v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
VI-O-C 2020 (Varaždin Indoor Orienteering Challenenge)->Entries by classes  (number of entries: 101)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Muški A
1.Markulinčić PredragMuški AOK MedjimurjeCroatia
2.Leljak Marko504524Muški AOK MedjimurjeCroatia
3.Meštrović Tomislav2088246Muški AOK KapelaCroatia
4.Tounec Vlatko410619Muški AOK KapelaCroatia
5.Vodopija Goran2087742Muški AOK KapelaCroatia
6.Varnica Tomislav8079783Muški AOK VihorCroatia
7.Hainž Miroslav1782000Muški AOrijentacijski klub VaraždinCroatia
8.Šeperić-Grdiša Ivan7622357Muški AOK JelenCroatia
9.Fabijanić Daniel7112115Muški AOK JelenCroatia

Žene A
1.Turk PetraŽene AOK MedjimurjeCroatia
2.Berženji Sanda2120666Žene AOK KapelaCroatia
3.Seražin Korper Sabina46479Žene AOK JelenCroatia

Muški B
1.Večerić EmerikMuški BOK MedjimurjeCroatia
2.Perković DaliborMuški BOK MedjimurjeCroatia
3.Labaš Predrag2030936Muški BOrijentacijski klub VaraždinCroatia

Žene B
1.Murko Mirela893831Žene BIndividuals/No club
2.Cindrić Perković Jasminka411373Žene BOK MedjimurjeCroatia
3.Krkić Drobić Aida2133012Žene BOK KapelaCroatia
4.Bergant Vidaković Sandra2105097Žene BOK KapelaCroatia

M18
1.Turk NoaM18OK MedjimurjeCroatia
2.Vidaković Fabijan421655M18OK KapelaCroatia
3.Meštrović Martin2128477M18OK KapelaCroatia
4.Drobić Sanjin219313M18OK KapelaCroatia
5.Kolarek Noa222419M18OK VihorCroatia
6.Zagrajski Fran2030939M18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
7.Lah Mario2117408M18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
8.Habek Dorijan2030934M18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
9.Vodopija Bruno2113341M18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
10.Strmečki Vibor1422007M18OK MaksimirCroatia
11.Kelc Noa446316M18OK JelenCroatia
12.Milković Patrick2141169M18OK JapeticCroatia

Ž18
1.Kovač Wanda2113332Ž18OK KapelaCroatia
2.Vidaković Majda2113348Ž18OK KapelaCroatia
3.Drobić Melissa2132926Ž18OK KapelaCroatia
4.Dasović Petra2133352Ž18OK KapelaCroatia
5.Mioković Nina2148492Ž18OK KapelaCroatia
6.Šantek Eva2030937Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
7.Juričan Ema2030935Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
8.Smuđ Ana2128616Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
9.Potrebica Ema2113339Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
10.Putarek Vita2030933Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
11.Kuzmanić Nika2030932Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
12.Košćak Elena2113447Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia
13.Dolenc Julijana2113449Ž18Orijentacijski klub VaraždinCroatia

M45
1.Udris Tony8712019M45South Yorkshire OrienteersUnited Kingdom
2.Belović RobertM45OK MedjimurjeCroatia
3.Špoljar Krešo2123970M45OK KapelaCroatia
4.Tonković Zdravko2300279M45OK KapelaCroatia
5.Mioković Mile247099M45OK KapelaCroatia
6.Dasović Hrvoje2133029M45OK KapelaCroatia
7.Horjan Zdenko893833M45OK VihorCroatia
8.Turkalj Milan2030938M45Orijentacijski klub VaraždinCroatia
9.Tišljar Ivo8314625M45OK OrionCroatia
10.Strmečki Petar7889999M45OK MaksimirCroatia

Ž45
1.Gradečak Galović Marija2123976Ž45OK KapelaCroatia
2.Jazvić Mioković Marija2148494Ž45OK KapelaCroatia
3.Cvitković Maja636977Ž45OK VihorCroatia
4.Kolarek Nataša222412Ž45OK VihorCroatia
5.Srebačić Davorka1919197Ž45Orijentacijski klub VaraždinCroatia
6.Ostroski Sanja2030931Ž45Orijentacijski klub VaraždinCroatia
7.Jakšić Mirka1261971Ž45OK MaksimirCroatia

UČENIK
1.Boltek TinUČENIKIndividuals/No club
2.Lešnjak TadejUČENIKIndividuals/No club
3.Mihinjač MarinUČENIKIndividuals/No club
4.Bahmec BornaUČENIKIndividuals/No club
5.Bedić JosipUČENIKIndividuals/No club
6.Smuđ FilipUČENIKIndividuals/No club
7.Rođak MarinUČENIKIndividuals/No club
8.Pintarić RokUČENIKIndividuals/No club
9.Kralj AntunUČENIKIndividuals/No club
10.Rožić EmanuelUČENIKIndividuals/No club
11.Šantek AndroUČENIKIndividuals/No club
12.Magić AdriannoUČENIKIndividuals/No club
13.Schatten AmadeoUČENIKIndividuals/No club
14.Rođak LeonUČENIKIndividuals/No club
15.Vukovac NatanielUČENIKIndividuals/No club
16.Škerbić NoaUČENIKIndividuals/No club
17.Hofman LukaUČENIKIndividuals/No club
18.Premužić Sebastijan UČENIKIndividuals/No club
19.Turković JanUČENIKIndividuals/No club
20.Cecelja KarloUČENIKIndividuals/No club

UČENICA
1.Stanković Vrček LanaUČENICAIndividuals/No club
2.Mađarić NikaUČENICAIndividuals/No club
3.Hopwood Lana MariaUČENICAIndividuals/No club
4.Krečak NeraUČENICAIndividuals/No club
5.Brkinjač TeaUČENICAIndividuals/No club
6.Amaneh HibaUČENICAIndividuals/No club
7.Crnčec SaraUČENICAIndividuals/No club
8.Makovec-Jež LucijaUČENICAIndividuals/No club
9.Ivanković JelenaUČENICAIndividuals/No club
10.Klain ZaraUČENICAIndividuals/No club
11.Friščić VidaUČENICAIndividuals/No club
12.Kereša LeonoraUČENICAIndividuals/No club
13.Malić NinaUČENICAIndividuals/No club
14.Popović BrunaUČENICAIndividuals/No club
15.Mađarić MilaUČENICAIndividuals/No club
16.Briški KiaraUČENICAIndividuals/No club
17.Šemiga IvonaUČENICAIndividuals/No club
18.Mikić Bruna UČENICAIndividuals/No club
19.Hopwood NinaUČENICAIndividuals/No club
20.Juričan Nika UČENICAIndividuals/No club