20EHestra IFSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Önskar att springa D20-AK på lördag

D21A
1.Hilleren Anita94140D21AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - - - anita_hanssen@hotmail.com
2.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - so-fosso@frisurf.no Jeg ønsker å løpe åben 2 på lørdagen, og D21 på søndagen
3.Nordhagen RannveigD21AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D2 X - - - -
4.Groth CeciliaD21AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - cicci.groth@gmail.com
5.Undeland Nina Marie506827D21AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
6.Berg Sunniva178225D21AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D3 - - - - sunnivanberg@gmail.com
7.Isachsen Marit181811D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - - Kun Lørdag
8.Woxholth Nora207593D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 - - - -
9.Larsen Marianne Mellbye507111D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 - - - -
10.Andersen Karoline207592D21ATyrving NORNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Brodin Maria94472D21AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Petersen Dorthe Kühl192095D21ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 - - - - -
13.Smestad Nina501471D21ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -

D21AK
1.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D4 - - - -
2.Hovi Silje Borge79803D21AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - Ønsker å løpe i D 21 A søndag
3.Hoff Anna Sofie195909D21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
4.Borkamo Anne Carine Dahl217113D21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Mork Randi207703D21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Sletner Solveig184182D21AKRøyken orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Ødegård Jannicke184066D21AKTønsberg OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Skal kun delta lørdag

D21B
1.Halvorsen Ane Birgit239082D21BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Strøm Susanne221180D21BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
3.Bratland Solberg Elisabeth208755D21BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Telstø Liv Gjertrud86345D21BIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D21C
1.Flatin Inger Lene211786D21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
2.Lode Ingrid186018D21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
3.Vasshaug Bente507317D21CKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
4.Hansen Anne-marthe201984D21CFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Sparre Knudsen Kristine236895D21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - kristinespk@gmail.com
6.Röhrs Marit244673D21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
7.Lindqvist Charlotte223974D21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
8.Veum June211584D21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
9.Gjone Sigrun224334D21CSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
10.Hetland Janne203474D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Ringdal Kari Anne B.207971D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Javenes Flaa Mette225005D21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
13.Nyhus Åse Aud Moldal184625D21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
14.Vedå Inger-anne114850D21CIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag
15.Oftedal Gunhild184386D21CSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
16.Glittum Siri Oline188464D21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
17.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
18.Stordal Else199630D21CTønsberg OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - - -
19.Erkleiv Kristin Smith204839D21CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
20.Rogstad Ida180930D21CLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D21E
1.Nordhagen Kaja Winsnes181542D21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D1 - - - -
2.Åstebøl HedvigD21ENTNUI Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 X - - - -
3.Mikkelsen Christine506655D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 D2 - - - - - Tidlig ferje søndag
4.Gulliksen Kine506937D21EBækkelagets SKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
5.Sørensen Malin204574D21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D1 - - - -
6.Forsberg AnnaD21EGöteborg-Majorna OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
7.Carlsson Elin205602D21EOK PAN KristianstadSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D1 - - - - - elin_hia64@hotmail.com

D35A
1.Kinn Kari Aarhus206530D35APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Sletner Kristin67395D35AIL GeoFormNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Juliussen Ellen Strøm238018D35ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
4.Solberg Linda500560D35AFredrikstad SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Rasmussen Tonje96275D35ATønsberg OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Hildebrandt Margrete Omdal86339D35AIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag

D35B
1.Aakre Gry212833D35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Wold Sunde Vibeke235829D35BSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Olsen Anne Celine Vik216970D35BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Værvågen Veslemøy215912D35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Gjermstad Kirsten88779D35BKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - - - -
6.Helmersen Jane225150D35BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Tronshaug Ingrid203565D35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Lurås Gunnhild507320D35BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
9.Jones Gunn506771D35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
10.Hjermann Madli506355D35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Andersson IdaD35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Karlsson ElinD35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Eik Adriana222156D35BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - - - -
14.Fjære Torill Hynne221399D35BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D40A
1.Beitdokken Anita186853D40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Bjerva Elin180000D40ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Høilund Randi213223D40AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - mj_jonsson@hotmail.com
5.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - johannakindlund@me.com
6.Birkelund Nina111911D40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -

