v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-dages 2019->Entries by clubs  (number of entries: 1131)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startgruppe Lørdag Startgruppe Søndag Fortræning fredag Natsprint fredag Lejebrik fredag Reduktion: Natsprint fredag H/D-20 Reduktion: Lørdag H/D-20 Reduktion: Søndag H/D-20 Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentar

Individuals/No club
1.Eriksson HenrikBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Lindberg IdaBEG1Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
3.Møller MonicaBEG2Individuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Nord LovisaD-20AKIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Rosenvold Hilde Kristine186852D50AIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Vold Mathias185832H-20EIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - - - - - Mathiaspv0107@gmail.com løper for Lillomarka O
7.Ohlin GustavH-20EIndividuals/No club Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - olgurra02@gmail.com

Aker Brygge Orienteringsklubb
1.Justad Raaen Trine Marit506935D55AAker Brygge OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - -
2.Zeiner-Gundersen Richard507044H60AAker Brygge OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - zett@online.no

Ålgård Orientering
1.Stokkeland Sturla507658H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
2.Laugaland Ola Magnus500520H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
3.Ravndal Ørjan500518H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
4.Vølstad Njål Helge R206915H21AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
5.Breiland Andreas S193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 - - - -
6.Breiland Harry228413H65AÅlgård OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - -

Åmåls Orienteringsklubb
1.Jensen Åhl ErikaBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
2.Carlsson ThomasBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
3.Skott SumaliBEG1Åmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 8 Deltager ikke - - - - -
4.Jensen Åhl JonnaD-10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
5.Axelsson LinneaD-16BÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
6.Skott SimonH-10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
7.Eriksson ArvidH-12AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
8.Jensen Åhl EricH-12AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
9.Skott AlbinH-14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
10.Åhl JörgenH45AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
11.Källvik PerH50AÅmåls OrienteringsklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - - -

Andebu IL
1.Rød Elisabeth79499D65AAndebu ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Aakre Elling181554H65AAndebu ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke H3 - - - - -

Asker Skiklubb
1.Birkelund Amalie212070BEG2Asker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
2.Tellnes Lilly Marie188959BEG2Asker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
3.Wisløff Martha207601D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
4.Espelin Tuva500233D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - X X -
5.Dolven Karin Halsaa212264D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
6.Gravir Ragnhild Øfsthus207497D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
7.Ytterbø Astrid Juli507040D-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
8.Fossheim Silje Ruud507222D-14BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
9.Markussen Anette Jauhojärvi226295D-16BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
10.Linnebo Maria Johannessen216964D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
11.Salvesen Dina Marie207609D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 X X X -
12.Tellnes Hulda Magrethe217112D-20BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 - X X X -
13.Gravir Anna Øfsthus500252D-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 X X X -
14.Woxholth Nora207593D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 - - - -
15.Larsen Marianne Mellbye507111D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D2 - - - -
16.Isachsen Marit181811D21AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - - Kun Lørdag
17.Birkelund Nina111911D40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
18.Wisløff Toril Fougner500271D45AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
19.Arnesen Marianne220077D45BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
20.Ruud Jorun204272D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D3 - - - -
21.Ytterbø Sigrun207530D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
22.Øfsthus Hilda207565D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
23.Linnebo Anne Karine207706D50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D4 - - - - -
24.Engzelius Margrete224573D55AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
25.Øfsthus Anne Lise502379D75AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
26.Eriksen Simen Dalen239477H-12AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
27.Nyberg Henrik228517H-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
28.Birkelund Mathias191071H-14AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
29.Andenæs Elias223678H-14BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 D/H5 X X X -
30.Aas Kristian Fredriksen222221H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
31.Skogedal Simen Aure502143H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
32.Birkelund Mikael507449H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
33.Brinch Trym Holme205925H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
34.Nyberg Vilmer225016H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
35.Linnebo Martin Johannessen504032H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
36.Espelin Tarje500262H-16AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H3 - X X X -
37.Fossheim Emil Ruud502890H-16BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 X X X -
38.Dolven Olaf Halsaa503559H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
39.Birkelund Martin207566H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
40.Kvaale Eilev212369H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 X X X -
41.Woxholth Ole Henrik199999H-20AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - X X X -
42.Aas Henrik Fredriksen502140H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
43.Arntzen Sander500222H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
44.Ytterbø Sondre501113H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
45.Finsrud Felix507450H-20EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 X X X -
46.Wiréhn Per507394H21EAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - - Kun søndag
47.Galteland Torleif212659H35BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
48.Ytterbø Per Anders501115H35BAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
49.Tellnes Jostein189066H40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
50.Olsen Aksel505300H40AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
51.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
52.Espelin Håvard226644H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
53.Wisløff Sverre228399H45AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - -
54.Jauhojärvi Tommy226300H50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
55.Gravir Gjermund207595H50AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - - - -
56.Eriksen Jan Richard209846H55AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
57.Linnebo Øyvind Johannessen504450H55AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - - - -
58.Fossheim Arne504115H55AKAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
59.Gylver Oyvind195801H60AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
60.Øfsthus Arne502245H75AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
61.Gunnerød Bjørn501122H80AAsker SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -

Ås-NMBU Orientering
1.Nordhagen RannveigD21AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D2 X - - - -
2.Nordhagen Kaja Winsnes181542D21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D1 - - - -
3.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - - - -
4.Olhans Linus229709H-20EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - X X -
5.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
6.Aukrust Osmoen Ivar199444H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
7.Upsal Henrik184471H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
8.Tenge Gunnar80018H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - -
9.Nordhagen Eirik505398H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - - eno@eiriknor.net

Bækkelagets SK
1.Gulliksen Kine506937D21EBækkelagets SKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
2.Aasheim Lars Harald157763H21AMBækkelagets SKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 Deltager ikke - - - -

Bergens TF
1.Greve Siren211515D60ABergens TFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -

Birkenes IL
1.Tobiassen Klara224829D-12BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
2.Svaland Camilla Hauane233878D-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X - - deltar ikke søndag
3.Ånesland Ingeborg224874D-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
4.Nygård Kristine224752D-20AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
5.Nyhus Åse Aud Moldal184625D21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
6.Javenes Flaa Mette225005D21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
7.Birkeland Anne Kari203399D45BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
8.Svaland Henning Hauene233930H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X - - deltar ikke søndag
9.Nygård Simen225053H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
10.Westberg Casper203447H-10BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
11.Birkenes Lars225105H-12ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
12.Nygård Emil225087H-14ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
13.Javenes Flaa Sigmund224819H-14BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
14.Reiersen Jensen Martin203342H-16ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
15.Sundsdal Erlend95782H-16BBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
16.Nyhus Kristian203289H21AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
17.Flaa Per Johan203292H21CBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - - pe-joh-f@online.no
18.Sundsdal Lars Jøran239373H45ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
19.Nyhus Guttorm203294H45AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
20.Jensen Paul Christian203340H45AKBirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
21.Stormoen Bjørn203396H60ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
22.Løland Trygve203291H70ABirkenes ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -

