v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Munich O-Cup 2019->Entries by countries  (number of entries: 55)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Tsarev Maxim1595559Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Mints Ilya2122347Bahn A - LangIndividuals/No club
3.Schmidt Johanna502920Bahn A - LangIndividuals/No club
4.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club
5.Pillon Floriane1411909Bahn A - LangIndividuals/No club
6.Yang HengyuBahn B - MittelIndividuals/No club
7.Hay Weinig LukasBahn C - KurzIndividuals/No club

Austria
1.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
2.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

Germany
1.Badia Comas Núria1983Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Enborg Anna821217Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Kolehmainen Ari1962000Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Enborg Andreas8071340Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Natho Leonie2061245Bahn B - MittelOC MünchenGermany
19.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
20.Mirkovic MarijanBahn B - MittelOC MünchenGermany
21.Danninger Alexandra1234565Bahn B - MittelOC MünchenGermany
22.Landefeld Rico1301782Bahn B - MittelOC MünchenGermany
23.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
24.Mirkovic ZvonimirBahn C - KurzOC MünchenGermany
25.Maeder Youri2078957Bahn C - KurzOC MünchenGermany
26.Enborg Wilma14914Bahn C - KurzOC MünchenGermany
27.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KurzOC MünchenGermany
28.Badia Landefeld Gil8288822Bahn C - KurzOC MünchenGermany
29.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
30.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOL ForsternGermany
31.Holzhammer Erich8000773Bahn A - LangOL ForsternGermany
32.Stumpfegger Markus7161209Bahn A - LangOL ForsternGermany
33.Stumpfegger Madeleine7300376Bahn B - MittelOL ForsternGermany
34.Stumpfegger Bastian2066174Bahn B - MittelOL ForsternGermany
35.Baath Veikko7640629Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
36.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
37.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
38.Ebert James2048520Bahn C - KurzTSV JetzendorfGermany
39.Lang Florian2067871Bahn A - LangOLV LandshutGermany
40.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany
41.Werthmann Gerhard8011152Bahn A - LangOLV LandshutGermany
42.Werthmann Arndt2048140Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Spain
1.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain
2.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangMalarrutaSpain
3.Redondo Barthelemy Anabel2115396Bahn C - KurzMalarrutaSpain
4.Redondo Barthelemy Jaime2021469Bahn C - KurzMalarrutaSpain