D45A
1.Sæbbø Wenche M.227050D45AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Vassend Hilde203385D45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Liv@schjerven.net
5.Hauge Marianne234915D45AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
6.Althoff Karin503710D45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - karin.althoff@gmail.com
7.Undstad Ingrid204302D45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Instanes Tanja226658D45AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
9.Kalleson Elin206250D45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
10.Bjordal Heidi89470D45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
11.Wisløff Toril Fougner500271D45AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
12.Arvesen Mariann206453D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
13.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
14.Hygen Kristin Stubban209892D45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D4 - - - - -
15.Palm HannaD45AIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
16.Taksdal Aud501775D45AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D2 - - - -
17.Lamark Vibeke189151D45AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
18.Harstad Trude208955D45ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D45AK
1.Nysæter Åse184475D45AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - teres_z@hotmail.com
3.Dybvik Anikken223932D45AKStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - anikken@yahoo.com
4.Torp Lill Ann97407D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
5.Christiansson MalinD45AKUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Jystad Siv212297D45AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D4 - - - - -
7.Vie Grethe Paulsen243755D45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Wathne Ingeborg67821D45AKSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
9.Nøkleby Anne Guro87530D45AKRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
10.Mulen Ingvild88025D45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
11.Kregnes Åse Reidun221435D45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
12.Bar-Nathan Line186275D45AKLillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D4 - - - - -
13.Bordøy Elin187285D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
14.Van Raaij Katrine187290D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
15.Holt Kari Reppesgård187288D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
16.Stensli Eli501070D45AKLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -

D45B
1.Raastad Rita502129D45BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
2.Nysæter Trude245644D45BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
3.Gammelsæter Tone203384D45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Storemyr Kristin RepstadD45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
7.Næss Birkeland Lene98154D45BSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Slettebø May Lene239384D45BSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - - -
10.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Skinnes Sølvi184525D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Skinnes Sølvi184525D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Slokvik Elin93987D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Vaagen Gro86884D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Engehult Mia197857D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Hiis Eirunn236400D45BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - eirunnh@online.no
17.Thorstensen Anne Karin504047D45BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
18.Kolshus Kristine506820D45BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
19.Arnesen Marianne220077D45BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
20.Birkeland Anne Kari203399D45BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
21.Ljung CarinaD45BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Sylvan ElisabetD45BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Valdal May Bente224995D45BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
24.Langum Karen221512D45BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
25.Runde Aileen177978D45BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - Ikke søndag
26.Hermansen Hanne197970D45BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
27.Hellenes Hilde Gunn186982D45BOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
28.Lysnes Tone Sølie182120D45BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
29.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
30.Sønsterud Berg Stine202140D45BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D50A
1.Rosenvold Hilde Kristine186852D50AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Rosenvold Hilde186852D50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D3 - - - -
3.White Christina504224D50ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - -
4.Undeland Merete159614D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
5.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - Kss67@live.no
6.Skourup Charlotte503252D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - chskourup@gmail.com
7.Kvarme Hanne-kristin192581D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
8.Sandven Kristin211944D50ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Spangberg Mette212664D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
10.Skyttersæter Toini502707D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
11.Heggedal Isa500011D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
12.Brevik Astrid211374D50AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
13.Bøhlerengen Boye Dirro216858D50AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - -
14.Ruud Jorun204272D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D3 - - - -
15.Linnebo Anne Karine207706D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 - - - - -
16.Øfsthus Hilda207565D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
17.Ytterbø Sigrun207530D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
18.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
19.Arntzen Stine208739D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
20.Bråten Arnhild Ufsvatn507023D50AVegårshei ILNorway Ankomst 2 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
21.Åsten Pamela208001D50AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -
22.Johansson AnnelieD50AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X - - - - sjomyren@telia.com

D55A
1.Justad Raaen Trine Marit506935D55AAker Brygge OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - -
2.Vongraven Turid505487D55ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
3.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - - - -
4.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Engzelius Margrete224573D55AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
6.Hansson BirgitD55AHerrestads AIFSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Rebård Tiri199599D55ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Nermoen Ingrid220857D55AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D4 - - - - -
9.Tjoerhom Ann Karin216714D55AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Pedersen Gro504630D55AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Cleary Julie402650D55AThree Rock Orienteering ClubIreland Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - rjcleary@ntlworld.com Could I have start times reasonably close to Ronan Cleary on Saturday and Sunday, please, as we will be travelling together? Thanks.
12.Birath ChristinaD55AStenungsunds OKSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke D2 X - - - -

D60A
1.Olsen Kirsti Aas173149D60AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - kiaaol@outlook.com Åpen klasse på søndag.
2.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Borge Hovi Grete184157D60ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - gsbhovi@yahoo.no
4.Holmberg GunillaD60AHerrestads AIFSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Jørgensen Oddny503932D60AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - Ikke tidlig ferje søndag
6.Mohlin BrithD60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.From LenaD60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Hennum Gunhild207531D60ALierbygda o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
9.Greve Siren211515D60ABergens TFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -
10.Rasmussen Mona199979D60ADanish national military teamDenmark Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Ødegård Turid502478D60ATønsberg OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D65A
1.Kjemperud Aud235045D65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
3.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
5.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
7.Haare Emma Grete Feyling150384D65AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D3 - - - -
9.Nordwall MariaD65AOK KolmårdenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
10.Blomström EvaD65AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Rasmussen Anne Berit502427D65ATønsberg OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Rød Elisabeth79499D65AAndebu ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D70A
1.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Bredland Else-Margrethe158601D70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
4.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
5.Langseth Gerd216681D70ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Vråle Gry Brauland504475D70AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
7.Brynhildsen Margareta211574D70AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
8.Gjelstad Astrid221371D70ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Svensson Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
10.Hygen Gunn Kari201973D70AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
11.Tisell BirgitD70AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.R.Steen Margit80353D70ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D75A
1.Horntvedt Liv411914D75AImås ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Ovesen Thorunn Aamodt501160D75ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com
3.Øfsthus Anne Lise502379D75AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
4.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Lindhe Ulla183995D75AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Dalva Synnove88670D75ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

D80A
1.Steen-olsson EivorD80AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

H-10A
1.Wathne Aslak212332H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
2.Oftedal Lars212653H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
3.Oftedal Vebjørn212395H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
4.Haga Filip195724H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
5.Hott Kasper213724H-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X -
6.Kalsås Edvald224456H-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
7.Skott SimonH-10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -

H-10B
1.Lode Erik195749H-10BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
2.Nordli KristianH-10BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Beitdokken Erik223778H-10BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Wold Sunde Sigurd235928H-10BSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Klausen Aksel233605H-10BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
6.Urdalen Syver Hagen228549H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Paulsen Ask Sauarlia213168H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Kristensen Mika234071H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Eie Magnus Buchacz503981H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Lysbakken Balder211939H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Sogn Kristoffer228490H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Mork Kristian212631H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Gjestrud Halvor Værvågen234488H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Hiis Ludvik224030H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
15.Dybvik Alexander G94396H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
16.Amsrud Nikolai234474H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
17.Råheim Leon234582H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
18.Röhrs Joel224303H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
19.Gjertsen Georg Røed224350H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
20.Solvang Mads Aspen234372H-10BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
21.Pihl SverreH-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
22.Solberg Isak213164H-10BFredrikstad SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
23.Lindén RasmusH-10BUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
24.Rossebø Øystein Øye225442H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
25.Sveen Filip217885H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
26.Engesli Eirik213039H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
27.Rachor Ulrik Olsen505592H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
28.Westberg Casper203447H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
29.Svaland Henning Hauene233930H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X - - deltar ikke søndag
30.Nygård Simen225053H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
31.Myklebost Aksel Johannes68532H-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
32.Eie Vetle Fjermestad223755H-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag
33.Buhaug Emil Klinkenberg236808H-10BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
34.Buhaug Martin Klinkenberg236809H-10BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
35.Romnes Haakon227732H-10BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - X - - - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
36.Steen SanderH-10BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag

H-12A
1.Sæbbø Peter227048H-12AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Kornmo Sondre213405H-12APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Engehult Rasmus212066H-12ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Pettersen Ola224741H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 X X X -
5.Lysheden Vogt Jonatan225046H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 X X X -
6.Syversen Marcus224743H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D/H5 X X X -
7.Ler Jørgen213150H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Ølstad Sigmund213162H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Skjønhaug Gaute213595H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Dybvik Jens G195951H-12AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
11.Sigurdsson Magnus223968H-12AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
12.Nikolaisen Alfred179985H-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
13.Eriksen Simen Dalen239477H-12AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
14.Furland Sindre211880H-12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
15.Jones Henrik222602H-12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
16.Lande Asbjørn505632H-12AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Stolpe Lauritz211805H-12AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
18.Rachor Emil Olsen505593H-12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
19.Birkenes Lars225105H-12ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
20.Jongenburger Idar204554H-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
21.Kostøl Lars213510H-12AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
22.Opland Blu William199730H-12AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
23.Eriksson ArvidH-12AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
24.Jensen Åhl EricH-12AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
25.Rogstad Bekkevold Tage213057H-12ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