Bö orienteringslag
1.Bratland Solberg Elisabeth208755D21BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
2.Harstad Trude208955D45ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
3.R.Steen Margit80353D70ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Dalva Synnove88670D75ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
5.Romnes Haakon227732H-10BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - X - - - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
6.Steen SanderH-10BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
7.Romnes Henrik227731H-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - X X X - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
8.Harstad Rinde TobiasH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
9.Makhoul Hyvik SebastianH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 X X X X - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5. Leiebrikke lørdag + søndag
10.Bratland Solberg GauteH-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
11.Stålberg Fossland Johnny104498H-12BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
12.Harstad Rinde SondreH-14BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
13.Bratland Solberg OlavH-16BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Leiebrikke lørdag + søndag
14.Ragvin Dag Steinar157187H21ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - - - - -
15.Solberg Jon208647H21AKBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
16.Romnes Rune227733H35BBö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D/H5 - - - - - Løpe sammen med de 3 andre i D/H5
17.Rinde Eivind FrodeH40ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Leiebrikke lørdag + søndag
18.Lande Steinar227677H45ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
19.Steen Bjørn80354H70ABö orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - - Ønsker sen start begge dager

Botne Skiklubb
1.Mobråthen Ingrid217780D-16ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
2.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Mobråthen Yngve192453H45AKBotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
4.Øvreås Magnar504511H75ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Trolsrud Thorolf501730H75ABotne SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Brattås Cykelklubb
1.Hafstad Wallander LisaD-14ABrattås CykelklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke D4 X X X X -
2.Wallander OddH45AKBrattås CykelklubbSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - odd.wallander@gmail.com

Bredaryds SOK
1.Gunnarsson AntonH-20EBredaryds SOKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -

Danish national military team
1.Rasmussen Mona199979D60ADanish national military teamDenmark Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Eidskog OL
1.Stolpe Lauritz211805H-12AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Lande Asbjørn505632H-12AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Lande Ragnar505675H-14AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Stolpe Niklas227621H35BEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
5.Lande Eivind500534H45AEidskog OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Eiker o-lag
1.Hilleren Nila213809BEG2Eiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X X anita_hanssen@hotmail.com
2.Hilleren Vilje213682BEG2Eiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X X anita_hanssen@hotmail.com
3.Isnes Tyse Oda192560D-20AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 X X X -
4.Moen Letmolie Solveig211356D-20AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 X X X -
5.Sanden Alvilde Lysaker185887D-20BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
6.Hoen Christine192291D-20EEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D4 - X X X - christinehoen@hotmail.no
7.Hilleren Anita94140D21AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - - - anita_hanssen@hotmail.com
8.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - so-fosso@frisurf.no Jeg ønsker å løpe åben 2 på lørdagen, og D21 på søndagen
9.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D4 - - - -
10.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Olsen Kirsti Aas173149D60AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - kiaaol@outlook.com Åpen klasse på søndag.
12.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
13.Kjemperud Aud235045D65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Hilleren Glenn Ekholdt94372H35BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - anita_hanssen@hotmail.com
15.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - alstadsa@gmail.com Jeg ønsker å løpe H35B på lørdag, og åben 3 på søndagen.
16.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
17.Hjelmtvedt Alf Johan501244H70AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
18.Kruke Per504470H70AEiker o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Eksjö SOK
1.Freyland SimonH-20EEksjö SOKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

Falköpings AIK OK
1.Hjort TindraD-20EFalköpings AIK OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

Fet olag
1.Aamodt Hermine213444D-12BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Skjønhaug Amalie213705D-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Helmersen Ragnhild201888D-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Berntzen Julie225581D-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Hansen Anne-marthe201984D21CFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Helmersen Jane225150D35BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Høilund Randi213223D40AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Skjønhaug Gaute213595H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Ler Jørgen213150H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Ølstad Sigmund213162H-12AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Høilund Dragseth Sondre223368H-12BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Høilund Dragseth Sivert201987H-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Sætre-lorentzen Mons225577H-14BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Mansaas Harald225522H-16AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Arnø Johannes225583H-16BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Bergan Mathias180195H-16BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Dragseth Morten187103H21CFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
18.Berntzen Raymond225524H35BFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Gran Kyrre180192H45AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Bergan Tom181103H45AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Ølstad Per-jacob207008H55AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Helmersen Øyvind201988H55AFet olagNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Fossum IF
1.Berg Elise Nilsen71839D-14BFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Hagen Kathinka Zahl504706D-16AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D3 X X X -
3.Brodin Maria94472D21AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Råberg Erik200443H21AFossum IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Fredrikstad Skiklubb
1.Solberg Linda500560D35AFredrikstad SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Solberg Isak213164H-10BFredrikstad SkiklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

Freidig Spk.
1.Kittilsen Tora207404D-14AFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com
2.Kittilsen Una206519D-14AFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com
3.Kittilsen Vegard504704H-20EFreidig Spk.Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X - pal.kittilsen@gmail.com

Gamleby OK
1.Östangård AronH-20EGamleby OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - aron021109@gmail.com behöver hyra emit.

Ganddal IL
1.Taksdal Anna188955D-14AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X -
2.Lamark Ingrid174736D-20AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 D3 X X X -
3.Aasheim Janne Tjørhom187124D-20EGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Lamark Vibeke189151D45AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
5.Taksdal Aud501775D45AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D2 - - - -
6.Tjoerhom Ann Karin216714D55AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Lamark Øyvind195846H-16AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - X X -
8.Nybak Urdal Andreas188800H-16BGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Taksdal Ole Kristian188960H-20AKGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 X X X - H20E-søndag
10.Breivold Markus212938H-20AKGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H2 X X X - H20E-søndag
11.Rødde Tobias197866H-20EGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
12.Lamark Trond184425H50AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - -
13.Taksdal Oddvar501146H50AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H2 - - - -
14.Haarr Per Olav206339H50AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Haarr Paul Terje206899H60AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Oaland Ove216734H65AGanddal ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke H2 - - - - -

Göteborg-Majorna OK
1.Kaminsky Jens508048H60AGöteborg-Majorna OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke H4 - - - - - Göteborg-Majorna OK

Göteborg-Majorna OK
1.Forsberg AnnaD21EGöteborg-Majorna OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Haderslev Garnisions Idrætsforening
1.Hansen JensH55AHaderslev Garnisions IdrætsforeningDenmark Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke H1 X - - - - Jejh@dsb.dk Min klub hedder HAGI

