v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Munich O-Cup 2019->Entries by classes  (number of entries: 55)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Bahn A - Lang
1.Tsarev Maxim1595559Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Pillon Floriane1411909Bahn A - LangIndividuals/No club
3.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club
4.Mints Ilya2122347Bahn A - LangIndividuals/No club
5.Schmidt Johanna502920Bahn A - LangIndividuals/No club
6.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Badia Comas Núria1983Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Kolehmainen Ari1962000Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Enborg Andreas8071340Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
20.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
21.Enborg Anna821217Bahn A - LangOC MünchenGermany
22.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
23.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain
24.Stumpfegger Markus7161209Bahn A - LangOL ForsternGermany
25.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
26.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOL ForsternGermany
27.Holzhammer Erich8000773Bahn A - LangOL ForsternGermany
28.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
29.Baath Veikko7640629Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
30.Werthmann Gerhard8011152Bahn A - LangOLV LandshutGermany
31.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany
32.Lang Florian2067871Bahn A - LangOLV LandshutGermany
33.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangMalarrutaSpain
34.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
35.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

Bahn B - Mittel
1.Yang HengyuBahn B - MittelIndividuals/No club
2.Natho Leonie2061245Bahn B - MittelOC MünchenGermany
3.Landefeld Rico1301782Bahn B - MittelOC MünchenGermany
4.Danninger Alexandra1234565Bahn B - MittelOC MünchenGermany
5.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
6.Mirkovic MarijanBahn B - MittelOC MünchenGermany
7.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
8.Stumpfegger Madeleine7300376Bahn B - MittelOL ForsternGermany
9.Stumpfegger Bastian2066174Bahn B - MittelOL ForsternGermany
10.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
11.Werthmann Arndt2048140Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Bahn C - Kurz
1.Hay Weinig LukasBahn C - KurzIndividuals/No club
2.Badia Landefeld Gil8288822Bahn C - KurzOC MünchenGermany
3.Mirkovic ZvonimirBahn C - KurzOC MünchenGermany
4.Maeder Youri2078957Bahn C - KurzOC MünchenGermany
5.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KurzOC MünchenGermany
6.Enborg Wilma14914Bahn C - KurzOC MünchenGermany
7.Ebert James2048520Bahn C - KurzTSV JetzendorfGermany
8.Redondo Barthelemy Jaime2021469Bahn C - KurzMalarrutaSpain
9.Redondo Barthelemy Anabel2115396Bahn C - KurzMalarrutaSpain