H-12B
1.Lode Tobias233877H-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
2.Storemyr Ole Magnus RepstadH-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Kristensen Jakob229523H-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Borkamo Sondre Dahl212505H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Paulsen Storm Sauarlia213584H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Gulliksen Erlend Sørebø213180H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Urdalen Alfred Hagen228501H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Høilund Dragseth Sondre223368H-12BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Amsrud Aksel234261H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
10.Råheim Kristian234420H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
11.Hiis Teodor224323H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
12.Skretteberg Magnus Veum224333H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
13.Lillevold Emanuel223507H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
14.Fevang Leo Mathias Skjelbred234320H-12BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
15.Engesli Even212933H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Jørgensen Sebastian211761H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
17.Josephsen Leo Røvær506226H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
18.Myrland Trygve223595H-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
19.Thingbø Emil Wathne161991H-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
20.Bratland Solberg GauteH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
21.Romnes Henrik227731H-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - X X X - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
22.Stålberg Fossland Johnny104498H-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
23.Harstad Rinde TobiasH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
24.Makhoul Hyvik SebastianH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 X X X X - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5. Leiebrikke lørdag + søndag

H-14A
1.Myhre Thomas234050H-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
2.Flatin Eruchsen Sindre211704H-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
3.Nysæter Gaute170884H-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
4.Fliid Kristian Ekeberg212732H-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
5.Storemyr Henrik RepstadH-14APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Hermansson ArvidH-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Aderstedt Althoff Karl503816H-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Rognebakke Magnus Skourup212045H-14AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
9.Kaiser Henrik203306H-14AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X - stine.kaiser@gjerden-fjellsikring.no
10.Jonsson AntonH-14AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Reichenbach Henning504810H-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
12.Gjedebo Jakob217720H-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
13.Nyberg Henrik228517H-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
14.Birkelund Mathias191071H-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
15.Gjone Gabriel213383H-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
16.Eikås Brage182096H-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
17.Linløkken Mathias208390H-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 H4 - X X X -
18.Otterlei Erlend203228H-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X - H14B på Lørdag
19.Lande Ragnar505675H-14AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
20.Nygård Emil225087H-14ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
21.Valdal Jone225065H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
22.Wathne Eirik212148H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
23.Peikli Bjørnar507648H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
24.Myklebost Jonas Vistnes505817H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
25.Niklasson Nils212042H-14AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
26.Woodhouse Jonathan186263H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
27.Bar-Nathan Nov186106H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
28.Blindheim Vebjørn Emil224431H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
29.Bogasson Håkon201440H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
30.Eastwood Rasmus186273H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
31.Skott AlbinH-14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 5 Deltager ikke - - X X -

H-14B
1.Zagar Erik212309H-14BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Wold Jens211942H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
3.Knutheim Oskar213284H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
4.Knutheim Sivert212857H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
5.Aarvik-hansen Ingar228471H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
6.Knudsen Filip228528H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
7.Sætre-lorentzen Mons225577H-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Høilund Dragseth Sivert201987H-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Dybvik Martin G.195896H-14BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
10.Gunnerød Niclas223980H-14BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
11.Andenæs Elias223678H-14BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
12.Tobiassen Marius503931H-14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
13.Lindén TorH-14BUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Rønningen Håvard223687H-14BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
15.Sandernes Andreas212449H-14BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - X X X -
16.Javenes Flaa Sigmund224819H-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
17.Ljung HugoH-14BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
18.Norberg ElliotH-14BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
19.Jongenburger Melvin204570H-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
20.Kollstrøm Reidar212277H-14BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
21.Johannessen Jakob213651H-14BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
22.Harstad Rinde SondreH-14BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
23.Omdal Taraldsen Ole Kristian200415H-14BIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag

H-16A
1.Olsen Arne Jacob Nystrøm195833H-16AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Thunold Oscar Wiersdalen234871H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Mathisen Tobias203281H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Rosenvold Anders Larsson241416H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Aderstedt Althoff Fritjof503815H-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Groth LukasH-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Klausen Lukas213015H-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - lukki0321@gmail.com
8.Mansaas Harald225522H-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Brevik Hallgeir187112H-16AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
10.Aamodt Marius224316H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H4 - X X X -
11.Rødnes Sigurd506918H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - X X X -
12.Olaussen Ask231284H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - X X X -
13.Kolshus Eskil217701H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H4 - X X X -
14.Espelin Tarje500262H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H3 - X X X -
15.Nyberg Vilmer225016H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
16.Linnebo Martin Johannessen504032H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
17.Skogedal Simen Aure502143H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
18.Birkelund Mikael507449H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
19.Brinch Trym Holme205925H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
20.Aas Kristian Fredriksen222221H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
21.Gjone Benjamin213254H-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
22.Bjørk Theodor213504H-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
23.Jørgensen Aleksander216720H-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
24.Reiersen Jensen Martin203342H-16ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
25.Norberg HugoH-16AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
26.Lamark Øyvind195846H-16AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - X X -
27.Haugvaldstad Stian211139H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
28.Helgesen Simon Fjermestad223525H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
29.Jongenburger Kalle189038H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
30.Myklebost Andreas Vistnes505816H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
31.Valdal Thomas211799H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
32.Richter Markus501266H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
33.Thingbø Ola Wathne184394H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
34.Melling Martin Nøkleby193917H-16ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - X X X - martin@melling.no
35.Nomeland Trygve501209H-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 X X X -
36.Takle Brage198406H-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 X X X -

H-16B
1.Ausen Martin229527H-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Hübschle Kristoffer189149H-16BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
3.Løe Bendik Schia208441H-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Arnø Johannes225583H-16BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Bergan Mathias180195H-16BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Thorstensen Birk215123H-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
7.Bøhlerengen Bo Utseth223652H-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
8.Fossheim Emil Ruud502890H-16BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
9.Berg-nielsen Fredrik213426H-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
10.Olsen Magnus Asker224164H-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
11.Jones Benjamin221185H-16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
12.Jystad Magnus212531H-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X - Åpen 4
13.Ringdal Victor211728H-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
14.Wiig Nystad Vegard212826H-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - X X -
15.Sundsdal Erlend95782H-16BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
16.Håkansson LeoH-16BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Nybak Urdal Andreas188800H-16BGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
18.Fossaas Oskar Erland220951H-16BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
19.Bratland Solberg OlavH-16BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag

H-20A
1.Skriubakken Håvard169034H-20APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Kornmo Halvard184355H-20APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Lindblom WilmerH-20AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Smemo Sigurd199646H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H3 - X X X -
5.Ottesen Sander Solheim505389H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X - yngvaso@online.no
6.Rognebakke Mathias Skourup211840H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Slokvik Åsmund207902H-20ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Skaug William Resvoll209966H-20AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - X X X -
9.Eikås Jonas206477H-20ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
10.Møklegård Pihl Sivert507052H-20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 X X X - Tidlig ferje søndag
11.Fossum Magnus186064H-20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
12.Grøstad Tor Magnus223605H-20AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 H2 - X X X -
13.Berge Erlend Odd504439H-20AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - X X -
14.Kristiansen Simon Beckmann229986H-20AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 X X X -
15.Holt Henrik R.186936H-20AHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

H-20AK
1.Johansson FilipH-20AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - X X -
2.Frydenlund Egil209839H-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Knudsen Joachim228461H-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Dolven Olaf Halsaa503559H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
5.Woxholth Ole Henrik199999H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - X X X -
6.Kvaale Eilev212369H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
7.Birkelund Martin207566H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
8.Otterlei John179410H-20AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
9.Kobbeltvedt Ruben193057H-20AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
10.Åserud Sørensen Henrik204567H-20AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Skytteren Sondre191271H-20AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Taksdal Ole Kristian188960H-20AKGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 X X X - H20E-søndag
13.Breivold Markus212938H-20AKGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H2 X X X - H20E-søndag
14.Myre Odd Kristian Hagen224235H-20AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H4 X X X -
15.Johnsen Ludvig203443H-20AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
16.Fjære Kristoffer203392H-20AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