Haugerud IF
1.Madsen Øystein239500H75AHaugerud IFNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Haugesund Idrettslag Orientering
1.Kvala Linnea229676D-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
2.Sveen Ingrid242512D-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
3.Sveen Miriam217721D-14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
4.Skattkjær Milla Hauge229691D-14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
5.Skuseth Linea Viktoria Armida229674D-14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
6.Steinsvåg Selma212932D-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
7.Hetland Sara212852D-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
8.Lindtner Hanna212775D-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
9.Hetland Janne203474D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Ringdal Kari Anne B.207971D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Hjermann Madli506355D35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Vie Grethe Paulsen243755D45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Engesli Eirik213039H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Rachor Ulrik Olsen505592H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
15.Rossebø Øystein Øye225442H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
16.Sveen Filip217885H-10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
17.Rachor Emil Olsen505593H-12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
18.Engesli Even212933H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
19.Jørgensen Sebastian211761H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
20.Josephsen Leo Røvær506226H-12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
21.Jørgensen Aleksander216720H-16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
22.Ringdal Victor211728H-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
23.Wiig Nystad Vegard212826H-16BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - X X -
24.Kobbeltvedt Ruben193057H-20AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
25.Vie Åsmund Paulsen229690H-20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
26.Vie Sigurd Paulsen506778H-20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
27.Sveen Dag Abel506361H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
28.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
29.Lindtner Nils Jarle78701H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
30.Engesli Vegard505881H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
31.Steinsvåg Sigleif235209H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
32.Kvala Knut Steffen504279H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
33.Rossebø Bjørn Egil216847H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
34.Rachor Fridtjof505484H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
35.Vie Erik Utne243708H45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
36.Lindtner Alf Inge39624H45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
37.Nysted Frode507721H50AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -

Hedrum Orienteringslag
1.Van Raaij Annika187291D-14BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Johnsen Ingvild203633D-16BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Alfredsen Kristin Tørnes221008D-20BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
4.Fjære Karoline157980D-20CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Strøm Susanne221180D21BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
7.Fjære Torill Hynne221399D35BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
8.Bordøy Elin187285D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
9.Van Raaij Katrine187290D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
10.Holt Kari Reppesgård187288D45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Lysnes Tone Sølie182120D45BHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
12.Holt Henrik R.186936H-20AHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
13.Johnsen Ludvig203443H-20AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
14.Fjære Kristoffer203392H-20AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
15.Strøm Ulrik186937H-20CHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
16.Van Raaij Viljan187320H-20EHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
17.Holt Sindre221389H-20EHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
18.Fjære Jørgen203391H21AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
19.Lysnes Jarle203389H21AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
20.Johnsen Espen182118H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
21.Lysnes Roger182119H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
22.Holt Anders Kristian182126H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
23.Strøm Atle150454H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
24.Van Raaij Eelco221400H45AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
25.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
26.Strøm Per Einar221210H55AKHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
27.Ceeberg Bjoern H.203393H70AHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
28.Reppesgård Magnar203598H80AHedrum OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Heming Orientering
1.Fougner Jon Clemet501329H75AHeming OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -

Herrestads AIF
1.Hansson BirgitD55AHerrestads AIFSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Holmberg GunillaD60AHerrestads AIFSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Björkdahl UlfH60AHerrestads AIFSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Hestra IF
1.Lindeblom ElsaD-20EHestra IFSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Önskar att springa D20-AK på lördag

Hisøy Orienteringsklubb
1.Myhren Tuva Krafft173189D-16AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - X X - mhauge4@gmail.com D 16 B søndag med så tidlig start som mulig
2.Hauge Malin212879D-20EHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 - - X X - mhauge4@gmail.com
3.Hoff Anna Sofie195909D21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
4.Hauge Marianne234915D45AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
5.Hauge Inge173172H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - - mhauge4@gmail.com
6.Eskilt Einar211388H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - - mhauge4@gmail.com
7.Helsør Øyvind165566H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - - mhauge4@gmail.com
8.Løland Widar Taxth98008H70AHisøy OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - widartl@outlook.com Ønsker sen start lørdag

IF Sturla
1.Homme Rebecca Grace228442BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Homme Daniel Nicolai228451BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Nord Thea A B228536BEG1IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Møller MonicaBEG2IF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Klausen Ylva212981D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
6.Graff-Wiik Marthe211867D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
7.Hübschle Solveig189150D-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
8.Johnsen Mina Akiko212043D-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
9.Kvarme Marie183830D-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
10.Eidsten Anne Maren211908D-16BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X - svend.eidsten@gmail.com
11.Instanes Malene199366D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
12.Instanes Ine199367D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
13.Sørensen Iselin189131D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
14.Kvarme Ingeborg505432D-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 X X X -
15.Carlsen Silje212906D-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 X X X - silje.elise.carlsen@gmail.com
16.Undeland Nina Marie506827D21AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
17.Halvorsen Ane Birgit239082D21BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
18.Instanes Tanja226658D45AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
19.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
20.Skinnes Sølvi184525D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
21.Skinnes Sølvi184525D45BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Skourup Charlotte503252D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - chskourup@gmail.com
23.Kvarme Hanne-kristin192581D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
24.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - Kss67@live.no
25.Undeland Merete159614D50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
26.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
27.Vråle Gry Brauland504475D70AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
28.Klausen Aksel233605H-10BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
29.Kaiser Henrik203306H-14AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X - stine.kaiser@gjerden-fjellsikring.no
30.Rognebakke Magnus Skourup212045H-14AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
31.Knudsen Filip228528H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
32.Knutheim Oskar213284H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
33.Knutheim Sivert212857H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
34.Aarvik-hansen Ingar228471H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
35.Wold Jens211942H-14BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
36.Klausen Lukas213015H-16AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X - lukki0321@gmail.com
37.Hübschle Kristoffer189149H-16BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
38.Smemo Sigurd199646H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H3 - X X X -
39.Ottesen Sander Solheim505389H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X - yngvaso@online.no
40.Rognebakke Mathias Skourup211840H-20AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
41.Knudsen Joachim228461H-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
42.Frydenlund Egil209839H-20AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
43.Fagerland AdrianH-20BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
44.Undeland Johan Kristian236813H-20EIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 X X X -
45.Berg Kristian184580H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - krst.brg@gmail.com
46.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
47.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
48.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
49.Eidsten Svend159616H21CIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - svend.eidsten@drmk.no
50.Nord Knut-erikH35BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
51.Nord Knut-erikH35BIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
52.Homme Jarl209781H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
53.Knutheim Geir Thomas89747H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
54.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - snorre.frydenlund@gmail.com
55.Gustafsson Anders189130H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
56.Instanes Stig209843H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
57.Wold Hakon189075H45AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
58.Sørensen Rune189047H50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
59.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
60.Wiik Roger205502H55AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
61.Halden Jon184370H55AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
62.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
63.Langberg Ragnar186865H55AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
64.Solberg Inge94136H55AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
65.Førlie Geir50254H55AKIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
66.Andersen Jan Morten207675H60AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
67.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
68.Eriksen Eirik507668H70AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
69.Ludvigsen Bjørn W.500674H75AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
70.Vråle Lasse507070H75AIF SturlaNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -

