v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-dages 2019->Entries by countries  (number of entries: 93)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startgruppe Lørdag Startgruppe Søndag Fortræning fredag Natsprint fredag Reduktion: Natsprint fredag H/D-20 Reduktion: Lørdag H/D-20 Reduktion: Søndag H/D-20 Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentar
1.Smemo SigurdBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Laurantsen MartinBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Andersen Jan MortenBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Vongraven Turid505487D55AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
5.Omland Harald507027H55AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
6.Gatevold Jan221108H55AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Kaminsky JensH60AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke H4 - - - - Göteborg-Majorna OK

Denmark
1.Theilgaard SørenH55AAalborg OrienteringsklubDenmark Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke H1 - - - -

Germany
1.Ripke CarstenH21AKOSC HamburgGermany Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke H1 - - - - carsten.ripke@mailbox.org

Norway
1.Justad Raaen Trine Marit506935D55AAker Brygge OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - -
2.Zeiner-Gundersen Richard507044H60AAker Brygge OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - zett@online.no
3.Horntvedt LivBEG1Imås ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Hanssen Eli TufteBEG1Eiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - -
6.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
7.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Aakre Leistad Vilde212805D-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
9.Nysæter Hanna184474D-20BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
10.Hovi Silje Borge79803D21AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
11.Aakre Gry212833D35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
12.Nysæter Åse184475D45AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Nysæter TrudeD45BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
14.Vongraven Turid505487D55ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
15.Borge Hovi Grete184157D60ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - gsbhovi@yahoo.no
16.Fliid Kristian Ekeberg212732H-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
17.Nysæter GauteH-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
18.Nysæter SkjalgH-20ESkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
19.Larsen Eirik222237H21ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
20.Hovi SjurH21ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
21.Solli David219554H21BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
22.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
23.Solli Rune219553H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
24.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
25.Nysæter GisleH45ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
26.Nysæter Frode184473H45ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
27.Hovi Harald184572H60ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - -
28.Laurantsen Rune505485H60ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
29.Landsverk Eilef235929H65ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
30.Vølstad Njål Helge R206915H35AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
31.Breiland Andreas S193125H35AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
32.Laugaland Ola Magnus500520H35AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
33.Stokkeland Sturla187110H40AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
34.Ravndal Ørjan500518H45AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
35.Breiland Harry228413H65AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - -
36.Johannessen Jan LøkenBEG1Orienteringsklubben MossNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
37.Bårdsen Pål169769H50AStavanger OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H3 - - - -
38.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
39.Mathisen Tobias203281H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
40.Mathisen Rasmus186855H-20APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
41.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
42.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
43.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
44.Torgersen Per W.185934H60AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
45.Nordhagen Eirik505398H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - - eno@eiriknor.net
46.Schjerven Eline192960D-16ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
47.Schjerven Mina234921D-20ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
48.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
49.Ovesen Thorunn Aamodt501160D75ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com
50.Myhren Tuva Krafft173189D-16BHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
51.Hauge Malin212879D-20EHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - - -
52.Hauge MarianneD45AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
53.Hauge Inge173172H45AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
54.Næss Birkeland Lene98154D45BSøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
55.Bredland Else-MargretheD70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
56.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
57.Birkeland Roy197888H55ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - -
58.Heivoll Reidar197876H60ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
59.Bredland FlokeH70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
60.Berntsen ToreH70ASøgne og Songdalen okNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
61.Gulbrandsen Per Olav204203H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
62.Ludvigsen Bjørn W.500674BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
63.Andersen Jan MortenH60AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
64.Eriksen Eirik507668H70AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
65.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - ole.grini.johansen@gmail.com Sen start begge dager.

Sweden
1.Groth NellyD-12AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Zachrisson ElinD-12BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Groth EllikaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Börnstedt LisaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Aderstedt Althoff Elsa503711D-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Groth CeciliaD45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - cicci.groth@gmail.com
7.Althoff Karin503710D45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - karin.althoff@gmail.com
8.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - teres_z@hotmail.com
9.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Steen-olsson EivorD80AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Hermansson ArvidH-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - X X -
12.Aderstedt Althoff Karl503816H-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Aderstedt Althoff Fritjof503815H-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Groth LukasH-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Laurell Håkansson AronH21AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Aderstedt Erik503709H45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - erik@aderstedt.se Samtliga löpare i klubben åker med färjan 14:00 från Fredrikshamn på söndagen. Jag vet inte om detta är "Afrejse 2".
17.Zachrisson LarsH45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
18.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - robinnyqvist@gmail.com Åker med Kungälvs OK