H-20B
1.Fagerland AdrianH-20BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
2.Slokvik Snorre236512H-20BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Eikås Markus216675H-20BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
4.Bjørkli Even Amundsen217088H-20BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 H4 - X X X -
5.Bjørkli Sigurd Amundsen217086H-20BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 H4 - X X X -
6.Bamle Hans Jacob168539H-20BOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Stensli Forseth Petter212854H-20BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke H4 - X - X - Skal ike løpe lørdag

H-20C
1.Vie Åsmund Paulsen229690H-20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
2.Skytteren Emil191270H-20COdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Polland Kristian216883H-20COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Strøm Ulrik186937H-20CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Telstø Øyvind221267H-20CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

H-20E
1.Vold Mathias185832H-20EIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - - - - - Mathiaspv0107@gmail.com løper for Lillomarka O
2.Ohlin GustavH-20EIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - olgurra02@gmail.com
3.Nysæter Skjalg501323H-20ESkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
4.Mathisen Rasmus186855H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Kornmo Håkon222572H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Storemyr Alexander Repstad213681H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
7.Ekeland Einar234873H-20EOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 H1 - X X X -
8.Olhans Linus229709H-20EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - X X -
9.Ringheim Iver195549H-20ELarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Undeland Johan Kristian236813H-20EIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 X X X -
11.Kittilsen Vegard504704H-20EFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com
12.Arntzen Sander500222H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
13.Aas Henrik Fredriksen502140H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
14.Ytterbø Sondre501113H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
15.Finsrud Felix507450H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
16.Bjørk Cornelius211220H-20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
17.Vie Sigurd Paulsen506778H-20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
18.Öhlund EmilH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
19.Ingström JakobH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
20.Granstedt LukasH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
21.Gunnarsson AntonH-20EBredaryds SOKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
22.Rødde Tobias197866H-20EGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
23.Östangård AronH-20EGamleby OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - aron021109@gmail.com behöver hyra emit.
24.Pytten Kristian221206H-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
25.Runde David221505H-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
26.Toll AlbinH-20EOK NjudungSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
27.Holt Sindre221389H-20EHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
28.Van Raaij Viljan187320H-20EHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
29.Leibe Bergstedt OlleH-20EMarkbygdens OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
30.Freyland SimonH-20EEksjö SOKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
31.Brekke Jens Johan215086H-20ELillomarka OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - X X X -
32.Dale Jostein Svaland191177H-20EVang OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

H21A
1.Larsen Eirik222237H21ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
2.Hovi Sjur195684H21ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
3.Stokkeland Sturla507658H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
4.Laugaland Ola Magnus500520H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
5.Ravndal Ørjan500518H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
6.Vølstad Njål Helge R206915H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
7.Laurell Håkansson AronH21AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Myhrer Jon Are228498H21ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Haare Erik184369H21AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Berg Hakon203615H21AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke H3 - - - - orienteering, fun fun fun!
11.Nikolaisen Per-ivar186830H21AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - - H21A lørdag, H50A søndag
12.Skaug Bent Erik192707H21AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - - - H21A lørdag, H50A søndag
13.Thorsson Erik488246H21ATyrving NORNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
14.Råberg Erik200443H21AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
15.Oftedal Sigurd R.205576H21ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
16.Grønhovd Arno77375H21AModum OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
17.Ragvin Dag Steinar157187H21ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - - - - -

H21AK
1.Ripke CarstenH21AKOSC HamburgGermany Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke H1 X - - - - carsten.ripke@mailbox.org
2.Breiland Andreas S193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
3.Hauge Inge173172H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
4.Eskilt Einar211388H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - - mhauge4@gmail.com
5.Helsør Øyvind165566H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - - mhauge4@gmail.com
6.Ørum Stig Erik239486H21AKSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
7.Sunde Svein235830H21AKSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - -
8.Berg Kristian184580H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - krst.brg@gmail.com
9.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
10.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - ole.grini.johansen@gmail.com Sen start begge dager.
12.Borkamo Erling Dahl210711H21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Mork Rune Kristian207903H21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Hobøl Erling201869H21AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H3 - - - - -
15.Hobøl Halvor504477H21AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
16.Sørensen Frode206419H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
17.Nyhus Kristian203289H21AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
18.Mohlin PeterH21AKIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Thingbø Ole Morten224120H21AKSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
20.Polland Fredrik172271H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Flaatten Ole91507H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Pedersen Jon Øivind500053H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Lie Lars Rune206364H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Fjære Jørgen203391H21AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
25.Lysnes Jarle203389H21AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
26.Solberg Jon208647H21AKBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

