v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DP srednje proge/Slovenian championships middle->Entries by clubs  (number of entries: 116)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Carpe Diem
1.Pestotnik Stres LunaMW10Carpe DiemSlovenia

Individual
1.Šumečki Janez445685M45IndividualSlovenia

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Flerin Mojca1404141W21Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Pretnar Tanja1398953W21Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Kmetec Barbara422501W21Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Drevenšek Suzana886210W21Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Pretnar Irma1398945W35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Mikložič Primož235882M35Mariborski OKSlovenia
2.Kostanjevec Matej895030M35Mariborski OKSlovenia
3.Pistor Matej1903975M35Mariborski OKSlovenia
4.Novak HermanM45Mariborski OKSlovenia
5.Bauman Katja2052070MW10Mariborski OKSlovenia
6.Kumperščak VeraRekreativna/openMariborski OKSlovenia
7.Pistor Kaja406786W35Mariborski OKSlovenia
8.Bauman Maša1399954Začetniška/NewcomersMariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Bogataj Mark435602M16OK AzimutSlovenia
2.Tušar Peter1401615M18OK AzimutSlovenia
3.Močnik Matic442807M18OK AzimutSlovenia
4.Pavšič Aljaž442811M18OK AzimutSlovenia
5.Stanonik Simon435615M18OK AzimutSlovenia
6.Hvala Gregor1398955M20OK AzimutSlovenia
7.Močnik Nejc1401614M21OK AzimutSlovenia
8.Poljanšek Aleš300750M35OK AzimutSlovenia
9.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
10.Kacin Emil300748M35OK AzimutSlovenia
11.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
12.Groff Tomaž406715M35OK AzimutSlovenia
13.Knap Črtomir406852M45OK AzimutSlovenia
14.Sedej Vlado1398546M45OK AzimutSlovenia
15.Lapajne Janko406850M45OK AzimutSlovenia
16.Močnik Silvij1401599M45OK AzimutSlovenia
17.Kacin Vojko406709M45OK AzimutSlovenia
18.Bončina Igor1968213M45OK AzimutSlovenia
19.Groff Žiga406843MW10OK AzimutSlovenia
20.Trček Petra442812W16OK AzimutSlovenia
21.Humar Anja422529W16OK AzimutSlovenia
22.Poljanšek Nika422530W16OK AzimutSlovenia
23.Dobravec Pia442810W16OK AzimutSlovenia
24.Gantar Lara442815W16OK AzimutSlovenia
25.Beguš Urša442813W18OK AzimutSlovenia
26.Poljanšek Katjuša1398929W18OK AzimutSlovenia
27.Jeram Nuša2052392W21OK AzimutSlovenia
28.Žižek Saša406784W35OK AzimutSlovenia
29.Poljanšek Marjanca406854W35OK AzimutSlovenia
30.Žižek ZarjaZačetniška/NewcomersOK AzimutSlovenia
31.Žižek Lev406721Začetniška/NewcomersOK AzimutSlovenia
32.Groff EmaZačetniška/NewcomersOK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Piltaver Jaka1398941M21OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Bojan406722M35OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Timotej2050470MW10OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Martin308919MW10OK BrežiceSlovenia
5.Stojčevski Loreta406737Rekreativna/openOK BrežiceSlovenia

OK Tivoli
1.Kunc Gregor2073099M16OK TivoliSlovenia
2.Šumečki Žan Luka7003290M18OK TivoliSlovenia
3.Borštnik Aljaž1398944M20OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Andrej887797M21OK TivoliSlovenia
5.Čerin Boštjan2050432M21OK TivoliSlovenia
6.Dovč Jan1398938M21OK TivoliSlovenia
7.Kunc Robert445687M35OK TivoliSlovenia
8.Čerin Aleš2050455M45OK TivoliSlovenia
9.Borštnik Aleš406885M45OK TivoliSlovenia
10.Ferenc Zala445684MW10OK TivoliSlovenia
11.Kunc Matevž2050437MW10OK TivoliSlovenia
12.Ferenc Julija435642W16OK TivoliSlovenia
13.Casagrande Eva406798W18OK TivoliSlovenia
14.Dovč Katja1401536W21OK TivoliSlovenia
15.Pribaković Borštnik Ana406886W21OK TivoliSlovenia
16.Kunc Mojca2073100Začetniška/NewcomersOK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Ravnikar Žan2052363M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Blaž Matic2052383M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kavcic Matjaz406797M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zorman Jernej9988877M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Zmrzlikar Jure554000M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Seljak Borut2062633M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Kölner Blaž2052358M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zupan Tilen438986MW10Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Seljak Luka235894MW10Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Pogačar Ana Pia2052388MW12Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Ravnikar Nika2052394MW12Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Zavrl Janez2052362Rekreativna/openOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Zupan Gregor438991Rekreativna/openOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Ravnikar Monika9002007W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Lipužič Marjeta2052384W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Korelc Mihala406835W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Zavrl Zala2052381W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Mirnik Jona406880W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Flašker Ajda2036371W21Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Hacin Kölner Irena2052385W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Vuga Seljak Alenka2056924W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Zupan Lara438987Začetniška/NewcomersOrientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Šalamun Jan889716M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Petrovič Gašper1401504M16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Petrovič Blaž1398931M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Pestotnik Rok442804M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Šalamun Miro889729M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Anderluh Gregor305954M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Zupan Aleš406804M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Škarabot Miha406774M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Anderluh Luka895021MW10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Anderluh Katarina Eva235899MW10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Pestotnik Stres Svit422508MW12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Škarabot Anja253346MW12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Foški Brina1401548W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
16.Pestotnik Stres Dora422528W16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
17.Foški Mojca1401618W21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
18.Foški Tajda1205995W21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
19.Anderluh Marija50289W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
20.Škarabot Alenka445705W35Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Furman Zoran823198M21Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Rod Jezerski zmaj Velenje
1.Burič Uroš439137M21Rod Jezerski zmaj VelenjeSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Luka406793M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Plavčak Ana2045587W21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia