v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Juniper Open Autumn 2017 (with Pigsticker Festival) - Boróka Kupa 2017. ősz->Entries by countries  (number of entries: 153)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Austria
1.Reisenberger Roland1968045M40Orienteering KlosterneuburgAustria
2.Palme Guni8024868W40Orienteering KlosterneuburgAustria
3.Braun Emanuel800091M20Austrian junior teamAustria
4.Holper Leo1700404M20Austrian junior teamAustria
5.Gremmel RichardM20Austrian junior teamAustria
6.Kastner Nicolas7788887M20Austrian junior teamAustria
7.Wolfram Clemens1500888M20Austrian junior teamAustria
8.Bonek Janis700444M20Austrian junior teamAustria
9.Gröll Georg2029639M20Austrian junior teamAustria
10.Tiefenböck Tina1500999W18Austrian junior teamAustria
11.Zeiner ElenaW18Austrian junior teamAustria
12.Trummer Rosa1999812W18Austrian junior teamAustria

Bulgaria
1.Enchev Stanimir2036477M21BSign SportBulgaria

Czech Republic
1.Chrast Tomas7203467M40SK StudenecCzech Republic
2.Petr Václav52980M50SKOB OstravaCzech Republic
3.Macek Ondrej2075644M16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
4.Waněk Hubert7200595M16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
5.Mareček Šimon8000543M16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
6.Pipek Ondrej7200907M16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
7.Rusin Vojtěch2032387M16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
8.Roudný Martin7202872M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
9.Fencl Jonáš2070827M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
10.Křivda Tomáš9200535M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
11.Volák Ondřej2011790M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
12.Rusin Jan2032380M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
13.Čech Petr2075680M20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
14.Fencl Jiří9653M40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
15.Roudny Vaclav7209277M40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
16.Rusin Jan2032383M40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
17.Kaplan Jan7200596M40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
18.Křivda Ivan9552M40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
19.Pušová Barbora7208094W16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
20.Fejfarová Tereza7210100W16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
21.Karlová Anna2078470W16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
22.Koberová Kateřina7203463W16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
23.Petrásová Hana2096143W16OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
24.Foltýnová Eva7205966W18OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
25.Peterová Jana897364W20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
26.Čechová Tereza2058511W20OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
27.Fenclová Markéta9650W40OK Lokomotiva PardubiceCzech Republic
28.Mokrý Ondrej886814M21AKOB ALFA BrnoCzech Republic
29.Novotný Ondřej7003038M21AKOB ALFA BrnoCzech Republic
30.Kovařík Martin7200589M16Moravskoslezský krajCzech Republic
31.Filipek Sebastian2060277M20Moravskoslezský krajCzech Republic
32.Poláková Lenka7204985W16Moravskoslezský krajCzech Republic
33.Poláková Tereza2061783W18Moravskoslezský krajCzech Republic
34.Pšenčík Radek425431M21BROB VizoviceCzech Republic
35.Kršák Karel100613M21BROB VizoviceCzech Republic
36.Slášík Tomáš425439M21BROB VizoviceCzech Republic
37.Ptáček Martin301112M21BROB VizoviceCzech Republic
38.Zukal Dominik425428M21BROB VizoviceCzech Republic
39.Kršáková Veronika53889W21BROB VizoviceCzech Republic
40.Šebesta Petr425437CPOB VizoviceCzech Republic
41.Jurčáková Martina53138CPOB VizoviceCzech Republic
42.Hlaváčková AničkaCPOB VizoviceCzech Republic
43.Jurčáková Martina53138OPENOB VizoviceCzech Republic
44.Výravský David425425OPENOB VizoviceCzech Republic
45.Kršáková Olga425440OPENOB VizoviceCzech Republic
46.Kršáková Marie53887OPENOB VizoviceCzech Republic
47.Šebesta Petr425437OPENOB VizoviceCzech Republic
48.Hlaváčková AničkaOPENOB VizoviceCzech Republic
49.Jurčák Tomáš425423OPENOB VizoviceCzech Republic
50.Vystavel Ondrej1602633M20JUNIOR O-SPORTCzech Republic
51.Vystavel Dusan52426M50JUNIOR O-SPORTCzech Republic
52.Janosikova Tereza2059758W20JUNIOR O-SPORTCzech Republic
53.Coufal Jachym1400432M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
54.Milán Tomáš7070007M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
55.Hlaváč Ondřej2059757M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
56.Kelbl Vladimir9201063M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
57.Hirs Otakar416029M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
58.Zridkavesely Libor101M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
59.Prikryl Petr7030567M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
60.Zhanal Jan1111187M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
61.Mokry Stanislav886812M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
62.Finstrle Luděk2067240M21BSK Zabovresky BrnoCzech Republic
63.Stehlík Miroslav897391M21CSK Zabovresky BrnoCzech Republic
64.Hruska Tomas49393M50SK Zabovresky BrnoCzech Republic
65.Firesova Marketa897355W18SK Zabovresky BrnoCzech Republic
66.Koporova Petra7200316W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
67.Zhanalova Barbora1668661W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
68.Indráková Adéla897391W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
69.Kabathova Eva7200341W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
70.Hruskova Lenka49398W40SK Zabovresky BrnoCzech Republic
71.Podmolík Tomáš1400443M40SKOB ZlínCzech Republic
72.Jelínek Petr7300470M60SKOB ZlínCzech Republic
73.Podmolíková Dagmar1400448W40SKOB ZlínCzech Republic
74.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
75.Kunz Martin553435M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
76.Ptáček Pavel980377M50BETA URSUS RosiceCzech Republic
77.Robotka Libor52027M60BETA URSUS RosiceCzech Republic
78.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech Republic
79.Chmelik Ales2085633M60VSK MZLU BrnoCzech Republic