H21AM
1.Aasheim Lars Harald157763H21AMBækkelagets SKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - -

H21B
1.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Solli David219554H21BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
3.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - robinnyqvist@gmail.com Åker med Kungälvs OK
4.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
5.Vedå Daniel114851H21BIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag

H21C
1.Hestad Geir224155H21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
2.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Aase Håkon184572H21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
4.Erichsen Knut211674H21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
5.Eidsten Svend159616H21CIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - svend.eidsten@drmk.no
6.Spangberg Kjetil96848H21CKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
7.Dragseth Morten187103H21CFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Amsrud Eivind236888H21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
9.Råheim Jarl236851H21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
10.Lindqvist Carl-johan236849H21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - -
11.Solvang Kjetil236893H21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
12.Lillevold Roy236825H21CStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
13.Flaa Per Johan203292H21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - - pe-joh-f@online.no
14.Pedersen Øivind504629H21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Opland Ketil91503H21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Omdal Roald186046H21CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Kun lørdag

H21E
1.Upsal Henrik184471H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
2.Aukrust Osmoen Ivar199444H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
3.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
4.Thorstensen Lavran500581H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - X - - -
5.Reichenbach Anselm186907H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - X - - -
6.Rødnes Ludvig507034H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
7.Wiréhn Per507394H21EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - - Kun søndag
8.Pytten Marius197877H21ENTNUI Norway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 H1 - - - - Tidlig avreise på ferje fra Hirtshals
9.Solstad Torkil Eide502445H21ETyrving NORNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - - Solstad_91@Hotmail.com
10.Often Per Melander194465H21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
11.Sørensen Øystein232977H21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
12.Lynnebakken Vetle502231H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Ericsen Petter Marki197823H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
14.Stormoen Håvar Birkeland504431H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
15.Grammeltvedt Erling502091H21EOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Drage Mathias500240H21EOK TisarenSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke H1 - - - - -
17.Omdal Hans Gunnar507083H21EIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
18.Fiskum Gunnar502467H21EIL TyrvingNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
19.Øie Marius501531H21ELøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - - Ønsker å løpe H21AK lørdag!

H35A
1.Syversen Lasse195900H35AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -

H35B
1.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - alstadsa@gmail.com Jeg ønsker å løpe H35B på lørdag, og åben 3 på søndagen.
2.Hilleren Glenn Ekholdt94372H35BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - anita_hanssen@hotmail.com
3.Skifjell Ådne223986H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
4.Lode Lars234132H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
5.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
6.Solli Rune219553H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
7.Holtskog Sigurd211684H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
8.Nordli Børge183877H35BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
9.Ringheim Inge205549H35BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Nord Knut-erikH35BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Nord Knut-erikH35BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Carlsen Bjørn197971H35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Gjestrud Torgrim215872H35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Berntzen Raymond225524H35BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Dybvik Kenneth224085H35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
16.Sigurdsson Sigurdur Freyr207642H35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
17.Hiis Ernst236442H35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - - -
18.Gjertsen Lars211583H35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
19.Jensen Atle Skjelbred236902H35BStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
20.Thorstensen Runar178176H35BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
21.Ytterbø Per Anders501115H35BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
22.Galteland Torleif212659H35BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
23.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
24.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
25.Stolpe Niklas227621H35BEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
26.Engesli Vegard505881H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
27.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
28.Sveen Dag Abel506361H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
29.Lindtner Nils Jarle78701H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
30.Sternemalm ErikH35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
31.Valdal Jarl224711H35BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
32.Bjørkli Marius Bull-tornøe220778H35BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - evensigurd@gmail.com
33.Hermansen Roar197998H35BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - ikke lørdag
34.Romnes Rune227733H35BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - - - - - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
35.Andersen Knut214744H35BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -

H40A
1.Kinn Magnus Aarhus188892H40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Thunold Lars Ole241823H40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Tellnes Jostein189066H40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
4.Olsen Aksel505300H40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
5.Zakariasson JonasH40AUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - -
6.Rossebø Bjørn Egil216847H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Kvala Knut Steffen504279H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Steinsvåg Sigleif235209H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Richter Kim188699H40ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
10.Rinde Eivind FrodeH40ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Leiebrikke lørdag + søndag