IF Trauma
1.Nærestad Per Olav221105H50AIF TraumaNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

IFK Göteborg Orientering
1.Åkesson IngvarH50AIFK Göteborg OrienteringSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

IK Grane Arendal Orientering
1.Duus Maline186174D-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
2.Ringvoll Anne222687D-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
3.Ringvoll Ingrid206523D-12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje hjem søndag
4.Røskar Reed Sara193012D-12BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
5.Mikkelsen Ine186172D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X - Tidlig ferje søndag
6.Mikkelsen Lise222250D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 D3 X X X - Tidlig ferje søndag
7.Ringvoll Amalie206417D-16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
8.Røskar Reed Hannah193005D-16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
9.Mikkelsen Christine506655D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 D2 - - - - - Tidlig ferje søndag
10.Jones Gunn506771D35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
11.Jørgensen Oddny503932D60AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - Ikke tidlig ferje søndag
12.Svensson Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
13.Pihl SverreH-10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
14.Jones Henrik222602H-12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
15.Tobiassen Marius503931H-14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
16.Jones Benjamin221185H-16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
17.Møklegård Pihl Sivert507052H-20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H2 X X X - Tidlig ferje søndag
18.Fossum Magnus186064H-20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X - Tidlig ferje søndag
19.Sørensen Frode206419H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
21.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 H3 - - - - Tidlig ferje søndag
22.Fossum Egil188663H50AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag
23.Sørensen Kjell Walter503611H65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - Ikke tidløig ferje søndag
25.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - Tidlig ferje søndag

IK Hakarpspojkarna
1.Palm EllaD-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Lindman EbbaD-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Palm HannaD45AIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Granstedt LukasH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Ingström JakobH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Öhlund EmilH-20EIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
7.Öhlund HåkanH45AIK HakarpspojkarnaSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

IK Stern
1.Mohlin LinneaBEG2IK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Karlsson ElinD35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Andersson IdaD35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Ljung CarinaD45BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
5.Sylvan ElisabetD45BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Mohlin BrithD60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.From LenaD60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Blomström EvaD65AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Tisell BirgitD70AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Lindhe Ulla183995D75AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Norberg ElliotH-14BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Ljung HugoH-14BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Norberg HugoH-16AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Håkansson LeoH-16BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Mohlin PeterH21AKIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Sternemalm ErikH35BIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
17.Norberg PeterH45AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
18.Tisell StefanH45AKIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Rutberg JonasH60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.From JanH60AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Mohlin AndersH65AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Blomström StenH65AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Almström LennartH70AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Mathiasson LarsH70AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
25.Hvoslef Henrik193993H75AIK SternSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

IL Express
1.Vedå Astrid Helene85011D-12BIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Tidlig ferge søndag
2.Vedå Inger-anne114850D21CIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag
3.Vedå Daniel114851H21BIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag
4.Vedå Dag Magne400873H45AKIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Tidlig ferge søndag
5.Bedford Pedersen Øystein89653H70AIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Kløvstad Hans Jacob114848H70AIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Pettersen Dag89651H70AIL ExpressNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

IL GeoForm
1.Sletner Kristin67395D35AIL GeoFormNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

IL Tyrving
1.Fiskum Gunnar502467H21EIL TyrvingNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
2.Lye Helge219198H70AIL TyrvingNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

IL Vindbjart
1.Telstø Katrine238196BEG2IL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Telstø Anne Marte221294D-20CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - X - Kun søndag.
3.Telstø Liv Gjertrud86345D21BIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
4.Erkleiv Kristin Smith204839D21CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
5.Hildebrandt Margrete Omdal86339D35AIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
6.Omdal Taraldsen Ole Kristian200415H-14BIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag
7.Telstø Øyvind221267H-20CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
8.Omdal Roald186046H21CIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
9.Omdal Hans Gunnar507083H21EIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
10.Telstø Håvard238193H45AIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
11.Eidet Svein203437H45AKIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
12.Telstø Arild203330H80AIL VindbjartNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Imås IL
1.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Horntvedt Liv411914D75AImås ILNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -

Kolbotn & Skimt OL
1.Niklasson Alva211717D-16AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D2 - X X X -
2.Åsten Pamela208001D50AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -
3.Niklasson Nils212042H-14AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
4.Niklasson Bengt180351H55AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - - -
5.Bjørkelo Knut204600H55AKolbotn & Skimt OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - -

Konnerud IL
1.Hovland Kaisa228477D-12BKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
2.Lysheden Vogt Elsa224287D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 X X X -
3.Spangberg Hanna212139D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 X X X -
4.Pettersen Martine224300D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D4 - X X X -
5.Storhaug Johanna212446D-14AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D/H5 X X X -
6.Holen Tiril228510D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D3 X X X -
7.Spangberg Hedda506837D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X X -
8.Kihle Tiril212654D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D3 X X X -
9.Jegtvik Mille212335D-16AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X X -
10.Baklid Thea Sildnes187171D-20AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D3 X X - - D20E på søndag
11.Saugerud Amanda Skyttersaeter507041D-20AKKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 X X - - D20E på søndag
12.Baklid Thea187171D-20EKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X - D20AK på lørdag
13.Saugerud Amanda507041D-20EKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X - D20AK på lørdag
14.Vasshaug Bente507317D21CKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
15.Gjermstad Kirsten88779D35BKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - - - -
16.Skyttersæter Toini502707D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
17.Spangberg Mette212664D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
18.Heggedal Isa500011D50AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
19.Haare Emma Grete Feyling150384D65AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Lysheden Vogt Jonatan225046H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 X X X -
21.Pettersen Ola224741H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 X X X -
22.Syversen Marcus224743H-12AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D/H5 X X X -
23.Haare Erik184369H21AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Spangberg Kjetil96848H21CKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
25.Syversen Lasse195900H35AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
26.Pettersen Terje188786H45AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H1 - - - -
27.Haare Hans Lyder186999H65AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
28.Ruud Steinar210997H80AKonnerud ILNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -

