v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Munich O-Cup 2019->Entries by clubs  (number of entries: 55)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Pillon Floriane1411909Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Lehmann Mark8223332Bahn A - LangIndividuals/No club
3.Mints Ilya2122347Bahn A - LangIndividuals/No club
4.Schmidt Johanna502920Bahn A - LangIndividuals/No club
5.Tsarev Maxim1595559Bahn A - LangIndividuals/No club
6.Yang HengyuBahn B - MittelIndividuals/No club
7.Hay Weinig LukasBahn C - KurzIndividuals/No club

GODIH Albacete
1.Vázquez-Ruiz Antonio1404302Bahn A - LangGODIH AlbaceteSpain

Malarruta
1.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangMalarrutaSpain
2.Redondo Barthelemy Jaime2021469Bahn C - KurzMalarrutaSpain
3.Redondo Barthelemy Anabel2115396Bahn C - KurzMalarrutaSpain

OC München
1.Manoilova Olga235848Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Enborg Anna821217Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Kolehmainen Ari1962000Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Enborg Andreas8071340Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Badia Comas Núria1983Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Hay Jack8102007Bahn B - MittelOC MünchenGermany
19.Natho Leonie2061245Bahn B - MittelOC MünchenGermany
20.Landefeld Rico1301782Bahn B - MittelOC MünchenGermany
21.Danninger Alexandra1234565Bahn B - MittelOC MünchenGermany
22.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
23.Mirkovic MarijanBahn B - MittelOC MünchenGermany
24.Badia Landefeld Gil8288822Bahn C - KurzOC MünchenGermany
25.Mirkovic ZvonimirBahn C - KurzOC MünchenGermany
26.Maeder Youri2078957Bahn C - KurzOC MünchenGermany
27.Enborg Wilma14914Bahn C - KurzOC MünchenGermany
28.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KurzOC MünchenGermany

OL Forstern
1.Stumpfegger Markus7161209Bahn A - LangOL ForsternGermany
2.Engler Ralf8655476Bahn A - LangOL ForsternGermany
3.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOL ForsternGermany
4.Holzhammer Erich8000773Bahn A - LangOL ForsternGermany
5.Stumpfegger Madeleine7300376Bahn B - MittelOL ForsternGermany
6.Stumpfegger Bastian2066174Bahn B - MittelOL ForsternGermany

OLV Landshut
1.Werthmann Gerhard8011152Bahn A - LangOLV LandshutGermany
2.Voskamp Eckart8220366Bahn A - LangOLV LandshutGermany
3.Lang Florian2067871Bahn A - LangOLV LandshutGermany
4.Werthmann Arndt2048140Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Orientierungslaufclub Stubai
1.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
2.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

TSV Jetzendorf
1.Baath Veikko7640629Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
2.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
3.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
4.Ebert James2048520Bahn C - KurzTSV JetzendorfGermany