H45A
1.Nysæter Frode184473H45ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
2.Nysæter Gisle217460H45ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
3.Sæbbø Jone506809H45AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
5.Lie Bjørn501731H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Beitdokken Magnus186958H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
7.Aderstedt Erik503709H45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - erik@aderstedt.se
8.Kristensen Tom507715H45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Aasrum Ole Petter220980H45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Pettersen Terje188786H45AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H1 - - - -
11.Bergan Tom181103H45AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Gran Kyrre180192H45AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Solheim Helge Grenager223922H45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - -
14.Eikås Jo Børre206461H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
15.Furland Sturle199596H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
16.Johansen Knut Ivar241780H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
17.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - Tidlig ferje søndag
18.Hygen Hans Olav186840H45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 H3 - - - - -
19.Rosenvold Erik241655H45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke H3 - - - - - fredag/søndag
20.Lande Eivind500534H45AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Rachor Fridtjof505484H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Sundsdal Lars Jøran239373H45ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
23.Norberg PeterH45AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Öhlund HåkanH45AIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
25.Aksland Tor Gunnar503032H45ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
26.Peikli Vegard507650H45ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
27.Skrove Jon Arne98554H45ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
28.Hott Holger213513H45AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - -
29.Eastwood Steinar191287H45ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H2 - - - - - steinar.eastwoo@gmail.com Ønsker H45AK på lørdag
30.Åhl JörgenH45AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
31.Lande Steinar227677H45ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
32.Telstø Håvard238193H45AIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
33.Kristiansson Björn505064H45ATrollhättans SOKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - ursusrex.brk@gmail.com

H45AK
1.Storemyr Kent MorganH45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Fjeldstad Truls200431H45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Mehammer Jostein184429H45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Slettebø Aksel198045H45AKSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Zachrisson LarsH45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - snorre.frydenlund@gmail.com
7.Gustafsson Anders189130H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
8.Wold Hakon189075H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
9.Instanes Stig209843H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
10.Knutheim Geir Thomas89747H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
11.Homme Jarl209781H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Paulsen Arve61168H45AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Aamodt Eilert222524H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 - - - - -
15.Veggan Snorre89471H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - -
16.Andersen Arild229706H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
17.Mosland Morten402241H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 - - - - -
18.Nilsen Ola219489H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
19.Espelin Håvard226644H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
20.Wisløff Sverre228399H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
21.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
22.Foss Trond205484H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
23.Jørgensen Arne Håkon174694H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
24.Bergstrand ThomasH45AKUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke H3 X - - - -
25.Christiansson MatsH45AKUddevalla OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
26.Mobråthen Yngve192453H45AKBotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
27.Linløkken Terje210922H45AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
28.Lindtner Alf Inge39624H45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
29.Vie Erik Utne243708H45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
30.Jensen Paul Christian203340H45AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
31.Nyhus Guttorm203294H45AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
32.Tisell StefanH45AKIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
33.Vedå Dag Magne400873H45AKIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag
34.Skytteren Martin204566H45AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
35.Wallander OddH45AKBrattås CykelklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - odd.wallander@gmail.com
36.Fossaas Jon Erland220719H45AKRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
37.Johannessen Nils Arne187174H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
38.Runde Pål182054H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
39.Eik Harald237882H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - H45 lør. H45AK søn
40.Polland Bjørn180686H45AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
41.Bamle Jørn Roar180797H45AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
42.Holt Anders Kristian182126H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
43.Van Raaij Eelco221400H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
44.Johnsen Espen182118H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
45.Lysnes Roger182119H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
46.Strøm Atle150454H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
47.Eidet Svein203437H45AKIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
48.Berg Torstein202139H45AKLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

H50A
1.Nilsen Espen Fyhn204102H50AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - -
2.Bårdsen Pål169769H50AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H3 - - - -
3.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Skriubakken Jon502929H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Kornmo Thore222121H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H3 - - - -
7.Johansson Stefan LH50AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - -
9.Gulbrandsen Per Olav204203H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - per.olav.gulbrandsen@lf-nett.no Lagleder - mobil +47 41300777
10.Hjortland Ole Edvard209885H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
12.Sørensen Rune189047H50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
13.Engehult Rune207904H50ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Olsrød Bjørnar203614H50AStokke ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
15.Olaussen Arne501517H50AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Deltar kun søndag
16.Gravir Gjermund207595H50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - - - -
17.Jauhojärvi Tommy