Kristiansand OK
1.Frøysnes SveinBEG1Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - kun fortreningskart
2.Schütt ElkeBEG1Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - - - kun fortreningskart
3.Johannessen Fabian506791BEG2Kristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Lundemoen Kristine Schütt213581D-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
5.Frøysnes Ingrid Helland224134D-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X -
6.Kalsås Sanna224433D-10BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
7.Booth Tina213740D-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - X X -
8.Bøckman Christiane Ruud504438D-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Stødle Inga Vestøl186309D-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - X X -
10.Eik Adriana222156D35BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - - - -
11.Mulen Ingvild88025D45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
12.Kregnes Åse Reidun221435D45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
13.Hermansen Hanne197970D45BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
14.Runde Aileen177978D45BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - Ikke søndag
15.Hott Kasper213724H-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - X X -
16.Kalsås Edvald224456H-10AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
17.Kostøl Lars213510H-12AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
18.Johannessen Jakob213651H-14BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
19.Nomeland Trygve501209H-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 X X X -
20.Takle Brage198406H-16AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 X X X -
21.Kristiansen Simon Beckmann229986H-20AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 X X X -
22.Berge Erlend Odd504439H-20AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - X X -
23.Myre Odd Kristian Hagen224235H-20AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H4 X X X -
24.Runde David221505H-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
25.Pytten Kristian221206H-20EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
26.Lynnebakken Vetle502231H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
27.Ericsen Petter Marki197823H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
28.Stormoen Håvar Birkeland504431H21EKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
29.Hermansen Roar197998H35BKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - ikke lørdag
30.Hott Holger213513H45AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - -
31.Eik Harald237882H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - H45 lør. H45AK søn
32.Runde Pål182054H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
33.Johannessen Nils Arne187174H45AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
34.Kregnes Alse184648H55AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
35.Blandkjenn Jan220759H55AKKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
36.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Kungälvs OK
1.Groth NellyD-12AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Zachrisson ElinD-12BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Groth EllikaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Aderstedt Althoff Elsa503711D-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Börnstedt LisaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Nilsson JohannaD-20EKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X - johanna.ni05@gmail.com
7.Groth CeciliaD21AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - cicci.groth@gmail.com
8.Althoff Karin503710D45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - karin.althoff@gmail.com
9.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - teres_z@hotmail.com
10.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - - - -
11.Steen-olsson EivorD80AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Hermansson ArvidH-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Aderstedt Althoff Karl503816H-14AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Aderstedt Althoff Fritjof503815H-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Groth LukasH-16AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Lindblom WilmerH-20AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Johansson FilipH-20AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - X X -
18.Laurell Håkansson AronH21AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Aderstedt Erik503709H45AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - erik@aderstedt.se
20.Zachrisson LarsH45AKKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - -
22.Johansson Stefan LH50AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Pettersson UlfH65AKungälvs OKSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Lardal O-lag
1.Schjerven Eline192960D-16ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Schjerven Mina234921D-20ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
3.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - Liv@schjerven.net
4.Ovesen Thorunn Aamodt501160D75ALardal O-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com

Larvik Orienteringsklubb
1.Ringheim Ingvild211958D-12BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Zagar Pernille212310D-14ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Ringheim Iril180714D-14ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Hjortland Ida Sofie209884D-20ELarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Ønsker å løpe D-20AK lørdag
5.Olsen Anne Celine Vik216970D35BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
6.Bjerva Elin180000D40ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
7.Undstad Ingrid204302D45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Langseth Gerd216681D70ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Zagar Erik212309H-14BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Ringheim Iver195549H-20ELarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Ringheim Inge205549H35BLarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Kristensen Tom507715H45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Aasrum Ole Petter220980H45ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Hjortland Ole Edvard209885H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Gulbrandsen Per Olav204203H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - per.olav.gulbrandsen@lf-nett.no Lagleder - mobil +47 41300777
17.Gjølberg Rolf221255H70ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
18.Edvardsen Thor177772H75ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Halvorsen Helge160446H80ALarvik OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Lierbygda o-lag
1.Hennum Gunhild207531D60ALierbygda o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
2.Arntzen Bjørn Willy197500H50ALierbygda o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
3.Farnes Hansen Kim201500H55AKLierbygda o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -

Lillomarka OL
1.Brekke Jens Johan215086H-20ELillomarka OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H1 - X X X -

Lillomarka o-lag
1.Bogadottir Jenny202086D-12ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - X X X -
2.Lundeby Torbjørn187095D-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
3.Høst Fossgard Ingunn186276D-16ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
4.Vold Emilie Pedersen185953D-16ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
5.Petersen Dorthe Kühl192095D21ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 - - - - -
6.Bar-Nathan Line186275D45AKLillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D4 - - - - -
7.Bar-Nathan Nov186106H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
8.Blindheim Vebjørn Emil224431H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
9.Bogasson Håkon201440H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
10.Eastwood Rasmus186273H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
11.Woodhouse Jonathan186263H-14ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
12.Eastwood Steinar191287H45ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H2 - - - - - steinar.eastwoo@gmail.com Ønsker H45AK på lørdag
13.Vold Lars Audun187120H50ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H4 - - - - -
14.Nygård Svein229680H50ALillomarka o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 H2 - - - - -

Løten Orienteringslag
1.Berg Johanne202138D-12ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
2.Rogstad Bekkevold June211915D-16ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - X X -
3.Breg Henriette213154D-16ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 - - X X -
4.Smestad Nina501471D21ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D3 - - - - -
5.Rogstad Ida180930D21CLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
6.Stensli Eli501070D45AKLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
7.Sønsterud Berg Stine202140D45BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
8.Rogstad Bekkevold Tage213057H-12ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Stensli Forseth Petter212854H-20BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke H4 - X - X - Skal ike løpe lørdag
10.Øie Marius501531H21ELøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - - Ønsker å løpe H21AK lørdag!
11.Andersen Knut214744H35BLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
12.Berg Torstein202139H45AKLøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
13.Storsveen Kristian505814H55ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H2 - - - - -
14.Godager Svein480067H55ALøten OrienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - - Ønsker å løpe H55AK lørdag!

Malmö OK
1.Lindblom AgnesD-20EMalmö OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X - Agnes.lindblom@me.com

Markbygdens OK
1.Leibe Bergstedt OlleH-20EMarkbygdens OKSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

Modum OL
1.Grønhovd Arno77375H21AModum OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

Natthauken IL
1.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - ole.grini.johansen@gmail.com Sen start begge dager.