Finland
1.Liljeström Matias7346M12DHelsingin SuunnistajatFinland
2.Liljeström Kimmo7202703M40Helsingin SuunnistajatFinland
3.Turakainen Veera1406014W14Helsingin SuunnistajatFinland
4.Turakainen Venla1406012W18Helsingin SuunnistajatFinland

Romania
1.Minoiu George Emilian8000402M20Universitatea CraiovaRomania
2.Blejdea Alexandru8000404M21AUniversitatea CraiovaRomania
3.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania
4.Anghel Andra8000410W21AUniversitatea CraiovaRomania
5.Minoiu Veronica8000401OPENUniversitatea CraiovaRomania
6.Sellei Szilard211769M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
7.Sturz Lazăr Felix2075001M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
8.Buda Marcel406320M50Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
9.Barkász Dániel7210425M60Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania

Russia
1.Simakov Maxim8630806M21ABRIGHTNETRussia

Serbia
1.Damjanovic Andrej2800963M12COrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
2.Vujanovic IvanM14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
3.Kostić Nikola435127M14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
4.Najdanovic Milan2077049M14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
5.Avramovic Dejan435111M21BROrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
6.Miljus Lea233243W12DOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
7.Mihajlovic Ana2046159W12DOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
8.Krtinic Mia2077040W14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
9.Najdanovic Nevena435104W14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
10.Solaja Eva2077031W14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
11.Miljus Vanja2077065W14Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
12.Zdravkovic Nada233223W21AOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
13.Damjanovic AntonioCPOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
14.Damnjanovic Anika2800962CPOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
15.Stuparevic Nina2077038OPENOrienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia
16.Markovic Dušan2077070M16PSK PobedaSerbia
17.Krstić Predrag9998889M40PSK PobedaSerbia
18.Sivački Đurđa9100483W21BRPSK PobedaSerbia
19.Žagar Vujadin233100M21BRVujketove vevericeSerbia
20.Žigić GoranM40OAK Novi SadSerbia
21.Vit Dragiša2077056M60OAK Novi SadSerbia
22.Petrović David2070984M10DOK StrazilovoSerbia
23.Husag David2083678M12DOK StrazilovoSerbia
24.Živkov Janko2095317M12DOK StrazilovoSerbia
25.Bauer Stefan2095305M12DOK StrazilovoSerbia
26.Petrović Aleksandar1413990M21BOK StrazilovoSerbia
27.Bauer Dragisa1413991M21BOK StrazilovoSerbia
28.Stevanovic Borislav233357M60OK StrazilovoSerbia
29.Bauer Maša233165W10DOK StrazilovoSerbia
30.Veljovic Slobodan1401554M21BRSK MAGIC MAPSerbia
31.Radovanovic Slobodan1396144M40SK MAGIC MAPSerbia
32.Veljović Anđela437230W12CSK MAGIC MAPSerbia
33.Petrovic Natasha1403182W21BRSK MAGIC MAPSerbia
34.Veljović Mirjana233226OPENSK MAGIC MAPSerbia
35.Radovanović Marko1395300M16OK ParacinSerbia
36.Radulović Lidija233020W21BPOSK " PTT "BeogradSerbia

Slovakia
1.Janšo Jakub Karol2051421M12CATU KošiceSlovakia
2. Sláma Richard2008508M14ATU KošiceSlovakia
3.Sláma Dušan7204978M20ATU KošiceSlovakia
4.Janšo Karol2051437M50ATU KošiceSlovakia
5.Pollák Jozef920651M50ATU KošiceSlovakia
6.Weissová Ľuboslava2032149W16ATU KošiceSlovakia
7.Roháčová Viktória1403139W18ATU KošiceSlovakia
8.Vancáková Valentína2032187W18ATU KošiceSlovakia
9.Belicová Elena307259W50ATU KošiceSlovakia

Slovenia
1.Krivičić Dragan218959OPENOK Perkmandeljc TrbovljeSlovenia

Sweden
1.Johansson Martin18530M40OK OrionSweden