Nittedal Orientering
1.Fleisje Kristin175937BEG1Nittedal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Notodden o-lag
1.Mork Eira228513D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X - - Kun lørdag
2.Lysbakken Eir228489D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Sundelin Solveig Fogt234591D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Kristensen Maja228465D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Borkamo Tuva Dahl228518D-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Sogn Cathrine213087D-12ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Sundelin Lillian Fogt228491D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
8.Eie Ingvild Buchacz228500D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
9.Gjestrud Anna Værvågen213371D-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
10.Borkamo Ada Othilie Dahl212548D-14ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Sandven Synne505752D-14ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
12.Eie Sigrid Buchacz212476D-14BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
13.Lysbakken Ea212095D-14BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Engehult Emma213060D-16ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
15.Hovdejord Ingeborg228516D-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
16.Haugen Ingrid Olsen228499D-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
17.Paulsen Oda Vaagen212864D-20CNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
18.Borkamo Anne Carine Dahl217113D21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Mork Randi207703D21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Værvågen Veslemøy215912D35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Engehult Mia197857D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
22.Vaagen Gro86884D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Slokvik Elin93987D45BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
24.Sandven Kristin211944D50ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
25.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
26.Gjestrud Halvor Værvågen234488H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
27.Eie Magnus Buchacz503981H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
28.Kristensen Mika234071H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
29.Paulsen Ask Sauarlia213168H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
30.Urdalen Syver Hagen228549H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
31.Lysbakken Balder211939H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
32.Mork Kristian212631H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
33.Sogn Kristoffer228490H-10BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
34.Engehult Rasmus212066H-12ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
35.Borkamo Sondre Dahl212505H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
36.Urdalen Alfred Hagen228501H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
37.Paulsen Storm Sauarlia213584H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
38.Gulliksen Erlend Sørebø213180H-12BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
39.Løe Bendik Schia208441H-16BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
40.Slokvik Åsmund207902H-20ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
41.Slokvik Snorre236512H-20BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
42.Myhrer Jon Are228498H21ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
43.Mork Rune Kristian207903H21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
44.Borkamo Erling Dahl210711H21AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
45.Gjestrud Torgrim215872H35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
46.Carlsen Bjørn197971H35BNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
47.Paulsen Arve61168H45AKNotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
48.Engehult Rune207904H50ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
49.Kvisli Harald207900H55ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
50.Løe Petter214544H55ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
51.Christensen Hugo480044H65ANotodden o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

NTNUI
1.Åstebøl HedvigD21ENTNUI Norway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D4 X - - - -
2.Pytten Marius197877H21ENTNUI Norway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 H1 - - - - Tidlig avreise på ferje fra Hirtshals

Nydalens Skiklub
1.Sørensen Malin204574D21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D1 - - - -
2.Sørensen Øystein232977H21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - -
3.Often Per Melander194465H21ENydalens SkiklubNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -

Odal OL
1.Skytteren Sondre191271H-20AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Åserud Sørensen Henrik204567H-20AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Skytteren Emil191270H-20COdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Skytteren Martin204566H45AKOdal OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Oddersjaa SSK
1.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - -
2.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -
3.Ekeland Einar234873H-20EOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 H1 - X X X -
4.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 H3 - - - -
5.Torgersen Per W.185934H60AOddersjaa SSKNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - -

OK Älme
1.Svensson ElinD-20EOK ÄlmeSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

OK Bävern
1.Johansson StinaD-20EOK BävernSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

OK Kolmården
1.Nordwall MariaD65AOK KolmårdenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -

OK Njudung
1.Toll AlbinH-20EOK NjudungSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -

OK PAN Kristianstad
1.Carlsson Elin205602D21EOK PAN KristianstadSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D1 - - - - - elin_hia64@hotmail.com

OK Skärmen
1.Johansson FridaD-16AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X - - - - sjomyren@telia.com
2.Johansson ClaraD-20AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X X X X - sjomyren@telia.com
3.Johansson AnnelieD50AOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 D3 X - - - - sjomyren@telia.com
4.Johansson MikaelH55AKOK SkärmenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 Deltager ikke X - - - - sjomyren@telia.com

OK Skeidi
1.Glittum Siri Oline188464D21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Hellenes Hilde Gunn186982D45BOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Pedersen Gro504630D55AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
4.Opland Blu William199730H-12AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Bamle Hans Jacob168539H-20BOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
6.Polland Kristian216883H-20COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Pedersen Jon Øivind500053H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
8.Lie Lars Rune206364H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
9.Flaatten Ole91507H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
10.Polland Fredrik172271H21AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
11.Pedersen Øivind504629H21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
12.Opland Ketil91503H21COK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Grammeltvedt Erling502091H21EOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
14.Polland Bjørn180686H45AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
15.Bamle Jørn Roar180797H45AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
16.Flaatten Øyvind91505H50AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
17.Gisholt Helge238122H50AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
18.Rørholt Arild62460H55AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Glittum Arve188444H60AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
21.Glittum Inge190985H60AOK SkeidiNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

OK Tisaren
1.Drage Mathias500240H21EOK TisarenSweden Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke H1 - - - - -

OK TYR
1.Kindlund TildaD-12BOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Jonsson WilmaD-12BOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Kindlund CorneliaD-16AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Moberg NicolinaD-20EOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
5.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - johannakindlund@me.com
6.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - mj_jonsson@hotmail.com
7.Jonsson AntonH-14AOK TYRSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - X X -

OK Vivill
1.Samuelsson ClaraD-20EOK VivillSweden Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -

Oppsal Orientering
1.Lurås Åse223907D-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 D/H5 - X X X -
2.Skaug Wiona Resvoll212519D-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
3.Mosland Ingeborg Roll212069D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D/H5 - X X X -
4.Kalleson Mari223923D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
5.Bøhlerengen Synne Utseth223941D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D/H5 - X X X -
6.Undeberget Sofie Solheim209719D-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 D/H5 - X X X -
7.Veggan Marie181795D-14BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
8.Veggan Katrine203807D-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
9.Skaug Wilmine Resvoll212602D-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D4 - X X X -
10.Lurås Ingrid223657D-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 D4 - X X X -
11.Undeberget Ingrid Solheim191350D-20AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 D3 - X X X -
12.Aamodt Amélie204267D-20AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
13.Kalleson Tina206498D-20EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 D3 - X X X -
14.Lurås Gunnhild507320D35BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
15.Kalleson Elin206250D45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
16.Bjordal Heidi89470D45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
17.Thorstensen Anne Karin504047D45BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
18.Kolshus Kristine506820D45BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
19.Bøhlerengen Boye Dirro216858D50AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - -
20.Nikolaisen Alfred179985H-12AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
21.Reichenbach Henning504810H-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 D/H5 - X X X -
22.Gjedebo Jakob217720H-14AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
23.Kolshus Eskil217701H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H4 - X X X -
24.Olaussen Ask231284H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - X X X -
25.Rødnes Sigurd506918H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - X X X -
26.Aamodt Marius224316H-16AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H4 - X X X -
27.Bøhlerengen Bo Utseth223652H-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 H4 - X X X -
28.Thorstensen Birk215123H-16BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
29.Skaug William Resvoll209966H-20AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - X X X -
30.Skaug Bent Erik192707H21AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - - - - - H21A lørdag, H50A søndag
31.Nikolaisen Per-ivar186830H21AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - - H21A lørdag, H50A søndag
32.Hobøl Erling201869H21AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 H3 - - - - -
33.Hobøl Halvor504477H21AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
34.Thorstensen Lavran500581H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - X - - -
35.Reichenbach Anselm186907H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H2 - X - - -
36.Rødnes Ludvig507034H21EOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H1 - - - - -
37.Thorstensen Runar178176H35BOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
38.Solheim Helge Grenager223922H45AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 H3 - - - - -
39.Andersen Arild229706H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
40.Mosland Morten402241H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 - - - - -
41.Nilsen Ola219489H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
42.Aamodt Eilert222524H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 - - - - -
43.Veggan Snorre89471H45AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H2 - - - - -
44.Olaussen Arne501517H50AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - - Deltar kun søndag
45.Emilsson Bo483008H55AKOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
46.Aasheim Harald211645H65AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
47.Klyve Lars188983H65AOppsal OrienteringNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 H3 - - - - -

Orienteringsklubben Gipen
1.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke Deltager ikke - - - - robinnyqvist@gmail.com Åker med Kungälvs OK

Orienteringsklubben Moss
1.Johannessen Jan LøkenBEG1Orienteringsklubben MossNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

OSC Hamburg
1.Ripke CarstenH21AKOSC HamburgGermany Ankomst 2 Afrejse 3 Deltager ikke H1 X - - - - carsten.ripke@mailbox.org

Østmarka OK
1.Rønningen Jens MagnusBEG1Østmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - - - -
2.Hygen Ellen Margrete Stubban224191D-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X -
3.Nor-woll Pernille212213D-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X -
4.Tellesbø Janna Sofie187192D-16AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
5.Nermoen Sigrid212419D-16AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D4 - X X X -
6.Brevik Gina212046D-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 Deltager ikke - - X X -
7.Wessel Line Eira237878D-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D/H5 - X X X - 237878 D16B
8.Hygen Ingrid Marie Stubban501167D-20AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
9.Winswold Inga Cathrin212068D-20BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X -
10.Linløkken Alexandra158320D-20EØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D3 - X X X - D20AK på lørdag
11.Hygen Kristin Stubban209892D45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 D4 - - - - -
12.Jystad Siv212297D45AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D4 - - - - -
13.Nermoen Ingrid220857D55AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 D4 - - - - -
14.Hygen Gunn Kari201973D70AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
15.Linløkken Mathias208390H-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 H4 - X X X -
16.Otterlei Erlend203228H-14AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 D/H5 - X X X - H14B på Lørdag
17.Rønningen Håvard223687H-14BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
18.Sandernes Andreas212449H-14BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 6 Deltager ikke - X X X -
19.Jystad Magnus212531H-16BØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 7 Deltager ikke - - X X - Åpen 4
20.Grøstad Tor Magnus223605H-20AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 1 H2 - X X X -
21.Otterlei John179410H-20AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - X X -
22.Hygen Hans Olav186840H45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 H3 - - - - -
23.Rosenvold Erik241655H45AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Deltager ikke H3 - - - - - fredag/søndag
24.Linløkken Terje210922H45AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
25.Grøstad Thomas224003H50AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
26.Otterlei Svein224118H50AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - - - H45AK på lørdag
27.Brevik Håvar211350H55AØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
28.Bakken Olav203514H55AKØstmarka OKNorway Ankomst 1 Afrejse 2 Bane 3 Deltager ikke - - - - -

Porsgrunn OL
1.Fjeldstad Kaja Holte213456BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
2.Kinn Håkon Aarhus223777BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Kinn Ingrid Aarhus213812BEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
4.Bruem NoraBEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
5.Karlsen Leander NorlingBEG2Porsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
6.Thunold Sofie Wiersdalen213243D-12APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Vestgården Thea KåsaD-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
8.Karlsen Lilly Norling213187D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Bruem Sgrid213445D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
10.Nordli Helga EliseD-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
11.Bøgerberg Lilleaas Astrid241320D-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
12.Beitdokken Marie213395D-14BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
13.Kristensen Julie229518D-14BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
14.Holtermann Une213375D-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
15.Lie Anine Kjørholt213424D-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
16.Aasen Skårdal JulieD-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
17.Beitdokken Anne187099D-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
18.Mehammer Maria Gammelsæter184432D-20BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
19.Ausen Elise213400D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - X - Kun søndag
20.Vassend Hanne241426D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X - kun søndag
21.Rosenvold Camilla L.D-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
22.Kinn Kari Aarhus206530D35APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
23.Beitdokken Anita186853D40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
24.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
25.Vassend Hilde203385D45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
26.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
27.Gammelsæter Tone203384D45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
28.Storemyr Kristin RepstadD45BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
29.Rosenvold Hilde186852D50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke D3 - - - -
30.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
31.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
32.Beitdokken Erik223778H-10BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
33.Nordli KristianH-10BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
34.Kornmo Sondre213405H-12APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
35.Kristensen Jakob229523H-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
36.Storemyr Ole Magnus RepstadH-12BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
37.Storemyr Henrik RepstadH-14APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
38.Rosenvold Anders Larsson241416H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
39.Thunold Oscar Wiersdalen234871H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
40.Mathisen Tobias203281H-16APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
41.Ausen Martin229527H-16BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
42.Kornmo Halvard184355H-20APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
43.Skriubakken Håvard169034H-20APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
44.Storemyr Alexander Repstad213681H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
45.Kornmo Håkon222572H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
46.Mathisen Rasmus186855H-20EPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
47.Nordli Børge183877H35BPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
48.Thunold Lars Ole241823H40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
49.Kinn Magnus Aarhus188892H40APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
50.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
51.Lie Bjørn501731H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
52.Beitdokken Magnus186958H45APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
53.Mehammer Jostein184429H45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
54.Storemyr Kent MorganH45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
55.Fjeldstad Truls200431H45AKPorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
56.Skriubakken Jon502929H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
57.Kornmo Thore222121H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
58.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
59.Gatevold Jan221108H55APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
60.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
61.Johansson Ole504613H65APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
62.Torpe Dagfinn222595H65APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
63.Kløverød Jakob172076H70APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
64.Lye Rolf200511H70APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
65.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Ringerike o-lag
1.Kollstrøm Kari224869D-12BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
2.Bjørkli Ida Amundsen79005D-12BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X - marius.bjoerkli@wuerth.no
3.Skrove Marte Sofie190679D-16BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
4.Nøkleby Anne Guro87530D45AKRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
5.Langum Karen221512D45BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
6.Buhaug Emil Klinkenberg236808H-10BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
7.Buhaug Martin Klinkenberg236809H-10BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
8.Kollstrøm Reidar212277H-14BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
9.Melling Martin Nøkleby193917H-16ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 H4 - X X X - martin@melling.no
10.Fossaas Oskar Erland220951H-16BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
11.Bjørkli Even Amundsen217088H-20BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 H4 - X X X -
12.Bjørkli Sigurd Amundsen217086H-20BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 H4 - X X X -
13.Bjørkli Marius Bull-tornøe220778H35BRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - - evensigurd@gmail.com
14.Skrove Jon Arne98554H45ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
15.Fossaas Jon Erland220719H45AKRingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
16.Kollstrøm Knut Ivar220721H50ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
17.Revhaug Helge214964H70ARingerike o-lagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -

Røyken orienteringslag
1.Sletner Solveig184182D21AKRøyken orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
2.Aasen Bjørn Gunnar145484H55AKRøyken orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
3.Sletner Tom504619H75ARøyken orienteringslagNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Sandefjord Orienteringsklubb
1.Juliussen Ingrid Strøm242746BEG2Sandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 8 Deltager ikke - X X -
2.Bjørk Josephine157982BEG2Sandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
3.Juliussen Anna Strøm223934D-10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
4.Gjone Daniella213501D-12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
5.Eikås Ingeborg181214D-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
6.Rebård Gjendine Gjelstad207890D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
7.Johansen Emilie199605D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - X X -
8.Strøm Lise Hermann207893D-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
9.Stampe Emilie Kleppan224348D-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
10.Strøm Linn Hermann223916D-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - X X -
11.Gjone Sigrun224334D21CSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
12.Juliussen Ellen Strøm238018D35ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
13.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
14.Arvesen Mariann206453D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
15.Torp Lill Ann97407D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
16.Arntzen Stine208739D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
17.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
18.Rebård Tiri199599D55ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
19.Gjelstad Astrid221371D70ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
20.Furland Sindre211880H-12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
21.Gjone Gabriel213383H-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
22.Eikås Brage182096H-14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
23.Bjørk Theodor213504H-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
24.Gjone Benjamin213254H-16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
25.Olsen Magnus Asker224164H-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
26.Berg-nielsen Fredrik213426H-16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - X X -
27.Eikås Jonas206477H-20ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - X X -
28.Eikås Markus216675H-20BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
29.Bjørk Cornelius211220H-20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - X X -
30.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
31.Furland Sturle199596H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - -
32.Johansen Knut Ivar241780H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
33.Eikås Jo Børre206461H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 3 Deltager ikke - - - -
34.Foss Trond205484H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - -
35.Jørgensen Arne Håkon174694H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 4 Deltager ikke - - - - -
36.Gjelstad Trond208740H50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
37.Fjeldbo Roar241777H50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 1 Deltager ikke - - - -
38.Halvorsen Per Ivar199598H55AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
39.Gjelstad Oddvar221026H80ASandefjord OrienteringsklubbNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -

Sandnes IL - Rogaland
1.Jongenburger Sarah223748D-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
2.Thingbø Ine Wathne212314D-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
3.Richter Mari501267D-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
4.Helgesen Oda Fjermestad189114D-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
5.Aksland Nina213431D-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
6.Christiansen Alva195899D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
7.Thingbø Amalie Wathne223975D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
8.Torp Selma Lothine Fridheim212133D-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
9.Myklebost Marta212627D-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
10.Nødland Evelyn Fernandes223561D-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
11.Peikli Kaja507649D-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
12.Aksland Julie502999D-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
13.Christiansen Tuva229434D-16BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag
14.Oftedal Gunhild184386D21CSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - - - -
15.Wathne Ingeborg67821D45AKSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
16.Valdal May Bente224995D45BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - -
17.Wathne Aslak212332H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
18.Oftedal Lars212653H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
19.Oftedal Vebjørn212395H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
20.Haga Filip195724H-10ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
21.Myklebost Aksel Johannes68532H-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X X -
22.Eie Vetle Fjermestad223755H-10BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 8 Deltager ikke - - X - - Kun lørdag
23.Jongenburger Idar204554H-12ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
24.Thingbø Emil Wathne161991H-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
25.Myrland Trygve223595H-12BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 7 Deltager ikke - - X X -
26.Valdal Jone225065H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
27.Wathne Eirik212148H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
28.Myklebost Jonas Vistnes505817H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
29.Peikli Bjørnar507648H-14ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 5 Deltager ikke - - X X -
30.Jongenburger Melvin204570H-14BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - X X -
31.Myklebost Andreas Vistnes505816H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
32.Jongenburger Kalle189038H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
33.Helgesen Simon Fjermestad223525H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
34.Haugvaldstad Stian211139H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
35.Richter Markus501266H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
36.Thingbø Ola Wathne184394H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
37.Valdal Thomas211799H-16ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - X X -
38.Oftedal Sigurd R.205576H21ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
39.Thingbø Ole Morten224120H21AKSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 3 Deltager ikke - - - - -
40.Valdal Jarl224711H35BSandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 6 Deltager ikke - - - - - Kun lørdag
41.Richter Kim188699H40ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
42.Peikli Vegard507650H45ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
43.Aksland Tor Gunnar503032H45ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
44.Christiansen Rune507646H50ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
45.Furland Tom204356H50ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Deltager ikke Deltager ikke - - - - -
46.Landstad Magnus195788H50ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
47.Myklebost Jon229435H50ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 2 Deltager ikke - - - - -
48.Myklebost Lars207692H50ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 4 Deltager ikke - - - - - Kun søndag
49.Wathne Gisle67813H55ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -
50.Aamodt Morten504478H55ASandnes IL - RogalandNorway Ankomst 1 Afrejse 1 Bane 1 Deltager ikke - - - - -

Skien OK
1.Holtskog-feremans Juliette212977D-12ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
2.Hestad June224150D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
3.Venheim Knutsen Emilie233977D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
4.Skifjell Mie224295D-12BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - X X -
5.Holtskog-feremans Emilie211854D-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
6.Aakre Leistad Vilde212805D-14ASkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - X X -
7.Nysæter Hanna184474D-20BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - X X -
8.Hovi Silje Borge79803D21AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 2 Deltager ikke - - - - Ønsker å løpe i D 21 A søndag
9.Flatin Inger Lene211786D21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 5 Deltager ikke - - - -
10.Lode Ingrid186018D21CSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 7 Deltager ikke - - - -
11.Aakre Gry212833D35BSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Bane 6 Deltager ikke - - - -
12.Nysæter Åse184475D45AKSkien OKNorway Ankomst 1 Afrejse 3 Deltager ikke Deltager ikke - - - -
13.Raastad Rita502129D45BSkien OK